Presunúť na hlavný obsah

Sesternica Gigi Hadid, Joann sa uplatnila v plus size modelingu: Pozrite sa, ako to tejto kráske s krivkami pristane

Feminity

Devätnásťročná Joann zažiarila vo svete modelingu aj napriek tomu, že narozdiel od svojich sesterníc disponuje kilami navyše. Táto kráska odmieta diéty a hrdo ukazuje svoje telo!

Nenechajte si ujsť: Najsexi herečky nominované na Oscarov: Nechýbajú dokonalé mladé krásky ani očarujúce dámy v najlepších rokoch

Mladučká Holanďanka Joann Van Den Herik je dcérou Lea Van Den Herika - brata mamy Gigi a Belly, Yolandy. Aj ona bola ako mladá veľmi úspešnou a vyhľadávanou modelkou. Dnes sa 19 ročná Joann snaží všetkým ženám dokázať, že krásne sú aj pokiaľ nemajú ideálnu postavu. Takú, akú určujú súčasné trendy a doba. 

Aj napriek tomu, že Joann nemá miery 90 - 60 - 90 vo svete modelingu doslova zažiarila. Veľmi dobre vie, že aj s kilami navyše, môže žena vyzerať naozaj sexi. 

Tejto kráske vôbec nezáleží na tom, akú konfekčnú veľkosť nosí. Dôležitý je pocit. A ak sa žena cíti krásna, vidieť to okamžite aj navonok. 

Dokonca nemá problém svetu ukázať aj svoje nedokonalosti, akými je celulitída, či ovísajúca koža. Je na ne patrične hrdá. Samozrejme nebolo to tak vždy. Joann tiež trvalo, kým začala mať rada samú seba. Dnes však už chápe, že presne takto je spokojná a šťastná. 

Joann sa netrápi diétami a užíva si život aj so všetkými hriešnosťami, ktoré k nemu patria. Jej pravidlo je jasné, milujte sa presne také, aké ste a doprajte si všetko, po čom túžite.  

Prečítajte si aj: Fitness program podľa krásnej Emily Ratajkowski: Vieme, čo je za jej skvelou figúrou

- Najčítanejšie -