Presunúť na hlavný obsah

Súrodenci, ktorých pozná celé Slovensko i Česko: Radka a Adam Pavlovčinovci majú viac spoločných talentov, každý rozvinul iný

Slovenské celebrity

Priezvisko Pavlovčin je v českom aj slovenskom šoubiznise dôverne známe. Nosia ho dvaja slovenskí súrodenci - Radka a Adam. Obaja vynikajú vo viacerých umeleckých sférach a každý z nich si osvojil tú svoju, jeho srdcu najbližšiu.

Radka od 15 rokov žije v Prahe. Do českej metropoly ju priviedlo štúdium konzervatória a po jeho úspešnom ukončení sa do svojej rodnej krajiny už nevrátila. Všetku kariéru si vybudovala u našich susedov. Živí sa herectvom, jej krásna tvár sa objavila vo viacerých českých celovečerných filmoch, pričom svoje umelecké nadanie predvádza aj na javisku divadla. 

Okrem herectva je perfektná i v speve (napokon muzikálové herectvo vyštudovala), za svoj výkon v muzikáli Robin Hood si dokonca vyslúžila nomináciu na Cenu Thálie. Keď práve nestojí pred kamerami či na divadelnom javisku, vystupuje s kapelou Drama Queens. 

Radka je skrátka šikovná, multitalentovaná žena s úžasnou energiou, ktorá si svojou charizmou, žiarivými očami a širokým úsmevom podmaňuje filmový a hudobný priemysel. Prirodzene má v malíčku aj tanec, tým sa však väčšmi preslávil jej mladší brat Adam. 

Adam má úžasnú hybnosť tela a rovnako cit pre módu a vkusnú extravaganciu. Na pódiu, kde sa cíti ako doma, sa rád prezentuje v ojedinelých a výstredných kostýmoch, ktoré sa už stali súčasťou jeho imidžu. Fanúšikov si tak nezískal len vďaka svojmu hlbokému basovému hlasu, ktorý je ihneď rozoznateľný, ale oslnil ich aj svojím atypickým štýlom. 

Prečítajte siMária Čírová má všetky esencie na šťastný život. Základom je láska: Raj je tam, kde sme spolu, tvrdí speváčka

Spev a tanec sú Adamovými hlavnými doménami, napokon spev ako taký vyštudoval. Svoju umeleckú kariéru odštartoval už počas štúdia na British and Irish Modern Music Institute v Londýne, kde v tamojších kluboch a na iných podujatiach vystupoval s kapelou. 

Zoskupenie však skončilo s príchodom koronavírusu. Pandémia bola pre Adama miľníkom, kedy sa rozhodol vydať na sólovú dráhu. V úvode jej rozbehu nakráčal do Česko Slovenskej SuperStar. Dnes vieme, ako dobre urobil, pretože z nej odišiel ako absolútny víťaz a hviezda známa v oboch krajinách pod umeleckým menom ADONXS

Prečítajte siVanessa svojou krásou čoskoro zatieni slávnu mamu: Andrea Verešová má doma princeznú, ktorej odovzdala tie najlepšie gény

Najkrajšie na vzťahu Pavlovčinovcov je, že sa vzájomne podporujú a inšpirujú. Pre Radku je vzorom Adam a naopak. Okrem vzájomnej porpory a inšpirácie z ich vzťahu cítiť silnú empatiu s porozumením... Radka a Adam sú krásnym príkladom súrodeneckej lásky.