Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry sympatickej moderátorky bude mama: Bábätko sa jej narodí vo veľmi mladom veku

Slovenské celebrity

Moderátorka Erika Barkolová je mamou dvoch krásnych dcér, ktoré sú jej najväčšou pýchou. Hrdá je na nich právom, obe si budujú budúcnosť snov. Jedna z nich sa dokonca čoskoro stane mamou.

Erika Barkolová patrí medzi moderátorské stálice, na obrazovke sa pohybuje viac ako 15 rokov. Rovnako patrí medzi najpôvabnejšie ženy nášho šoubiznisu. Aj po 40-tke pôsobí ako femme fatale, miluje aktívny životný štýl a rada si dopraje relax v podobe kozmetiky či masáže. 

Erika ale svoj voľný čas najradšej trávi s dcérami, ktoré sú jej najväčším životným šťastím. Jej 26-ročná Patrícia dlhodobo žije a pracuje v kanadskom Toronte a domov sa vracia len sporadicky - uplynulé sviatky boli Erika a Alex za ňou - takže čas strávený spolu si vždy veľmi užívajú. A o tri roky mladšia Alexandra zasa veľkú väčšinu svojho času venuje štúdiu medicíny. Tento rok však bude mať iné priority, lebo sa čoskoro stane mamou.

Moderátorka sa na rolu babičky skutočne teší. "Moja nová krásna životná etapa," napísala k fotke od Kataríny Hoffmann Šlesarovej. Na ateliérovom zábere si oboma rukami drží rastúce tehotenské bruško, tvár jej zdobí krásny úsmev.   

Prečítajte siBaby Shower párty: Dominika Navara Cibulková prezradila pohlavie druhého bábätka

Barkolovej zagratulovalo hneď niekoľko známych osobností, medzi nimi Karin Haydu, Daniela Nízlová či Barbora Krajčírová

Prečítajte si: Jedna z najsympatickejších slovenských herečiek po dlhej dobe ukázala fotku syna: Jakubko rastie ako z vody, bude celý otec?

Alex sa o svojom tehotenstve prvý raz zmienila v závere minulého roka. "Toto sme my traja," napísala k romantickému záberu s partnerom. Budúcim rodičom prajeme veľa šťastia, hlavne nech je bábätko zdravé.