Presunúť na hlavný obsah

FOTO: Zaľúbené kolo Let's Dance: Energickí manželia Gáboríkovci, sexi diva Dominika Rošková a ďalší

Slovenské celebrity

Pozrite, ako to vyzeralo na tanečnom parkete 4. kola Let's Dance a zahlasujte za najlepšie oblečený pár.

Posledná marcová nedeľa opäť patrila tancu. Slováci vo veľkom sledovali obľúbenú tanečnú show Let's Dance, ktorá sa tentokrát niesla v duchu lásky. Na parkete oslnilo choreografiami na zaľúbené piesne osem párov zložených zo známych osobností a profesionálnych tanečníc a tanečníkov. Henrieta Farkašová a Marek Klič 4. kolo neodtanovali, živého prenosu sa nemohli zúčastniť pre zdravotnú indispozíciu paralympioničky.

Prečítajte si: VIDEO: Let's Dance 4. kolo: Mario Cimarro so snúbenicou, nechýbali ani Twiinsky a ďalšie známe tváre

Tanečné výkony párov boli skutočne strhujúce a plné emócií. Okrem ich kreácií na parkete sa nedalo spustiť zrak ani z kostýmov. Zahlasujte v našej ankete za najštýlovejší pár 4. kola Let's Dance.

Marián Gáborík a Ivana Gáborík

Manželia Gáboríkovci si svoju zamilovanosť z reálneho života preniesli na parket. Rytmickú sambu na hit Love Is in the Air odtancovali v oslnivej žltej. Ivanine perfektné krivky vynikli v atraktívne strihanej róbe pozostávajúcej zo strapcov. Jej manžel Marián zaujal košeľou s hustým perím na rukávoch. 

Mario Cimarro  a Vanesa Indrová 

Viedenský valčík na skladbu When A Man Loves A Woman patril hereckej hviezde Mariovi Cimarrovi a Vanese Indrovej. Cimarro v čiernom fraku sprevádzal svoju tanečnú partnerku na parkete ako pravý elegán. Nádhernú Vanesu zdobili šaty s romantickými volánmi a jemným perím. 

Richard Autner a Dominika Rošková

Latinskoamerický paso doble na pieseň O fortuna si užili Richard Autner a Dominika Rošková. Herec ohúril v čiernom obleku odhaľujúcom hruď, ktorý ozvláštňovali flitrové ozdoby. Dominika zasa očarila v róbe skladajúcej sa z crop topu a lesklej maxi sukne s hlbokým rozparkom. 

Boris Valábik a Eliška Lenčešová 

Paso Doble predviedli i  Boris Valábik s Eliškou Lenčešovou. Ich choreografiu na hit Please Don't Let Me Be Misunderstood doplnili kostýmy vo farbách čiernej a červenej. Kým Eliška zažiarila vo volánovej sukni z lesklého materiálu a topu z krajky, Boris vynikol v modeli, v ktorom dominoval vrch z kráľovsky červeného zamatu a čiernych aplikácií na pleciach a rukávoch.  

Helena Krajčiová a Fabio Bellucci

Herečka Helena Krajčiová a jej tanečný partner Fabio Bellucci v show Let's Dance odtancovali svoj posledný tanec, ktorým bola rumba. Na parkete sa hýbali do rytmu piesne Shine Bright Like A Diamond vo výrazne fialových kostýmoch. Krajčiovej figúru obťahovali hladké šaty s kamienkami a Bellucciho zamatová košeľa v tmavšom odtieni fialovej.    

Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec

Jedna z našich najkrajších herečiek Gabriela Marcinková odtancovala slowfox na Crazy in Love po boku tanečného partnera v čiernej transparentnej sukni a trblietavom vršku. Herečkinu dramatickosť ešte viac podčiarkol sýty červený rúž. Adamec mal decentný čierny model s vestou. 

Vratko Sirági a Anna Riebauerová

Herec Vratko Sirági opäť nesklamal a na parkete predviedol sexi tango na skladbu Allegreto. Jeho tanečná partnerka Anna Riebauerová mala masívnu sukňu z čierneho zamatu a v rovnakej farbe korzetový top potiahnutý priehľadnou pavučinou s kamienkami. Monochromatickosť modelu doplnil Vratko transparentnou košeľou, ktorú zdobila brošňa. 

Jana Kovalčiková a Vilém Šír

Pieseň Kissing You a waltz patrili dvojici Jane Kovalčikovej a Vilémovi Šírovi. Herečka očarila v snehobielej honosnej róbe, v ktorej vyzerala ako ozajstná princezná. Šír bol taktiež celý v bielom. 

Neprehliadnite: VIDEO: Handbag secrets z Let's Dance: Ema Fajnor, Saša Gachulincová a ďalšie krásky ukázali, čo nosia v kabelkách

Ktorý pár bol podľa vás najštýlovejší?

spolu hlasovalo 227 ľudí

- Najčítanejšie -