Presunúť na hlavný obsah

Príbehy lásky, ktorá trvá aj po rokoch: Toto sú najpevnejšie vzťahy svetového showbiznisu

Zahraničné celebrity

Aj vo svete reflektorov fungujú vzťahy, ktoré nemajú obmedzenú dobu trvanlivosti. Kto našiel svoju spriaznenú dušu?

Victoria a David Beckhamovci 

Victoria a David Beckhamovci tvoria dvojicu, ktorá si rokmi prešla naozaj mnohými náročnými, ale aj peknými obdobiami. Dokopy sa dali ešte v roku 1999. Prekonali nevery, odlúčenia, množstvo sťahovaní kvôli Davidovi, no všetko ustáli.

Mohlo by vás zaujímať: Ako bábika! Pozrite sa, aká kráska vyrástla z dcéry sexi talianskej bohyne Monicy Belluci

Majú štyri deti a aktuálne prežívajú vraj jedno z najlepších období. Sú dôkazom, že pokiaľ máte medzi sebou pevné puto, zvládnete čokoľvek.

Cathrine Zeta - Jones a Michael Douglas

V roku 2000 si svoju vernosť a lásku sľúbili nádherná herečka Cathrine Zeta - Jones a Michael Douglas. Majú spolu dve deti a rovnako ich láska prešla mnohými skúškami. Tie najzásadnejšie prišli, keď Michael ochorel na rakovinu, no tiež keď sa jeho syn z prvého manželstva dostal do väzenia. 

Avšak aj tieto temné obdobia ustáli a dokázali, že ak sa dvaja milujú, ostatné ide bokom. V ich vzťahu nechýba tolerancia, pochopenie a humor. S tým vraj všetko ľahšie zvládnete. 

Blake Lively a Ryan Reynolds 

Blake Lively a Ryan Reynolds sú rovnako ako Beckhamovci štvornásobnými rodičmi. Od roku 2010 tvoria zamilovaný pár. Svoje áno si povedali dva roky po tom, čo sa dali dokopy. Ich vzťah tiež prešiel rôznymi fázami.

Čítajte tiež: Monica Bellucci krátko pred 60-tkou popiera zákony starnutia: Ktoré ďalšie herečky sa rokmi nemenia?

Najskôr boli kamarátmi, nakoľko herec bol v tom čase, keď si padli do oka ešte ženatý, napokon sa ich priateľstvo premenilo na lásku. Obaja vraj cítili, že sú pre seba stvorení už dlhý čas a na tom sa nič nezmenilo dodnes.