Presunúť na hlavný obsah

Novinky z produkcie geniálneho Adama Sandlera: Na aké filmy sa môžu jeho fanúšikovia tešiť?

Lifestyle

Ktoré meno slávneho herca sa vám vybaví, keď sa povie najlepšie komédie? Nám jednoznačne meno Adama Sandlera, ktorého filmy sú jednoducho neskutočné. Najmä v posledných rokoch sa práve tento herec a režisér ukazuje ako muž mnohých talentov a čím prekvapí fanúšikov v blízkej budúcnosti?

Adam Sandler je v skvelej forme, čo opäť potvrdzujú ďalšie jeho filmové komediálne novinky, na ktoré sa môžeme tešiť. Pri niektorých už padla posledná klapka, iné sú predmetom špekulácií fanúšikov a médií. Podľa portálu cinemablend.com nebudú chýbať originálne zápletky, dej, humor ani úžasné herecké obsadenie, ktoré v jeho podaní nikdy nesklame. 

Mohlo by vás zaujímať: Májové filmové novinky na Netflixe, HBO Max, Amazone Prime: Tieto si nenechajte ujsť

Hustle 

Film Hustle je pripravovaný na základe spolupráce, ktorú má Adam Sandler so streamovacou plaformou Netflix. Najskôr mal pre nich natočiť 6 filmov a teraz ešte ďalšie štyri. Medzi nimi aj spomínaný Hustle v hlavnej úlohe so samotným Sandlerom a producentom bude Lebron James. Príbeh je o basketbalovom trénerovi, ktorý je nespravodlivo prepustený zo svojej pozície. Nájde talentovaného hráča v zámorí a rozhodne sa priviesť  ho do USA, aby dokázal NBA, že si obaja ešte zaslúžia šancu. Pri výrobe tohto filmu pomáhal aj skutočný basketbalista NBA. Po boku Sandlera si zahrajú aj skvelá Queen Latifah či Robert Duvall, ktorý je známy z oscarovej snímky Tender Mercies, no možno ho skôr poznáte ako Franka Burnsa v legendárnom seriáli MASH. Športový film sa vraj natáčal vo Filadelfii a vraj bude pôsobivý. 

Čítajte tiež: Prvé predpovede hviezdnych filmov na Oscara 2022: Návrat režisérskeho veterána, veľkých štúdií a streamovacie platformy

Spaceman 

Ďalší z filmov, ktoré robí Sandler pre Netflix, vychádza z románového príbehu Jaroslava Kalfara a rozpráva o astronautovi v podaní opäť Sandlera, ktorý je poslaný na samý okraj galaxie, aby zhromaždil akýsi tajomný prach z vesmíru. Ale keď zistí, že jeho život na zemi sa rozpadá na kúsky, obráti sa k jedinému hlasu, ktorý môže pomôcť, ktorým sa tak náhodou stane tvor zo začiatku, ktorý zjavne na jeho lodi číha. Celkom zaujímavá a netradičná zápletka, čo poviete? Po boku Sandlera si v tejto snímke vraj zahrá Carey Mulligan známa z filmu nominovaného na Oscara, Nádejná mladá žena. Tiež sa polemizuje o tom, že jedným z ďalších hercov po boku Sandlera by mohol byť Paul Dano známy zo snímky 12 rokov otrokom alebo Kunal Nayyar známy z Teórie veľkého tresku. Režisérom filmu by mal byť Johan Reck, ktorý režíroval seriál Černobyľ. 

Murder Mystery 2

Sandlerov film so skvelou Jennifer Aniston, Murder Mystery, mal premiéru len v roku 2019 a stal sa veľkým hitom. Netflix uviedol, že film si za prvé tri dni pozrelo rekordných 30 869 863 sledovateľov. Preto nie je možno až takým prekvapením, že Sandler prichádza aj s novinkou Murder Mystery 2, na ktorom sa aktuálne už pracuje. A aj v pokračovaní tejto skvelej komédie s kriminálnou zápletkou uvidíte Jennifer Aniston, ktorá k Sandlerovi neodmysliteľne patrí už roky. 

Neprehliadnite:  Veľký návrat seriálu Priatelia už o 2 týždne: Jennifer Aniston sa pochválila upútavkou

Happy Gilmore 2? 

O tomto filme sa zatiaľ len hovorí, nič nie je potvrdené, ale téma bola už nastolená, takže stojí za spomenutie. Niektorí fanúšikovia Sandlera pokladajú práve film Happy Gilmore za jeho najlepší. Ide o úžasný športový film hráča golfu ešte z roku 1990, ktorý si pomaly v každej scéne nájde spôsob ako divákov rozosmiať. Tento rok oslávil už svoje 25-te narodeniny a preto vznikli špekulácie, či sa pri tejto príležitosti nedočkáme od Sandlera aj pokračovania Happy Gilmore 2. Nechajme sa prekvapiť, no pokračovanie tejto sandlerovskej klasiky určite potešilo nejedného fanúšika. 

Na ktorý film s legendárnym a úžasným Adamom Sandlerom sa tešíte najviac?

spolu hlasovalo 72 ľudí

Hustle
6

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe