Presunúť na hlavný obsah

Otvorená spoveď luxusnej spoločníčky: Najčastejšie ma vyhľadávajú tieto typy ženatých mužov

Partnerské vzťahy

Svoj job berie ako plnohodnotnú prácu. Sama tvrdí, že to nie je len o sexe, mnohokrát ju vyhľadávajú muži, ktorí sa cítia emocionálne prázdni. Najmä tí, čo sú v relatívne ustálených, dlhodobých vzťahoch.

Majú pocit nedocenenia a ja im zdvíham sebavedomie

Simona si popri vysokej škole potrebovala privyrobiť, aby si mala z čoho platiť internát. Pochádza zo skromnejších pomerov, má 6 sestier, dvoch bratov, takže v rodine nikdy nebolo peňazí nazvyš. Ak chcela študovať, musela sa o seba postarať. Spolužiačka jej dohodila prácu luxusnej spoločníčky a keďže ona nevedela o ničom, kde by si vedela tak slušne zarobiť, išla do toho.

Neprehliadnite:  Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Zo začiatku mala rešpekt, strach aj sa za to hanbila. No napokon tomuto svetu totálne prepadla. Prešlo 7 rokov, ona skončila školu a tejto práci sa stále venuje. Má roky pravidelných klientov, ktorých pozná a trávi s nimi čas.

"Veľa ľudí si myslí, že je to len o sexe. Ale pritom to vôbec nie je pravda. Za mnou chodia ženatí muži, ktorí len túžia po pozornosti. Chcú byť vypočutí, potrebujú pochopenie, poláskanie, dotyky. Často im to stačí. V podstate je to vždy veľmi totožný príbeh. Žena sa doma prioritne venuje deťom a na nich kašle. Majú pocit nedocenenia a ja im zdvíham sebavedomie."

"Hovorím im akí sú skvelí, čo na nich obdivujem. Skrátka to, čo doma nepočujú. Chodím s nimi na dovolenky, večere, robím im spoločnosť, keď treba. Áno, mám s nimi aj sex, ale na tom to nestojí. Pre nich je dôležité, že som tu a teraz s nimi. Že im rozumiem. To je podstatné."

Simone toto zabezpečilo absolútne bezstarostný život, kúpila si byt a môže si dovoliť všetko na čo si len spomenie. Neplánuje s touto prácou skončiť. Na svojich klientov si zvykla a má pocit, že im pomáha. 

"S mnohými z nich mám skvelý vzťah. Sme kamarátmi, rozumieme si. Viem všetko o ich rodinách aj o nich, Zdôverujú sa mi naozaj so všetkým. Občas mám pocit, že ich poznám lepšie ako ich vlastné ženy."

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Podľa Simony je problém jej klientov vždy ten istý. Doma cítia emocionálnu prázdnotu a pri nej nachádzajú to, čo potrebujú. Týka sa to zväčša chlapov, ktorí sa snažia hrať na dokonalých manželov a otcov. Tí podľa nej vnútorne najviac trpia.