Presunúť na hlavný obsah

Little black dress hodné na všetky večierky: Takéto sa hodia vašej postave najviac, užívajte si ich krivky

Móda

Sezóna osláv a času radosti sa nezadržateľne blíži. Je preto na čase, aby ste si vybrali tie najlepšie šaty, ktoré budete môcť s obmenami nosiť roky. Také sú práve malé čierne, nenahraditeľná klasika.

Každá správna žena by mala mať v šatníku aspoň jeden kúsok malých čiernych šiat. Ak raz investujete do tých pravých, nebude váhať obliecť si ich na akúkoľvek spoločenskú akciu. Hľaďte pri ich výbere na svoje prednosti či nedostatky a takto zvýrazňujte svoju prirodzenú krásu.

Prečítajte si tiež: Štýlové kabelky, z ktorých si nebudete vedieť vybrať: Tieto kúsky sú našimi horúcimi favoritmi

Pre štíhle ruky

Ak sú vašou silnou stránkou práve vaše ruky, vystavujte ich rafinovane. Šaty, ktoré siahajú až ku krku a vytvárajú tak malý stojáčik sú práve vhodné na zveľadenie tejto oblasti. Vaše paže sa budú skvieť po celej dĺžke, obdivovaná bude ich jemnosť a štíhlosť.

Zamaskujte bruško

Problematickú partiu bruška skvelo zabalíte do nánosov čipky a volánov. V šatách ako sú tieto si budete môcť dopriať aj trojchodovú večeru bez toho, aby na vás bola čo i len trošku vidieť. Šaty s volánmi a širšími sukňami majú však aj inú výhodu. Tancovanie v nich je jednoduchšie ako v úzkych  čiernych šatách, na parkete sa vám budú zvodne točiť.

Ak chcete zväčšiť prsia

Považujete svoje ženské zbrane za málo vyvinuté a chcete im dodať na objeme? Problém vyriešia práve šaty s volánom, ale populárne sú práve aj pierka. Budú tak osviežené a určite jedinečné, pretože tento trend nemusí postrehnúť žiadna iná dáma v miestnosti. 

Kombinujte materiály

Jasné áno hovoríme aj materiálovému mixu. Koženka, lesk a jemný zamat nájdu na večerných malých čiernych svoje miesto. Krokom vedľa nie je práve spojenie s čipkou v hornej časti. Opticky vám zúži pás a vy sa môžete tešiť plánovanej pozornosti.

Mohlo by vás zaujímať: Oblečte sa od hlavy po päty do jeansov: Takto dopĺňajte tento materiál a buďte vždy trendy

Pre jasné línie a nohy až do neba

Ak chcete ukázať svoje nohy v celej ich paráde, vyhnite sa komplikovanému strihu svojich šiat. Jednoduché línie zabezpečia, že všetky pohľady budú smerovať k vašim úzkym stehnám a vypracovaným lýtkam. Takéto šaty sa hodia ako dokonalý transformačný prvok. Počas dňa na ne prehoďte kabát a zamierte do práce, večer si vezmite trblietavé sandáliky a hor sa tancovať.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe