Presunúť na hlavný obsah

Ich láske je koniec: Vzťah Kim Kardashian stroskotal kvôli faktoru, s ktorým sa potýkajú mnohé dvojice

Zahraničné celebrity

Jeden z najsledovanejších párov šoubiznisu je už minulosťou. Kim Kardashian a Pete Davidson po deväťmesačnej romance oznámili rozchod. Prečo ich vzťah stroskotal?

Meno Kardashian vo svete šoubiznisu patrí k tým najsilnejším a preto niet divu, že Kim bola  magnetom pre médiá aj pokiaľ išlo o jej vzťah s Davidsonom.

Objektívy fotoaparátov ich prvýkrát zachytili vlani na jeseň, Kim sa pár mesiacov predtým odlučila od expartnera Kanyeho Westa. Kardashian a Pete od začiatku pôsobili ako harmonický pár, no časom prišli na to, že bude lepšie, ak ostanú kamaráti. 

"Kim a Pete sa rozhodli byť iba priateľmi. Jeden pre druhého síce majú veľa lásky a rešpektu, avšak pochopili, že veľká vzdialenosť a ich pracovná vyťaženosť a povinnosti proste sťažujú to, aby mohli byť partneri," uviedol portál Page Six odvolávajúc sa na svoj zdroj.

Prečítajte siŠťastnejšia, než kedykoľvek predtým: J Lo oslávila narodeniny odvážnym fotením, potvrdila, že patrí medzi najsexi ženy

Je to pochopiteľné, keďže Kim je mama štyroch detí a je o nej známe, že rodinu kladie na prvé miesto. Aj zdroj, ktorý citoval spomenutý portál, uviedol, že problémom nebola len vzdialenosť a povinnosti, ale i vekový rozdiel - Pete bol od Kim mladší o 13 rokov. 

Prečítajte siZo začiatku ich vzťahu nikto neveril: Zviditeľnili sa v česko-slovenskej reality show, ich láska však pokračuje dodnes

Vzťah na diaľku teda nebol jednoduchý ani pre slávnu dvojicu, nemali na seba dostatok času, obaja mali dosť nabité programy - zatiaľ čo Davidson v Austrálii natáča film, tak Kardashian má rodinu i biznis v Los Angeles. Láska niekedy jednoducho nestačí…

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe