Presunúť na hlavný obsah

Tušil som, že moja žena má milenca na sex: Nikdy by mi nenapadlo, že do toho zapletie nechutným spôsobom aj mňa

Partnerské vzťahy

Jedného dňa mi prišla sms správa od neznámej ženy. Zrazu som nechápal, kto je vlastne moja manželka a s kým preboha po boku žijem.

Nikdy som nepociťoval, že by sme mali v manželstve nejaké nezhody. Z ničoho nič však moja manželka prestala so mnou spávať a bola doslova podráždená, keď som sa jej čo i len dotkol. Ako manželovi vám to zrazu príde čudné. Vedel som však, že prežíva jedno z náročnejších období, keďže nedávno priviedla na svet nášho syna a cítila sa zrazu menej príťažlivá. Neviem, prečo, mám pocit, že ženy sa neustále porovnávajú s inými, krajšími, lepšími a postupne v sebe budujú frustráciu.

Prečítajte si: Ľudia narodení v týchto znameniach patria medzi najinteligentnejších a najkomplikovanejších zároveň

Tušil som, že má milenca na sex, zatváral som pred tým oči

Postupne som si začal uvedomovať, že v našom vzťahu zrejme vznikol medzitým trojuholník, ale nechcel som si to pripustiť. Vždy som bol ja ten, kto mal navrch a hoci manželka veľakrát žiarlila, nikdy som ju však nepodviedol. Naopak, ona mi nedávala po celý ten čas dôvod na žiarlivosť, o to viac ma prekvapilo, že by sa niečo takéto mohlo teraz diať.
Chcel som si zachovať chladnú hlavu a tak som tomu nechal voľný priebeh. Dokonca mi nevadilo, keď išla s kamarátkami na drink večer von alebo na víkend niekam mimo. Myslím si, že to je vo vzťahu normálne a práve aj prospešné, aby každý mal aj svoj vlastný priestor. Po tom, či bola naozaj s kamoškami alebo s milencom, som nikdy nepátral. 

Neznáma žena mi poslala takúto sms

Jedného dňa mi počas pracovnej doby prišla správa od neznámej ženy, ktorá mi tvrdila, že moja žena ma podvádza s jej manželom. Mala na to priame dôkazy a chcela sa so mnou stretnúť. Neváhal som ani na sekundu a išiel som za ňou. Keď som ju videl, prvé, čo mi napadlo bolo, že nerozumiem, ako môže nejaký muž podvádzať tak šarmantnú ženu. Druhé, čo mi napadlo bolo, že by som si to po tomto celom kľudne vymenil a dal sa s ňu dokopy. Samozrejme, to bol vtip, ale zároveň aj pravda. Keď som ju porovnal so svojou manželkou po tomto celom, určite by som si asi vybral túto neznámu ženu. Fyzicky bola veľmi príťažlivá a mala charizmu, akú nemá každá.To som ešte v ten moment netušil, ako sa o pár minút budem pred ňou hanbiť. 

Neprehliadnite: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Ukázala mi správy, ako si medzi sebou vymieňajú pikantné fotografie a okrem toho tam však bolo aj niečo, čo ma od vlastnej ženy totálne ponížilo. V jednej z nich totiž bolo, že by mohli vyskúšať aj trojku so mnou, že sa vôbec tomu nebránim a rád sa o svoju ženu podelím, pričom by som sa na nich najmä pozeral. O ničom takomto som nevedel a rozhodne by som za to ani nebol. Boli to len plánované alibi pre moju ženu, aby jej predošlé sexuálne romániky s týmto chlapom boli kvázi anulované, veď s
To, ako ma chcela na takéto niečo prehovoriť a zatajiť mi, že s daným mužom už dávno spáva, netuším. Ako chlap som sa však pred touto ženou, ale aj pred tou vlastnou cítil nesmierne ponížene. 

Keď som ju s tým konfrontoval, všetko to otočila proti mne a začala ma obviňovať, že sme jej nabúrali súkromie. Napokon som požiadal o rozvod, svoju ženu som zrazu nespoznával. Jediné, čo mi je nesmierne ľúto je to, že do toho pletie aj nášho malého syna, ktorý za nič nemôže a ja mu ani nemôžem povedať pravdu.