Presunúť na hlavný obsah

Cvičenie, ktoré najviac neznášate na základe vášho znamenia zverokruhu: Radšej uprednostníte iné

Fitness

Je veľký rozdiel medzi ľuďmi. Niektorí si idú radi zabehať, iní radšej preferujú jogu, ďalší silový tréning v posilňovni a ďalšie. V hre je veľa faktorov osobnosti, no aj vaše znamenie zverokruhu má čo povedať k tomu, ktoré cvičenie asi nemáte v obľube.

Vo všeobecnosti hovorí astrologička oslovená portálom bustle.com o tom, že vaše znamenie zverokruhu si môže užívať rôzne typy cvičení: „Ak je vaše znamenie kardinálne, znamená to, že si užívate rýchle aktivity ako beh. Ak je vaše znamenie pevné, je veľká šanca, že by ste chceli zostať doma a zamerať sa na jogu. Ak je vaše znamenie premenlivé, ste pravdepodobne pasívni, ale tiež trochu svojrázni. Ak vás vždy nevysvetliteľne priťahujú rýchle skupinové fitness hodiny alebo mimoriadne náročné tréningy v bootcampe, vaše znamenie vám môže vysvetliť prečo,“ objasňuje hneď na úvod. 

Baran

Ako hlavné ohnivé znamenie je Baran známy svojou divokou stránkou. Tiež vám vládne Mars, planéta energie a odhodlania, čo znamená, že je prakticky nemožné, aby ste dlho sedeli. Joga teda nebude vaším obľúbeným druhom cvičenia. Dlhé dýchanie, naťahovanie, pokoj a pomalá hudba k tomu, to jednoducho nie je nič pre vás. Radšej si pôjdete zabicyklovať. 

Býk 

Ako pevné zemské znamenie, ktorému vládne Venuša, planéta krásy, neznesiete pomyslenie na to, že sa pri behu rozpálite a spotíte. Neradi tiež opúšťate domov, takže ak si máte ísť zabehať a vystaviť sa aj rôznym poveternostným podmienkam, znie to pre vás ako nočná mora. Radšej si zacvičíte jogu v pohodlí domova. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšia ranná rutina pre každé znamenie zverokruhu: Čím by malo začať deň práve to vaše?

Blíženec

Ako vzdušné znamenie milujúce zábavu si nemôžete predstaviť horší osud, ako byť prilepený na stroji na krokovanie alebo inom v posilňovni. Preto potrebujete skôr behať s určitým cieľom a vetrom vo vlasoch. 

Rak

Raci podľa astrologičky radi relaxujú a sú mierumilovnej povahy. Preto ich nikdy neuvidíte, ako sa venujú napríklad bojovým športom, cvičeniam, ako je napríklad box. Ten priam neznášajú. Rovnako ako predstavu, že po nich kričí tréner. Namiesto toho si vyberú radšej plávanie. 

Lev 

Ako jedno z najspoločenskejších znamení zverokruhu, Lev nie je jednoducho fanúšikom domáceho cvičenia. Levy ako ohnivé znamenia, radi chodia von, behajú, spoznávajú pritom nových ľudí. Rutina im nič nehovorí, preto radi skúšajú stále nové cvičenia, ktoré im vyhovujú. 

Panna 

Panny nenávidia módne cvičenia. Ako nenápadné zemské znamenie ich skôr nájdete na kolieskových korčuliach alebo na turistike. Ich cvičenie musí mať aj nejaký účel. Za novodobými cvičebnými výstrelkami sa skutočne neženú. 

Váhy 

Váhy ako kardinálne vzdušné znamenie priam pohŕda sólovým cvičením. Joga v pohodlí doma nie je pre vás to pravé orechové rovnako ako ani sólo beh. Ako znamenie, ktorému vládne Venuša, planéta krásy, astrologička odporúča niečo spoločenskejšie. 

Čítajte tiež: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Škorpión 

Nič vás neprinúti prevrátiť oči viac než jazzová hodina zumby, však milí Škorpióni. Škorpióni sú intenzívne fixované vodné znamenia, čo znamená, že preferujú sólo aktivity. Zumba je pre nich hodina mučivého trápenia z druhej ruky.

Strelec

Strelec žije pre zábavu a dobrodružstvo, takže zmysel dáva, že opovrhuje chôdzou na bežiacom páse. Nedokážete byť pripútaný na páse 30 minút. Oveľa zábavnejšia a dobrodružnejšia je pre vás napríklad túra alebo jazda na bicykli. 

Kozorožec 

Ako zemské znamenie by ste sa nenechali ani za milión dotiahnuť na hodinu tanečného kardia. Máte radi, keď sú vaše cvičenia rýchle, so silným dôrazom na praktickosť. Ak by ste sa pokúsili tancovať, celý čas by ste sa čudovali, ktoré svaly cvičia. Skôr uprednostníte prísnu rutinu vzpierania, kde máte väčšiu kontrolu. 

Vodnár 

Vodnár už len pri pomyslení na opakujúce sa cviky ako je HIIT alebo kruhový tréning sa začne nudiť. Ako vzdušné znamenie, ktorému vládne Urán, planéta inovácií a technológií, túži po rozmanitosti a vzrušení počas svojho potenia, a to len zriedka znamená robiť tých istých 10 cvičení znova a znova.

Neprehliadnite: Premenlivé znamenia v astrológii: Tieto štyri sú v živote ako chameleón, no jedno je ešte o čosi výnimočnejšie

Ryby

Ako premenlivé vodné znamenie, ktorému vládne Neptún, planéta kreativity a snov, nie je nič, čo považujete za menej príťažlivé pre vás než je napríklad zdvíhanie závaží. Činky, železo, pot v telocvični, to nie je ale že vôbec pre vás. Uprednostňujete cvičenia, ktoré sú pomalšie, jemnejšie. 

Trafili sa hviezdy, čo sa týka vášho najmenej obľúbeného cvičenia, ktorému sa vyhýbate?

spolu hlasovalo 96 ľudí

Áno
49
Nie
47

 

- Najčítanejšie -