Presunúť na hlavný obsah

Muži života princeznej Diany: Ktorému z nich skutočne patrilo srdce Lady Di?

Feminity

Kráľovná ľudských srdcí, ako ju prezývali, žena, ktorá skutočne verila v lásku, aj taká bola princezná Diana. Našla však napokon aj počas svojho krátkeho života, svojho osudového muža?

V pomerne krátkom živote princeznej Diany, sa vyskytlo okrem jej manžela a milovaných synov niekoľko mužov. Viete však, ktorého z nich skutočne ľúbila a patrilo mu Dianine srdce?

Čítajte tiež: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

1. Prince Charles

Pred manželstvom pracovala Diana Spencer v materskej škole, v Londýne ako vychovávateľka. Potom sa zoznámila s následníkom britského trónu. Manželstvo princeznej Diany a princa Charlesa patrilo k najsledovanejším vzťahom sveta od úplného začiatku. Vydržalo 15 rokov, mali z neho dvoch synov a napoko sa rozviedli. No o šťastnom a harmonickom vzťahu medzi nimi nemožno hovoriť.  Neustály tlak médií sa na ich vzájomnom fungovaní značne podpísal. 

2. Barry Mannakee 

Údajným prvým milencom Diany bol dôstojník Kráľovského bezpečnostného zboru a princeznin osobný strážca, Barry Mannakee. Akonáhle ich pomer vyplával napovrch, bol prepustený zo služby. Barry tragicky zahynul v roku 1987, presne rok po zániku ich vzťahu.

3. James Gilby

James poznal Dianu ešte dávno predtým, ako bola vydatá za princa Charlesa.Výborne si rozumeli a veľa sa stretávali. On sám, však vždy vzťah s princeznou popieral. Dokonca aj v čase, keď zachytili ich spoločný telefonát, v ktorom sa oslovavali zdrobneninami, obaja svorne hovorili, že sú len kamarátmi.  

Neprehliadnite: Herečka Ana de Armas sa stala novou Bond girl: Pripomeňte si s nami ďalšie nezabudnuteľné Bondove dievčatá

4. James Hewitt

Tajná aféra Jamesa a Diany trvala údajne až päť rokov. Začala sa ešte v roku 1986, teda dva roky potom, ako sa narodil princ Harry. Jamesa si kráľovská rodina najala ako osobného trénera, jazdectva pre malých princov. Bývalý hráč póla a krásna princezná si skvele rozumeli. Práve pri ňom sa veľa smiala a užívla si okamihy radosti.  Vtedy mal už jej zakonitý manžel, pomer s Camillou. Tento fakt ju vraj len potrdzoval v tom, že nerobí nič zlé. 

5. Oliver Hoare

Ďalší muž, ktorý sa k pomeru s Dianou nikdy nepriznal, no všetci to tušili bol obchodník s umením Oliver Hoare. Od princeznej bol starší o šestnásť rokov, v čase ich aférky bol ženatý a mal tri deti. Ich románik trval takmer štyri roky a rozišli sa v čase, keď sa Oliverovi začala manželka vyhrážať rozvodom. 

6. Dodi Al Fayed

S Dodim AlFayedom sa zoznámila Diana na večierku, ktorý organizoval jeho otec. Okamžite ju vraj očaril a padli si do oka. Celé nasledujúce leto strávili spolu. Užívali si spoočné chvíle, dokonca im robili spoločnosť aj Dianini synovia. Pre Dianu bol vraj práve Dodi osudovým mužom. No ich láska naozaj netraval príliš dlho. Dvojica zomrela spoločne, pri tragickej nehode v Paríži. 

- Najčítanejšie -