Presunúť na hlavný obsah

Vianoce bez stresu: Týchto troch zásad sa drží mama 6 detí Angelina Jolie a nedá na ne v sviatočnom období dopustiť

Feminity

Viacnásobná mama a sexi herečka Angelina Jolie presne vie, ako si predvianočné obdobie užiť. Nechajte sa inšpirovať jej tipmi, ako to zvládnuť hravo a bez zbytočného stresu.

Zosúladiť prácu, rodinu, priateľov, mnoho povinností a zároveň slávnostnú náladu je omnoho náročnejšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A pritom to tak vôbec nemusí byť. Vianoce sa totiž skutočne dajú prežiť aj v harmonickej atmosfére a absolútne bez stresu. Známa herečka Angelina Jolie sa drží troch zásad na ktoré nedá dopustiť. 

Prežite najkúzelnejšie obdobie roka naozaj čarovne

Aj napriek tomu, že má prominentná kráska veľké množstvo povinností, presne vie, ako eliminovať sviatočný zhon. Mama 6 ratolestí si rokmi osvojila isté zásady, vďaka ktorým všetko zvláda s prehľadom. Dokonca aj nákupy vianočných darčekov, kedy sú jej v pätách paparazzi fotografi, či prípravu štedrovečerného stola pre mnohopočetnú rodinu. A to všetko s úsmevom a gráciou, ktoré k nej neodmysliteľne patria. 

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry a tehotná Meghan Markle sa budú sťahovať z paláca: Nechcú žiť vedľa Williama a Kate a toto je dôvod

3 zásady, ktorých sa Angelina Jolie roky drží

1. Relaxujte a choďte spať včas

Ak prídete domov unavená z práce a chcete sa pustiť ešte do pečenia medovníčkov, len kvôli tomu, lebo sa to má, radšej na to rýchlo zabudnite. Sama Angelina si tiež prešla aj touto fázoz, no dnes vie, že to bola chyba. Práve preto si na sviatočné prípravy, k akým patrí aj pečenie vyhradzuje špeciálny čas. Urobí vianočný punč, pozve priateľky a spolu s deťmi venujú tejto činnosti samostatné popoludnie. Vtedy nerobia nič iní. Relaxujú a užívajú si čaro prítomných okamihov. A chodia spať najneskôr o deviatej večer. Herečka vie, že jedine takto zažijete pravú sviatočnú pohodu.

2. Darmo budete mať rozžiarený dom, keď budete mať doma nervozitu

Pokiaľ budete v tomto období v neustálom strese ako čo stihnúť a zabezpečiť, môžete na pokojné Vianoce zabudnúť. Angie tvrdí, že darmo budete mať krásny rozžiarený dom, ak sa tak nebudete cítiť vo vnútri. Preto sa v prvom rade snažte o vnútorný pokoj a harmóniu. Nemusíte mať najkrajšiu výzdobu, najlepšie koláče, ani vianočný stromček. Predovšetkým ide o spokojnú a šťastnú rodinu. Lebo to robí Vianoce Vianocami.

3. Na vianoce by nemal byť nikto sám a najdôležitejšie sú vzťahy

Vzťahy sú na Vianociach to najdôležitejšie. Aj keď sa to môže zdať ako klišé, herečke na nich veľmi záleží. Chce aby jej najbližší cítili, že je tu pre nich a sú pre ňu skutočne dôležití. Práve preto je schopná v tomto období zadnudnúť aj na krivdy z  minulosti a vychutnať si spoločné chvíle s každým, kto do jej života nejakým spôsobom zasahuje. Drží sa pravidla,že počas Vianoc by vôbec nikto nemal byť sám.

Prečítajte si tiež: Aké meno by mohol niesť potomok Meghan a Harryho? Tieto kráľovské mená môžu inšpirovať dvojicu s výberom

Vyskúšate sa v tomto období držať zásad, na ktoré nedá Angelina Jolie dopustiť?

spolu hlasovalo 41 ľudí

Áno
17
Nie
24

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus