Presunúť na hlavný obsah

Krásna Lucia Barmošová obklopená romantikou ako nikdy predtým: Na týchto záberoch vyzerá ako v rozprávke!

Slovenské celebrity

Moderátorka Lucia Barmošová patrí medzi vášnivé cestovateľky. Hoci toho pochodila už dosť, nedávno sa pochválila zábermi, na ktorých vyzerá, akoby práve žila rozprávku. Ste zvedaví, kde to všetko je?

Už viackrát sme vám písali o tom, že sympatická moderátorka Lucia Barmošová má pozitívny vzťah nielen k prírodnej kráse, ale aj k cestovaniu. Na Slovensko nedá dopustiť, no tentoraz vyskúšala niečo iné. Blondínka stihla na jar navštíviť niekoľko atraktívnych miest, za ktorými pritom netreba cestovať ďaleko. Jedno však majú spoločné – sú to veľmi romantické miesta, na ktorých sa budete cítiť skutočne kúzelne. Nežná tvár televízie sama pritom vyzerá na záberoch, akoby prišla práve z rozprávky, veď posúďte sami, tu je zopár tipov na zaujímavé cestovanie!

Prečítajte si: Jasmina Alagič ako prekrásna nevesta: V týchto šatách sa vydávala na nádvorí rozprávkového zámku!

Tulipánové polia v Holandsku očaria nejednu ženu

Keď sa povie Holandsko, ihneď sa každému vybavia tulipány. Vedeli ste však, že tam sú takéto nádherné tulipánové polia? Pri pohľade na ne spolu so scenériou si príde na svoje každá žena a aspoň na chvíľu dokáže snívať ako v rozprávke. Lucia objavila tieto krásy nedávno a podelila sa o ne aj so svojimi fanúšikmi. „Precestovala som už veľa krajín, vždy sa snažím navštíviť niečo nové...ale sú miesta,kam by som sa znovu vrátila, ako napríklad národné parky v USA, pyramídy v Mexiku, starobylé mesto Petra v Jordánsku, Veľký čínsky múr, observatóriá na sopke Mauna Kea na Havaji, či rozprávkové pláže na Maldivách a Bahamách.,“ zhrnula svoje cestovateľské zážitky a ďalej pokračovala: „Najnovšie ma očarili tulipánové polia a kvetinové záhrady v Holandsku.“

Okrem toho však jej kroky viedli aj na iné miesta, oveľa bližšie ku nám a navštíviť ich môžete počas víkendu aj vy. Spontánne nápady na výlet sú predsa tie najlepšie.

Zámocký komplex Laxemburg, kde trávila medové týždne Sisi

Miesto, kde trávila medové týždne aj legendárna „Sisi“. Zámocký parku Laxenburg so Starým zámkom Modrý dvor a romantickým hradom Franzenburg patria medzi turisticky vyhľadávané miesta. Lucia si tieto krásy pozrela z toho najkrajšieho uhla, priamo z člna. No uznajte, nie je to romantika? Veď vyzerala ako princezná.

Inšpirujte sa:  Destinácia, ktorá je hitom roka 2019: Soňa Skoncová si na nej zamilovala ľudí, Alena Pallová svojím stylingom splynula

Belvedér múzeum vo Viedni ako francúzske Versailles

Barokový palácový komplex vo Viedni, ktorá je z nášho hlavného mesta doslova za rohom. Bol postavený v 18. storočí a svojím rozložením pripomína francúzske Versailles. Obrovský park s kvetinami upravený do posledného detailu, fontány či antické sochy vás prenesú späť v čase, keď v tomto letnom sídle trávili čas princovia a princezné. Prechádzky sú tu doslova romantickým zážitkom a zabudnete pri nich na všetko. Práve v tomto období bývajú najkrajšie, tak ich nepremeškajte!

Inšpirovala vás Lucia Barmošová týmito kúzelnými romantickými miestami?

spolu hlasovalo 208 ľudí

Áno
91
Nie
117


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus