Presunúť na hlavný obsah

Tri znamenia zverokruhu majú pred sebou týždeň snov: Stretnutia, ktoré vám zmenia život, aj návrat do minulosti

Partnerské vzťahy

Váš pohľad do budúcnosti bude oveľa jasnejší ako kedykoľvek predtým. Presne viete, čo máte urobiť pre to, aby ste boli šťastní - stačí len počúvať vnútorný hlas. Nielen ľudia, ktorí sa objavia vo vašom živote vám zmenia život, ale aj ohliadnutie do minulosti bude mať na to vplyv.

Nechajú sa unášať na vlne optimizmu a radosti

Máme tu najkrajšie sviatky roka, no tie budú pre tri znamenia zverokruhu predsa len ešte o niečo magickejšie a pozitívnejšie ako pre iných. Najmä v prípade ak budú počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu, čo sa pri nich stáva, že často ignorujú. Pôjde o Barana, Býka a Raka. 

Práve oni majú pred sebou mimoriadne úspešný týždeň. Ako prvé by si mali naordinovať dlhé prechádzky v prírode, z čoho čerpajú energiu a zlepšujú si tým náladu. Týmpádom sú potom aj oveľa milší a príjemnejší na svoje okolie, čo sa samozrejme zrkadlí. Budú si užívať chválu a pozornosť okolia, takisto spoločnosť ľudí, v ktorých prítomnosti sa cítia spokojne a vyrovnane.

Neprehliadnite: Pred rokmi som súperila o jedného muža s najlepšou priateľkou: Vybral si mňa, avšak dnes by som s ňou rada menila

V strede týždňa ich čakajú stretnutia, ktoré im zmenia život. Našťastie len a len k lepšiemu. Pôjde o ľudí, s ktorými boli prepojení v minulosti, no veľa vecí medzi nimi zostalo nevypovedaných. Teraz je čas, kedy sa dočkajú, že konečne pochopia súvislosti toho, čo v sebe roky dusili. To v nich vyvolá pocit vnútornej harmónie a pokoja. Konečne totiž dokážu na tieto veci pozerať bez emócií a v pokoji. 

Od toho momentu sa budú niesť na vlne optimizmu a radosti. Začnú si užívať prítomnosť, naplánujú si vysnívané cesty, jednoducho toto bude impulz, ktorý ich privedie k tomu, aby konečne začali realizovať svoje túžby a sny. Sami pochopia, že to ide aj po rokoch a uvedomia si, čo dokáže odpustenie.

Mohlo by vás zaujímať: V prvom manželstve som nebola dobrou ženou: Chcela som to napraviť v ďalšom, a takto to dopadlo