Presunúť na hlavný obsah

Marianna Ďurianová sa pred pár dňami ukázala v spoločnosti a vyzerala úžasne: Toto sú jej najlepšie outfity!

Slovenské celebrity

Bývalá moderátorka a mamina Marianna Ďurianová vyzerá aj po 40-tke rovnako dobre ako v minulosti. Pozrite sa na výber jej najkrajších outfitov.

Marianna Ďurianová sa o seba príkladne stará a takmer nikdy ju nestretnete inak, ako v štýlovom a vkusnom outfite. Toto sú najzaujímavejšie kúsky zo šatníka, ktoré predviedla v poslednej dobe.

Čítajte aj: Starnú do krásy: Takto sa za dlhé roky zmenili známe tváre ako Ďurianová, Banášová aj Soňa Müllerová

Len pred pár dňami sa Marianna objavila na módnych dňoch v dlhom čiernom outfite, ktorý zaujímavo doplnila jednoduchou bielou kabelkou. Pozrite, ako jej to pristalo.

To, že má Marianna rada čiernu, ukázala aj výberom ďalšieho outfitu, ktorý bol vďaka zaujímavej sukni o niečo elegantnejší a spolu s kožuchom a výnimočným účesom skutočne vkusný.

O Marianne je známe, že sa o svoju postavu stará pravidelne a poctivo. V modrých šatách jej štíhla postava vynikla o niečo viac a Mariannu modrá farba prirodzene oživila.

Ani výber trblietavého outfitu nebol krok vedľa, práve naopak. Marianne outfit pristal a doplnok v podobe čelenky jej pár rokov prirodzene ubral. 

Marianna si môže dovoliť aj odvážnejšie kúsky, ako to bolo aj v prípade krátkych bielych šiat s čipkou. Voľbou žltej kabelky známa tvár z obrazovky celý outfit ešte viac oživila.

Aj jednoduchý strih čiernych šiat môže vyzerať dobre, ak je obohatený pútavým vzorom. Práve tento prirodzene "vytvaroval" Marianne ženskú postavu.

Prečítajte si: Herečka Karin Haydu si v súkromí zamilovala túto netradičnú aktivitu: Toto ste o krásnej herečke vedeli?

Marianna je štýlovou aj vo svojom voľnom čase, ktorý trávi hlavne so synom. Sivá farba šiat a Á-čkový strih sukne Marianne v detskom kútiku takto pristal. 

Čierny obtiahnutý overal vkusne vytvaroval Marianninu štíhlu, a hlavne pevnú, postavu. V kombinácií s väčšou listovou kabelkou vyzeral takto dobre.

Páči sa vám Mariannin výber outfitov a štýl obliekania sa?

spolu hlasovalo 462 ľudí

áno
397
nie
65

Diskusia k článku

comments powered by Disqus