Presunúť na hlavný obsah

Bibi Bardy, Tereza Bizíková, či Broňa Gregušová: Tieto krásky majú po boku mužov, do ktorých boli zamilované mnohé Slovenky

Slovenské celebrity

Sú krásne, inteligentné a úspešné. Okrem toho majú po svojom boku mužov, ktorí boli snom mnohých Sloveniek. Tieto ženy stoja po boku lámačov ženských sŕdc.

Bibiána Bardy

Úspešná slovenská modelka, nádherná mama a manželka populárneho herca a modela Adama Bardyho - Bibi vvyzerá neskutočne. Má krásnu a absolútne top figúru, ktorú si udržiava aj keď je už mamou. Je jasným dôkazom toho, že aj mama môže byť neuveriteľne sexi a atraktívna.

Prečítajte siJedna z našich najznámejších tréneriek žien: Často prijíma kompliment, že vyzerá ako slovenská Nicole Scherzinger

Adam sa dostal do povedomia mnohých Sloveniek najmä vďaka úspechom v známych seriáloch, či tanečnej súťaži. Rovnako ako jeho partnerka vyzerá skvele, nechýba mu charizma a šarm. Tejto dvojici (vlastne už trojici) to spolu neuveriteľne pristane. 

Broňa Gregušová

Slovenská kráska Bronislava Gregušová má dcérku s hviezdou legendárnej telenovely Skrytá vášeň - Mariom Cimarrom. Hoci na začiatku ich vzťahu mnohí predpokladali, že ide len o romancu, oni jasne dokázali, že sú jeden pre druhého stvorení. 

Pre Maria sú jeho dievčatá celým vesmírom a fešák ešte pred narodením dcérky požiadal Broňu o ruku. Takže všetky ženy, ktoré boli do neho platonicky zaľúbené jej zrejme závidia. Vidieť, že sú spolu naozaj šťastní!

 

 

Tereza Bizíková 

Modelka a mama rozkošnej malej Olívie, Tereza Bizíková je zasnúbená s hercom Marekom Fašiangom. Hoci bol Marek vždy úspešným nielen vo svete showbiznisu, u nás ho mnoho ľudí začalo vnímať intenzívnejšie až keď sa objavil v jednom z najpopulárnejších markizáckych seriálov Oteckovia. Vtedy si sympatický herec získal veľkú pozornosť žien, pričom mnohé očaril. No a práve tam sa prvýkrát stretol aj s nádhernou Terezou. 

"Prišla som na komparz a hľa, máme spolu dcérku," prezradila s úsmevom na sociálnej sieti.

Dvojici to spolu skutočne krásne ladí, vidieť, že si rozumejú a spája ich aj spoločný pohľad na svet. 

Prečítajte si: Pred 13-timi rokmi svojím spevom rozplakala Karla Gotta: Dnes je hviezdnou interpretkou a mamou