Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Kardashianky kedysi a dnes: Takto ich zmenili zákroky a šikovné make-up triky na nepoznanie

Feminity TV

Klan moderných sestier Kardashianových si buduje svoju kariéru na bezchybnom image a premenách, na ktoré nedajú dopustiť. Ich vlasy, pleť i plastické operácie, ktoré nie vždy priznajú, z nich robia ženy zmeny, ktoré vedia s čarom make-upu pomôcť aj vám.

Od najmladšej po najstaršiu, všetky ženy z rodiny Kardashian- jenner si užívajú svoju slávu, ktorú im vybojovala ich televízna reality show. Tak ovplyvňujú mienku žien po celom svete a hlavne dokážu formovať sebavedomie. V beauty svete sú ako doma a toto odporúčajú aj vám.

FEMINITY TV: Pozrite si beauty premeny žien z rodu Kardashian- Jenner

Prečítajte si tiež: VIDEO: Meghan Markle postupne ukazuje bruško: Ako sa jej stylingy podobajú na tie, ktoré nosila jej švagriná Kate?

Kylie Jenner

Najmladšia Kylie sa oproti svojmu mladšiemu ja zmenila asi najviac. Raz brunetka, inokedy blondínka tvrdí, že svoje veľké pery docieľuje svojimi vlastnými produktami. Odporúča orámovanie ceruzkou, aby ste podtrhli ich hĺbku. Nezaškodí, ak pery jemne zväčšíte tak, že výjdete z ich prirodzenej línie. 

Kendall Jenner

Modelka Kendall Jenner je najprirodzenejšou zo všetkých sestier. Svoju tvár si uchováva rovnakú počas rokov, ale hlavne nemali sme na nej možnosť vidieť výrazné zmeny. Kendall svoje vlasy necháva najčastejšie rovné, nepotrpí si na prílišnej nastylovanosti. Rovnako to má aj v make upu. Je podľa nej dôležité vybrať vhodný odtieň, meniť farbu z leta do zimy. Výrazné dymové líčenie očí zasa podtrhne dramatickosť pohľadu, ktorý je pre Kendall dôležitý.

Khloé Kardashian

Vysoká Khloé si prešla najväčšími vlasovými zmenami, pretože jej naozaj nie všetko svedčalo. Kým jej sestry striedajú najčastejšie blond a tmavú hnedú, Khloé sa rozhodla, že vyskúša aj ombré tóny či novodobé riešenia melírov. K jej tvári sa však najviac hodí aj krátka verzia vlasov, ktoré si vybrala práve teraz.

Kim Kardashian

Najznámejšia Kim K. si svoje premeny užíva. Každú akciu či spoločenskú udalosť vie podtrhnúť novým lookom, v ktorom vždy zaujme a vždy vie spôsobiť veľký rozruch. Kim si kedysi chcela dodávať sebavedomie práve umelým opaľovaním či výrazným žiarivým leskom na tvári. Tento trend pominul a aj ona sama hneď pôsobí mladšie.

Kourtney Kardashian

Prvá veľká sestra, Kourtney, má v živote a svojom beauty svete jasno. Našla svoj beauty trik v prirodzenosti, ktorá je krásna. Vlasy si necháva narásť a tiež verí svojej prirodzenej farbe. Čierna jej pristane, nehovoriac o jemnom líčení, zvýrazňujúc hlavne oči.

Mohlo by vás zaujímať: Telo manželky slávneho herca po 4 deťoch vyzerá perfektne: Jediná zásada, ktorej sa drží, je radou pre všetky mamičky

Kris Jenner

Mama všetkých vyššie spomínaných žien ich doviedla práve k uznávaniu make upu a svojho krásneho ja. Ona ich naučila prvé základné triky, pretože ona sama vie ako ich ovládať. Kris Jenner sa po dlhé roky drží vo svojej dobre forme, používa hlave make up a podkladovú bázu, ktorá vyhľadí vrásky. Nedá dopustiť ani na poriadne kvalitnú starostlivosť počas noci.

- Najčítanejšie -