Presunúť na hlavný obsah

Muži života Jennifer Aniston: S kým prežila len romániky a kto je zrejme jej osudovým mužom?

Zahraničné celebrity

Charizmatických mužov sa po boku nádhernej herečky objavilo niekoľko. Kto však bol len "záplatou" na zlomené srdce a kto jej osudovou láskou?

 

Justin Theroux 2011 - 2018

Jennifer a Justin sa zasnúbili v roku 2012, zosobášili sa o tri roky neskôr. Obaja mali rovnaký pohľad na život, štýl humoru, vyznávali tie isté priority. No mať spoločného potomka sa im nepodarilo. Azda aj to bol jeden z dôvodov rozpadu ich zväzku.

Obľúbená herečka a Justin Theroux sa rozviedli vo februári. Ako uviedli, bolo to pre oboch veľmi ťažké obdobie, veď pár spolu tvorili celých 7 rokov. Oficiálnym dôvodom malo byť ich vzájomné odcudzenie. 

Gerard Butler - 2010

Iskra medzi Jennifer a Gerardom Butlerom preletala pri filmovačke ich spoločného projektu - The Bounty Hunter. Povrávalo sa, že sú dokonca zasnúbení a plánujú svadbu. Randiť spolu mali v rokoch 2009 – 2010. 

Bradley Cooper - 2009

Jennifer si s kolegom Bradleym Cooperom začala ešte v roku 2009. No ich románik potom neskôr vraj pokračoval v čase, po rozchode Coopera s Renée Zellweger v roku 2011. Napokon však obaja usúdili, že spoločná cesta životom ich nečaká. Dodnes sú priateľmi.

Mohlo by vás zaujímať: 50-tničky, ktoré patria medzi tzv. šoubiznisové zlatíčka: Čo robí tieto hollywoodske ženy také obľúbené?

John Mayer 2008 - 2009

S Johnom sa dali dokopy v období 2008 – 2009. So spevákom sa herečka aj rozišla, aby si o pár mesiacov neskôr našli k sebe opäť cestu. Vzťah napriek opakovanému pokusu stroskotal.

John ju však veľmi ľúbil a s rozchodom sa vyrovnával ťažko. Dokonca o tom napísal pieseň. Vyznáva sa v nej, ako mu to ublížilo a že vie, že sa musí spamätať.

Vince Vaughn 2005 - 2006

Vzťah týchto dvoch hereckých kolegov trval takmer jeden rok. Iskra medzi nimi preskočila počas nakrúcania filmu The Break-Up. Aj počas ich spolužitia však médiá často skloňovali otázku svadby a potomka. Nič z toho sa však nepremenilo na realitu.

Mnohí herca totiž brali len ako záplatu na zlomené srdce Jenn po krachu jej manželstva.

Brad Pitt 1998 - 2005

V máji 1998 začali spolu randiť, v roku 2000 sa zosobášili. Ich manželstvo vyzeralo naoko veľmi harmonicky a tvorili nádherný pár. Hoci obaja túžili po deťoch, neboli im dopriate. Napokon ich rozdelila zvodná Angeline Jolie, kvôli ktorej Brad, Jenn opustil.

V januári 2005 sa rozišli a v októbri 2005 boli rozvedení. V jednom z rozhovorov pre britský Vogue sa však známy herec vyjadril, že to bola jeho osudová chyba.

”To, že som opustil Jennifer kvôli Angeline, bola jedna z najväčších chýb v mojom živote." Hoci sa snažili aj po rozvode nájsť k sebe cestu, doteraz sa im to nepodarilo. Avšak práve Brad je považovaný za muža života nádhernej herečky. 

- Najčítanejšie -