Presunúť na hlavný obsah

Valentín podľa obľúbenej influencerky Sweet Lady Lollipop. Bez tejto zásadnej veci si ho nevie predstaviť

Móda

Sviatok všetkých zamilovaných sa už blíži a na rozdiel od minulého roka, kedy bol svet ešte v relatívnom poriadku, sa bude niesť v trošku inom duchu. To, ako si ho však čo najviac užiť, vám poradí Ivka Antal Petrušová, známa na sociálnych sieťach tiež ako Sweet Lady Lollipop.

Na začiatok by som ťa priblížila čitateľom, ktorí ťa možno nepoznajú. Začínala si ako blogerka, neskôr, keď sa začala éra Instagramu, si sa stala aj influencerkou. Ako funguješ s touto nálepkou? Mnoho ľudí sa jej bráni. 

Ja osobne preferujem pojem “content creator” alebo tvorca obsahu, nakoľko to asi najlepšie vystihuje to, čomu sa venujem. Nie je to však o tom, že by som sa pojmu “influencer” bránila, napokon, asi to s tým, čo robím, súvisí, no prvé spomínané lepšie odráža charakter mojej práce - nie každý influencer je totiž aj tvorca obsahu.

Neprehliadnite: Farba zimy, ktorú milujú aj známe Slovenky: Toto rozhodne implementujte do svojho šatníka

Jednou, z pre mňa najdôležitejších tvorcu obsahu je, aby produkt propagoval originálnym spôsobom. Čo považuješ ty za nejaké zásady, ktorými sa napríklad ty snažíš riadiť? 

Vždy si danú kampaň či spoluprácu vopred dôkladne premyslím - či zapadá do môjho obsahu a životného štýlu a či je v súlade s mojimi hodnotami. Pokiaľ áno, nasleduje kreatívna časť, a teda premýšľanie nad tým, ako danú kampaň poňať a odprezentovať “po mojom”. Dôraz kladiem ako na vizuálnu stránku, tak aj textovú - mali by sa vždy spoľahlivo dopĺňať. Samozrejme, snažím sa vyhýbať propagovaniu konkurenčných značiek/produktov v jednotlivých segmentoch.

Vďaka svojej aktívnej zložke fanúšikov na Instagrame si pomerne známa a sledovatelia s tebou prežívajú hneď niekoľko dôležitých udalostí... ako to vnímaš? Zverejňuješ zo svojho súkromia všetko alebo naopak, výrazne selektuješ veci? 

Asi je to o uhle pohľadu. V niektorých životných sférach vedia o mne sledovatelia viac, v iných zase menej. Mám isté hranice, ktoré sa snažím neprekračovať a zatiaľ to takto funguje pre obe strany. Myslím, že vždy je fajn nechať priestor fantázii a isté veci nechať zahalené rúškom tajomstva. 

Zo sociálnej siete sme sa napríklad dozvedeli, že si sa nedávno stala pani manželkou. Podarilo sa ti to len tak tak, v čase, keď sa svadby začali postupne obmedzovať…

Áno, stihli sme to tzv. “o fúz” a situácia s pandémiou nám dala mierne psychicky zabrať. Nešlo ani o to, že by sme museli svadbu posúvať - s tým by sme sa ľahko vyrovnali. Báli sme sa však, keď sa už svadba konala, aby niekto práve kvôli našej svadbe neochorel. Našťastie, všetko dopadlo dobre a my sme mali v roku 2020 aspoň jeden dôvod na úsmev. :)

Prečítajte si: Slovenky, ktoré našli šťastie v zahraničí: Tieto známe krásky, nedajú na život za hranicami dopustiť

Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných. Ak to nie je tajomstvo, ako ho vnímaš ty?  

Nemám k nemu zásadný vzťah - predsa, nie je to tak tradičné ako Vianoce či Veľká noc. Vnímam ho viac-menej neutrálne, ako príležitosť ísť na dobrú večeru a štrngnúť si obľúbeným drinkom. Marketing okolo tohto “sviatku” je milý, musím uznať, že mnohé značky robia v tomto čase veľmi pekné projekty! Ja však trávim čas so svojou polovičkou rada aj bez toho, aby bol sviatok zaľúbených a vieme si ho užiť rovnako plnohodnotne či je pondelok, streda, víkend, Valentín alebo čokoľvek iné.

Máš aj nejakú víziu, ako ho plánuješ osláviť už ako pani manželka? 

Rovnako ako v čase, keď som bola slečna nemanželka. Smiechom, drinkom a obľúbeným jedlom. :)

Ak by si možno mala dať tip, tak ako svojim čitateľom na Instagrame, ako si vyčarovať valentín počas karantény, len tak v dvojici? Bez toho, aby sme mali pocit, že nám niečo chýba…

Dúfam, že každý, kto už našiel svoju “chýbajúcu polovičku”, v aktuálnych časoch nepociťuje nedostatok. Máme predsa jeden druhého. ;) Pravda, nemôžeme robiť všetko, čo za normálnych okolností, no ten spoločný čas sa dá užiť tak či onak. Spoločnou prechádzkou v prírode, turistikou či športom, následne chutnou večerou, domácim kinom, s niečím sladkým pod zub a pohárom obľúbeného drinku v ruke.

Čo by teda u vás tomu pravému, romantickému večeru, nemalo chýbať?

U nás doma rozhodne koláčik, smiech a Beefeater ;) gin. 

- Najčítanejšie -