Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia stretnú v máji svoju osudovú lásku: Podľa čoho zistíte, že pred vami stojí váš pán Božský?

Zábava

Hoci doteraz ste prechádzali náročným obdobím, v máji vás čaká pozitívna zmena. Nielen že sa zaľúbite, ale navyše stretnete človeka, ktorý je pre vás osudovým. Teda pokiaľ ste sa narodili v jednom z týchto znamení.

Hoci to zatiaľ ohľadom toho čo sa okolo nás deje nevyzerá v lete na veľké cestovanie, niektoré znamenia zažijú aj napriek tomu, nezabudnuteľné obdobie. Už v máji totiž stretnú svoju osudovú lásku a prežijú skutočne magické obdobie. Tak čo, ste zvedaví, či sa to týka aj vás? 

Neprehliadnite: Aký majú význam číslice vo vašom dátume narodenia? Zistite zo zvedavosti, čo o vás prezradia

Škorpión 

Pocit zamilovanosti je skvelý, to vieme všetci. A vy ho zažijete už začiatkom mája úplne so všetkým čo k nemu patrí. Motýliky v bruchu, jemná nervozita a vášnivý vzťah. Muž, ktorého stretnete pre vás pritom nebude žiaden neznámy. Už dlho sa poznáte, len doteraz ste ho vnímali skôr ako kamaráta. To sa však zmení. Hneď prvý májový týždeň pochopíte, že k tomuto človeku cítite oveľa viac ako len priateľstvo.

Lev

Pre Leva je vždy dôležitý cieľ, prostriedky na jeho dosiahnutie si príliš nevyberá, ide jednoducho za svojim. A tak nejako to má nastavené aj v láske. Vždy sa totiž skôr riadi rozumom a silné emócie potláča. No práve v máji to bude iné. Nastane okamih, kedy sa z aférky stane niečo viac a človek narodený v tomto znamení pochopí, že našiel pravú lásku.

Čítajte tiež: Z administratívy do luxusných destinácií po celom svete. Slovenka Katarína má prácu snov

Vodnár

Vodnári sú veľmi starostliví, verní, avšak len do okamihu, kedy naozaj ľúbia. No častokrát sa cyklia vo vzťahoch, ktoré pre nich nie sú prínosné. A mnohokrát sú to dokonca dlhodobé zväzky, či manželstvá. Oni sami potrebujú istú mieru slobody a tú im vie málokto poskytnúť. Práve pre to vo zväzkoch "tápajú". Teraz sa však po ich boku objaví človek, pri ktorom budú cítiť, že je pre nich stvorený. Dokonca aj tí, ktorí sú vo vzťahu pochopia, že toto je tá správna cesta. Navyše pôjde o osobu, ktorú skutočne dobre poznajú.

- Najčítanejšie -