Presunúť na hlavný obsah

Odvážne farebné kombinácie, ktoré skrátka fungujú: Inšpirujte sa v uliciach Milána a nasajte jedinečný kolorit Talianok

Móda

Váš šatník sa počas jesene vôbec nemusí niesť v duchu zemitých tónov. Inšpirujte sa farebnými kombináciami, na ktoré nedajú Talianky dopustiť. Aj na prvý pohľad nesúrodé farby, dokážu spolu skvele fungovať.

Jeseň vo vašom šatníku vôbec nemusí byť v nudných tónoch. Práve naopak. Hoci Talianky milujú prírodné odtiene, práve v jesennom období sa dokážu poriadne odviazať. Nahliadnite spolu s nami do ulíc Milána a nechajte sa inšpirovať variáciami, ktoré rozžiaria aj ten najsychravejší deň. 

Hravá geometria 

Hoci kedysi bolo kombinovanie pásikov tabu, dnes to už neplatí. Pokojne si môžete vziať aj dva kúsky v rôznych farbách, podstatné však je, aby boli samotné prúžky buď horizontálne alebo vertikálne. Tohto pravidla sa vždy držte.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Teda pokiaľ máte rozdielne farebné akcenty, táto rovina by mala zostať jednotne zachovaná. Na jeseň vyzerá absolútne perfektne hnedá s fialovou. Je to overená klasika, ktorá nikdy nesklame. 

Príťažlivá nesúrodosť

Aj keď mnoho žien nerado kombinuje červenú s ružovou, ide skôr o predsudky. Tieto farby totiž vyzerajú spolu krásne. Hodia sa však najmä brunetkám, plavovlásky by mali voliť jemnejšie tóny. Strihovo sa potom držte tiež skôr minimalistických línií. Vtedy zaručene budete pôsobiť veľmi chic. 

Ženskosť a variabilita

Pokiaľ vám nechýba odvaha a rady sa s módou hráte, nebojte sa odviazať. Pre niekoho je oranžová, červená a zelaná v jednom outfite nepriechodná, no fashion maniačky na túto kombináciu nedajú dopustiť. A v milánskych uliciach ju uvidíte naozaj často.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Perfektne vyzerá takýto outfit vyskladaný zo sukne, blúzky, kabelky. S neutrálnymi a prírodnými farbami, ktorými tomu celému dáte bodku, budete pôsobiť elegantne a veľmi žensky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe