Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré patria medzi najžiarlivejšie, sa narodili v tomto znamení: Črta, ktorá od nich odháňa mužov, je tým jasne definovaná

Partnerské vzťahy

Sú mimoriadne príťažlivé, sexi, atraktívne, no maximálne žiarlivé. No a muži práve preto nedokážu pri nich dlhodobo vydržať.

Robia všetko pre to, aby dosiahli to, čo chcú

Sú maximálne atraktívne, sexi, definuje ich príťažlivosť a keď sa objavia v spoločnosti mužov, vždy sú stredobodom pozornosti. Samy ju milujú a užívajú si záujem iných. Je to ich výrazná črta a hoci si to neuvedomujú robia všetko pre to, aby to tak bolo. Je pre ne podstatné to ako vyzerajú, fyzický vzhľad zohráva v ich živote veľkú úlohu. 

Zameriavajú sa na materiálno, ich život je charakteristický tým, že sa rady predvádzajú. Potrebujú cítiť obdiv. To je pre ne veľmi podstatné a dôležité. Hovoríme o ženách, ktoré sa narodili v znamení Škorpióna.

Mohlo by vás zaujímať: Hľadáte muža na celý život? Potom sa tomuto typu chlapov vyhnite

Rovnako náročné ako sú na veci okolo seba to majú nastavené aj vo vzťahoch. Od partnera očakávajú maximálny servis, chcú aby im bol vždy k dispozícii a neznesú, keď sa v jeho blízkosti objaví akákoľvek iná žena. Pre ne je to priam nemysliteľné. Ak to spozorujú, prejavuje sa ich typická žiarlivosť v maxinálnej možnej miere.

Sú hysterické, panovačné a robia všetko pre to, aby dosiahli to, čo chcú. Nepoznajú v tomto mieru a každého chlapa, ktorý s nimi žije to ovplyvní. Väčšinou už závisí len od jeho povahy, či sa tomu vie prispôsobiť, ustojí to alebo radšej odíde. Zväčša je to však tá druhá možnosť, nakoľko spolužitie s nimi je naozaj komplikované. 

Čítajte tiež: Chronickí sukničkári sa narodili v týchto znameniach: Opustite ich skôr, ako vám ublížia