Presunúť na hlavný obsah

Ako nosiť najväčší zimný trend tejto sezóny: Farebný šál 4x inak

Móda

Farebný šál sa stal túto sezónu mimoriadne obľúbeným doplnkom. Je totiž nielen praktický, zahreje, ale vyzerá aj veľmi chic. Pozrite sa ako s ním dokážete krásne vrámci stylingu variovať.

Túto zimu sú farby azda obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým. Ak však uprednostňujete počas chladných dní skôr zemité odtiene, môže byť pre vás skvelá voľba na oživenie celkového styligu, jednoduchý doplnok. Práve ním je rozhodne šál. Využite jeho potenciál a pritiahnite pohľady okolia. V tom najlepšom samozrejme. 

Zamerajte sa na materiál

Nosia sa oversize verzie, obľúbené sú rôzne farebné kombinácie aj materiály. Práve výber správneho materiálu je rovnako dôležitý ako to, aký šál nosíte. Ten určuje samotnú textúru, to ako pôsobí a zároveň aj to, k čomu sa hodí.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Verzie s hrubším pletením noste k subtílnejším outfitom, aby ste si zbytočne nepridávali na objeme. Čo sa týka farebnosti, práve tóny červenej, čiernej a sivej, majú tendencie zoštíhľovať.

Podporte eleganciu

Káro patrí vo všeobecnosti medzi obľúbený prvok. Nemusíte siahnuť po klasickej verzii, pokojne si vrámci tónov uleťte. Ak si však chcete zachovať eleganciu, siahnite po minimalistických šatách a jednu farbu na nich vždy laďte s tou na šále. Budete pôsobiť skutočne nádherne a podporíte efekt luxusu. 

Dosiahnite fresh look

Kráľovská modrá a jej odtiene sa nosí aj na šalóch. Práve tak pritiahnete pozornosť aj na svoju pleť, čiže pri tomto farebnom akcente zvážte, či ste po tejto stránke so sebou spokojná.

Ak áno, hádam žiadna iná farba nie je lepšou voľbou na celkové prežiarenie a dosiahnutie fresh lookuHodí sa rovnako k ležérnenu dennému stylingu ako aj k tým elegantnejším.

Origianalita nikdy nesklame

So šálom dokážete krásne pracovať aj vrámci viazania. Ak vás omrzí klasika, nebojte sa experimentovať. Takýmto previazaním dodáte outfitu úplne iný rozmer. Pokiaľ ešte použijete brošňu ako malý prvok na upútanie, určite zaujmete. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe