Presunúť na hlavný obsah

Počuli ste už o pravidle troch dní? Vďaka nemu zvýšite svoju atraktivitu

Sex a vzťahy

Internet je doslova presýtený tipmi a radami žien, ktoré radi zdieľajú ohľadom zoznamovania sa. Jedným z nich je aj záhadné pravidlo troch dní. Čo si pod ním máme predstaviť?

Môže sa hodiť všetkým 

Pravidlo 3 dní sa nám môže veselo hodiť všetkým. Prečo? Aby sa naše hľadanie lásky a potenciálneho budúceho partnera či otca našich detí neskončilo náhodným zlomeným srdcom. Čo presne si pod ním máte predstaviť? Ide o 3-dňovú prestávku v písaní textových správ alebo inom kontaktovaní osoby, s ktorou sme sa zoznámili. 

Mohlo by ás zaujímať: Mala som pravidlo ohľadom mužov: Kvôli jednému som ho porušila a takto oľutovala

Pravidlom sa môžete vyhnúť myšlienkam typu „čo keby“

Keď príde na randenie s niekým novým, nikto z nás nevie čítať myšlienky, ale všetci by sme si to v kútiku duše priali, však pravda? Neustále nám v hlave behajú myšlienky typu čo keby. Sme si neistí sami sebou. Ak sa chopíte pravidla 3 dní, môžete sa z časti tomuto vyhnúť. Hoci ako informuje portál yourtango.com, s týmto pravidlom je tak trocha ťažké začať. Potrebujete sa obrniť trpezlivosťou, dôverou a nádejou. Hlavne v prípade ako tomto, že sa musíte výrazne spoliehať na používanie telefónov alebo aplikácií na odosielanie správ.

Čítajte tiež: Pravidlá v manželstve, ktoré by ste mali porušovať: Áno, v týchto prípadoch je to žiadané!

Ideálny časový rozostup 

Podstata tkvie v tom, že sa mu/jej 3 dni po prvom rande či zoznámení neozvete. Choďte sa zabaviť s priateľmi, na kurz alebo sa venujte rodine, svojim domácim miláčikom či len sami sebe a doprajte si oddych. Jednoducho robte čokoľvek, len mu/jej neposielajte správu. Ide o to, že tri dni sú z pohľadu mnohých zainteresovaných ideálny časový rozostup, aby ste vzbudili akurátny záujem. A zároveň, aby to nevyzeralo, že ho/ju máte „na háku“, alebo naopak, že ste vtierka. 

Neprehliadnite: Pravidlo 5:1: Zaručí vám šťastný vzťah bez hádok a škriepok

Vyskúšali ste niekedy pravidlo troch dní na svojom novom objave?

spolu hlasovalo 172 ľudí

Áno
25
Nie
147

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe