Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Slovenské celebrity

Slávnostné otvorenie novej tanečnej a muzikálovej akadémie RDS Art Group v Dome umenia v centre mesta si nenechali ujsť mnohé osobnosti z oblasti umenia, kultúry či spoločenského života.

Iveta Tkáčová je známa tanečnica, ktorá je taktiež zakladateľkou vychytenej tanečnej školy v hlavnom meste. RDS Art Group slávnostne otvorilo brány v Dome umenia, pre všetkých milovníkov tanca, hudby, herectva a celkovo umenia. Spojenie s Muzikálovou akadémiou a Slovenským Divadlom Tanca vytvára priestor pre realizáciu talentov a priaznivcov na svetovej úrovni. It's time to PERFORM znie heslo, v ktorom sa niesol celý otvárací ceremoniál.

 

 

Iveta Tkáčová s manželom Patrikom Tkáčom

Neoddeliteľnou súčasťou RDS Art Group je tanečnica Iveta Tkáčová, ktorá robí všetko pre to, aby sa talent detí rozvíjal a aby deti trávili čas tým, čo ich baví – v tomto prípade tancom. Je skvelou motivátorkou a vzorom.

Prečítajte si: Finále Let's Dance 2022: Adela Vincze opäť bodovala, elegantná Kristína Svarinská a sexi Diana Mórová

 

Počas slávnostného otvorenia vystúpili na pódiu študenti Muzikálovej akadémie pod vedením Miroslavy Marčekovej, Nela Pocisková a Alžbeta Betty Bartošová. V centre mesta to tak opäť ožilo a podarilo sa vniesť priamo medzi ľudí vlnu optimizmu, radosti a šťastia. Presne to, čo ponúka tanec, muzikál, spev, herectvo a umenie. Tie najkrajšie emócie, aké človek môže prežívať. 

Ján Ďurovčík s manželkou a so synčekom

Choreograf, tanečník, režisér a zakladateľ Slovenského Divadla Tanca, Ján Ďurovčík prišiel na otvorenie s manželkou Barborou a synom. Dobrá nálada a radosť z pohybu chytila za srdce všetkých milovníkov umenia, čo bolo cítiť a vidieť už na diaľku. 

Nela Pocisková

Herečka a speváčka Nela Pocisková zažiarila na pódiu, keď podala excelentný výkon ako vždy. Radosť pozerať sa na túto ženu. Musíme povedať, že čím je Nela staršia, tým viac dokáže ponúknuť a divákov nikdy neprestáva fascinovať. Ako umelkyňa i ako žena. V zelených smaragdových šatách s rozparkom vyzerala ako diva.

Neprehliadnite: Emme Čaputovej sa podarilo zatieniť aj tie najkrajšie Slovenky: Dcéra prezidentky sa však hrnie aj do iného povolania

Kristína Svarinská s priateľom Petrom

Herečka Kristína Svarinská, ktorá nedávno hviezdila v tanečnej show Let's Dance prišla na slávnostné otvorenie akadémie v spoločnosti priateľa Petra, youtubera Exploiteda. 

Barbora Brušková

Slávnostné otvorenie a bohatý kultúrny program si nenechala ujsť ani topmodelka Barbora Brušková z Elite Management. Barbora trávi veľa času pracovne v zahraničí, srdcom je však vždy na Slovensku a rada podporuje lokálne talenty. Ona sama má k umeniu vzťah a k hudbe takisto - vie krásne hrať na klavír, spieva a skrýva sa v nej multitalent, čo málokto o nej vie. 

Martina Moma Horňáková

Youtuberka Martina Moma Horňáková si takisto nenechala ujsť otvorenie novej tanečnej a muzikálovej akadémie. 

Barbora Bakošová a Milan Švingál

Bývalá misska a redaktorka Barbora Bakošová prišla s Milanom Švingálom, známym vizážistom a módnym tvorcom.

Slávnostné otvorenie RDS Art Group si môžete pozrieť v našej GALÉRII.