Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Fotografka Maria Alkhimova dokáže zachytiť krásu každej ženy: Tieto časti tela považuje za najsexi

Feminity TV

Rodáčku z Moskvy sme s kamerou navštívili v jej bratislavskom ateliéri.

Sú to približne dva roky, kedy sa Maria rozhodla vydať do neznámych vôd. Rozbehnúť biznis postavený na umení bol  pre ňu riskantný, keďže nikto z rodiny v niečom podobnom nikdy nepracoval. Ale ako sa zvykne hovoriť - risk je zisk. A pre krásnu Mariu to platí dvojnásobne.

FEMINITY TV: Ktorú ženskú časť považuje fotografka Maria Alkhimova za najsexi?

 

26-ročná fotografka sa prioritne zameriava na zachytenie prirodzenej ženskej krásy a na svoju tvorbu využíva predovšetkým daylight. Ale sama si uvedomuje, že svoje umelecké cítenie sa nie vždy stretne s pochopením u klienta, takže i v tomto smere musí občas robiť ústupky. 

Mohlo by vás zaujímať: Mirka z Biela Clothing vďaka svojej vášni zmenila prácu: Jej móda sa šije na Slovensku, látku však musela zháňať inde​

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Photographer (@alkhimovamari),

My sme Mariu zastihli v jej bratislavskom štúdiu chvíľu pred prácou, kde nám na kameru prezradila, kto stál pred jej objektívom ako prvý, ktorú ženskú časť tela považuje za najsexi a koho tvorbu obdivuje najviac. 

Neprehliadnite: Originálne slovenské tenisky, ktoré ovládli svet: Čo stojí za úspechom značky Novesta, ktorá boduje vo svete?

- Najčítanejšie -