Presunúť na hlavný obsah

Farba rúžu, ktorá podčiarkne vašu osobnosť: Viete, aký odtieň je pre vás najvhodnejší?

Krása

Aj taká banálna vec, akou je výber odtieňa rúžu, dokáže veľa prezradiť o žene. Aký nosíte vy a čo to okoliu o vás povie?

Ružová

Ružová bola, je a vždy aj bude spájaná s prirodzenosťou, dievčenskosťou a hlavne jarným obdobím. Pôsobí nevinne a dokonalo zapasuje do každého štýlu, či už preferujete elegantnejšiu módu, športovejšiu alebo romantickú. Ženy, ktoré nosia predovšetkým takýto odtieň rúžu sa vyznačujú bezprostrednou povahou. No tiež je poznávacím znamením romantickejších žien, ktoré preferujú jemnosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Zaostrené na nechty: Pri výbere manikúry sa držte len jedného pravidla

Červená

Všetkým musí byť jasné, aký typ žien vyhľadáva krvavé pery. Áno, sú to predovšetkým milovníčky vzrušenia, sebavedomé, cieľavedomé ženy, ktoré stoja o pozornosť. Žiadna iná farba nedokáže pôsobiť tak žensky, a práve tie z vás, ktoré ju nosíte, si to uvedomujete. Jasne tak dávate najavo to, že ste si vedomá svojich kvalít, dominantnosť je pre vás prioritná, a len tak ľahko sa nepodriadite ničomu. 

Nude

Prirodzené pery si vydobyli popredné miesto medzi beauty trendmi. A to už niekoľko sezón. No však nie len pre to, že ide top trend sa ženy uchyľujú k noseniu týchto farieb. Nositeľky nude odtieňov chcú pôsobiť sviežo, žensky zároveň, no rozhodne to nechcú dávať prvoplánovo najavo. Sú si vedomé svojich kvalít, ale zbytočne nevzbudzujú pozornosť. Sú to skôr praktické ženy, ktoré preferuju zorganizovanosť. 

Neprehliadnite: Drobný, ale podstatný detail, na ktorý by ste sa pri líčení mali túto sezónu zamerať: Docielite dokonalý efekt

Oranžová

Veľmi poulárne sú aj oranžové tóny - od koralovej po jasne oranžovú. A čo to vypovedá o žene? Jednoznačne to, že miluje hravosť. Nositeľky oranžových rúžov sú tiež veľmi kreatívne, veľmi ženské a pracujú s časom efektívne. Zároveň sú veľmi srdečné a neboja sa skúšať nové veci. Odvaha im rozhodne nechýba! Ak patríte medzi ne, rozhodne by ste sa nemali brániť týmto odtieňom na perách. 

Hnedá

Na prvý pohľad nenápadnejší odtieň, ktorý pôsobí prirodzene, je veľmi populárny u žien, o ktorých sa dá povedať, že vždy stoja pevne nohami na zemi. Vedia, čo chcú, je na ne vždy spoľahnutie, no sú zároveň pokojné a sebestačné. Na druhej strane, ak je to žena, ktorá preferuje úplne prirodzený hnedý odtieň, môže ísť o osobu, ktorá je plachá a rozhodne netúži byť stredobodom pozornosti. 

Prečítajte si: Krok za krokom k dokonalému obočiu: Vašim najväčším pomocníkom by mal byť tento nenápadný produkt

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus