Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian hovorí o tom, ako jej rodina podviedla systém: Prišli sme na to, ako byť slávne a fungovalo to

Zahraničné celebrity

Slávna členka ešte slávnejšej rodiny Kardashian-Jenner, Kim Kardashian, po rokoch priznáva pravdu na plné ústa. Jej rodina nemala byť slávna. Jednoducho prišli na to, ako sa slávnymi stať a urobili to!

Táto show nikam nevedie!

Ako informuje portál parade.com, počas finále, ktoré sa vysielalo na Hulu 30. novembra, sa matka štyroch detí obzrela späť na svoje nie práve skromné začiatky, keď sa do éteru práve dostávalo Keeping Up With the Kardashians a niektorí členovia rodiny si pomysleli: „Táto show nikam nevedie!“ Kim zamýšľajúca sa  nad virálnou slávou svojej rodiny, dokonca žartovne priznala po rokoch pravdu, že v skutočnosti podviedli systém, aby slávu dosiahli. Ako to myslela? 

Mohlo by vás zaujímať: Od rodiny Kardashian-Jenner po Priyanku Chopru: Extravagantné spôsoby, ako slávni ľudia oslavujú Vianoce

Chvála na Kim počas oslavy 40-tky jej bývalého švagra

Vo finále sa na kamerách objavil aj bývalý manžel jej sestry Kourtney, Scott Disick, ktorý aj po rozvode s najstaršou Kardashiankou ostal veľmi dobrým priateľom rodiny, predovšetkým s Kim. V spomínanom finále dokonca aj slávili Scottove 40-te narodeniny. Vo svojom príhovore k oslávencovi bola Kim veľmi otvorená. Zdôraznila, ako ju celých 19 rokov podporoval, stál pri nej v každej fáze jej života. Scott jej kontroval a na oplátku vyzdvihol jej prácu, aktuálne podnikanie v oblasti práva a odhodlanie zložiť advokátsku skúšku, ako aj spôsob, akým sa dostala od svojej úplne prvej titulnej stránky na K9 Magazine k publikáciám ako Forbes a Vogue.

Čítajte tiež: Kris Jenner odhalila v šou svoje pohrebné plány pre celý klan Kardashian-Jenner: Takto ostanú v povedomí všetkých aj po smrti

Ľudia, podviedli sme systém! 

Po tejto chvále Kim upútala pozornosť všetkých, keď poznamenala: „Ľudia, podviedli sme systém. Dokázali sme to! Nech je to čokoľvek, prišli sme na to a urobili sme to!“ Na to Scott odpovedal: „Fungovalo to.“ A jej matka, Kris Jenner alebo mamager celej rodiny, ako je často v médiách titulovaná, sa pri tom len usmievala. 

Neprehliadnite: Kendall Jenner sa necíti Kardashianka: Tento život som si nevybrala, hovorí jedna z najžiadanejších supermodeliek

Ako sme sa dostali na túto skvelú párty? 

Kim ešte prezradila, že je šialené, čo všetko dosiahli. Nakoniec priznala, že ich sláva je tak trochu náhoda: „Nemáme tu byť, ako sme sa dostali na túto skvelú párty? Neboli sme skvelé deti, ako sme to dokázali?“ Nuž časť toho ostane rozhodne tajomstvom. Mnohé pre zviditeľnenie svojich detí urobila samotná mama, Kris Jenner a ostatné už nechala v rukách svojich odhodlaných dcér. A takto to dopadlo. 

Myslíte si, že sláva Kardashianiek je skutočne vecou náhody?

spolu hlasovalo 76 ľudí

Áno
9
Nie
67