Feminity https://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Ženy, ktoré randili s rozvedenými mužmi prezradili, čo ich naozaj zaskočilo: Toto ani jedna nečakala! http://feminity.zoznam.sk/c/903483/zeny-ktore-randili-s-rozvedenymi-muzmi-prezradili-co-ich-naozaj-zaskocilo-toto-ani-jedna-necakala
Partnerské vzťahy
Muži, ktorí si už niečím prešli, no nemajú záväzky. Takí ženy lákajú najviac. Má to však zopár háčikov, ktoré nám prezradili samotné ženy.
Ženy, ktoré randili s rozvedenými mužmi prezradili, čo ich naozaj zaskočilo: Toto ani jedna nečakala!
Rozvedení muži majú skúsenosti, no niekedy si so sebou nesú aj niečo navyše
Sat, 21 Jul 2018 15:00:00Partnerské vzťahy

Muži, ktorí si už niečím prešli, no nemajú záväzky. Takí ženy lákajú najviac. Má to však zopár háčikov, ktoré nám prezradili samotné ženy.

Podobali sme sa, ale...

Vanda si po prvom vážnejšom nevydarenom vzťahu začala s Dávidom. Bol rozvedený, nemal však deti a bol priam do bodky jej typ. Nemala čo stratiť, tak si jednoducho povedala, že to vyskúša. „Nemala som jeho správanie s čím porovnať, a tak som si najprv myslela, že je normálne, čo odo mňa vyžaduje. Postupom času mi však jeho poznámky na moju adresu začali pripadať divné. Vedela som, že sa podobám na jeho exmanželku, ale aby mi zakaždým pripomínal, ako si mám vypnúť vlasy, čo si mám obliecť a dokonca aj to, aký lak mám nosiť na nechtoch? Hneď mi bolo jasné, že to ona sa rozišla s ním a on sa ma snaží premeniť na jej dvojníčku. Robiť to však až tak okato, bol snáď absolútny vrchol,“ tvrdí Vanda, ktorá to s Dávidom vzdala hneď po tom, čo začal mať poznámky ešte aj na jej štýl spania.

Inšpirujte sa: Muži narodení v tomto znamení sa o vás postarajú ako o kráľovnú: Máte ho aj vy po svojom boku?

Mama nikdy neodišla

To, že si muž po rozvode privedie do domu matku, aby mu pomohla s niektorými vecami, ktoré si odvykol robiť sám alebo sa ich v horšom prípade ani nikdy robiť nenaučil, je jedna vec. Ak však matka neodíde ani po tom, čo je už v dome iná partnerka, nastane problém podobný tomu, aký trápil Eriku.

Nenechajte si ujsť: 5 vecí, ktoré muž očakáva od ženy, aby už nikdy netúžil po inej: Trojka vás určite prekvapí

„Peter sa mi páčil. Čo však s tým, keď jemu sa zjavne páčila hlavne jeho matka a fakt, že ho obskakovala na každom jednom kroku?  Ani po tom, čo sa náš vzťah prehupol do vážnejšej fázy, on ani ona sa ani okrajovo nezmienili o tom, že by bolo na čase, aby sa matka z jeho domu odsťahovala. Rozvedený muž predsa neznamená neschopný alebo nesamostatný, alebo nemám pravdu?“ dodáva Erika, ktorá to po ďalšom mesiaci dobrovoľne vzdala. Hádať sa každý deň o to, kto vyloží umývačku alebo dá prať, predsa nie je normálne. Pochopila, že v jeho domácnosti už matka ostane aj keby sa akákoľvek iná žena na hlavu postavila.

Mohlo by vás zaujímať: Vzali sme sa do šiestich týždňov a rozviedli pred prvým výročím: Napriek tomu by som to urobila znova

Na nič nebol čas

A to myslí Táňa doslova.  Petra spoznala v práci, nikdy o ňom nevedela nič viac len toľko, že si pred pár rokmi prešiel ťažkým rozvodom a preto si myslela, že by nebolo vhodné niečo skúšať. Páčil sa jej, no nechcela sa do všetkého zbytočne miešať. „Potom ale prišiel za mnou sám. Vedela som, že má na mňa slabosť, niekoľkokrát sme spolu prehodili slovíčko či dve vo výťahu. Keď ma však pozval na rande, bola som radosťou celá bez seba. Nadšenie ma ale rýchlo prešlo. Hneď po prvom týždni randenia sa chcel odrazu ku mne sťahovať. Keď som povedala, že je to pre mňa ešte príliš skoro, začal s výčitkami." 

Nenechajte si ujsť: Od mileniek mužov sa toho môžete veľa naučiť: Osvojte si týchto 5 pravidiel ich správania a vyhnete sa im zaručene

Vraj nie som schopná prijať fakt, že ide o vážny vzťah, nevie sa na mňa spoľahnúť, a ako si predstavujem našu budúcnosť, keď už teraz mám problém s takou hlúposťou, akou je sťahovanie. Nepovedala som nič, len som mu zamávala adios. Aby ma jeden chlap po týždni nútil do spoločného bývania? Jedno je snažiť sa o nový vzťah a celkom iné rýchlo byť zase zadaný, aby mohol zmeniť svoj status rozvedeného,“ spomína si na svoju skúsenosť prekvapená Táňa. Čakala všetko, ale muža, čo ju bude uháňať, teda nie.

]]>
Sat, 21 Jul 2018 15:00:00 2018-07-21 15:00:00 0
Kylie Jenner je na najlepšej ceste stať sa najmladšou bilionárkou: V tejto jednej veci je lepšia než jej sestry http://feminity.zoznam.sk/c/903469/kylie-jenner-je-na-najlepsej-ceste-stat-sa-najmladsou-bilionarkou-v-tejto-jednej-veci-je-lepsia-nez-jej-sestry
Zahraničné celebrity
Hoci je Kylie Jenner najmladšia spomedzi známych sestier, upriamuje sa ňu v poslednej dobe čoraz viac pozornosti. Najnovšie sa o nej hovorí ako o možnej najmladšej bilionárke v histórii a to sa nepodarilo ani jej starším sestrám v jej veku.
Kylie Jenner je na najlepšej ceste stať sa najmladšou bilionárkou: V tejto jednej veci je lepšia než jej sestry
Najnovšie sa o Kylie Jenner hovorí ako o možnej najmladšej bilionárke v histórii a to sa nepodarilo ani jej starším sestrám v jej veku
Sat, 21 Jul 2018 12:00:00Zahraničné celebrity

Hoci je Kylie Jenner najmladšia spomedzi známych sestier, upriamuje sa ňu v poslednej dobe čoraz viac pozornosti. Najnovšie sa o nej hovorí ako o možnej najmladšej bilionárke v histórii a to sa nepodarilo ani jej starším sestrám v jej veku.

Najmladšia ženská miliardárka 

Ešte len dvadsiatnička, Kylie Jenner, má vo svojom veku toho za sebou viac než podaktoré jej rovesníčky. Tým, že je verejne známa, je preto aj vďačným objektom pre mnohé bulvárne denníky. Najnovšie okolo seba Kylie narobila rozruch, keď ju prestížny americký časopis Forbes, dal priamo na titulku a označil ju za najmladšiu americkú ženskú miliardárku. 

Mohlo by vás zaujímať: Na módny štýl Kim Kardashian má najväčší vplyv tento muž: Ako prvý jej povedal, že má najhorší vkus 

Lepšia než Zuckerberg vďaka jej kozmetickej spoločnosti 

Za tento titul vďačí svojej dobre prosperujúcej kozmetickej značke, Kylie Cosmetics, ktorej hodnotu odhaduje práve Forbes na neuveriteľných 800 miliónov dolárov. Keďže je Kylie stále jediná vlastníčka celej kozmetickej spoločnosti, Forbes jej predpovedá, že budúci rok dosiahne hranicu miliardy dolárov do veku 23 rokov, čo sa nepodarilo ani zakladateľovi Facebooku, Markovi Zuckerbergovi. Odvtedy, čo prišla Kylie na trh so svojím rúžom, rozšíril sa jej sortiment na očné tiene, zvýrazňovače, očné linky a ďalšie kozmetické produkty, o ktoré je neuveriteľný záujem. 

Čítajte tiež: Khloe Kardashian priznala, čo stálo za jej stratou váhy: Tlačila ju do toho vlastná rodina

Sociálne siete sú skvelou platformou pre podnikanie 

Sama Kylie je za tento úspech vďačná a rovnako aj časopisu Forbes, ktorú ju takto tituloval. Na svojej sociálnej sieti sa pochválila a tiež vyjadrila svoju vďačnosť: „Nemôžem uveriť, že zdieľam svoju vlastnú titulku. Ďakujem vám za tento článok a uznanie. Som taká požehnaná, že robím každý deň to, čo milujem. Nemohla som si viac vysnívať.“ Ako však uviedla sama Kylie a ako ju cituje magazín Glamour, sociálnym sieťam vďačí tiež za to, že sa jej kozmetickej spoločnosti tak dobre darí: „Sociálne médiá sú skvelou platformou... Mám tak ľahký prístup k mojim fanúšikom a mojim zákazníkom.“ 

Neprehliadnite: Viete, ktorej celebrite sa podarilo takto schudnúť a ohúriť na pláži? Inšpirujte sa jej tréningovým plánom!

Ani jedna zo sestier nedosiahla jej úspechu

Kylie však nie je jediná z jej slávnej rodiny, ktorá sa rozhodla presadiť na trhu s vlastnými kozmetickými produktmi. Jej staršie sestry, Kourtney, Kim a Khloé Kardashian spoločne pred rokmi spustili na trh tiež vlastnú kozmetickú značku s názvom Khroma Beauty. Avšak tá ani zďaleka nemala taký úspech ako tá Kyliena a nakoniec bola stiahnutá z regálov obchodov. Hoci dnes majú opäť svoje vlastné  a úspešné kozmetické línie, ktoré produkujú, ani jedna  z nich nedosiahla takého úspechu ako práve najmladšia Kylie. V tom je spomedzi sestier najšikovnejšia.

]]>
Sat, 21 Jul 2018 12:00:00 2018-07-21 12:00:00 1
Spoznajte letný dovolenkový raj slávnych na vlastné oči: Užite si dovolenku na pôvabnom Mykonose http://feminity.zoznam.sk/c/903467/spoznajte-letny-dovolenkovy-raj-slavnych-na-vlastne-oci-uzite-si-dovolenku-na-povabnom-mykonose
Cestovanie
Krásny grécky ostrov zažíva túto sezónu svoje veľké haló. Užívajú si ho známe celebrity, ale môžete aj vy. Našli sme pre vás tie najkrajšie pláže a najštýlovejšie podniky. Na vás zostáva už iba kúpa letenky a dokonalé leto sa môže začať!
Spoznajte letný dovolenkový raj slávnych na vlastné oči: Užite si dovolenku na pôvabnom Mykonose
More, soľ vo vlasoch a dokonalé opálenie. Aj tak môže vyzerať vaša perfektná dovolenka na Mykonose
Sat, 21 Jul 2018 09:00:00Cestovanie

Krásny grécky ostrov zažíva túto sezónu svoje veľké haló. Užívajú si ho známe celebrity, ale môžete aj vy. Našli sme pre vás tie najkrajšie pláže a najštýlovejšie podniky. Na vás zostáva už iba kúpa letenky a dokonalé leto sa môže začať!

Poklad v Grécku

Krásne pláže a vychytené podniky. Toto všetko skrýva Mykonos pred zrakmi ľudí, ktorí ho ešte nenavštívili. Vy neváhajte a vydajte sa objavovať tento malebný ostrov. Oplýva pravou Gréckou architektúrou, nájdete na ňom roztomilé modré domčeky a tiež veľa veterných mlynov. V lete doslova žiari farbami kvetov a za spomenutie stoja aj jeho prírodné krásy, more či pláže. Užijete si na ňom preto zaslúžený oddych, ale aj párty, na ktoré sa nezabúda

Prečítajte si tiež: VIDEO: Zbaľte sa s nami na letnú dovolenku expresne rýchlo: Ukážeme vám, ako to zvládnuť za pár minút

Stretnete tam nejednu známu tvár

Táto grécka destinácia sa stala hitom leta 2018. každá známa tvár, ktorá vo svetovom šoubiznise niečo znamená, si užila dovolenku práve na tomto ostrove. Kráčajte v stopách Gigi Hadid, Emily Ratajkowski či Ashley Graham. Toto miesto má naozaj čo ponúknuť každému jednému z vás. 

Tieto miesta určite nevynechajte

Ak máte záujem o krásne pláže, ste na správnej adrese. Medzi veľmi populárne piesočnaté pláže patrí pláž Elia Beach. Za zmienku stojí aj Agios Sostis Beach, ktorá sa ukrýva v malebnej zátoke.

Mohlo by vás zaujímať: Spoznávajte nové destinácie priamo z mora: Vydajte sa na nezabudnuteľnú plavbu loďou

Letná dovolenka na tomto ostrove je však aj o úžasnom jedle a množstve pôvabných podnikov, ktoré sa tu v posledných rokoch rozrástli. Za návštevu stojí Popolo, ktoré je zariadené v tradičnom gréckom štýle, ale aj Yummy MykonosDokonalé raňajky od výmyslu sveta vám zase naservírujú v Cosmo Cafe a najlepšiu zmrzlinu pod slnkom vo vychytenej gelaterii Ninnolo.

Chvália si ju nielen domáci, ale aj Taliani, ktorí sú na túto studenú pochúťku špecialisti. Kvôli jednému kopčeku sa vraj oplatí precestovať aj celý ostrov! Pri svojej návšteve nevynechajte ani beach club Scorpios, ktorý vás určite dostane svojou plážovou atmosférou. 

]]>
Sat, 21 Jul 2018 09:00:00 2018-07-21 09:00:00 1
Tieto 4 znamenia sa majú v živote najlepšie: Toto sú dôvody, prečo sa im v živote tak darí http://feminity.zoznam.sk/c/903485/tieto-4-znamenia-sa-maju-v-zivote-najlepsie-toto-su-dovody-preco-sa-im-v-zivote-tak-dari
Feminity
Niektorí ľudia sa majú v živote o niečo lepšie a všetko, čoho sa chytia vyjde presne podľa ich predstáv. Odhaľte spolu s nami, o koho ide. Najlepšie však je, že mnohé ich vlastnosti si môžete osvojiť.
Tieto 4 znamenia sa majú v živote najlepšie: Toto sú dôvody, prečo sa im v živote tak darí
Tieto 4 znamenia sa majú v živote najlepšie
Sat, 21 Jul 2018 06:00:00Feminity

Niektorí ľudia sa majú v živote o niečo lepšie a všetko, čoho sa chytia vyjde presne podľa ich predstáv. Odhaľte spolu s nami, o koho ide. Najlepšie však je, že mnohé ich vlastnosti si môžete osvojiť.

Pozrite sa spolu s nami, ktoré znamenia zverokruhu patria medzi najúspešnejšie. Čohokoľvek sa v živote dotknú je predurčené na úspech. Môžu za to niektoré ich vlastnosti, ktoré ich robia výnimočnými. Osvojiť si ich môžete aj vy. 

Inšpirujte sa: Ktoré ovocie v lete konzumovať, aby sme dopĺňali tekutiny, ale nezakyslovali si organizmus?

Baran 

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení Barana sú veľmi bezprostrední, spontánni a rázni. Pokiaľ si niečo zaumienia, idú za tým. Majú v sebe životný optimizmus, veľa energie a milujú dobrodružstvá. V otázkach kariéry si idú za svojim a slovo nie, pre nich neexistuje. Ak sa do niečoho, čomu veria pustia, vždy to dotiahnu do konca. Majú veľký zmysel pre optimizmus, odhodlanosť a čestnosť. Práve tieto tri vlastnosti sú pre nich kľúčové.  Bývajú z nich výborní novinári, právnici, či policajti.

Lev 

Veľkorysí, vtipní, veselí. Presne takí sú ľudia narodení v znamení Leva. Navyše sú priateľskí, otvorení, čím k sebe priťahujú pozitívnych ľudí vo svojom okolí. Jedinečnou vlastnosťou Leva je, že sa dokáže zasmiať aj na sebe samom a práve vďaka tomu dokáže zvládať aj tie najťažšie životné situácie s gráciou. V profesnej oblasti vynikajú najmä ako diplomati, návrhári, dizajnéri, či hudobníci. 

Strelec

Hoci si mnohí ľudia o Strelcoch myslia, že nestoja nohami pevne na zemi a stále lietajú niekde v oblakoch, ich život je takmer vždy dokonalý. Práve vďaka snom a idealizmu si napriek všetkému idú za svojim. Veria v dobro a v to, že všetko sa dá. Kombinácia štedrosti, pracovitosti, idealizmu a optimizmu z nich robí mimoriadne úspešných. Skvelé uplatnenie nachádzajú v showbiznise ako umelci, hudobníci, žurnalisti, či herci. 

Vodnár

Úprimnosť, férovosť, humánnosť. To sú vlastnosti, ktoré charakterizujú Vodnárov. Práve tie im pomáhajú preplávať životom bez väčších komplikácií. Je o nich známe, že to čo majú na srdci majú aj na jazyku. A sú na to hrdí. Povedia vám pravdu do očí, nech je akákoľvek. Nikdy neváhajú podať pomocnú ruku komukoľvek, kto to potrebuje. Sú vynikajúci lekári, učitelia, či diplomati. 

Nenechajte si ujsť: Leto je plné týchto nástrah: Keď im neodoláte, namiesto chudnutia, začnete podvedome priberať!

]]>
Sat, 21 Jul 2018 06:00:00 2018-07-21 06:00:00 1
Osviežujúca torta z bielkov: Pavlova torta si zaslúži svoje miesto na vašej letnej párty http://feminity.zoznam.sk/c/903462/osviezujuca-torta-z-bielkov-pavlova-torta-si-zasluzi-svoje-miesto-na-vasej-letnej-party
Recepty
Dokonalý jemný sneh vám bude praskať v ústach. Je tak osviežujúca ako sneh v zime, avšak spoločnú s ním má iba farbu. Lahodná torta Pavlova sa dá pripraviť hneď na niekoľko spôsobov.
Osviežujúca torta z bielkov: Pavlova torta si zaslúži svoje miesto na vašej letnej párty
Táto torta je presne taká istá- jemná a ľahká, ako keby sa vznášala
Sat, 21 Jul 2018 05:59:00Recepty

Dokonalý jemný sneh vám bude praskať v ústach. Je tak osviežujúca ako sneh v zime, avšak spoločnú s ním má iba farbu. Lahodná torta Pavlova sa dá pripraviť hneď na niekoľko spôsobov.

Lahodná torta Pavlova nesie svoj názov po krásnej ruskej baletke Anne Pavlovovej. Jej tanec bol tak dokonalý, že ona sama o sebe tvrdila, že netancuje, ale priam sa vznáša. Táto torta je presne taká istá- jemná a ľahká, ako keby sa vznášala. Vychutnajte si ju s rodinou, alebo s priateľmi. Úspech s ňou máte vopred zaručený.

Prečítajte si tiež: Zdravý ranný budíček: Chia puding plný vitamínov z čerstvého ovocia

Na bielkový základ budete potrebovať:

4 bielky
220 g krupicového cukru
2 lyžice kukuričného škrobu
2 lyžičky vínneho octu

Na náplň si pripravte:

200 ml šľahačkovej smotany
250 ml mascarpone
1 lyžička cukru

Na ozdobenie:

ovocie podľa vlastnej chuti
vanilkový cukor 

Postup:

1. V mixéri spolu vymiešame bielka na nízkych otáčkach. Postupne do nich prisýpame práškový cukor., škrob a prilejeme vínny ocot. Dávame pozor, aby nám cukor z mixéra neodletoval, preto ho do bielok zamiešavame postupne. Sneh má byť vo finálnej fáze pevný a krásne lesklý. 
2. Na plech si rozprestrieme papier na pečenie, na ktorý si nakreslíme ceruzkou kruh. Veľkosť kruhu bude zodpovedať veľkosti korpusu našej Pavlovej torty.
3. Do kruhu rozotrieme a navrstvíme bielkovú zmes. Pečieme v rúre po dobu 80 minút na 120 stupňoch.
4. Po uplynutí uvedeného času rúru hneď vypneme, avšak tortu v nej necháme ešte chladnúť. Doba chladnutia nemá byť kratšia ako 3 hodiny.
5. Na krém si v miske vymiešame smotanu s mascarpone a cukrom. Ak chcete tento jemný krém osviežiť, môžete do neho pridať aj lyžičku džemu. Výber príchute je čisto na vás. Získa tak na farebnosti ale aj na príjemnej ovocnej chuti.
6. Po vychladnutí na bielkový korpus jemne nanesieme vymiešaný krém. Na vrch poukladáme ovocie a podľa chuti zasypeme vanilkovým cukrom. Výber ovocia je čisto na vás, avšak najlahodnejšie je drobné červené ovocie.

Mohlo by vás zaujímať: Spojte skvelú chuť s niečím zdravým: Pochutnajte si na brownies z arašidového masla a malín

Dobrú chuť!

]]>
Sat, 21 Jul 2018 05:59:00 2018-07-21 05:59:00 1
Táto jedna vec, ktorú ženy robia, podvedome mužom nedá spať: Zistite, či robíte to, po čom šalie každý z nich http://feminity.zoznam.sk/c/903482/tato-jedna-vec-ktoru-zeny-robia-podvedome-muzom-neda-spat-zistite-ci-robite-to-po-com-salie-kazdy-z-nich
Partnerské vzťahy
K zaujatiu pozornosti muža netreba veľa, stačí ak sa budete správať takto a problém odolať bude mať naozaj každý jeden z nich.
Táto jedna vec, ktorú ženy robia, podvedome mužom nedá spať: Zistite, či robíte to, po čom šalie každý z nich
Muži na nás milujú túto jednu vec. Robíte ju aj vy?
Fri, 20 Jul 2018 14:00:00Partnerské vzťahy

K zaujatiu pozornosti muža netreba veľa, stačí ak sa budete správať takto a problém odolať bude mať naozaj každý jeden z nich.

Nič viac, len toto...

Muži nechcú prekombinované stratégie, dokonalý mejkap či afektované správanie. K tomu, aby sa im žena skutočne zapáčila im treba naozaj málo. Stačí, ak pri stretnutí so ženou, ktorá sa nachádza v nemilej situácii, strese alebo je zmätená, uvidia na jej tvári výraz odhodlania. Výraz, ktorý síce hovorí,  že si nie je istá svojím konaním, no aj napriek tomu urobí všetko preto, aby to navonok nedala najavo.

Inšpirujte sa: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Prebudí sa nutnosť chrániť

Práve v tej chvíli sa totiž u mužov zapne povestný alarm a to, čo by ženám prišlo ako hlúpe a nevhodné správanie, u mužov vyvoláva potrebu ženu zachrániť a pomôcť jej, aj keď o radu či ochranu nežiadala. Nechcú vyzerať vtieravo alebo sa vnucovať, ak však vidia ženu, ktorá sa z núdze snaží dostať svojimi vlastnými silami, nedokážu si pomôcť.

Nenechajte si ujsť: Manžel nemohol ísť so mnou a deťmi na dovolenku kvôli služobke: Na žiadnej však nebol a takto som sa to dozvedela

Buďte preto občas takáto...

Možno si to ani neuvedomujete alebo si myslíte, že za každých okolností vyzeráte odhodlane a sebavedomo, muži ale naše slabé stránky a chvíle neistoty dokážu vycítiť na kilometre. A práve vtedy, keď si samé sebou nie sme úplne isté, no snažíme a to zakryť tvrdým výrazom a odhodlaním, sme vraj pre nich neodolateľné. Dravci sa zrazu menia na ochrancov a tí, čo lovia nás už nevidia len ako korisť.

Mohlo by vás zaujímať: Muži chcú partnerky, s ktorými sa nebudú nudiť: Prezradili nám však, aké správanie je už aj pre nich cez čiaru

Preto, ak v podobných situáciách skúšate byť silná a nebojácna aj napriek tomu, že netušíte, čo robíte, vedzte, že muži dávno vedia, že ste tak trochu stratená, a práve táto vaša jemná nemotornosť v kombinácii s odhodlanosťou, ich nedá spať. Skúste si svoje podvedomé správanie pri najbližšej príležitosti uvedomiť a sledujte reakcie mužov. Verte nám, ostanete prekvapená!

]]>
Fri, 20 Jul 2018 14:00:00 2018-07-20 14:00:00 0
Gabriela Drobová: „Cítim sa lepšie a krajšie ako v dvadsiatke.“ http://feminity.zoznam.sk/c/903493/gabriela-drobova-citim-sa-lepsie-a-krajsie-ako-v-dvadsiatke
Krása
Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová (44) má obdivuhodné pracovné tempo. Popri zvládaniu množstva každodenných povinností je ale pre priateľov či priaznivcov na sociálnej sieti inšpiratívnou dámou aj z celkom iného dôvodu.
Gabriela Drobová: „Cítim sa lepšie a krajšie ako v dvadsiatke.“
Spokojnosť klientov je v Inštitúte estetickej medicíny prvoradé
Fri, 20 Jul 2018 13:59:00Krása

Šéfka módnej televízie Gabriela Drobová (44) má obdivuhodné pracovné tempo. Popri zvládaniu množstva každodenných povinností je ale pre priateľov či priaznivcov na sociálnej sieti inšpiratívnou dámou aj z celkom iného dôvodu.

Nezabúda totiž ani na seba a za dosiahnuté pracovné úspechy sa rada odmení. Nemáme na mysli cesty do exotických destinácií či hriešne drahé kúsky v šatníku. Gabriela Drobová pravidelne investuje do zdravia a krásy, pričom priznáva. „Od osemnástich rokov používam naozaj kvalitné kozmetické produkty a vo veku štyridsaťštyri rokov vidím, že som urobila dobre. Aktuálne uprednostňujem krémy àla palla – kozmetickú líniu mojej dobrej priateľky Alenky Pallovej, ktoré mojej pleti maximálne vyhovujú. Už teraz sa neviem dočkať nových produktov tejto značky.“

A práve s uznávanou odborníčkou ju spája i ďalšia vec: „Často navštevujem Inštitút estetickej medicíny v Pezinku, kde je o mňa dokonale postarané a vždy tu načerpám novú energiu. V rámci zákrokov nedám dopustiť na ošetrenie US Lift, ktoré v súčasnosti považujem za doslova revolučné.. Jeho efekt určite uvíta každá žena bojujúca s následkami času.“

Za najväčšie plusy čoraz obľúbenejšej neinvazívnej procedúry sme sa opýtali priamo majiteľky prestížneho inštitútu, lekárky Aleny Pallovej. „US Lift vo svete známy ako Belkyra  je certifikovaná metóda z Ameriky.  Na Slovensku sa používa približne jeden a pol roka a Inštitút estetickej medicíny ponúka toto ošetrenie exkluzívne ako jedna z mála kliník na Slovensku . Znamená neinvazívne odstránenie dvojitej brady,  lifting podbradku a redukciu kože a tuku.“ Ako ošetrenie prebieha? „Pomocou jemnej ihly sa do podbradku -  presne určených bodov vpichne roztok, ktorý rozpúšťa podkožný tuk. Injekčný roztok obsahuje látky prirodzene prítomné v našom organizme. Keď je roztok vstreknutý do určitej podkožnej oblasti, trvalo zničí tukové bunky, a tie telo následne odbúra a vypne ovisnutú kožu,“ uzatvára známa dermatologička.

Zrejme i to je dôvod, prečo sa Gabriela Drobová cíti každým rokom príťažlivejšie a sebavedomejšie. Veď ako úspešná podnikateľka tvrdí: „Keď je človek spokojný sám so sebou, vyžaruje pozitívnu energiu. Netreba zabúdať na veľkú pravdu: Tak , ako sa cítime my, nás vidí aj naše okolie.“

-Reklamná správa-

]]>
Fri, 20 Jul 2018 13:59:00 2018-07-20 13:59:00 1
Prvá dáma Brigitte Macron a Angelina Jolie patria medzi súčasné ikony: Spája ich oveľa viac než len status http://feminity.zoznam.sk/c/903479/prva-dama-brigitte-macron-a-angelina-jolie-patria-medzi-sucasne-ikony-spaja-ich-ovela-viac-nez-len-status
Zahraničné celebrity
Francúzska ženská ikona politického sveta Brigitte Macron a známa herečka Angelina Jolie by si pokojne mohli rozumieť aj v súkromí. Neveríte? Pozrite sa, čo všetko dámy spája.
Prvá dáma Brigitte Macron a Angelina Jolie patria medzi súčasné ikony: Spája ich oveľa viac než len status
Herečka Angelina Jolie a prvá dáma Fracúzska Brigitte Macron sú nielen dámy na úrovni
Fri, 20 Jul 2018 12:00:00Zahraničné celebrity

Francúzska ženská ikona politického sveta Brigitte Macron a známa herečka Angelina Jolie by si pokojne mohli rozumieť aj v súkromí. Neveríte? Pozrite sa, čo všetko dámy spája.

Záujem o osudy detí

Prvá dáma Francúzska Brigitte Macron od začiatku svojho pôsobenia po boku svojho manžela Emanuela Macrona, plní svoju reprezentatívnu rolu tak trochu inak. Šarmantná dáma sa skutočne zaujíma o osudy ľudí, navštevuje nemocnice a s postihnutými naozaj prichádza do kontaktu. Práve to má spoločné s herečkou a bojovníčkou za vzdelanie a slušné podmienky pre deti v Iraku, Angelinou Jolie. Obe svoju empatiu a lásku k deťom prejavujú aj na verejnosti.

Inšpirujte sa: Angelina Jolie svojim deťom odovzdáva jednu dôležitú radu: Dostala ju od kráľovnej Alžbety a vzala k srdcu

Jednoduchá elegancia

Aj tak by sa dal nazvať štýl, s akým obe dámy predstupujú pred objektívy fotografov. Nehrajú sa celkom na nič, len využívajú svoju prirodzenú krásu a zrelosť, dokopy s citom pre módu a štýl. Brigitte Macron sa stala ikonou šatníka mnohých Fancúzok a inak tomu nie je ani pri samotnej Angeline.

Nenechajte si ujsť: Herečka Angelina Jolie dáva svojim dcéram obdivuhodné rady: Toto by mala svojej dcére povedať každá mama

Osudy utečencov a chudobných

Francúzske kolónie a ich obyvatelia, zaujímajú prvú dámu Brigitte Macron rovnako, ako sýrski utečenci, ktorých osud nedá spávať práve Angeline. Obe dámy si neodpustia návštevu týchto významných miest, v ktorých nie je vždy situácia ružová a vyjadrujú tým svoj súcit, a ochotu pomôcť im vysporiadať sa s prekážkami.

Rozvaha a pokoj

Aj ten vyžaruje z oboch dám už na prvý pohľad. Jednoduchý neprekombinovaný mejkap, schopnosť prijať starnutie ako znak zrelosti a celková vyrovnanosť, je výsadou, ktorou disponujú práve tieto dve dámy. Už na prvý pohľad vidieť, že vedia, ako vystupovať v spoločnosti, nepotrebujú prehnaný styling ani účes. Jednoducho sú samé sebou a práve tým si získali obdiv spoločnosti, a v neposlednom rade aj ten náš.

Prečítajte si aj: Herečka Angelina Jolie dáva svojim dcéram obdivuhodné rady: Toto by mala svojej dcére povedať každá mama

]]>
Fri, 20 Jul 2018 12:00:00 2018-07-20 12:00:00 1
Čipkované body ako súčasť outfitu: Máme pre vás tipy, čo si obliecť v horúci letný večer! http://feminity.zoznam.sk/c/903362/cipkovane-body-ako-sucast-outfitu-mame-pre-vas-tipy-co-si-obliect-v-horuci-letny-vecer
Móda
Leto je tým pravým obdobím, keď si môžete dovoliť odhaliť viac, najmä, ak sa nachádzate priamo niekde v letovisku. Vyskúšajte body v týchto štýloch!
Čipkované body ako súčasť outfitu: Máme pre vás tipy, čo si obliecť v horúci letný večer!
Čipkované body ako súčasť outfitu: Máme pre vás tipy, čo si obliecť v horúci letný večer!
Fri, 20 Jul 2018 10:00:00Móda

Leto je tým pravým obdobím, keď si môžete dovoliť odhaliť viac, najmä, ak sa nachádzate priamo niekde v letovisku. Vyskúšajte body v týchto štýloch!

Ženská bielizeň nepatrí len do spálne. Letné večery sú ako stvorené pre menšie odviazanie sa, avšak na jedno dôležité pravidlo by ste mali dbať – vyhnúť sa vulgárnemu dojmu. Pri tomto type oblečenia nejedna žena skĺzne práve týmto smerom, a preto odporúčame staviť na jednoduchosť a dokonca minimum make-upu. 

Inšpirujte sa: Cíťte sa po celý deň ako v papučkách: Sezóna štýlových šľapiek je v plnom prúde

Body v štýle 90. rokov

V kombinácii s mommy džínsami a kožou vyzerá takéto body veľmi žensky. Môže za to návrat trendov z 90.rokov, ktoré celkovo vyzdvihujú ženskosť a rafinovanosť. Ako doplnky môžete zvoliť kruhové náušnice, ktoré sú veľmi hot trendom.

Čipka z vás urobí bohyňu

Elegantná čipka a džínsy. To je kombinácia, v ktorej žena bude vždy vyzerať ako bohyňa. Vysoké podpätky sú nevyhnutnosťou. Nude make-up v tomto prípade tiež. Postačí rozjasňovač alebo bronzer, ktorý vám dodá jas a žiaru.

Zlatisté odtiene s ležérnym štýlom

Na dovolenke si môžete dovoliť kombinovať štýly, na ktoré si doma netrúfnete. Ležérny štýl v spojitosti s elegantnou spodnou bielizňou v zlatistom odtieni vytvára originálny dojem. Na opálenej pokožke tieto svetlé odtiene dokonale vyniknú.

Tie, ktoré si môžu dovoliť najviac

Bralet alebo podprsenka v čipkovanom prevedení sú dnes vyrábané na sto spôsobov. Štíhle dámy s dlhými nohami si môžu dovoliť byť ešte odvážnejšie. Biela džínsová bunda okolo pása alebo vyššie čižmy ako návrat na scénu, tomu sa hovorí odvaha!

]]>
Fri, 20 Jul 2018 10:00:00 2018-07-20 10:00:00 1
Letná fixácia bez akéhokoľvek mazu: Vyskúšajte púder v podobe perál, ktoré prežiaria vašu pleť http://feminity.zoznam.sk/c/903465/letna-fixacia-bez-akehokolvek-mazu-vyskusajte-puder-v-podobe-peral-ktore-preziaria-vasu-plet
Krása
Fixovanie denného make-upu je v lete jedným z najdôležitejších krokov celej rannej ženskej beauty procedúry. Nič predsa nechcete nechať na náhodu. Doprajte svojej pleti neviazanú žiaru, avšak skryte všetky mastné nedokonalosti. Tento malý pomocník vám v tom pomôže.
Letná fixácia bez akéhokoľvek mazu: Vyskúšajte púder v podobe perál, ktoré prežiaria vašu pleť
Doprajte svojej pleti neviazanú žiaru, avšak skryte všetky mastné nedokonalosti
Fri, 20 Jul 2018 09:00:00Krása

Fixovanie denného make-upu je v lete jedným z najdôležitejších krokov celej rannej ženskej beauty procedúry. Nič predsa nechcete nechať na náhodu. Doprajte svojej pleti neviazanú žiaru, avšak skryte všetky mastné nedokonalosti. Tento malý pomocník vám v tom pomôže.

Krásne zjednotenie

Perlové púdre oplývajú jednou obrovskou výhodou. Sú jemné a ľahké zároveň, avšak dokážu poskytnúť komplexné zjednotenie akékoľvek typu pleti. Ich farebné guľôčky sú špeciálne zamerané na každý neduh, ktorý by sa mohol na pokožke objaviť a spolu účinne bojujú proti jeho odstráneniu. 

Prečítajte si tiež: Mačacie oči sa opäť vracajú do módy: Vytvorte si aj vy najoriginálnejší look 90. rokov s nádychom súčasnosti

Podtrhne opálenie

Púder vo forme perličiek je aj vhodným spoločníkom na letné cesty. Vyberajte jeho tmavšiu variantu vo forme bronzeru a ukážte svetu svoje dokonalé lícne kosti. Opálenej tvári dodá ten pravý lesk a podtrhne vaše letné črty.

Luxusná perlová starostlivosť

Milované perly si môžete dopriať aj v podobe luxusnej pleťovej masky. Vďaka nej bude vaša pleť žiariť a zachová si v sebe všetky potrebné letné živiny. K dokonalosti jej potom naozaj nebude treba veľa!

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Dokonalá manikúra aj počas letných mesiacov: Gél lak vám zabezpečí svieže nechty po dobu troch týždňov

Podkladová báza perlovej textúry

Dokonalý make up viete dosiahnuť iba na vyčistenej a sviežej pleti, ktorá priam dýcha radosťou. Perlová báza pod make up zjednotí povrch pleti a dodá jej jemný lesk. Stiahne potrebný maz, avšak nechá pleť žiariť zdravým. 

 

Pomocník proti mastnej pleti

Perlové púdre si viete vybrať presne na potreby svojej pleti. Niektoré typy sú vhodné práve na dokonalé zmatnenie, ktoré v lete požadujú od svojho púdra mnohé ženy. Nikdy však nenechajú vašu pleť bez života- to je ich zázračnou schopnosťou. Vďaka prežiarujúcim častiam jej dodajú spontánny lesk.

]]>
Fri, 20 Jul 2018 09:00:00 2018-07-20 09:00:00 1
Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez http://feminity.zoznam.sk/c/903480/top-letne-stylingy-sloveniek-romana-skamlova-vsadila-na-krivky-domi-navara-cibulkova-v-saint-tropez
Slovenské celebrity
Ako vystrihnuté z módneho magazínu alebo si len odskočili z módnej prehliadky? Presne takto vyzerajú naše krásne Slovenky vo svojich letných stylingoch, v ktorých pôsobia ako zahraničné hviezdy.
Top letné stylingy Sloveniek: Romana Škamlová vsadila na krivky, Domi Navara Cibulková v Saint-Tropez
Vybrali sme Slovenky, ktoré svojimi outfitmi budú inšpirovať aj vás
Fri, 20 Jul 2018 07:30:00Slovenské celebrity

Ako vystrihnuté z módneho magazínu alebo si len odskočili z módnej prehliadky? Presne takto vyzerajú naše krásne Slovenky vo svojich letných stylingoch, v ktorých pôsobia ako zahraničné hviezdy.

Alexandra Orviská

Instagram známej moderátorky, Alexandry Orviskej, je neskutočnou prehliadkou toho najlepšieho z najlepšieho. Z jej stylingov je vidieť, že presne vie, čo sa nosí, a aké doplnky zvoliť, aby dala nielen outfitu, ale aj sebe ešte viac vyniknúť.  

Denisa Mendrejová

Krásna bývalá misska, Denisa Mendrejová, vie, že toto leto sa bez outfitu s folklórnym motívom nezaobíde. Keď k tomu pridá odhalené ramená, sexi červený opasok, ktorým minišaty ozvláštni a zdôrazní svoj štíhly pás, je jednoducho neprehliadnuteľná. Naviac, tie čertovsky vysoké červené sandáliky...

Mohlo by vás zaujímať: Takto vyzerá plavková výbava našich Sloveniek: Karolína Chomisteková ako bohyňa, Natália Glosíková zvolila tieto

Tatiana Žideková

Milovníčka zdravej stravy, ale najmä influencerka, Tatiana Žideková, obohatila svoju sociálnu sieť o takýto príjemný a ľahký look pozostávajúci z minisukňových šiat na ramienka, štýlových gladiátoriek a doplnku v podobe slameného klobúčika. 

Dominika Navara Cibulková a Barbora Franeková

Tak táto dvojica je skutočnou inšpiráciou pre všetky z nás. Úspešná tenistka, Dominika Navara Cibulková, zažiarila v čiernobielom overale so slameným klobúkom a pohodlných hnedých šľapkách ako vystrihnutá z dvadsiatych rokov tak trocha v pánskom štýle. Dievčensky a nežne zase pôsobila  bývalá misska, Barbora Franeková, ktorá si vybrala šaty bledomodrej farby s mašľou na dekolte a zaujímavým doplnkom v podobe drevenej kabelky. 

Eliška Chomisteková

Sestra riaditeľky Miss Slovensko, Karolíny Chomistekovej, módna blogerka a štylistka, Eliška, je jednotkou vo svojej profesii. Extravagantná a vyzerajúca akoby si práve odskočila z fashion weeku. Rifľová sukňa s vysokým pásom, nesmrteľná blúzka s nadýchanými rukávmi, špicaté čiernobiele lodičky a štýlové doplnky. Jedinečný styling, ako aj ona sama.

Ivana Gáborík Surovcová

Pohodlná športová elegancia. Presne v tej sa predstavila na svojom Instagrame, krásna tanečnica Ivana Gáborík Surovcová. Športové tričko s farebnou potlačou, teplákové nohavice, moderné espadrilky. Ako stvorené na príjemnú letnú prechádzku mestom. 

Čítajte tiež: Najfarebnejšie outfity tohto leta patria tejto dáme: Doktorka Alena Pallová vás svojím šatníkom doslova ohúri

Natália Selveková

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková, je čoraz krajšia a to aj vďaka svojmu nezameniteľnému štýlu, ktorý rokmi dopracovala až do takejto podoby. Široké nohavice s vysokým pásom, zakrývajúce aj topánky, tie obľubuje aj módna ikona Victoria Beckham a perfektne sadnú aj Natálii, čo poviete?

Mária Zelinová

Krásna moderátorka, Mária Zelinová, sa toho aj vďaka svojej práci v módnej televízii Fashion TV naučila o móde viac než dosť. To, že to vie aj perfektne zúžitkovať, dokazuje s každým svojím novým stylingom. Rovnako ako jej predchodkyni Natálii, aj Márii pristanú moderné široké nohavice s vysokým pásom, nehovoriac o tom, že pásiky sú v kurze, čo Mária dobre vie. 

Daniela Hantuchová

Naša ďalšia úspešná tenistka, Daniela Hantuchová, v posledných rokoch stále viac potvrdzuje svoj status slovenskej módnej ikony. Tento jej elegantný a pritom pohodlný look, ktorý zvolila, hovorí sám za seba. Opäť perfektne skombinované so slameným doplnkom a zaujímavými topánočkami. 

Klementína Tomrecaj

Mladá slovenská návrhárka, Klementína Tomrecaj, je nielen krásna žena, ale aj neskutočne štýlová a presne vie, čo sa nosí. Kombinácia minisukňových šiat s bielymi teniskami na platforme a šnúrkami jej veľmi pristane. 

Neprehliadnite: Vždy štýlová Dominika Navara Cibulková: V týchto outfitoch by zapadla do klanu Kardashian 

Romana Škamlová

Bývalá misska a úspešná podnikateľka, Romana Škamlová, sa predstavila ako inak v dokonalom biznismanskom outfite, ktorý doplnila ako väčšina jej kolegýň o slamený klobúčik, ktorý jej dodal akúsi ležérnosť. 

]]>
Fri, 20 Jul 2018 07:30:00 2018-07-20 07:30:00 1
Roztomilá detská módna ikona už v útlom veku: Inšpirujte sa najlepšími letnými outfitmi malej princeznej http://feminity.zoznam.sk/c/903475/roztomila-detska-modna-ikona-uz-v-utlom-veku-inspirujte-sa-najlepsimi-letnymi-outfitmi-malej-princeznej
Feminity
Rozkošná dcéra známej ruskej modelky a módnej ikony Leny Perminovej vyzerá ako princezná. Navyše dievčatko s tvárou anjela strieda jeden lepší outfit za druhým. Veď posúďte sami!
Roztomilá detská módna ikona už v útlom veku: Inšpirujte sa najlepšími letnými outfitmi malej princeznej
Očarujúca modelka a fashion ikona Lena Perminova je známa svojim skvelým štýlom, vedie k nemu aj dcérku
Fri, 20 Jul 2018 06:00:00Feminity

Rozkošná dcéra známej ruskej modelky a módnej ikony Leny Perminovej vyzerá ako princezná. Navyše dievčatko s tvárou anjela strieda jeden lepší outfit za druhým. Veď posúďte sami!

Očarujúca ruská modelka a fashion ikona Lena Perminova je známa svojím skvelým štýlom. A k láske k móde vedie aj svoju malú dcérku Arishu. Dievčatko s tváričkou anjela je naozaj rozkošné. Navyše jej štýlová mama vyberá dokonalé outfity, ktoré podčiarkujú jej krásu a detskú nevinnosť. 

Prečítajte si tiež: Bella Hadid odhalila tajomstvo svojho dokonalého tela: Pozrite sa, ktorým trom veciam za neho vďačí

Leto si známa mama so svojou dcérkou užíva naplno. Veľa času trávia vonku, na pláži, ale najmä spolu. No a Lena sa takmer vždy snaží o to, aby s Arishou perfeknte ladili. 

Sympatická a krehká kráska Lena Perminova sa snaží skvelý vkus všetpovať svojej najmladšej dcérke už od malička. Na každom jej looku si dáva záležať a Arisha tak vyzerá vždy ako vystrihnutá z módneho magazínu. A inak to nie je ani počas horúcich letných dní. 

Nebesky modré očká, kučeravé blond vlásky a detská nevinnosť. Arisha je ako bábika.  A s mamou tvoria nerozlučnú dvojku. Obe doslova žiaria spokojnosťou a šťastím

Lena vie, že detstvo by si mala Arisha naozaj užiť. Práve preto akékoľvek ponuky na fotenia pre svoju dcérku odmieta. Veď deti vyrastú naozaj rýchlo!

Lena a Arisha pútajú pozornosť kdekoľvek sa objavia. A niet sa čomu diviť. Mimoriadne im to pristane v akejkoľvek situácii. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

]]>
Fri, 20 Jul 2018 06:00:00 2018-07-20 06:00:00 1
Mamma Mia! Najväčšia letná filmová párty je späť: Užite si známe hity a atmosféru Grécka v jednom http://feminity.zoznam.sk/c/903478/mamma-mia-najvacsia-letna-filmova-party-je-spat-uzite-si-zname-hity-a-atmosferu-grecka-v-jednom
Zábava
Muzikál Mamma Mia! si svojich nadšencov získal presne pred desiatimi rokmi a odvtedy všetci horlivo očakávali jeho pokračovanie. To je však konečne tu a my sme si ho na Babskej jazde v Cinemax v Bory Mall naozaj užili.
Mamma Mia! Najväčšia letná filmová párty je späť: Užite si známe hity a atmosféru Grécka v jednom
Druhý príbeh filmu sa odohráva o desať rokov neskôr, keď skúsenejšia a múdrejšia Sophie (Amanda Seyfried) plánuje, že znovu otvorí rodinný hotel na ostrove Kalokairi
Fri, 20 Jul 2018 05:59:00Zábava

Muzikál Mamma Mia! si svojich nadšencov získal presne pred desiatimi rokmi a odvtedy všetci horlivo očakávali jeho pokračovanie. To je však konečne tu a my sme si ho na Babskej jazde v Cinemax v Bory Mall naozaj užili.

Do kín pokračovanie prináša nákazlivú náladu rozprávkového ostrova Kalokairi, nesmrteľné hity skupiny ABBA a samozrejme hercov, ktorí si s chuťou zopakovali veľkolepú grécku jazdu. To všetko a ešte viac čaká na 125 tisíc divákov, ktorí si v kinách užili už prvú časť tohto úspešného muzikálu. Tentokrát sa však môžu tešiť na dva príbehy v jednom!

Inšpirujte sa: Nastavte svoj život na úspech a šťastie: Zmeňte preto týchto 5 vecí a uvidíte, ako sa vám začne dariť

Keď sa Donne zmení život

V prvom príbehu sa vo filme diváci vrátia do minulosti, keď bola Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou vysokej školy. Mala chuť spoznávať svet, netušila však, že zakrátko stretne troch mladých mužov, ocitne sa na necivilizovanom gréckom ostrove a jej život sa obráti úplne naruby.

VIDEO: Pozrite si trailer k filmu Mamma Mia! Here we go again

Druhý príbeh sa odohráva o desať rokov neskôr, keď skúsenejšia a múdrejšia Sophie (Amanda Seyfried) plánuje, že znovu otvorí rodinný hotel na ostrove Kalokairi. A práve pri tejto príležitosti sa zbehnú všetci „obvyklí podozriví“, medzi ktorými nesmie chýbať známa trojica otcov z minulosti (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgård).

Mohlo by vás zaujímať: Odhaľte ľudí podľa ich prvej reakcie na vás: Akí sú v skutočnosti, keď vás privítajú takto?

Nechýbajú hity ABBA

Oba príbehy sa neustále prepájajú piesňami slávnej švédskej skupiny ABBA, či už v nových aranžmánoch, alebo aj  také, ktoré ešte nikdy neodzneli.

Samotný Benny Anderson ABBA súčasťou tímu

Benny Anderson, jeden z pilierov skupiny ABBA, sa na druhom pokračovaní filmu podieľal aj ako výkonný producent a sľubuje rovnako skvelú atmosféru ako so sebou priniesla prvá časť. „Som veľmi rád, že sa nám vrátili všetci herci, a hlavne, že sme ako mladú verziu Donny obsadili Lily James. Toto dievča skvele spieva, ale navyše vás hneď v prvom zábere presvedčí, že je tou pravou Donnou,“ dodáva Anderson.

]]>
Fri, 20 Jul 2018 05:59:00 2018-07-20 05:59:00 1
Čo varia slovenské mamy blogerky detičkám najčastejšie? http://feminity.zoznam.sk/c/903488/co-varia-slovenske-mamy-blogerky-detickam-najcastejsie
Recepty
Na Slovensku evidujeme čoraz viac mamičiek, ktoré sa venujú blogovaniu a sú inšpiráciou mnohým mamám na materskej dovolenke. Preto tento rok bola v súťaži BLOGER ROKA 2018 nová kategória „MAMA“. Viete aké jedlá varia najradšej mamy blogerky? Čo nesmie chýbať v ich chladničke? V rozhovore nám prezradili Mamin zápisník, Minidiamondblog a Dedinská mať nielen ich tajné rodinné recepty!
Čo varia slovenské mamy blogerky detičkám najčastejšie?
Bloger roka - kategória Mama
Fri, 20 Jul 2018 05:00:00Recepty

Na Slovensku evidujeme čoraz viac mamičiek, ktoré sa venujú blogovaniu a sú inšpiráciou mnohým mamám na materskej dovolenke. Preto tento rok bola v súťaži BLOGER ROKA 2018 nová kategória „MAMA“. Viete aké jedlá varia najradšej mamy blogerky? Čo nesmie chýbať v ich chladničke? V rozhovore nám prezradili Mamin zápisník, Minidiamondblog a Dedinská mať nielen ich tajné rodinné recepty!

Koláče a zákusky. Pečú slovenské mamy blogerky?!

Mamin zápisník:  “Úprimne? Po jedenástich rokoch materstva som najradšej, keď nevarím :-) Deti majú viaceré potravinové alergie a občas je to vcelku fuška, nakombinovať jedlo tak, aby ho všetci mohli jesť a ešte im aj chutilo. Pri čom sa ale viem "vyblázniť", to sú narodeninové torty pre decká. Samozrejme, nie som v tom profík, ale skutočne ma to baví a aj keď výsledok nie je ako od cukrárky, deti vedia, že som to chystala s láskou a vždy sa veľmi potešia.”

Dedinská mať: “U nás doma sa varí prevažne vegánsky. Neobľubujem dlhé postávanie v kuchyni, a najmä vieme, že pri malom dieťati to už ani nejako nie je možné, a tak mám najradšej recepty, ktoré sú nenáročné na prípravu a dajú sa ideálne pripraviť v jednom hrnci či panvici, aby počas varenia nevzniklo veľa riadu. Takže sú to rôzne grilované zeleninky, strukovinové a zeleninové polievočky, obilniny a podobne. S pečením to mám akosi jednoduchšie, nakoľko moje Dedinské dieťa je vášnivým “cukrárom” a zbožňuje prácu s cestom. Pokiaľ teda deň netrávime vonku na dvore, tak si spolu s obľubou vždy doma niečo upečieme. Zvyčajne jednoduché ovocné bublaninky, mafiny či slané tyčinky. To sú obľúbené recepty Dedinského dieťaťa, pri ktorých s radosťou samo asistuje.”

Aké suroviny nesmú chýbať v chladničke či komôrke za žiadnych okolností?

Silvia, ktorá bloguje na blogu Minidiamondblog musí mať vždy nakúpené čerstvé ovocie a zeleninu, cestoviny a strukoviny či mliečne výrobky. “Máme radi zdravé, jednoduché a rýchle jedlá. Dcéra má dva roky ale sladkosti, zmrzlinu, hranolky neuznávam a nedávam jej, má na to ešte dosť času. V tomto sme s manželom naozaj striktní.”

V špajze blogerky Dedinská mať nikdy nechýbajú banány, avokádo a ďalšia zelenina a ovocie.

Blogerka Majka z Mamin zápisník prezrádza tiež obsah svojej špajze: “V chladničke mám vždy nejakú zeleninu, v špajzi oriešky, slnečnicové semienka a samozrejme zrnkovú kávu. Takisto v lete pravidelne zaváram a mrazím, čo sa len dá, takže prakticky celoročne mám v zásobe niečo z domácej výroby.”

Najobľúbenejšie a najlepšie rodinné recepty mám blogeriek

Silvia z Minidiamondblog, ktorá ma 1 dcérku, nám prezradila tieto obľúbené recepty: Sviečková, Tekvicové rizoto, Rajčinová polievka, Zemiaková polievka s Chedar syrom, Boloňská omáčka so špagetami a Lasagne.

Dedinská mať, ktorá má doma dvoch jedákov, Dedinského tatu aj Dedinské dieťa, prezradila, že zbožňujú ryžový nákyp alebo obdobný nákyp v rôznych prevedeniach s quinoou či pšenom. Ďalej sú to vo všeobecnosti rôzne zeleninové polievočky so strukovinami, lievance zo špaldových zŕn a jej fenomenalnu orechovo-mrkvovú tortu. Mňam.

Mamin zápisník alias Majka tiež odhalila tipy na super jedlá: Osobne mám najradšej jednoduché recepty stredomorskej kuchyne, rôzne zeleninové šaláty, quiche. Počas nášho výletu v Španielsku som si úplne zamilovala pečené papričky. Dovtedy som toto jedlo nepoznala, teraz ich robievam aj doma pravidelne. A keďže sme bezlepkáči, môj top recept sú gaštanové mafiny - bez veľkej námahy pripravené, rýchlo upečené a úžasne chutné.

Neviete čo na obed alebo večeru pre deti?

Mnohé maminy inšpiruje aktuálne aj kuchárska kniha MAMA, mňam!  Na receptoch v knihe sa podieľali nielen blogerky Minidiamondblog a Dedinská mať, ale aj ďalších 25 mám blogeriek a influenceriek. V knihe nájdete sladké aj slané recepty od ukončenia 4. mesiaca po dobu troch rokov. Knihu si môžete zakúpiť na www.mamamnam.sk. Knihu vydala obsahová agentúra Content agency.

-Reklamná správa- 

]]>
Fri, 20 Jul 2018 05:00:00 2018-07-20 05:00:00 1
Ak vás ohovárajú, nemusí to byť na škodu: Ľudia väčšinou riešia len tieto 3 typy ľudí a vy ste jedným z nich http://feminity.zoznam.sk/c/903476/ak-vas-ohovaraju-nemusi-to-byt-na-skodu-ludia-vacsinou-riesia-len-tieto-3-typy-ludi-a-vy-ste-jednym-z-nich
Zábava
Nie každý je dosť zaujímavý na to, aby sa o ňom rozprávalo za jeho chrbtom. Zamysleli ste sa už niekedy na týmto paradoxom?
Ak vás ohovárajú, nemusí to byť na škodu: Ľudia väčšinou riešia len tieto 3 typy ľudí a vy ste jedným z nich
Ak vás ohovárajú, tešte sa. Nemusí to byť na škodu
Thu, 19 Jul 2018 19:30:00Zábava

Nie každý je dosť zaujímavý na to, aby sa o ňom rozprávalo za jeho chrbtom. Zamysleli ste sa už niekedy na týmto paradoxom?

Možno sa vám nepáči, že ste súčasťou debát aj v situácii, keď sa práve nenachádzate medzi ľuďmi, ktorý o vás rozprávajú, vedzte však,  že má tento fakt aj mnoho pozitív. Minimálne patríte medzi tieto tri typy ľudí, ktorí sú na pretrase najčastejšie.

Inšpirujte: Brunetky sa dostanú do neba, blondínky kamkoľvek: Je na tomto tvrdení viac pravdy, ako sa na prvý pohľad zdá?

Ste nad vecou

Načo by sa rozprávali o niekom, kto sa neustále stará o to, čo si o ňom druhí myslia a rieši sám seba aj vtedy, keď už ostatných prestal baviť. Takých ľudí je veľa. Zaujímavejšie predsa je, ak sa ohovárači zamerajú na niekoho, kto má ich názor tak trochu „v paži“. Ak neriešite druhých, idete si za svojím a nezaoberáte si zbytočnými názormi, ktoré vás nikam nedokážu posunúť, ste veľkou masou nepochopený a následne sa o vás jednoducho musí rozprávať, ako by to inak bolo?

Nenechajte si ujsť: Skombinujte tieto tri dôležité čísla vo vašom živote: Prezradíme vám, v čom sú vaše najväčšie tromfy

Tým, že sa nezaujímate a idete si svoje, jednoducho istým spôsobom rozčuľujete. Zostaňte však nad vecou, mať nadhľad je jedna veľká devíza, ktorá sa vám zíde aj do budúcna, verte nám.

Chránite si súkromie

Nezdôverujete sa so všetkým každému, koho stretnete a nie je to tak, že by celá firma a aj známi vašich známych vedeli o každom vašom kroku. Ste istým spôsobom tajomný a preto zaujímavý. Ľudia, o človeku, ktorý nie je tak ľahko prekuknuteľný, chcú odrazu vedieť všetko, je to priam davová psychóza. Každá drobnosť sa nafúkne, zveličí alebo obráti tak, aby bola zaujímavá aj keď sa povie až o pár dní.

Prečítajte si aj: Najťažší vzťah v živote človeka je vzťah so sebou samým: Vďaka týmto trom bodom budete so sebou konečne spokojná

Práve tým, že chcete svoje súkromné veci riešiť len v kruhu najbližších, skončíte nakoniec naozaj „na pretras“. Ľudia sa ale na niekoho úkor musia zabávať a práve kvôli svojej utiahnutosti to viac či menej budete občas vy.

Máte niečo, čo sa dá závidieť

A to doslova. Či už ide o skvelú prácu, partnera alebo len fakt, že vám väčšina vecí jednoucho vychádza. Niektorí ľudia vám doprajú a iní zase neznesú pocit,  že by ste boli natoľko úspešný a šikovný. Ak sa im darí rovnako, nemajú problém. Ak to však ich prípad nie je, potom máte problém vy a za vaším chrbtom sa postupne spustí vlna ohovárania.

Nenechajte si ujsť: Nastavte svoj život na úspech a šťastie: Zmeňte preto týchto 5 vecí a uvidíte, ako sa vám začne dariť

Nemôžete byť predsa dokonalý, niečo si na vás nájsť musia. Ako inak by sa potom cítili oni, keby sa s vami porovnávali a váš úspech by nemohli prisúdiť niečomu abstraktnému, na čom v podstate nemáte žiadnu zásluhu? Nič si z toho nerobte, vám podobné reči aj tak neublížia.

]]>
Thu, 19 Jul 2018 19:30:00 2018-07-19 19:30:00 0
Vzali sme sa do šiestich týždňov a rozviedli pred prvým výročím: Napriek tomu by som to urobila znova http://feminity.zoznam.sk/c/903466/vzali-sme-sa-do-siestich-tyzdnov-a-rozviedli-pred-prvym-vyrocim-napriek-tomu-by-som-to-urobila-znova
Feminity
Rande naslepo zmenilo Gréte život o 180 stupňov. Z veľkej lásky bolo napokon o niečo väčšie sklamanie. Napriek tomu, by však svoje rozhodnutie nezmenila. Dôvod vás skutočne prekvapí.
Vzali sme sa do šiestich týždňov a rozviedli pred prvým výročím: Napriek tomu by som to urobila znova
Rande na slepo zmenilo môj život o 180 stupňov
Thu, 19 Jul 2018 14:00:00Feminity

Rande naslepo zmenilo Gréte život o 180 stupňov. Z veľkej lásky bolo napokon o niečo väčšie sklamanie. Napriek tomu, by však svoje rozhodnutie nezmenila. Dôvod vás skutočne prekvapí.

Gréta a Peter sa do seba zaľúbili na prvý pohľad. No u nich to nebola len taká obyčajná fráza. Skutočne to prišlo ako blesk z jasného neba. Zoznámili sa totiž na rande naslepo. Rovnakou rýchlosťou ako sa do seba zaľúbili, sa rozhodli aj vziať.  Bez toho, aby poznali detaily svojej minulosti, veci o rodine, či predchádzajúcich vzťahoch. Nikto nechápal, keď Gréta oznámila svojim najbližším, že sa vydáva za muža, ktorého pozná necelých 6 týždňov. No oni dvaja svojej láske verili. Viac ako ktokoľvek iný.

Nenechajte si ujsť: Žiarlila som na každú ženu v jeho živote a nechala som si ujsť tento detail: Nakoniec mi to vysvetlil po svojom

Láska bez hraníc

”Nikdy predtým som nemala vážnejší vzťah. Peter bol mojou veľkou láskou. A on to cítil rovnako. Stačilo aby sme sa jeden na druhého pozreli a vedeli sme na čo myslíme. V otázke manželstva sme mali obaja jasno a nechceli sme na nič čakať. Nevedeli sme si totiž život jeden bez druhého predstaviť,” začína svoje rozprávanie Gréta. A hoci ich láske mnohí nedávali od začiatku šancu, oni dvaja to cítili inak. 

Život má občas iné plány

”Komplikácie začali, keď dostal Peter lukratívnu ponuku pracovať v Londýne. Firma, v ktorej bol zamestnaný tam mala pobočku, takže sme obaja vedeli, že je to len otázka času. No netušila som, že to budeme riešiť už dva týždne po svadbe. Ja som svoj ”flek” v jazykovej škole milovala a nedokázala som si predstaviť, ze by som sa mala vzdať svojho súčasného života. Áno, Peter bol pre mňa veľmi dôležitý. No nechcela som obetovať celý svoj starý život. A presne k tomu sa to schyľovalo.” Peter si toho bol veľmi dobre vedomý. Nechcel na Grétu tlačiť. Bolo mu jasné, že potrebuje istú dávku slobody a voľnosti, aby bola šťastná. Práve preto jej navrhol, aby zostala v Bratislave a on bude lietať na víkendy domov. Ako plán to vyzeralo ideálne. No ako to býva, realita je vždy o niečo komplikovanejšia. 

Problémy v raji

Prvé mesiace to naozaj fungovalo skvele. Dokonca to vyzeralo, že to ich manželstvu prospieva. No po pár mesiacoch sa Petrovi nedarilo lietať pravidelne na Slovensko, nakoľko práve cez víkendy mávali stretnutia s dôležitými klientami. ”Vždy som mu verila. Naozaj čisto a bezhranične. Vedela som, že za tým nie je iná žena, ale práca. O tom som nepochybovala. No vidieť vlastného muža každé tri mesiace na dva dni, nie je veru najideálnejšie. S tým samozrejme prišla otázka, čo ďalej. A hoci sme sa veľmi ľúbili, ani jeden z nás sa nechcel vzdať toho, čo roky budoval. Presne mesiac pred prvým výročím sme sa rozhodli rozviesť. Nikomu sme o tom nepovedali, bola to pre nás veľmi intímna záležitosť a zdá sa, že to najlepšie riešenie. Vedeli sme, že náš životný štýl a priority sa jednoducho nedajú zosúladiť. Aj keď sa to môže zdať niekomu povrchné, my sme len povedali nahlas veci presne tak, ako sme ich cítili.  A myslím, že sa nám obom začalo oveľa ľahšie dýchať.”

Mohlo by vás zaujímať: Čítajte reč jeho tela: Každý muž urobí za deň týchto 7 vecí, ak nie ste jediná v jeho živote

Rozhodnutie, ktoré by som zopakovala aj zajtra

”Keď sa ma dnes niekto opýta, či to neľutujem, moja odpoveď je, že ani náhodou. Urobila by som to znova. Nebyť Petra, nevedela by som, čo je to skutočná láska. Všetko sme spolu prežívali tak intezívne a naplno, ako si len dokážete predstaviť. Doteraz mám na neho slabosť a ktovie, možno sa opäť raz naše cesty spoja… Necháme sa prekvapiť. Veď život celý, je jedno veľké prekvapenie.”

]]>
Thu, 19 Jul 2018 14:00:00 2018-07-19 14:00:00 1
Osobná trénerka Kim Kardashian o jej prísnom režime: Aby stíhala cvičiť, musela sa naučiť robiť túto jednu vec http://feminity.zoznam.sk/c/903448/osobna-trenerka-kim-kardashian-o-jej-prisnom-rezime-aby-stihala-cvicit-musela-sa-naucit-robit-tuto-jednu-vec
Zahraničné celebrity
Podľa osobnej trénerky, Mellissi Alcantare, je jej zverejkyňa, Kim Kardashian, skutočná šelma, keď príde reč na jej fitness rutinu. Kim podlieha naozaj prísnej rutine, ktorú praktizuje šesťkrát do týždňa, vrátane jednej veci, ktorá pre väčšinu ľudí, nie je vôbec ľahká...
Osobná trénerka Kim Kardashian o jej prísnom režime: Aby stíhala cvičiť, musela sa naučiť robiť túto jednu vec
Podľa osobnej trénerky, Mellissi Alcantare, je Kim Kardashian skutočná šelma, keď príde reč na jej fitness rutinu
Thu, 19 Jul 2018 12:00:00Zahraničné celebrity

Podľa osobnej trénerky, Mellissi Alcantare, je jej zverejkyňa, Kim Kardashian, skutočná šelma, keď príde reč na jej fitness rutinu. Kim podlieha naozaj prísnej rutine, ktorú praktizuje šesťkrát do týždňa, vrátane jednej veci, ktorá pre väčšinu ľudí, nie je vôbec ľahká...

Kim Kardashian je známa svojím telom, ktoré nepodlieha štandardným mieram. Väčšie prsia, osí driek, širšie boky, väčší zadok, ale pozor, všetko vyšportované a za to vďačí práve svoje osobnej trénerke, Mellise Alcantare, ktorá vie, koľko driny musí Kim vynaložiť, aby sa k takémuto telu presýpacích hodín dopracovala.

Mohlo by vás zaujímať: Kylie Jenner pár mesiacov po pôrode: Toto sa skrýva za jej rýchlym a účinným zhodením nadbytočných kíl

Jednu vec sa musela Kim naučiť robiť opakovane 

Avšak, vzhľadom k tomu, že Kim je nielen celebritou, ktorá musí dbať o svoj imidž nielen na so-ciálnych sieťach, ale je aj biznismenkou, manželkou a v neposlednou rade matkou troch malých detí, jej denný časový harmonogram je tiež super nabitý. Preto, jediný čas, kedy môže cvičiť, je veľmi skoro ráno. „Jej rozvrh je bláznivý a môj tiež šialený, takže sme sa naučili cvičiť skoro ráno o šiestej,“ prezrádza Mellisa pre magazín Womenshealth. 

Super zodpovedná, pretože nikdy nezruší tréning 

Kim Mellisu rešpektuje, dôveruje jej schopnostiam a nechá sa nahovoriť aj na naozaj ťažké cviky. Mellisa zase Kim obdivuje aj v tejto veci: „Je to poriadna matka. Rada vozí svoje deti do školy. Keď vezmete do úvahy jej mamičkovské povinnosti a pracovný rozvrh, nikdy nezmeškala ani je-den z tých skorých ranných tréningov. Je super zodpovedná, nikdy tréning nezruší. Je to najlepší klient a športovec, ktorého môžete mať,“ dodáva na jej adresu obdivné slová jej osobná trénerka. 

Čítajte tiež: Prečo sa ženy na svete toľko stotožňujú s klanom Kardashianiek? Dôvod vás prekvapí

Najviac pracuje na svojom pozadí a miluje aj nenávidí cvičiť túto časť tela

Dvojica trénuje spolu šesťkrát do týždňa asi 60 minút. A dokonca, keď má čas, tak niekedy aj viackrát denne. Z toho, každý jeden deň sa venuje inej, konkrétnej partii tela. K ich vytvarovaniu používajú loptičky, laná, lopty na stabilitu a ďalšie športové náčinie. Samozrejme, najviac pracujú na Kiminom už povestnom pozadí. Práve posilnenie sedacích svalov je kľúčom k perfektnému zadku v tvare broskyne, ktorého je Kim majiteľkou. 

Avšak aj Kim má jednu konkrétnu partiu tela, ktorú nemá príliš v láske cvičiť, ale urobí to: „Miluje aj nenávidí dni, keď cvičí svoje nohy. Ona vie, čo to znamená, keď to odcvičí, ale je to naozaj vyčerpávajúce. Je to ťažké, ale vždy povie, dobre, urobme to,“ dodáva na jej adresu Mellisa pre magazín Insider. 

Neprehliadnite: Najpopulárnejší vizážista sveta, ktorý stojí za vzhľadom Kim Kardashian: Tieto dve Slovenky sa s ním stretli tiež!

Kim nedá na svoju trénerku a motivátorku tiež dopustiť 

Sama Kim nedá na svoju trénerku a motivátorku v jednom dopustiť a na svojej sociálnej sieti sa na jej adresu vyjadrila tiež veľmi lichotivo: „Zavolajte na moju trénerku, ktorá skutočne zmenila moje telo. Strávila som celý rok naozaj ťažkým tréningom, 5 alebo 6 dní v týždni, tvrdo som pra-covala a zmenila spôsob stravovania, je to taký veľký rozdiel, bola som nešťastná z toho, čo som videla v zrkadle. Som pevná, mám menej celulitídy a som oveľa sebavedomejšia. Takže ďakujem ti za to, že sa budíš o piatej ráno, aby si so mnou robila bláznivé tréningy a šprinty, ktoré nezná-šam, aby si ma udržala v tomto životnom štýle."

]]>
Thu, 19 Jul 2018 12:00:00 2018-07-19 12:00:00 1
Svieže letné doplnky ako z dovolenky: Ukážte svetu svoju letnú náladu v podobe maličkostí z mušlí či ratanu http://feminity.zoznam.sk/c/903473/svieze-letne-doplnky-ako-z-dovolenky-ukazte-svetu-svoju-letnu-naladu-v-podobe-malickosti-z-musli-ci-ratanu
Móda
Krásne letné doplnky dokážu každý jeden outfit premeniť na nezabudnuteľnú cestovateľskú jazdu. Morské motívy sa k nám vracajú nielen na oblečení, ale aj na náhrdelníkoch či taškách. Majte svoju obľúbenú destináciu pri sebe, aj keď sa v nej momentálne už nenachádzate. K letnej pohode vám pomôžu tieto štýlové doplnky.
Svieže letné doplnky ako z dovolenky: Ukážte svetu svoju letnú náladu v podobe maličkostí z mušlí či ratanu
Krásne letné doplnky dokážu každý jeden outfit premeniť na nezabudnuteľnú cestovateľskú jazdu
Thu, 19 Jul 2018 10:00:00Móda

Krásne letné doplnky dokážu každý jeden outfit premeniť na nezabudnuteľnú cestovateľskú jazdu. Morské motívy sa k nám vracajú nielen na oblečení, ale aj na náhrdelníkoch či taškách. Majte svoju obľúbenú destináciu pri sebe, aj keď sa v nej momentálne už nenachádzate. K letnej pohode vám pomôžu tieto štýlové doplnky.

Ako talizman

Podobný náhrdelník si viete vyrobiť aj sama doma. Ak zbierate pri mori mušle, ich využitiu sa medze naozaj nekladú. Dokážu však krásne zažiariť aj na vašom krku. Takýto kúsok vám bude pripomínať letnú pohodu a krásne miesta počas každého jedného dňa, keď ho budete mať na krku.

Prečítajte si tiež: Letný trend po novom: Takto si užite námornícke farby a nechajte ich zažiariť v netradičných outfitoch

Mixovanie farieb

Štýlové letné kabelky sú vyrábané z čo najnetradičnejších materiálov. Zaujmite pôsobivým spojením farieb a prírodných materiálov. Nič nepokazíte žiarivou červenou, ale ani hnedou či oranžovou. Tieto farby pôsobia s klasickou farbou slamy dokonale sviežo.

Oceán v ušiach

Podobne ako pri talizmane na krku, môžete kúsok pláže nosiť aj vo svojich ušných dierkach. Pôsobivé náušnice z mušlí si získajú naozaj každého. Sú ako stvorené na letné párty. Spolu s ľahkými letnými šatami vytvoria skvelý pár.

Slama na hlave

Aj keď podobné slovné spojenie môže znieť práve negatívne, opak je pravdou. Slamený klobúk slávy každé leto svoj veľký comeback. Túto sezónu stavte na menšie kúsky, nevyhýbajte sa ani mašliam či šatkám, ktoré ho pekne osviežia. 

Mohlo by vás zaujímať: STRANGE LOVE: Nohavicový kostým ako nový znak ženskosti: Vylepšite si šatník vďaka týmto lookom

Dokonalé letné stužky

Kabelku ako utkanú z jemnej vlny vám zabezpečia práve stužky alebo akési nite, z ktorých je táto kráska zložená. Je veľmi praktická, pretože je ľahká a naozaj sa do nej zmestí čokoľvek. Okrem iného máte možnosť vybrať si z množstva variant. Kombinuje sa naozaj ľahko a z každého outfitu vyčaruje naozaj dokonalú letnú pohodu. 

]]>
Thu, 19 Jul 2018 10:00:00 2018-07-19 10:00:00 1
Chorvátsko si obľúbila aj Andrea Verešová: Kráska si zamilovala túto časť a jej zábery to len dokazujú http://feminity.zoznam.sk/c/903474/chorvatsko-si-oblubila-aj-andrea-veresova-kraska-si-zamilovala-tuto-cast-a-jej-zabery-to-len-dokazuju
Slovenské celebrity
Modelka Andrea Verešová nedá dopustiť na dovolenku u našich južných susedov. Viete však, čo na ňom miluje najviac, a prečo sa tam vždy cíti skvele?
Chorvátsko si obľúbila aj Andrea Verešová: Kráska si zamilovala túto časť a jej zábery to len dokazujú
Nešlo len o kúpanie a vylihovanie. Spoločne s deťmi Vanessou a Danielom zažívala Andrea aj nejaké tie dobrodružstvá
Thu, 19 Jul 2018 07:30:00Slovenské celebrity

Modelka Andrea Verešová nedá dopustiť na dovolenku u našich južných susedov. Viete však, čo na ňom miluje najviac, a prečo sa tam vždy cíti skvele?

Dovolenka ako v raji

Aj keď si destínácie a miesta, kde si konečne trošku oddýchne, môže modelka Andrea Verešová vyberať, júlovú letnú dovolenku si tento rok odišla užiť celkom blízko našich hraníc, a to do malebného Chorvátska, konkrétne do obľúbeného regiónu Istria. Málokto by čakal, že sa modelka a mama dvoch šikovných detí, Vanessy a Daniela, vyberie práve tam, Andrea má však na to niekoľko jasných dôvodov.

Inšpirujte sa: Neprehliadnuteľná Andrea Verešová je v tej najlepšej forme: Môže za to táto kombinácia aktivít, ktorej podľahla

Útesy a priezračná voda

To, čo na Chorvátsku Andrea miluje je práve jeho krásna príroda. Modelka sa sama vyjadrila, že ju fascinuje "divoká krása chorvátskeho pobrežia, kamene na pláži a tyrkysová voda", z ktorej keď vyjde, cíti sa ako znovuzrodená. Nemôžeme jej to ani v najmnešom zazlievať, Chorvátsko si svojou ojedinelou prírodnou krásou získalo mnohých a ani mi by sme sa do niektorého z jeho prímorských miest neváhali vrátiť.

Bazén so slanou vodou

Okrem iného si však modelka priamo v Chorvátsku užíva aj súkromie a pohodu priamo pri bazéne. Síce ona sama podobnú vodu neobľubuje, práve v Chorvátsku našla bazén, ktorý je napustený len morskou vodou a jej tak nič nebráni užívať si kúsok mora  v samotnom rezorte, a to spoločne s deťmi.

Nenechajte si ujsť: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Skvelé raňajky a čas na jogu

Pokojné rána s krásnym výhľadom. Aj za tým sa Andrea rozhodla prísť k chorvátskemu moru, kde si každé ráno s pohľadom na nekonečné more zacvičila svoju hodinu jogy a hned po nej si dopriala skvelé raňajky s voňavou kávou a dávkou šťavy z čerstvých grepov. Taký pokoj a harmóniu jej môžeme len závidieť. Tak čo, inšpirovala vás jej pozitívnou energiou nabitá dovolenka natoľko, že sa do Chorvátska vyberiete tento rok aj vy?

Mohlo by vás zaujímať: Tomáš Tatar s priateľkou Luciou si užívali krásy Jadranu: Aj kvôli tomuto tak veľmi milujú dovolenku v Chorvátsku

]]>
Thu, 19 Jul 2018 07:30:00 2018-07-19 07:30:00 1
Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide http://feminity.zoznam.sk/c/903459/na-zoznamke-som-vystupovala-pod-cudzim-menom-napisal-mi-vlastny-muz-a-takto-som-zistila-o-co-mu-ide
Partnerské vzťahy
Chcela som vedieť, či si s niekým píše, keď sa po večeroch zatvára v kúpeľni na neprimerane dlho. Zdôverila sa nám Daniela.
Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide
Myslela som si, že ma podvádza. Stiahla som si preto aplikáciu
Wed, 18 Jul 2018 14:00:00Partnerské vzťahy

Chcela som vedieť, či si s niekým píše, keď sa po večeroch zatvára v kúpeľni na neprimerane dlho. Zdôverila sa nám Daniela.

Chcela som vedieť, či tam bude...

„Aplikáciu som si nesťahovala len tak pre nič za nič. Nikdy som nemala potrebu naháňať si takýmto spôsobom chlapov a už tobôž nie po tom, čo som sa šťastne vydala. Naše manželstvo sa však časom dostávalo do krízy a ja som to tak nejak cítila. Veľa času pred spaním trávil Adam v kúpeľni, zavrel sa tam a nikdy nechcel, aby som šla za ním. Akoby predo mnou niečo skrýval. Začala som mať podozrenie, že má milenku, a tak som si povedala, že si stiahnem vzťahovú aplikáciu aj ja a skúsim nejakým spôsobom zistiť, či ho na nej nájdem. Veď to predsa nemôže byť také ťažké, ak budem vystupovať pod cudzím menom,“ povedala si Daniela a vytvorila si falošný profil, vďaka ktorému chcela zistiť, či je jej manžel skutočne neverný.

Prečítajte si aj: Žiarlila som na každú ženu v jeho živote a nechala som si ujsť tento detail: Nakoniec mi to vysvetlil po svojom

Nakoniec mi napísal

Neubehlo ani pár dní, keď jej v tom cez aplikáciu, v ktorej okrem mena použila falošné aj fotky, napísal jej muž. „Vedela som, že je to on. Neunúval sa ani zmeniť meno, či nepoužiť svoju skutočnú fotografiu. Mohla ho tam nájsť hociktorá z mojich priateliek. Teraz podobné veci používa toľko ľudí, ako to že sa vôbec nebál? Bolo mi jasné, že mi napíše hneď, ako uvidí moju fotku. Vybrala som niekoho skutočne podobného mne samej, no tak, aby mu ani na um neprišlo, že som to ja. Na druhej strane som však z fotografie na prvý pohľad vyzerala ako jeho typ,“ dodáva Daniela, ktorá si prvú správu od muža otvorila až po pár hodinách, keď konečne nabrala odvahu.

Mohlo by vás zaujímať: 5 vecí, ktoré muž očakáva od ženy, aby už nikdy netúžil po inej: Trojka vás určite prekvapí

Jeho správy boli iné

Adam sa však nesprával ako každý jeden muž, ktorý chce cez internet zbaliť milenku alebo sa spoznať s niekým novým. „V prvej chvíli som jeho správe nechápala. Nepýtal si odo mňa nahé fotky, ani nebol dotieravý, jednoducho sa ma zdvorilo opýtal, aký som mala deň, a že by sa o mne rád dozvedel viac. Povedala som si, že za úplne jednoduchú konverzáciu s ním nič nedám, aspoň a dozviem, o čo môjmu manželovi v skutočnosti ide. Ešte stále som však verila tomu, že  ma možno len nechcel naplašiť, preto s nechutnými návrhmi nezačal hneď. Dni však ubiehali, obaja sme sa tvárili, že sa nič nedeje, on v kúpeľni odrazu trávil ešte viac času a ja? Ja som mu na správy odpisovala z obývačky. Po týždni sa však stalo niečo zvláštne,“ spomína si Daniela na moment, ktorý si myslela, že nikdy nezažije.

Nenechajte si ujsť: Lákajú vás oveľa mladší muži? Pripravte sa dopredu na túto jednu vec, ktorú od vás budú chcieť

Začal o žene. Teda o mne

„Odrazu mi len tak z ničoho nič oznámil, že má manželku. Vraj, aby som si bola vedomá toho,  že mu nejde o nič viac, len sa potreboval porozprávať s inou ženou, aby sa mu možno podarilo lepšie pochopiť tú svoju. Vraj premýšľam podobne ako ona a jemu to pomáha vžiť sa do jej chápania. Vtedy som v strede izby takmer vybuchla od smiechu. Môj manžel zisťoval, ako na mňa u celkom cudzej ženy,  ktorou som nakoniec aj tak bola ja. Vtedy som konverzáciu s ním ukončila s vysvetlením, že to nemá zmysel a aplikáciu som odinštalovala. Čo sa však zmenilo, bol hlavne môj postoj k vlastnému mužovi. Uvedomila som si, že ho zrejme málo počúvam, chápem a vnímam a on potom netuší, ako určité veci riešiť a ako sa o nich rozprávať s vlastnou manželkou.  Nikdy by som to nebola povedala, no náš vzťah nakoniec hlúpa vzťahová aplikácia zlepšila na nepoznanie,“ dodala na záver Daniela, ktorá  už nerieši, kam a kedy sa Adam zatvára. Nemá na to čas, snaží sa ho totiž tráviť čo najviac s ním.

Inšpirujte sa: Tieto dva typy žien nemajú podľa mužov problém so sebavedomím v posteli: Patríte medzi tie, o ktorých sníva každý?

]]>
Wed, 18 Jul 2018 14:00:00 2018-07-18 14:00:00 0