Presunúť na hlavný obsah

Milostný trojuholník, v ktorom si zahrá hlavnú úlohu Harry Styles: V novom filme na Amazone by ste ho nespoznali

Lifestyle

Streamovacia platforma Amazone si pre svojich fanúšikov pripravila film so zápletkou milostného trojuholníka so známym spevákom aj lámačom ženských sŕdc v jednom. Všetko sa skomplikuje, keď sa jeden z trojice zlomí a zničí tak životy všetkých.

Hlavnými protagonistami známy spevák a herečka z The Crown 

Nový film streamovacej služby Amazone, má názov Môj policajt. Ako informuje magazín Harper´s Bazaar, ide o filmové spracovanie románu Bethan Roberts z roku 2012. Hlavnú rolu si v ňom zahrá známy spevák bývalej chlapčenskej skupiny One Direction Harry Styles. Pozícia herca a nielen speváka však pre neho nie je vôbec nová skúsenosť. Všetkých prekvapil, keď súhlasil s vedľajšou rolou filmu Nebojte sa, miláčik, ktorý režírovala herečka Olivia Wilde. Prečo? Pretože hrať takpovediac druhé husle a pod taktovkou ženskej režisérky, to nie je pre každého muža. Tak sa zdá, že nielen známy spevák, ale aj lámač mladých ženských sŕdc, ide plnou parou vpred aj v hereckej kariére a chopí sa každej príležitosti.

K Harrymu Stylesovi sa však pridá aj známa tvár z obľúbeného seriálu Netflixu, The Crown, Emma Corrin, ktorá si v ňom zahrala mladú princeznú Dianu. 

Mohlo by vás zaujímať: Romantický príbeh dvoch žien na pozadí vedy: Nakoľko film Ammonite môže zamiešať karty na Oscarovi?

Príbeh lásky medzi tromi, v ktorom sa jeden napokon zlomí 

Film Môj policajt je príbehom lásky, ktorá sa dotýka hneď troch ľudí. Ide tak o milostný trojuholník medzi mužom, ženou a policajtom v anglickom Brightone v polovici minulého storočia. Marion (Emma Corrin) sa zamiluje do Toma (Harry Styles), no ten si po rokoch začne románik s mužom, Patrickom (David Dawson), ktorého náhodne stretne v múzeu. Byť homosexuál v 50-tych rokoch minulého storočia bolo neprípustné, takže Tom si vybral ľahšiu a bezpečnejšiu cestu, vzal si Marion. Naďalej však svoju tajnú lásku zdieľajú. Všetko sa skomplikuje, keď sa jeden z týchto troch hlavných hrdinov po čase nezlomí a nezničí tak naraz hneď tri životy. 

Čítajte tiež: Romantický film Notebook: Napriek odlišnosti svetov a rodín sa do seba zamilujú a musia prejsť prekážkami

Paparazzom sa podarilo zachytiť pár horúcich zákulisných okamihov

Nakrúcanie filmu sa začalo ešte len nedávno na jar v Anglicku a paparazzom sa hneď podarilo zachytiť niekoľko zákulisných okamihov z neho. V jednom z nich napríklad aj bozkávaciu scénu Harryho a Emmy v Brightone.

V ďalšom zábere je zase vidieť Harryho a Davida alias Toma a Patricka ako sa objímajú na pláži s úsmevom na tvári vo východnom Sussexe. Nechajme sa prekvapiť aké scény ešte film prinesie na televízne obrazovky

Neprehliadnite: Prvé predpovede hviezdnych filmov na Oscara 2022: Návrat režisérskeho veterána, veľkých štúdií a streamovacie platformy

Hoci nakrúcanie je už v plnom prúde, Amazone, ktorý odkúpil práva na tento film, doposiaľ nezverejnil žiadny konkrétny dátum uvedenia filmu, premiéry. Uvidíme čo teda prinesú nové najbližšie zvesti zo sveta filmu. Budeme ich pozorne sledovať a informovať vás. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe