Presunúť na hlavný obsah

Už vám nikto neodolá: Zmeňte týchto 5 maličkostí ešte dnes a okamžite budete pôsobiť oveľa atraktívnejšie

Feminity

Mužov vo svojom okolí dokážete pomerne rýchlo zaujať, ak sa budet držať niekoľkých zásad. Odhaľte spolu s nami, vďaka čomu vám už žiaden z nich neodolá.

Hoci sa to môže zdať ako klišé, ale je to fakt. To ako sa cítime vo svojom vnútri, vyžarujeme aj navonok. Presne tak aj pôsobíme na naše okolie. Ak chcete zaujať muža svojich snov, stačí len popračovať na pár základných veciach. A nie, nemusíte mať konfekčnú veľkosť 34, telo bohyne a tvár anjela. Na mužov platí niečo celkom iné. Naša psychika totiž dokáže skutočne malé zázraky. 

Mohlo by vás zaujímať: Na letnej dovolenke som mu dovolila neviný flirt: Nevyspal sa s ňou, no odvtedy chce odo mňa toto...

1. Žite v prítomnosti

Nie je nič horšie, ako žena, ktorá je v neustálom strese, pod tlakom a prenáša to aj na svoje okolie. Ak sa vy sama budete cítiť vyrovnaná, spokojná, šťastná, budete žiariť. Práve úsmev, pohoda a radosť zo života je niečo, čo vás urobí okamžite v očiach okolia atraktívnejšou. 

2. Zabudnite na závisť

Neriešte sociálne siete, ľudí, ktorých nepoznáte, neporovnávajte sa s inými. Nezáviďte iným, to čo majú. Práve naopak, nechajte sa takýmito ľuďmi inšpirovať a skúste napredovať po vlastnej ceste. 

3. Majte rada samú seba

Buďte sama sebou a majte sa rada taká aká ste. Zabudnite na svoje nedokonalosti. MUSÍTE SA NAUČIŤ SAMA SEBA MILOVAŤ. Je to absolútny základ spokojnosti, hoci to mnohé vždy odsúvame na vedľajšiu koľaj. 

4. Žite aktívne

Skúste do svojho života zakomponovať viac pohybových aktivít. Uvidíte, budete sa cítiť šťastnejšia a zároveň bude rásť aj vaše sebavedomie.

5. Užívajte si všetko naplno

Každý jeden moment si vychutnávajte naplno. Všetko do čoho sa pustíte robte s láskou. Nie preto, že musíte. Snažte sa skrátka vo veciach vidieť pozitíva a dobro. Vtedy to naozaj funguje a veci dávajú zmysel.

Neprehliadnite: Zaľúbila som sa do ženatého kolegu: Netušila som však, čo všeto to spôsobí...

Ako vidíte, nie je všetko len o fyzickom vzhľade. Naša psychika dokáže skutočne malé zázraky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe