Feminity https://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Tieto tri znamenia zažijú najkrajšie leto tohto roka: Patríte medzi ne aj vy? https://feminity.zoznam.sk/c/905016/tieto-tri-znamenia-zaziju-najkrajsie-leto-tohto-roka-patrite-medzi-ne-aj-vy
Takmer všetky sa už neviem dočkať horúcich letných dní. Slnko, more a nezameniteľná atmosféra k letu jednoducho patria. Avšak tri znamenia zverokruhu, budú mať predsa len toto leto o niečo výnimočnejšie.
Tieto tri znamenia zažijú najkrajšie leto tohto roka: Patríte medzi ne aj vy?
Tieto tri znamenia zažijú najkrajšie leto tohto roka
Wed, 20 Mar 2019 16:00:00

Takmer všetky sa už neviem dočkať horúcich letných dní. Slnko, more a nezameniteľná atmosféra k letu jednoducho patria. Avšak tri znamenia zverokruhu, budú mať predsa len toto leto o niečo výnimočnejšie.

Priznávame bez zábran. Leto jednoducho milujeme. Teplo, slnečné lúče, vôňu mora a nežné letné outfity. Avšak ak ste sa narodili v jednom z týchto znamení, bude pre vás leto predsa len o niečo výnimočnejšie. Zažijete totiž neopakovateľné okamihy, ktoré sa vám hlboko vryjú do pamäte aj do srdca. 

Prečítajte si tiež: Budúcnosť s kopou ľahko zarobených peňazí a »bez námahy«: Mladšia generácia sa necháva najviac strhnúť

Býk 

Toto leto bude pre vás naozaj výnimočné, ak ste sa narodili v znamení Býka. Plné nových vôní, chutí, magických miest a jedinečných zážitkov. Verte, že navyše skutočne zažiarite. Absolútne vo všetkom, čoho sa dotknete. Ak vás aj do tohto obdobia trápili nejaké problémy, všetko sa vyrieši. Pozitívna energia vás bude spravádzať na každom kroku a prinesie vám do života veľa zaujímavých a inšpiratívnych ľudí. 

Mohlo by vás zaujímať: Životopis, vďaka ktorému získate prácu, kde viete byť jedna z najlepších: Bod číslo 3 je najdôležitejší

Kozorožec

Smiech, úspech, radosť, láska. Presne tak možno definovať leto, ktoré vás čaká. Budete k sebe priťahovať samé výnimočné veci a ľudí. Prežijete kopec zábavy a veselých momentov. Podaria sa vám záležitosti, na ktorých ste dlhodobo pracovali. Dokonca vás v pracovnej oblasti čaká povýšenie. 

Rak

Tak počas týchto horúcich letných mesiacov naozaj zistíte, že sny sa môžu plniť. Všetko o čom ste doposiaľ len snívali sa stane odrazu realitou. Čaká vás cestovateľské obdobie a vydáte sa to exotických destinácií. Dokonca budete uvažovať, že by ste sa do inej krajiny presťahovali. Dajte na svoju intuíciu.Verte, že vám radí dobre. Občas je lepšie spoľahnúť sa na svoje vnútro. Dokáže to priniesť ovocie. 

]]>
Wed, 20 Mar 2019 16:00:00 2019-03-20 16:00:00 1
Ako sa stať dokonalou manželkou v očiach muža: Zamerajte sa na týchto 5 vecí a nikdy vám už nebude nič vyčítať https://feminity.zoznam.sk/c/905021/ako-sa-stat-dokonalou-manzelkou-v-ociach-muza-zamerajte-sa-na-tychto-5-veci-a-nikdy-vam-uz-nebude-nic-vycitat
Perfektná manželka je snom každého muža. Viete však, aká by mala byť? Ak sa budete sústrediť na týchto 5 aspektov, stanete sa ňou prakticky bez námahy.
Ako sa stať dokonalou manželkou v očiach muža: Zamerajte sa na týchto 5 vecí a nikdy vám už nebude nič vyčítať
Ako sa stať dokonalou manželkou v očiach muža
Wed, 20 Mar 2019 14:00:00

Perfektná manželka je snom každého muža. Viete však, aká by mala byť? Ak sa budete sústrediť na týchto 5 aspektov, stanete sa ňou prakticky bez námahy.

Muži majú predstavy o ideálnej žene vždy tak trochu iné, aké máme v mysli my. Čo je pre nich naozaj podstatné a na čo sa pri výbere partnerky zameriavajú? Odhalili sme päť vecí, ktoré považujú vo vzťahu za kľúčové. Ak ich budete spĺňať, nielenže si v ich očiach zvýšite kredit, ale stanete sa pre  aj ideálnou partnerkou. Aká je teda perfektná partnerka podľa opačného pohlavia?

Mohlo by vás zaujmať: Takíto muži skutočne priťahujú dnešné ženy: Ak príde na výber životného partnera, tieto typy majú šancu

1. Má svoj vlastný život a nie je vo všetkom závislá od svojho partnera

Nie je nič horšie, ako žena, ktorá je absolútne závislá od svojej polovičky. Ak sa vo všetkom spoliehate na partnera, on sám získava pocit, že sa o vás musí neustále starať a nič bez neho nezvládnete. Áno, muži síce majú ochranárske sklony, avšak nechcú mať po svojom boku niekoho nesamostatného. Musíte mu dokázať, že čokoľvek si zaumienite, dosiahnete to. Hoci to muži mnohokrát nepriznávajú, páčia sa im ambiciózne ženy, s vlastným názorom a pohľadom na život. 

2. Nie je žiarlivá, ani hysterická

Žiarlivosť a hystéria sú kapitolou samou o sebe. Takáto žena je pre mužov prototypom niečoho, po čom rozhodne netúžia. Ba priam majú pred takýmto niečím panickú hrôzu. Ak sa u vás prejaví jedna z týchto vlastností je jasné, že dlho sa pri vás aktuálny muž neohreje. Preto ak sa budete daným veciam vyhýbať a dáte si na ne pozor, máte istotu, že chlap po vašom boku, nemá dôvod od vás kamkoľvek odchádzať. Samozrejme príležitosné pivo s kamarátmi sa neráta. To potrebuje takmer každý.

Čítajte tiež: Hoci sme spoluboli 10 rokov, napokon sme sa rozišli: Až časom som zistila, čo je pravý dôvod rozpadu

3. Rešpektuje záujmy svojho partnera 

Rešpekt, uznanie a úcta. To potrebuje každý muž. Bez výnimky. A najmä pokiaľ ide o rešpekt, nerobia muži radi kompromisy. Túžia po tom, aby partnerka, či manželka chápala ich záujmy, potreby, prácu. Neskúšajte na neho žiadne reči typu: „Ak ma ľúbiš, tak…”. Dosiahli by ste jediné, presne opačný efekt, aký chcete. 

4. Je starostlivá 

Rozmaznávajte ho, zaujímajte sa o neho, starajte sa o jeho potreby. Presne všetky tieto atribúty, by sa mali stať pre vás jednými z najdôležitejších. Pokiaľ sa o neho budete starať, môžete si byť istá, že nebude mať potrebu hľadať si za vás akúkoľvek náhradu. Verte, že toto je niečo, čím si zabezpečíte mužovu vernosť.

5. Miluje sex

Každý chlap miluje sex. Pre mužov je mimoriadne dôležitý. Nech vám tvrdí čokoľvek iné, klame. Intimita v spálni, nežnosti, vášeň, to je niečo, čo mužov mimoriadne napĺňa. Ak to vo vás nájde, stanete sa pre neho doslova nenahraditeľnou. 

]]>
Wed, 20 Mar 2019 14:00:00 2019-03-20 14:00:00 1
Mačka, ktorá si žije kráľovský život: Po odchode Karla Lagerfelda by mala zdediť rozprávkový majetok https://feminity.zoznam.sk/c/905027/macka-ktora-si-zije-kralovsky-zivot-po-odchode-karla-lagerfelda-by-mala-zdedit-rozpravkovy-majetok
Návrhár Karl Lagerfeld bol známy tým, že si vytvoril mimoriadne silné puto so svojou mačkou Choupette, ktorá sa vďaka nemu stala nielen hviezdou sociálnych sietí, ale aj mnohých módnych editoriálov. Po tom, čo Karl odišiel, to dokonca vyzerá, že zdedí jeho rozprávkové bohatstvo.
Mačka, ktorá si žije kráľovský život: Po odchode Karla Lagerfelda by mala zdediť rozprávkový majetok
Lagerfeld na svojej mačke rozhodne nešetril
Wed, 20 Mar 2019 12:00:00

Návrhár Karl Lagerfeld bol známy tým, že si vytvoril mimoriadne silné puto so svojou mačkou Choupette, ktorá sa vďaka nemu stala nielen hviezdou sociálnych sietí, ale aj mnohých módnych editoriálov. Po tom, čo Karl odišiel, to dokonca vyzerá, že zdedí jeho rozprávkové bohatstvo.

Jeden z najuznávanejších, najvplyvnejších a najkontroverznejších módnych návrhárov Karl Lagerfeld, nikdy nebol ženatý, ani nemal deti. Všetku svoju pozornosť sústredil na svoju štvornohú, mňaukajúcu krásku, Choupette. Choupette Lagarfeld, aby sme boli presní. Sám sa totiž považoval za adoptívneho otca bieleho klbka. 

Prečítajte si tiež: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Rozprávkový život

Choupette lieta súkromným lietadlom, má vlastného kuchára, dve slúžky, dve asistentky a rozmaznávaná je počas celého dňa. Všetci sa princeznej Choupette, ako ju Karl familiárne nazýval, venujú 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Na žiadosť vyťaženého dizajnéra, jej dokonca viedli osobný denník, aby mal sám Karl prehľad o tom, čo robila, keď nebol doma. 

Vlastný šofér, bodyguard, kaderník, masér a taliansky kuchár sú len akousi záverečnou bodkou v starostlivosti o najznámejšiu mačku na svete. Medzi jej najobľúbenejšie jedlo patrí losos, krab a kráľovský kaviár. Choupette tiež nechýba vlastná detská izbička, s kúpeľňou a extra miestnosťou na hranie. Jej najobľúbenejšou hračkou je iPad. Kontroverzný Karl vždy chcel pre svoje mňaukajúce stvorenie len to najlepšie. A celý život robil všetko preto, aby Choupette vôbec nič nechýbalo. 


 
Lagerfeld pre Choupette dokonca navrhol koleciu s názvom  "Choupette in Love". Mačička cestovala po svete vždy po boku návrhára. Bola akousi jeho neoddeliteľnou súčasťou. Dvorný návrhár značky Chanel a zároveň najväčšia osobnosť svetového módneho priemyslu, Karl Lagerfeld po sebe zanechal úctyhodný majetok v hodnote 170 mil. eur. A práve štvornohé klbko má zdediť značnú časť Karlovho majetku. Ak si myslíte, že to nie je možné, veľmi sa mýlite. Karl pochádzal z Hamburgu a nemecký právny systém toto veru povoľuje. Uvidíme teda, ako to napokon dopadne. V každom prípade o Choupette je kráľovsky postarané aj potom, čo nás návrhár navždy opustil.

Mohlo by vás zaujímať: Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

]]>
Wed, 20 Mar 2019 12:00:00 2019-03-20 12:00:00 1
TOP starostlivosť pre pleť a okolie očí: Obnovte svoju mladosť a sústreďte pozornosť na tieto účinky https://feminity.zoznam.sk/c/905031/top-starostlivost-pre-plet-a-okolie-oci-obnovte-svoju-mladost-a-sustredte-pozornost-na-tieto-ucinky
Naša pleť si zaslúži viac ako jej mnohé z nás dávajú. Ak sústredíte pozornosť na tú správnu výživu nielen v oblasti očí, vráti vám to v podobe kľúču k mladosti, ktorý vám uberie pekných pár rokov.
TOP starostlivosť pre pleť a okolie očí: Obnovte svoju mladosť a sústreďte pozornosť na tieto účinky
TOP starostlivosť pre pleť a okolie očí: Obnovte svoju mladosť a sústreďte pozornosť na tieto z nich
Wed, 20 Mar 2019 10:00:00

Naša pleť si zaslúži viac ako jej mnohé z nás dávajú. Ak sústredíte pozornosť na tú správnu výživu nielen v oblasti očí, vráti vám to v podobe kľúču k mladosti, ktorý vám uberie pekných pár rokov.

Bojujte proti stresu vďaka najmodernejším technológiám

Podľa výskumu stresovaná alebo starnúca pleť stráca schopnosť interagovať s mozgom. Nová generácia línie Benefiance od Shiseido myslela práve na tento problém týkajúcich sa najmä žien s cosmopolitným životným štýlom. Tento krém má v sebe najmodernejšie aktívne ingrediencie proti starnutiu, ktorých účinok je podporený druhou generáciou ReNeura Technology + ™. Pleť sa stáva viditeľne mladšia, hladká a plná života – rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Mohlo by vás zaujímať: Správny tvar obočia vám môže ubrať roky: Ak chcete vyzerať o niečo mladšie, majte na pamäti tieto triky

Prečítajte si: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Želé, ktoré obnoví hydratáciu pleti

Neuveriteľne ľahké hydratačné želé Hydrating Jelly od Clinique poskytuje pleti 24-hodinovú obnovu hydratácie a taktiež ochranu pleti pred znečistením. Obsahuje výťažky zo slnečnicových semienok, jačmeňa a uhorky. 

Aktivácia žiarivosti pokožky

Deň po dni pomáha rovnomerne vyrovnať pleť a napraviť nepravidelnosť tmavých škvŕn, teda pigemntov. Chanel Sublimage L’essence Lumiere zároveň zaistí vznešený svetelný odraz a pleť je jednotná. Pleť sa rozsieti a odhaľuje jej prirodzené kontrasty. Tvár tak obnoví svoju jedinečnú žiaru.

Spevňujúce sérum s dvojitým liftingovým efektom

Nové sérum Clarins Extra-Firming Photo-Serum, ktoré ponúka dvojitý liftingový efekt pre krajšie kontúry tváre. Pleť je viditeľne pevnejšia a vyhladená vďaka dvom novým vypínacím cukrom (modrá agáve a quinoa). 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Očné tiene, ktoré podtrhnú farbu vašich očí: Dávajte pozor, aby ste si farbami nepridali zbytočne roky navyše

Eliminujte odumreté bunky

Tonizujúca voda Capture Youth New Skin Effect Enzyme Solution je prvým krokom na dosiahnutie mladistvého vzhľadu pleti. Eliminuje odumreté bunky a nedokonalosti pleti. Je vhodné kombinovať ju so sérom, čím sa účinky ešte znásobia. Naučte sa mať rady svoj rituál krásy aj vďaka ľahkému zloženiu a príjemnej vôni.

 

]]>
Wed, 20 Mar 2019 10:00:00 2019-03-20 10:00:00 1
Tieto Slovenky vedia, čo na seba: Alena Pallová a jej voľba do práce, Alexandra Orviská príde vždy s niečím novým https://feminity.zoznam.sk/c/905029/tieto-slovenky-vedia-co-na-seba-alena-pallova-a-jej-volba-do-prace-alexandra-orviska-pride-vzdy-s-niecim-novym
Jar je za dverami a my sme sa pozreli do šatníka známych tvárí nášho šoubiznisu. Inšpirujte sa nasledovnými stylingami, niektoré z nich môžete nosiť pokojne aj do práce.
Tieto Slovenky vedia, čo na seba: Alena Pallová a jej voľba do práce, Alexandra Orviská príde vždy s niečím novým
Tieto Slovenky vedia, čo na seba: Alena Pallová a jej voľba do práce, Alexandra Orviská príde vždy s niečím novým
Wed, 20 Mar 2019 07:30:00

Jar je za dverami a my sme sa pozreli do šatníka známych tvárí nášho šoubiznisu. Inšpirujte sa nasledovnými stylingami, niektoré z nich môžete nosiť pokojne aj do práce.

Denisa Mendrejová

Miss Universe SR 2009 Denisa Mendrejová sa chopila jedného z najkľúčovejších trendov jarnej sezóny, neutrálnej béžovej. Ako môžete vidieť, rozhodne nejde o žiadnu nudu. Stačí zvoliť typické ženské strihy a skombinovať napríklad so štýlovou čiapkou a budete vyzerať počas dňa veľmi chic. 

Prečítajte si: Premiéra filmu Colette: Bývalá SuperStaristka Martina Schindlerová, Veronika Vágner nasadila vysokú laťku

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová si potrpí na elegantné outfity do práce a tiež na detaily. Ako môžete vidieť, vždy je zladená do poslednej bodky. Pastelová ružová v minimalistickom prevedení v duchu tón v tóne je na jarné dni ako stvorená. Všimnite si tiež, ako sa hrá s doplnkami a čo všetko dokážu s výsledným stylingom.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská je ako módny chameleón a ak sa odeje do farieb, štýlový outfit je na svete. Pristanú jej ako šaty, tak aj kostýmové nohavice so sakom. Vďaka jej preslávenému vyrysovanému brušku si môže dovoliť crop top. Občas sa netreba báť farieb a treba zariskovať.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová má slabosť na červenú farbu. Toto je presne strih šiat, ktorý jej sedí a zvýrazní ženské krivky napriek tomu, že netreba hlboký výstrih. Blondínky sa pokojne môžu inšpirovať. Vysoké čižmy nad kolená môžete ešte posledné dni využiť, kým ich odložíte na ďalšiu sezónu. 

Soňa Skoncová 

Wow to je ale zmena, čo poviete? Moderátorka Soňa Skoncová sa v rámci práce premenila na takúto elegantnú dámu a musíme povedať, že jej tento nohavicový kostým v baby blue odtieni naozaj pristane. Soňa je známa svojím street stylom, vidieť ju preto takto je niečo nezvyčajné, ale veľmi príjemná obmena. 

Neprehliadnite: Toto je jeden z najstabilnejších párov slovenského showbiznisu: 17 rokov sú spolu aj vďaka tomuto

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová (vtedy Husárová) sa našla v jednoduchosti a klasické kusy oblečenia za každým zladí tak, aby to bolo pútavé. Vidieť na nej kúsok farby je príjemnou zmenou a rovnako tak aj červený rúž. Páči sa nám, že nepodceňuje detaily.

]]>
Wed, 20 Mar 2019 07:30:00 2019-03-20 07:30:00 1
Schudnite 6 kíl za dva týždne len vďaka tejto jednej veci: Hviezdna diéta získava na popularite https://feminity.zoznam.sk/c/905026/schudnite-6-kil-za-dva-tyzdne-len-vdaka-tejto-jednej-veci-hviezdna-dieta-ziskava-na-popularite
Ak sa chcete dostať do formy oveľa skôr, ako pocítite prvý závan leta, skúste overenú diétu, na ktorú nedajú dopustiť najmä hviezdy svetového formátu.
Schudnite 6 kíl za dva týždne len vďaka tejto jednej veci: Hviezdna diéta získava na popularite
Schudnite 6 kíl za dva týždne len vďaka tejto jednej veci
Wed, 20 Mar 2019 06:00:00

Ak sa chcete dostať do formy oveľa skôr, ako pocítite prvý závan leta, skúste overenú diétu, na ktorú nedajú dopustiť najmä hviezdy svetového formátu.

Základným motom tejto diéty je žiť a užívať si. Jedlo sa pre vás rozhodne nemá stať strašiakom. Pozrite sa, čo si môžete dopriať bez výčitiek a získate dokonalú postavu.

Zdravá stredomorská strava

Grécka diéta sa stáva veľkým hitom. Je totiž nielen účinná v boji sprebytočnými kilogramami, ale má aj skvelý vplyv na vaše zdravie. Skladá sa totiž zo samých zdravých vecí. Základ vášho jedálnička budú tvoriť ryby. Ak teda nepatríte medzi ich milovníkov, zrejme táto diéta nebude pre vás. Všetci ostatní, si však prídu na svoje. Okrem rýb si budete môcť dopriať veľké množstvo zeleniny, bylinky a kvalitný olivový olej. Medzi jednotlivými jedlami, by ste si mali dať vždy pauzu 4 hodiny.

Odporúčané potraviny

 • ryby
 • syry
 • zelenina
 • ovocie
 • orechy
 • bylinky

Prečítajte si tiež: Vyskúšajte efektívne cviky na vnútorné stehná: Opticky si tak predĺžite postavu až o niekoľko centimetrov

​Potraviny, ktorým by ste sa mali vyhnúť sú mäso a mäsové výrobky, mlieko a alkohol. ​Ako vidíte pri tejto diéte, máte skutočne bohatý výber potravín. Môžete si dopriať v podstate takmer všetko. Veľmi dôležité je, aby ste ste však dodržiavali medzi jedlami spomínaný štvorhodinový odstup. Toľko totiž organizmu trvá, kým spracuje živiny z predchádzajúceho jedla. Ráno začnite pohárom vody s citrónom a štipkou kurkumy,  lyžičkou olivového oleja a pokračujte zeleným čajom. Následne si dajte čistý biely jogurt. Ďalšie jedlo môže byť treska, losos, sumček, čokoľvek z rýb, čo preferujete. Za vhodnú prílohu sa považuje najmä čerstvá zelenina. Po jedle si opäť dajte šálku zeleného čaju. Na večeru uprednostinte skôr ľahké zeleninové šaláty s olivovým olejom. Tým šetriť určite nemusíte. Večeru opäť ukončite zeleným čajom. 

Príklad jedálnička

 • raňajky: grécky biely jogurt
 • obed: ryba s dusenou brokolicou
 • večera: zeleninový šalát s feta syrom a olivovým olejom

Mohlo by vás zaujímať: TOP 3 cviky na ženské problémové partie: Fitness tréner navrhol priamo pre vás konkrétny tréningový plán

Pokiaľ sa tohto jedálnička budete držať štrnásť dní, uvidíte výsledky. Už počas prvých dvoch týždňov zhodíte päť až šesť kilogramov. Navyše sa naučíte jesť zdravo a v rozumných časových intervaloch. Ak si osvojíte takýto typ stravovania z dlhodobého hľadiska, nielenže schudnete, ale svoju figúru si udržíte roky. Navyše bude vás obchádzať aj celulitída. Práve kvôli týmto dôvodom, patrí Grécka diéta medzi najobľúbenejšie diéty celebrít. Nedajú na ňu dopustiť. Tak čo, dáte sa na to? 

]]>
Wed, 20 Mar 2019 06:00:00 2019-03-20 06:00:00 1
Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila https://feminity.zoznam.sk/c/905025/darcek-ktory-som-dala-svojmu-manzelovi-napokon-odhalil-jeho-neveru-toto-bol-ten-moment-ked-som-to-zistila
Málokto by si pomyslel, že aj taká nevinná vec ako darček pre manžela dokáže napokon odhaliť jeho neveru. Naša čitateľka Andrea zažila poriadny šok. Ste zvedaví, o aký darček išlo a čo sa vlastne udialo?
Darček, ktorý som dala svojmu manželovi napokon odhalil jeho neveru: Toto bol ten moment, keď som to zistila
Manželovi som dala darček, ktorý neskôr odhalil neveru z jeho strany
Tue, 19 Mar 2019 14:00:00

Málokto by si pomyslel, že aj taká nevinná vec ako darček pre manžela dokáže napokon odhaliť jeho neveru. Naša čitateľka Andrea zažila poriadny šok. Ste zvedaví, o aký darček išlo a čo sa vlastne udialo?

Som je relatívne kariérne úspešná žena krátko pred 40-tkou pracujúca vo finančnom sektore. Keď nie je moja myseľ zaneprázdnená číslami, je zaneprázdnená číslami, ktoré „do seba dávam“. Skrátka aj napriek tomu, že mám väčšinou plný kalendár, snažím sa byť fit a čo najviac dbať o svoje zdravie a to až v takej miere, že neustále počítam svoj denný príjem kalóriií. Láska môjho života, muž, za ktorého som 6 rokov vydatá, môj životný štýl podporuje a dobrovoľne sa v ňom angažuje. Nemáme deti, ani sme nikdy žiadne neplánovali.

Prečítajte si: Toto nemôže myslieť vážne: Manžel odišiel na služobku, na niečo však pred odchodom zabudol a to ho prezradilo

Keď sme spolu prestali pracovať, nemali sme na seba čas

Ja a môj manžel sme v minulosti pracovali v rovnakej firme, on tvrdo pracoval, aby sa vyšplhal na miesto výkonného riaditeľa, a preto je už roky na rovnakom mieste. Ja som však odišla ku konkurencii hlavne kvôli vyššiemu platu. 
V momente, keď sme spolu prestali pracovať, začala som mať pocit, že sme takmer vôbec na seba nemali čas – stále to bol buď on alebo ja, čo sme museli robiť nadčasy. Po niekoľkých pohároch šampanského počas posledného Silvestra sme sa dohodli, že jedným z našich predsavzatí bude začať spolu cvičiť. Odjakživa sme boli blázni do zdravého životného štýlu a spoločné navštevovanie fitka nám prišlo ako fajn bonus, vďaka čomu by sme navyše trávili spolu viac času.
Zo začiatku som si naivne myslela, že nás toto rozhodnutie viac spojilo. Bola to fakt zábava! Keď sa blížil Valentín, napadlo mi, že nám zadovážim „inteligentné hodinky ako dokonalý „matching“ doplnok. Vyzerali úplne elegantne a futuristicky a mohli sme tak mať medzi sebou malú súťaž, kto počas týždňa spáli viac kalórií.

Keď ten deň prišiel, rozhodli sme sa ísť na večeru a osláviť tak našu lásku. Po tom, čo sme si objednali víno a jedlo, hanblivo som svojmu manželovi posunula minimalistickú bielu krabičku. Oči sa mu rozžiarili ako malému chlapcovi v obchode so sladkosťami a za okamih si už na zápästí prispôsoboval svoju novú hračku. Zvyšok večera je minulosť, bol naozaj krásny.
Hodinky sa jednoznačne vyplatili! Obidvaja sme sa tešili na piatkové večery, až si porovnáme naše výsledky. A musím povedať, že ma to motivovalo cvičiť ešte viac, len aby som mohla manželovi ukázať lepšie výsledky. Svojím spôsobom to bolo tak detinské, že som mala pocit, akoby som s ním randila počas strednej školy.

Všetko dobré sa raz skončí a tak sa skončilo aj toto

Začala som si všímať, že moja polovička nejakým spôsobom spaľovala príliš veľa kalórií počas takých dní, kedy musel neskoro do večera ostať v kancelárii. On sa mi len vysmial a tvrdil, že kvôli stresu v práci sa doslova potí. Mne však táto výhovorka neprišla vtipná. Niekoľko z mojich kamošiek umocnilo moje pochybnosti, ktoré tvrdili, že ma pravdepodobne podvádza a že som príliš zaslepená láskou, aby som si to priznala. Ako dobrá manželka som stále odmietala uveriť, aj keď mi môj inštinkt napovedal inak.

Jeden piatok všetko odhalil a zmenil

Napriek tomu mi v jeden z ďalších piatkov manžel zavolal a oznámil, že práve podpísal dôležitú zmluvu s jedným z jeho klientov, a že by sme to mali osláviť. O chvíľu na to sa objavil vo dverách s fľašou šampanského a kým som sa spamätala, odniesol ma do spálne. Najprv na posteľ hodil mňa, potom svoj mobil, pobozkal ma a povedal, že potrebuje rýchlu sprchu. Natešená z toho momentu som siahla po jeho telefóne, aby som si pozrela náš týždňový prehľad kalórií, stále sa usmievajúc. Dvakrát som stlačila „home“ tlačidlo a manželov smartfón hneď ukázal všetky aplikácie, ktoré nedávno otvoril. A tam bol dôkaz toho, čoho som sa najviac bála. Jeho prehliadač bol otvorený na jednej z tých zoznamiek, kde ľudia vyhľadávajú aférky. Už bol odhlásený, ale očividne to používal. Všetko do seba zapadlo.

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera

Odvtedy sa správame ako susedia

Radosť z tej noci bola samozrejme hneď preč. Môj manžel a ja sa odvtedy správame ako susedia. Ospravedlnil sa mi tisíckrát, ale ja sa stále neviem dokopať k rozhodnutiu, či stojí za to bojovať o naše manželstvo a či mu vôbec budem schopná odpustiť. Hovorí sa, že všetko raz vypláva na povrch, ale nikdy by som si nepomyslela, že o nevere zistím vďaka prístroju na počítanie kalórií. Asi si nikdy nemôžeme byť istí, čo má pre nás život pripravené.

]]>
Tue, 19 Mar 2019 14:00:00 2019-03-19 14:00:00 0
Simona Krainová ukázala vypracované bruško: Verili by ste, že táto žena má 46, a to ste ešte nevideli jej staršiu sestru https://feminity.zoznam.sk/c/905022/simona-krainova-ukazala-vypracovane-brusko-verili-by-ste-ze-tato-zena-ma-46-a-to-ste-este-nevideli-jej-starsiu-sestru
Jedna z najznámejších českých modeliek Simona Krainová sa naplno pustila do aktívneho životného štýlu. Motiváciou jej zrejme bola jej staršia sestra Yvonna.
Simona Krainová ukázala vypracované bruško: Verili by ste, že táto žena má 46, a to ste ešte nevideli jej staršiu sestru
Simona Krainová ukázala vypracované bruško: Verili by ste, že táto žena má 46?
Tue, 19 Mar 2019 12:00:00

Jedna z najznámejších českých modeliek Simona Krainová sa naplno pustila do aktívneho životného štýlu. Motiváciou jej zrejme bola jej staršia sestra Yvonna.

Nikdy nie je neskoro. Presne tieto slová vystihujú súčasný aktívny život známej modelky Simony Krainovej. Udržať sa celý život vo vodách modelingu nie je jednoduché, mnohé ženy s tým majú problém už po tridsiatke. To však neplatí v prípade Simony, ktorá čím je staršia, tým atraktívnejšie zákazky dostáva. Najnovšie si však získala ešte väčšiu pozornosť fanúšikov.

Prečítajte si: Sestra Simony Krainovej je pre ženy veľkou inšpiráciou: V 50-tke dosiahla postavu snov a má zaslúžený obdiv

Beh sa stal jej pravidelnou rutinou aj vďaka Yvonne

Simona si začala budovať kondičku vďaka jej sestre Yvonne, s ktorou trávi veľa času. Práve tá sa so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti stala inšpiráciou pre mnohé ženy. Každý deň chodieva behať a ani nepriaznivé počasie ju neodradí. Beh obmieňa aj plávaním.
Práve s Yvonnou začala Simona behať v lese, dokonca ani na dovolenke si nedali pohov a pokračovali v pravidelnej dávke endorfínov. Mimochodom, jej sestra vyzerá naozaj výborne a prekročila prah päťdesiatky, klobúk dolu za to, čo pre svoje telo robí a koľko žien už motivovala a stále sa pridávajú nové a nové fanúšičky práve tohto jej životného štýlu.

Postupne zakomponovala aj cvičenie a TRX

Aj keď si hneď ako prvé všimnete jej krásne vyrysované brucho, Simona sa sústredila na TRX tréning, teda zaťaženie celého tela. Jedno z najpopulárnejších cvičení totiž rozvíja telesnú silu pomocou funkčných pohybov a dynamických polôh. Vďaka tomu dochádza k premene tela rovnomerne a znižuje sa tiež riziko úrazov. 

Vyrysované brucho a telo nenechali na seba dlho čakať

Keď sa chce, všetko sa dá. Sympatická modelka je toho dôkazom a o tom, že sa pri cvičení rozhodne nenudí svedčí aj výber jej aktivít. Pestrosť v cvičení jej zabezpečí to, aby sa mala stále kam posúvať a zároveň nikdy nepodľahne stereotypu. 

Neprehliadnite: Tajomstvo krásy modelky Simony Krainovej: Verí v kombináciu kolagénu a týchto troch vitamínov

Do svojej fitness rutiny zakomponovala aj pilates. Práve pilatesové cviky majú dosah na hlboký svalový systém a odstraňujú svalovú nerovnováhu. Vynikajúce core cvičenie okrem toho, že krásne formuje telo, zbavuje bolestí chrbtice, hlavy a nastaví vám správne držanie tela. Počas tejto hodiny upokojíte myseľ a zbavujete sa tiež stresu, čo je v dnešnom uponáhľanom svete nesmierne dôležité. No a navyše správnym dýchaním tiež zlepšujete celkové nastavenie vášho tela. 

]]>
Tue, 19 Mar 2019 12:00:00 2019-03-19 12:00:00 1
Nová vlna glamour štýlu ovládne jar 2019: Nepodliehajte módnym trendom, buďte spätá s prírodnými farbami https://feminity.zoznam.sk/c/905028/nova-vlna-glamour-stylu-ovladne-jar-2019-nepodliehajte-modnym-trendom-budte-spata-s-prirodnymi-farbami
Módny reťazec H&M prichádza s kolekciou Studio SS19, vďaka ktorej utečiete od rýchleho uponáhľaného života a zažijete dobrodružstvo z večera do rána. Vydajte sa s nami na trip do Arizony.
Nová vlna glamour štýlu ovládne jar 2019: Nepodliehajte módnym trendom, buďte spätá s prírodnými farbami
Oblečenie definuje náš štýl a osobnosť
Tue, 19 Mar 2019 10:00:00

Módny reťazec H&M prichádza s kolekciou Studio SS19, vďaka ktorej utečiete od rýchleho uponáhľaného života a zažijete dobrodružstvo z večera do rána. Vydajte sa s nami na trip do Arizony.

Ak čakáte podrobný návod na to, aké trendy budú túto sezónu IN a ako ich nosiť, ste na omyle. Švédski dizajnéri známej značky sa sústredili na persónu ženy a v H&M Studio SS19 pripravili širokú paletu všestranných kúskov, ktoré môžete navzájom kombinovať. Pripravte sa na poriadne dobrodružstvo, ktoré vás nabije energiou a vdýchne vám okamžitú túžbu žiť. 

Prečítajte si: Pastelový odtieň, ktorý na sebe na jar musíte vyskúšať: Kombinujte ho s týmto oblečením vášho šatníka

Farebná dúha v kontraste s červenou púšťou obklopenou minerálmi

Dramatická príroda Arizóny inšpirovaná dobrodružným cestovateľom ponúka vďaka tejto unikátnej kolekcii zážitok v podobe divadelného debutu. Celé plavky, flitrovaná sukňa, výrazné do očí bijúce šperky, pyžamové obleky, šaty či bundičky s akcentom zlatej. Inšpirujte sa stylingom od Géraldine Saglio, ktorý sa postaral o nasledovné looky.

„Celý dizajnérsky tím vychádzal z fotografie minerálnych jazier s dúhovými farbami uprostred červenej púšte v Utahu. Zaujímalo nás, ako sa niečo tak synteticky pôsobiace môže prirodzene vyskytovať v prírode. A to nás viedlo k myšlienkam cestovania, putovania a vytvorenia globálnej múzy, ktorá hľadá dobrodružstvo,“ Angelica Grimborg (Designer Womenswear). „Páči sa nám myšlienka, že prírodný fenomén je preložený do módnej potlače,“ pridáva sa  Moa Bartling.

Múza v duchu „Glamour explorer“ 

Tvorcovia kolekcie na čele s hlavnou dizajnérkou Pernilou Wolfart (Head of Design) mali presnú predstavu, aké atribúty vystihujú novodobú modernú ženu. „Glamour explorer“ je niekto, kto sa nechce obmedzovať. Miluje život a dobrodružstvo, ide si za svojím cieľom a pritom sa na nič nehrá. Najdôležitejšie je, zostať sám sebou. Kľúčovou charakteristikou každej kolekcie je inkluzívnosť. Veríme, že je tu niečo pre každého, pre všetky postavy i chute. Ako nám ďalej hlavná dizajnérka vysvetlila: „Je to dobrodružný duch, typ dievčaťa, ktorý sa v noci zúčastní jednej okúzľujúcej koktailovej párty, ktorá má na sebe flitrovanú sukňu, ale nasledujúce ráno cvičí jogu pri východe slnka na vrchole hôr a potom skočí do prírodného vodopádu. Je nebojácna, plná energie a túžby po živote.“

Mohlo by vás zaujímať: Jarné vzory, ktoré ovládnu váš šatník: Tieto si v ňom ponechajte, budú sa tešiť obľube

Zvieracia potlač opustila 80. roky a je viac cool

Ak sa obzrieme na fashion weeky za kľúčovými trendmi tohtoročnej sezóny, v popredí je práve zvieracia potlač. „Vždy sme nekonečne inšpirovaní práve prírodným svetom a zvieracia potlač je to pravé pre túto sezónu. Stratila svoj honosný vzhľad osemdesiatych rokov a stala sa viac ležérna a cool. Páčia sa nám napríklad grafické prvky čierno-bielej zebry s jednoduchým tielkom,“ uviedla nás do obrazu Moa Bartling (Print Designer).

„Veríme, že cool dievčatá budú dostatočne statočné na to, aby nosili oblek so zvieracou potlačou, iné by mohli kombinovať tielko s funkčným plášťom. Nechceme diktovať módne trendy  chceme, aby sa zákazníčky nastylovali podľa vlastných predstáv a vkusu,“ hovorí hlavná dizajnérka kolekcie H&M Studio SS19 Pernila Wolfart (Head of Design).

Oblečenie definuje náš štýl a osobnosť

Podľa dizajnérky Moi Bartling, ktorá sa venuje printom a materiálom je najlepšou výhodou kolekcie jej všestrannosť. Je tu veľa kúskov, ktoré možno nosiť rôznymi spôsobmi a sú vhodné na každú situáciu a pre každý typ osobnosti, čo je veľmi dôležité. „Športové legínsy sú napríklad ideálne na jogu na kopci, môžete ich nosiť s tielkom, ale tiež vyzerajú skvelo pod večernými šatami, kedy vytvárajú kúzelný lem.“ 

Kolekcia H&M Studio bude dostupná v predajniach a online 21. marca 2019.

]]>
Tue, 19 Mar 2019 10:00:00 2019-03-19 10:00:00 1
Sestry Sloveniek, o ktorých ste (ne)vedeli: Jasmina Alagič je už tetou, sestra Lucie Barmošovej je známa tvár https://feminity.zoznam.sk/c/905020/sestry-sloveniek-o-ktorych-ste-ne-vedeli-jasmina-alagic-je-uz-tetou-sestra-lucie-barmosovej-je-znama-tvar
Vedia o sebe takmer všetko, sú tu jedna pre druhú v najkrajších aj najťažších momentoch. Mať skvelú sestru, je jednoducho dar. A tieto dvojice to veľmi dobre vedia.
Sestry Sloveniek, o ktorých ste (ne)vedeli: Jasmina Alagič je už tetou, sestra Lucie Barmošovej je známa tvár
Mať skvelú sestru je jednoducho dar
Tue, 19 Mar 2019 07:30:00

Vedia o sebe takmer všetko, sú tu jedna pre druhú v najkrajších aj najťažších momentoch. Mať skvelú sestru, je jednoducho dar. A tieto dvojice to veľmi dobre vedia.

ňNie je nad to mať spriaznenú dušu. A tieto Slovenky ju našli rovno doma. Pozrite sa ako vyzerajú krásne sestry obľúbených známych tvári.  

Prečítajte si tiež: Jednoznačne najsexi vymakané telo: Uhádnete, ktorej známej Slovenke patrí a kto ďalší za ňou nezaostáva?

Jasmína Alagič a Alexandra

Sympatická moderátorka Jasmína Alagič má o päť rokov staršiu sestru Alexandru. Dievčatá spolu skvele vychádzajú a majú jedna k druhej naozaj blízko. ”Mať sestru je najväčší dar, najlepšia kamoška, najúprimnejšie druhé ja, vďaka ktorému nikdy nikdy NIKDY (ani keby si na chvíľku chcela) nebudeš sama,” vyznala sa na sociálnej sieti. Vidieť, že Jasmína nedá na Alexandru dopustiť. Tá je už čerstvou mamičkou a rovnaká úloha, čochvíľa čaká aj Jasmínu. Sme si isté, že táto životná etapa, zomkne dievčatá ešte viac ako doposiaľ. 

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Patrícia

Krehká blondínka Veronika Cifrová Ostrihoňová tvorí so svojou mladšou sestrou Patríciou, ktorá je vyštudovaná psychologička, nerozlučnú dvojicu. Hoci, keď boli mladšie, nebolo to vždy medzi nimi idylické. Občas si ”skočili” do vlasov, presne tak ako to u súrodencov býva. No dnes si dievčatá výborne rozumejú a trávia spolu veľa času. Dokonca spolu aj často chodia na dovolenky. 

Mohlo by vás zaujímať: Neuveriteľné, čo dokáže zmena farby vlasov: Dcéra Ivany Christovej, Daniela prešla z úplne tmavej na blond

Karolína Chomisteková a Eliška

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková, patrí jednoznačne medzi najkrajšie ženy slovenského showbiznisu. Vedeli ste včak, že má rovnako očarujúcu sestru Elišku? Tej sa veľmi darí a známa je najmä v zahraničí. Vďaka svojmu blogu, kde pravidelne postuje vlastné módne kreácie, získala napríklad aj pozvanie na fashion week v New Yorku, či japonskom Tokiu. Tieto krásky sa v živote rozhodne nestratia.

Tamara Šimončíková Heribanová a Barbara

Štýlové sestry Heribanové, spája nepochybne láska k ich deťom a najmä móde. Obe majú jedinečný a svojský štýl, milujú dizajn, dobré jedlo a cestovanie. Hoci Tamara, žije momentálne v Portugalsku, snažia sa navštevovať tak často ako to len ide. Spoločné chvíle si užívajú aj s dcérkami Emilkou a Izabelkou.

Kvetka Horváthová a Lucia

Sesterské duo Kvetku a Lucia spája naozaj veľmi veľa. Obe sú úspešné moderátorky a rozhodne patria medzi medzi najatraktívnejšie tváre z obrazovky, hoci každá pracuje pre inú televíziu. Kvetka sa vo vlnách showbiznisu pohybuje o niečo dlhšie ako jej mladšia sestra. Preto ak bolo kedykoľvek treba, dávala jej rady aj v kariérnej oblasti. Nikdy medzi nimi nebola rivalita a vždy sú tu jedna pre druhú, keď treba. 

Romana Škamlová a Chantal

Mladšia sestra modelky Romany Škamlovej, Chantal toho v mladom veku dokázala naozaj veľmi veľa. Úspešne sa venuje tenisu, v ktorom je naozaj dobrá. A navyše, neuveriteľne skvele vyzerá. Sestry majú k sebe veľmi blízko a často ich vídať ako trávia voľný čas spoločne. 

]]>
Tue, 19 Mar 2019 07:30:00 2019-03-19 07:30:00 1
VIDEO: Spevák Adam Ďurica nás pustil do štúdia: Takto sa s hosťami pripravuje na akustické turné https://feminity.zoznam.sk/c/905003/video-spevak-adam-durica-nas-pustil-do-studia-takto-sa-s-hostami-pripravuje-na-akusticke-turne
Spevák Adam Ďurica si počas roka 2019 pripravil pre svojich fanúšikov koncertné turné v akustickom znení. Pozrite si pohľad do zákulisia jeho prípravy na tieto koncerty.
VIDEO: Spevák Adam Ďurica nás pustil do štúdia: Takto sa s hosťami pripravuje na akustické turné
Tue, 19 Mar 2019 05:59:00

Spevák Adam Ďurica si počas roka 2019 pripravil pre svojich fanúšikov koncertné turné v akustickom znení. Pozrite si pohľad do zákulisia jeho prípravy na tieto koncerty.

Adam Ďurica si pre svojich fanúšikov pripravil skutočnú hudobnú lahôdku. Na rok 2019 naplánoval akustické turné v sprievode svojich hostí a skvelých hudobníkov. Divákom sa predstaví v siedmich slovenských mestách od Žiliny až po Prešov, kde odznejú jeho najväčšie hity ako Holubička, Spolu, Jazero, Neľutujem či Mandolína v aranžmánoch a s novým zvukom a dozviete sa ako niektoré z nich vznikli. 

Zažite jedinečný večer s Adamom Ďuricom a jeho hosťami počas akustického turné 2019.Vstupenky na Predpredaj.sk.

FEMINITY TV: Pozrite sa, ako vyzerá príprava na turné Adama Ďuricu a jeho hostí

V každom meste bude mať akustický koncert špeciálneho hudobného hosťa: Sima Martausová, Peter Bič a Viktória z Peter Bič Project, Karmen Pál-Baláž a ďalší.

Užite si príjemný hudobný večer a vychutnajte si známe melódie tak, ako ste ich ešte nepočuli. Lístky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk.

]]>
Tue, 19 Mar 2019 05:59:00 2019-03-19 05:59:00 1
Zdravé raňajky, z ktorých sa priberá najviac: Všímajte si riziká, kvôli ktorým sa rýchlo menia na kalorickú bombu https://feminity.zoznam.sk/c/905014/zdrave-ranajky-z-ktorych-sa-pribera-najviac-vsimajte-si-rizika-kvoli-ktorym-sa-rychlo-menia-na-kaloricku-bombu
Fitness tréner Michael Achberger upozorňuje na nevhodne zvolené raňajky, o ktorých si mnohí môžu myslieť, že sú zdravé. Čo by sme si mali všímať pri ich konzumácii?
Zdravé raňajky, z ktorých sa priberá najviac: Všímajte si riziká, kvôli ktorým sa rýchlo menia na kalorickú bombu
Zdravé nezdravé raňajky, z ktorých sa ľahko stávajú kalorické bomby
Mon, 18 Mar 2019 19:30:00

Fitness tréner Michael Achberger upozorňuje na nevhodne zvolené raňajky, o ktorých si mnohí môžu myslieť, že sú zdravé. Čo by sme si mali všímať pri ich konzumácii?

Sústredíte sa, aby vaše hlavné jedlá bola vyvážené a neobsahovali príliš veľa smotany, syrov a ďalších tučných pochúťok? To bohužiaľ, nestačí. Zamerajte sa tiež na raňajky, ktoré často podceňujeme a naberáme tak pracne spálené kalórie. Všetci vieme, že chipsy, tvarohové tortičky, či obložené chlebíčky nie sú pre našu líniu to najlepšie. Lenže ani niektoré zaručene "diétne" (aspoň podľa reklamných kampaní a obalov) kaloricky nezaostávajú s čokoládovými cukrovinkami. Aké to sú?

Prečítajte si tiež: Superpotravina zo slovenskej pôdy: Obsahuje vysoký podiel vlákniny a znižuje hladinu cholesterolu v krvi

Čokoláda

Áno, je lepšia ako akákoľvek iná a obsahuje zdraviu prospešné flavonoidy, ale priberá sa po nej úplne rovnako. Preto by ste mali dennú dávku obmedziť na jednu až dve kocky denne.

Riziko: Z každej čokolády sa priberá.

Hrozienka

Drobučké sušené plody síce nepatria na čiernu listinu, napriek tomu ich konzumácia nám na prospech byť nemusí. Ich nebezpečenstvo spočíva v ich maličkých proporciách. Práve kvôli veľkosti ich môžeme zjesť veľa a koncentrovaný ovocný cukor v nich obsiahnutý sa môže rýchlo premeniť na tuk, ak nemáme dostatok energetického výdaju.

Riziko: Dve plné hrste predstavujú rovnaké množstvo kalórií ako klasická desiata.

Ryžové chlebíčky

Pripadajú vám ľahké a diétne? Aj tak by ste mali skontrolovať množstvo kalórií uvedených na obale. Veľa značiek totiž ponúka ryžové chlebíčky, ktorých kalorické hodnoty sa často rovnajú hodnotám obyčajného pečiva. Skúste ich preto nahradiť čas od času niečím bohatým na vlákninu. Vymeňte ich za plnohodnotné jedlo, ktorého kalórie nie sú prázdne a dokážu vás navyše zasýtiť.

Riziko: Kalorické hodnoty niektorých z nich sa vyrovnajú klasickému pečivu.

Arašidové maslo

Na jednej strane nám prospieva, ale jeho problém tkvie v niečom inom – nikdy neskončíme pri jednej lyžičke. Arašidové maslo má pozitívny dopad na naše cievy, spaľovanie a rast svalov. Lenže to platí len u malého množstva. Jesť viac než lyžičku denne nie je najlepší nápad. 

Riziko: Štyri malé lyžičky kaloricky zodpovedajú čokoládovým tyčinkám s karamelom a orieškami.

Müsli

Ráno si doprajete müsli so sušeným ovocím, zapekanými kúskami, či čokoládou? Chyba! Ovsené vločky sú síce zdravé, ale chybou na kráse sú všetky chrumkavé dobrôtky aj kalórie ukryté v sušenom ovocí. Kupované varianty akože zdravých müsli obsahujú až 480 kcal. Navyše, hocikedy prekračujú aj zdravé hodnoty sodíka, takže si radšej vyberte vhodnejšie raňajky.

Riziko: Kupované varianty akože zdravých müsli obsahujú až 480 kcal.

Smoothie

Ovocné kokteily, džúsy a fresh nápoje si pripravujte radšej doma z vlastných ingrediencií. Tie balené, či predávané v kaviarňach sú často dosladzované a zdravé raňajky zrazu premenia v kalorickú bombu.

Riziko: Zdravé raňajky premenia na kalorickú bombu, nakoľko tie bežne dostupné sú umelo dosladzované.

Neprehliadnite: Zázračný nápoj ako vitamínová bomba: Obsahuje málo tuku a dvojnásobný proteín, takže schudnete rýchlejšie

Šunky a syry

Spracované mäso obsahuje príliš veľa soli, ktorá zadržiava v tele vodu a bráni metabolizmu fungovať na plné obrátky. Polotovary v podobe tavených syrov vám tiež potrebné živiny pre správne spaľovanie tukov nedajú. „Éčka" a ďalšie chemické dochucovadlá telu škodia. 

Riziko: Okrem tavených syrov si strážte aj konzumáciu tých tvrdých – parmezán, gouda, eidam pod. Stelesňujú najtučnejšie syrové varianty.

]]>
Mon, 18 Mar 2019 19:30:00 2019-03-18 19:30:00 0
Zamilovala som sa do cudzinca: Keď som zistila pravý dôvod, prečo si ma vzal, nezmohla som sa na nič https://feminity.zoznam.sk/c/905011/zamilovala-som-sa-do-cudzinca-ked-som-zistila-pravy-dovod-preco-si-ma-vzal-nezmohla-som-sa-na-nic
Romana sa zaľúbila počas dovolenky v Marakéši. Absolútne bezhlavo. Až tak, že sa po dvojtýždňovej dovolenke vrátila domov ako vydatá pani. Žiaľ happyend sa nekonal.
Zamilovala som sa do cudzinca: Keď som zistila pravý dôvod, prečo si ma vzal, nezmohla som sa na nič
Zamilovala som sa do cudzica
Mon, 18 Mar 2019 14:00:00

Romana sa zaľúbila počas dovolenky v Marakéši. Absolútne bezhlavo. Až tak, že sa po dvojtýždňovej dovolenke vrátila domov ako vydatá pani. Žiaľ happyend sa nekonal.

Romana išla na dovolenku so svojou najlepšou kamarátkou. Tá sa totiž spamätávala z neúspešného vzťahu a predpokladala, že zmena prostredia jej prospeje. To však Romi ešte netušila, že obyčajná dovolenka pri mori jej zmení život. Od základov. 

Neplánovaná dovolenka mi zmenila život

"S Táňou sme sa poznali od malička. Vyrastali sme v jednej bytovke a obe sme nemali súrodencov. Mala som v nej vlastne sestru. Riešili sme spolu úplne všetko.  Od problémov doma, v škole, chalanov a neskôr vzťahy samozrejme. Keď sa trápila ona, trápila som sa aj ja a opačne. Občas som mala pocit, že sme v minulom živote museli byť dvojčatá. Skvele sme si rozumeli a podporovali sme sa navzájom," začína svoje rozprávanie Romi. A tak vo chvíli, keď sa Táňa po päťročnej známosti rozišla so svojou veľkou láskou, bolo jasné, že bude potrebovať "terapiu". Veď čo je lepšie ako slnko, more, piesok a vychladené drinky? A tak Romana "bookla" dve letenky do Marakéšu a objednala hotel. Keďže išli na vlastnú päsť o to väčšie dobrodružstvo to malo byť. A teda rozhodne aj bolo.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšia priateľka sa mi v slabej chvíľke priznala: Žiaľ,využila chlapa, aby takto ublížila svojej sestre... 

"Jediné, čo sme si zabudli objednať bolo auto, ktoré nás malo priviesť do hotela. A tak sme na letisku riešili prenájom za horúca. Vo chvíli, keď to spozoroval celkom sympatický taxikár, tak nám urobil absolútne bezkonkurenčnú cenu, na odvoz.  Bez váhania sme súhlasili. Naozaj bol niečím výnimočný. Mňa zaujal na prvý pohľad. Mal veľmi dobrú angličtinu a povedal nám, že študuje medicínu. Rozprávali sme sa celú hodinu, kým sme dorazili na miesto. Vtedy nám nechal vizitku pre prípad, že budeme potrebovať odvoz na nejaké výlety. Už v tom momente mi bolo jasné, že sa nevidíme naposledy." Ešte v ten večer Romana presviadčala Táňu, že ho potrebuje znova vidieť. Tá síce nechápala o čo jej ide a prečo tak koná, ale momentálne bola v takom rozpoložení, že len prikývla. A tak im Romana hneď na druhý deň vybavila spoznávaciu cestu po okolí s Achimom. 

Neprehliadnite: Vždy, keď sa táto žena objavila v živote môjho muža, ostal vykoľajený: Po rokoch som sa konečne dozvedela pravdu

Z veľkej lásky k priateľstvu

"Poukazoval nám najkrajšie miesta, vzal nás na miestny trh, dali sme si výborný obed a skutočne sme si užili deň. Hneď sme mali k sebe blízko. Pri odchode ma Achim pobozkal. Mala som pocit, že ho poznám roky. Bol milý,nežný, pozorný. Nie ako muži u nás. Okamžite si ma získal." Tento scenár sa opakoval každý deň. Na tom by nebolo nič zvláštne, poviete si, letná láska... No deviaty deň Achim požiadal Romi o ruku. A ona bez váhania súhlasila. Táňa tomu vôbec nerozumela. Nespoznávala svoju priateľku. No tá si postavila hlavu. Pred návratom domov kúpila jednu letenku navyše pre Achima. Po príchode na Slovensko a vybavení všetkých formalít sa do mesiaca vzali. Dovtedy ju Achim zahŕňal lichôtkami, pozornosťou a nežnosťou. No po svadbe, ako keby zabudol na lásku a o 180 stupňov sa zmenil. O Romanu sa prestal zaujímať, odrazu mal množstvo vlastných záujmov a povinností. Na svoju ženu nemal čas. Romi nechápala. Nedokázala si túto zmenu vysvetliť. Achim to mal ale dobre premyslené. Išlo mu len o jedno. Nie, nebolo to kvôli občianstvu. Achim sa v krajine, kde je 98 % ľudí moslimského vyznania, totiž chcel stať kňazom. Chcel konvertovať na kresťanstvo. Mal korene v Čechách a niekde vo svojom vnútri cítil, že sem do Európy patrí. "Áno, napokon sme sa rozviedli, no dodnes sme skvelými priateľmi. Niečo ma to však naučilo, už nerobím veci tak spontánne a spolieham sa skôr na rozum" dodáva Romana.

]]>
Mon, 18 Mar 2019 14:00:00 2019-03-18 14:00:00 1
Vojvodkyne Kate a Meghan sa inšpirujú štýlom princeznej Diany: Pozrite si, čo majú všetky tri spoločné https://feminity.zoznam.sk/c/905010/vojvodkyne-kate-a-meghan-sa-inspiruju-stylom-princeznej-diany-pozrite-si-co-maju-vsetky-tri-spolocne
Princezná Diana sa stala veľkým zdrojom inšpirácie pre obe vojvodkyne. Nielenže všetky tri milujú jednu farbu a veľmi im pristane, ale aj strihy nosia veľmi pdobné. Pozrite sa, čo ich spája.
Vojvodkyne Kate a Meghan sa inšpirujú štýlom princeznej Diany: Pozrite si, čo majú všetky tri spoločné
Kate a Meghan sa inšpirujú štýlom Diany
Mon, 18 Mar 2019 12:00:00

Princezná Diana sa stala veľkým zdrojom inšpirácie pre obe vojvodkyne. Nielenže všetky tri milujú jednu farbu a veľmi im pristane, ale aj strihy nosia veľmi pdobné. Pozrite sa, čo ich spája.

Dve brunetky, jedna blondínka a skvelý štýl. Aj tak možno definovať Kate, Meghan a princeznú Dianu. Mamu princa Williama a Harryho, spája s manželkami jej synov toho naozaj veľmi veľa. A nielen veľké srdce a nespútaná povaha. Najmä čo sa týka vkusu a štýlu, majú toho skutočne mnoho spoločného.  

Prečítajte si tiež: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Vec, ktorú majú spoločnú

Diana sa v čase svojej najväčšej slávy a popularity považovala za najlepšie obliekanú ženu Británie. A niet sa čomu diviť. Princezná mala veľmi dobrý vkus a cit pre módu. A rovnako je to aj v prípade manželiek jej synov. Meghan a Kate sa stali inšpiráciou pre tisícky žien po celom svete. Obdivujeme ich minimalizmus, zmysel pre detaily a cit pre farby. A hoci ich zväčša vídať skôr v prírodnejších odtieňoch, predsa len obe milujú jednu výraznú farbu. A tú zbožňovala aj princezná Diana. Aj keď sa vraví, že do červenej musí človek dospieť, zrejme ide len o nepísané pravidlo. My totiž musíme uznať, že všetkým trom neuveriteľne pristane. 

Čerevená je odtieňom lásky a príťažlivosti, preto by vám v šatníku nemala chýbať. Hoci je nápadná a neprehliadnuteľná, ak ju skombinujete so simple čiernymi doplnkami, budete vyzerať jedinečne. Diana aj Meghan presne vedia, ako na to. Takáto kombinácia má v sebe naozaj iskru a ak stavíte na kvalitné materiály, budete pôsobiť dôstojne a elegantne zároveň.

Na móde je skvelé, že je v nej dovolená hravosť. Diana s Meghan sú si toho vedomé. Kombinácia červenej a fialovej môže vyzerať naozaj jedinečne. Takýto look osvieži celkový dojem je naozaj veľmi chic.

Mohlo by vás zaujímať: Najmarkantnejšie rozdiely medzi Kate a Meghan: V tomto si vojvodkyne jednoducho nesadli

Ak predsa len patríte medzi konzervatívnejšie typy a nemáte na celkový outfit v tejto farbe odvahu, skúste káro. Obliecť si ho môžete v rôznych podobách a pristane takmer každému. Budete pôsobiť hravo aj žensky. A vek v totmo prípade určite nie je prekážkou. Hodí sa vám, či máte 20, 30 alebo 40.

Tak čo, necháte sa aj vy inšpirovať ženami z paláca a skúsite do svojho šatníka aplikovať túto výraznú farbu?

]]>
Mon, 18 Mar 2019 12:00:00 2019-03-18 12:00:00 1
Zažeňte nudu v posteli: Toto sú najlepšie erotické hry pre dospelých! https://feminity.zoznam.sk/c/904998/zazente-nudu-v-posteli-toto-su-najlepsie-eroticke-hry-pre-dospelych
Chcete udržať iskrenie v spálni aj po dlhšom čase spolu? Vyskúšajte erotické hry a pošlite nudu k susedom.
Zažeňte nudu v posteli: Toto sú najlepšie erotické hry pre dospelých!
Toto sú najlepšie erotické hry pre dospelých!
Mon, 18 Mar 2019 09:59:00

Chcete udržať iskrenie v spálni aj po dlhšom čase spolu? Vyskúšajte erotické hry a pošlite nudu k susedom.

Inšpirovať sa môžete scénami z obľúbených filmov, ale pokojne nechajte prejaviť aj svoju kreativitu. Máme pre vás aj niekoľko inšpirácií.

Odpočítavanie

Tejto hre sa potešia najmä dámy a páni, ktorí majú problém s príliš rýchlym vyvrcholením. Hra spočíva v načasovaní. Pripravte si stopky a nastavte si 20 minút. Počas tohto intervalu sa budete navzájom dráždiť: bozkami, dotykmi, masážou, jemnými uhryznutiami. Musíte sa však vyhnúť samotnej penetrácii. Môžete si čítať erotické poviedky, použiť rekvizity, všetko ostatné je povolené.

Verte, že po dvadsiatich minútach vzájomného dráždenia, sa na seba vrhnete ako po kuse údeného. Štúdie potvrdzujú, že ženy potrebujú predohru v trvaní aspoň 10 - 12 minút, aby sex považovali za viac ako len uspokojivý. Muži s problémom skorého orgazmu ocenia, keď udržia svoj orgazmus pod kontrolou. V ich snahe môžu byť nápomocné tabletky na predĺženie sexuálneho styku Zerex Extralong.

Sexi slepá baba

Veľmi zmyselná hra, ktorá si vyžaduje menšiu prípravu. Princípom hry je, aby si jeden z partnerov nechal zaviazať oči. Druhý mu bude počas jeho nevidomosti dávať do úst ochutnať, ovoňať alebo oliznúť rôzne veci. Môže sa jednať o jedlo, afrodiziakálny parfum, obľúbenú erotickú hračku, fantázia nemá hranice. Prípadne môže použiť dotyky na nahom tele partnera a ten musí uhádnuť, čím sa ho dotýka.

Neschopnosť vidieť zostrí ďalšie zmysly ako je čuch a chuť a dramaticky sa zvýši celková citlivosť. Partneri si prostredníctvom tejto hry pestujú vzájomnú dôveru, intimitu a navyše sa môžu skvele zabaviť.

Zrkadlenie

Táto hra má úplne jednoduché pravidlá, výsledok však môže byť prekvapujúco horúci. Pri tejto hre buďte úplne nahí. Sadnite si oproti sebe. Prvý z partnerov sa začne svojej polovičky dotýkať rôznych častí tela a rôznym spôsobom. Povolené sú dotyky, bozky, lízanie, hladkanie, opäť záleží na fantázii. Princíp spočíva v tom, že to, čo urobí prvý partner, ten druhý zopakuje.

V čom je pointa? Zrkadlenie je jednoduchý spôsob, ako partnerovi ukázať, na čo máme chuť. Ak chceme napríklad vyskúšať určité druhy dráždenia, ktoré sa bežne v našom repertoári nenahádzajú, táto hra umožňuje nenásilný spôsob, ako na to. Keďže to vyskúšate vzájomne, viete sa vžiť do pozície partnera.

Zhmotnené predstavy

K tejto hre potrebujete len pár kúskov papiera, pero, fantáziu a napríklad klobúk, do ktorého budete popísané papieriky umiestňovať. Každý z vás popíše svoje najtajnejšie sexuálne fantázie - čím viac, tým lepšie. Použite najmä také, ktoré máte vo svojej predstavivosti, ale zatiaľ ste ich nepoužili alebo o nich partner ani netuší. Počas horúcich chvíľ si vyžrebujte jeden z papierikov a nahlas priečítajte.

Ak sú aj niektoré z vašich sexuálnych fantázií väčším sústom, keď budete vzrušení a v sexuálnom napätí, skôr ich príjmete. Táto hra prispeje k vzájomnému spoznávaniu sa a rozvoju intimity. Skvelému rozbehu, povzbudeniu libida a pevnej erekcii môžu prispieť prírodné doplnky výživy Zerex Klasik.

Bonusová hra: Hádaj, na čo myslím

Kto by nepoznal túto hru? Jeden na niečo myslí a ten druhý háda, je to prosté. Skúste sa však zahrať tak, že svojej polovičke pošlete v správe túto otázku, a za ňou sériu fotiek: kúsok vášho tela, miesto, kde sa chcete milovať, erotickú pomôckuPošlite spolu 3 - 6 fotiek, a to takých, aby bolo partnerovi jasné, o čo presne vám ide. Koho by to nechalo chladného?

Výhodou hry je, že partnera si “predpripravíte” a do príchodu domov z práce nebude myslieť na nič iné.

Našli ste medzi hrami takú, ktorú by ste si pokojne zahrali aj dnes? V tom prípade, prajeme príjemné a šteklivé vyháňanie nudy zo spálne! 

-Reklamná správa- 

]]>
Mon, 18 Mar 2019 09:59:00 2019-03-18 09:59:00 0
Roztomilá foto hokejistu Tomáša Tatara so sexi priateľkou: Pozrite sa, ako sa zamilovaná dvojica zladila https://feminity.zoznam.sk/c/905015/roztomila-foto-hokejistu-tomasa-tatara-so-sexi-priatelkou-pozrite-sa-ako-sa-zamilovana-dvojica-zladila
Hokejový útočník Tomáš Tatar si so svojou láskou Veronikou užili krátky oddych v rámci hokejovej sezóny. Všimnite si tento rozkošný detail, ktorý ich spája. Ladíte sa s partnerom aj vy?
Roztomilá foto hokejistu Tomáša Tatara so sexi priateľkou: Pozrite sa, ako sa zamilovaná dvojica zladila
Hokejista Tomáš Tatar sa s priateľkou Veronikou roztomilo zladili
Mon, 18 Mar 2019 07:30:00

Hokejový útočník Tomáš Tatar si so svojou láskou Veronikou užili krátky oddych v rámci hokejovej sezóny. Všimnite si tento rozkošný detail, ktorý ich spája. Ladíte sa s partnerom aj vy?

Slovenský profesionálny hokejový útočník Tomáš Tatar, ktorý aktuálne hrá za Montreal Canadiens si nedávno doprial chvíľku oddychu so svojou partnerkou Veronikou. Športovci mali odjakživa zálusk na krásne ženy a Veronika ňou nepochybne je. 

Prečítajte si: Raňajkové menu podľa Ivany Gáborík: Prezradila, čo jej ráno naštartuje metabolizmus a udržiava vo forme

Dvojica sa takto zladila s plavkami

Na plavbe loďou sa obidvaja pochválili spoločnou fotografiou. Vidno, že Tomáš ako športovec dbá aj na to, aby jeho polovička mala vzťah k športu. Veronika pravidelne chodí do fitness centra a postavu si udržiava ako násťročná aj po tridsiatke. 
Všimnite si však detail v podobe štýlových plaviek tejto dvojice. O jeho polovičke vypovedá, že má zmysel nielen pre módu, ale aj pre detaily. Plavky, ktoré majú zaľúbenci na sebe sú vo veľmi podobnom vzore. Púdrová spolu so zelenými listami či kvietkami je svieža farba ako stvorená na leto.

Neprehliadnite: Cool Slovenky, ktoré prepadli fitness: Postavy, ktoré na nich ľudia obdivujú nie sú zadarmo, toto pre ne robia

Celé plavky sú sexi ako nikdy predtým

O tom, že celé plavky majú niečo do seba nás presvedčila aj Veronika. Naozaj vôbec neplatí, že by ženy, ktoré sa sústredia pri výbere na celé plavky niečím strácali na atraktivite, práve naopak! 
Tento strih vyzdvihne do popredia krásne nohy, dokonca ich opticky predĺži a vyniknú všetky ženské prednosti. Nie sú také prvoplánové a ako môžete vidieť, aj potlač prechádza znovuzrodením a na výber je okrem klasických farieb niekoľko trendy motívov. 

]]>
Mon, 18 Mar 2019 07:30:00 2019-03-18 07:30:00 1
30-dňová výzva pre krásny pevný zadok: Robte do leta tieto cviky a vaša postava bude na nepoznanie! https://feminity.zoznam.sk/c/905013/30-dnova-vyzva-pre-krasny-pevny-zadok-robte-do-leta-tieto-cviky-a-vasa-postava-bude-na-nepoznanie
Už iba tri mesiace. To je tvrdenie, na ktoré by ste nemali zabúdať s každým svojim odloženým cvičením. Je na čase rozpumpovať svoje telo a dopriať svojmu zadku nový tvar. Inšpirujte sa našou výzvou a majte sexi telo do leta.
30-dňová výzva pre krásny pevný zadok: Robte do leta tieto cviky a vaša postava bude na nepoznanie!
Výzva pre krásny zadok: 30 dní robte toto cvičenia, kombinujte ho presne podľa nášho plánu
Sun, 17 Mar 2019 18:00:00

Už iba tri mesiace. To je tvrdenie, na ktoré by ste nemali zabúdať s každým svojim odloženým cvičením. Je na čase rozpumpovať svoje telo a dopriať svojmu zadku nový tvar. Inšpirujte sa našou výzvou a majte sexi telo do leta.

V rámci cvikov na zadok sú najpopulárnejšie práve výzvy, ktoré v sebe obsahujú v prvom rade drepy. Pre posilnenie zadočku ich však viete efektívne kombinovať a vykonávať tak pohyb, ktorý vám vyrysuje krivky a podtrhne pevnosť vášho pozadia. S našou zostavou máte isté, že sa vám vyfomruje každý sval na zadku. 

Prečítajte si tiež: Vyskúšajte efektívne cviky na vnútorné stehná: Opticky si tak predĺžite postavu až o niekoľko centimetrov

Prevádzajte ho takto

Pripravte si podložku na cvičenie a zaujmite na nej nasledujúcu pozíciu. Ruky položte dlaňami pevne na zem, zarovnajte ich s ramenami. Nohy pokrčte v kolenách a postavte sa na ne. Chrbát držte v rovnej línii. Z tejto pozície budete vykonávať dva typy cvičení, pre efektívne namáhanie zadku k nim pridáte aj drepy. 

1.    Cvik = zdvih nohy

Stabilizujte sa v základnej polohe. Vystrite pravú nohu za seba a o zem ju oprite práve prstami. Vystretú nohu zdvíhajte nad seba, dajte si záležať na tom, aby ste ju ťahali nad úroveň vlastného zadku. Cvičenie opakujte aj s ľavou nohou. 

2.    Cvik = krútenie do strán

Zaujmite základnú polohu. Pravú nohu pokrčenú v kolene zdvihnite na úroveň svojho tela, trupu. Vykonávajte krúživý pohyb, vytvárajte čo najväčší plný kruh, začnite ho točiť smerom k hlavne, pokračujte dozadu. Samozrejme, opakujte aj s lavou nohou.

30 dní úspešného cvičenia pre vaše pozadie:

1. deň 
25 drepov
25 zdvihov nôh (obe nohy)
25 krútení do strán (obe nohy)

2. deň
50 drepov
25 zdvihov nôh (obe nohy)

3. deň
30 drepov
40 zdvihov nôh (obe nohy)
40 krútení do strán (obe nohy)

4.  deň
Voľný deň

5. deň
45 drepov
50 zdvihov nôh (obe nohy)
50 krútení do strán (obe nohy)

6. deň
60 zdvihov nôh (obe nohy)
60 krútení do strán (obe nohy)

7. deň
50 drepov
100 krútení do strán (obe nohy)

8. deň
65 drepov 
70 zdvihov nôh (obe nohy)
70 krútení do strán (obe nohy)

9. deň
Voľný deň

10. deň
70 drepov 
80 zdvihov nôh (obe nohy)
80 krútení do strán (obe nohy)

11. deň
80 drepov
100 zdvihov nôh (obe nohy)

12. deň
90 drepov 
50 zdvihov nôh (obe nohy)
50 krútení do strán (obe nohy)

13. deň
100 drepov
40 zdvihov nôh (obe nohy)
40 krútení do strán (obe nohy)

14. deň
90 drepov
90 zdvihov nôh (obe nohy)
90 krútení do strán (obe nohy)

Mohlo by vás zaujímať: TOP 3 cviky na ženské problémové partie: Fitness tréner navrhol priamo pre vás konkrétny tréningový plán

15. deň
Voľný deň

16. deň
100 drepov

17. deň
100 drepov
100 zdvihov nôh (obe nohy)
100 krútení do strán (obe nohy)

18. deň
110 drepov
90 zdvihov nôh (obe nohy)
90 krútení do strán (obe nohy)

19. deň
120 drepov
80 zdvihov nôh (obe nohy)
80 krútení do strán (obe nohy)

20. deň
Voľný deň

21. deň
110 drepov
90 zdvihov nôh (obe nohy)
90 krútení do strán (obe nohy)

22. deň
120 drepov
100 zdvihov nôh (obe nohy)
100 krútení do strán (obe nohy)

23. deň
120 drepov
110 zdvihov nôh (obe nohy)
110 krútení do strán (obe nohy)

24. deň
130 drepov
120 zdvihov nôh (obe nohy)
120 krútení do strán (obe nohy)

Pripravili sme pre vás: Cviky, ktoré vypracujú spodnú časť bruška: Pneumatika na ňom bude miznúť, dôležitá je táto partia

25. deň
Voľný deň

26. deň
140 drepov
130 zdvihov nôh (obe nohy)
130 krútení do strán (obe nohy)

27. deň
150 drepov
150 zdvihov nôh (obe nohy)
150 krútení do strán (obe nohy)

28. deň
175 drepov
175 zdvihov nôh (obe nohy)
175 krútení do strán (obe nohy)

29. deň
200 drepov
200 zdvihov nôh (obe nohy)
200 krútení do strán (obe nohy)

30. deň
Užívajte si posilnený zadok v celej jeho pevnosti! 

]]>
Sun, 17 Mar 2019 18:00:00 2019-03-17 18:00:00 1
Tento typ žien predstavuje pre muža skutočné riziko: Vedel, že s ňou budú problémy, ale chcel ju https://feminity.zoznam.sk/c/905017/tento-typ-zien-predstavuje-pre-muza-skutocne-riziko-vedel-ze-s-nou-budu-problemy-ale-chcel-ju
Príbeh nášho známeho, Mira, by mal byť výstrahou aj pre ostatných mužov, aby nepodľahli čaru záhadnej ženy, ale triezvo uvažovali už na začiatku.
Tento typ žien predstavuje pre muža skutočné riziko: Vedel, že s ňou budú problémy, ale chcel ju
Príbeh nášho známeho, Mira, by mal byť výstrahou aj pre ostatných mužov, aby nepodľahli tajom ženy
Sun, 17 Mar 2019 15:00:00

Príbeh nášho známeho, Mira, by mal byť výstrahou aj pre ostatných mužov, aby nepodľahli čaru záhadnej ženy, ale triezvo uvažovali už na začiatku.

Na túto pripravený nebol 

Miro patril vždy medzi logicky zmýšľajúcich mužov, ktorých len tak nejaká žena neobalamutila. Až na jednu konkrétnu, ktorá mala schopnosť byť záhadná ako žiadna iná. Presne to Mira na nej priťahovalo celou jeho bytosťou. „Doteraz som vždy stretol ženy, ktoré som mal prečítané. No samozrejme som narazil aj na také, ktoré o mňa usilovali, pretože som pomerne dobre zabezpečený. No tie som prekukol. Vždy som si myslel, že mám na ženy skutočne vyvinutý šiesty zmysel. No na Valentínu som teda pripravený nebol. Svojou záhadnosťou ma neskutočne fascinovala a priťahovala,“ opisuje svoju záhadnú ženu náš známy. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy, ktoré často v slabých chvíľkach vypisujú mužom: Zbystrite pozornosť, signalizuje to vo vzťahu dôležitú vec

Vedel, že s ňou budú problémy, ale chcel ju 

Valentína bola jeho klientkou a už v momente, ako vstúpila do jeho kancelárie, vedel, že s touto ženou budú len problémy, ale tiež to, že ju chce ako žiadnu inú. Spôsob jej rozprávania, jej ležérny postoj, vnútorná sebaistota, priamy podmanivý pohľad, minimum pohybov, a každé slovo presne cielené. „Hovorila málo, k veci a napriek tomu, že som bol už vo svojej profesii aj ako muž ostrieľaný, miestami som sa pri nej červenal a nezmohol sa ani na slovo. Celkom ma opantala,“ hovorí ďalej. Veľakrát jej navrhol aj stretnutie mimo kancelárie a ona súhlasila, ale za podmienky, že si ona určí kde a kedy. Jedného večera ho prekvapila a začala ho počas večere zvádzať sama od seba. Potom sa nechala pozvať až k nemu domov, a keď malo dôjsť k tej skutočne pikantnej situácii, pozdravila sa, poďakovala za drink a vraj možno nabudúce. 

Čítajte tiež: Takéto typy žien posielajú muži k vode: Viete, kedy si muži vo vzťahu povedia, že už majú dosť?

V jeden večer tak, druhý zase inak

Mirov pracovný vzťah s Valentínou sa skončil, ale ich súkromný vzťah pokračoval. Trávili spolu večery, no nikdy u neho neprespala, on nikdy nesmel prespať u nej a stretávali sa len po večeroch. Napriek tomu, že nebol ten tip, čo podľahne žene, proti svojej vôli sa do nej aj zamiloval a ona si robila s ním, čo sa jej chcelo. „Hoci som si to uvedomoval, bolo mi to prvýkrát jedno. Bola jedno veľké tajomstvo, nič o seba naviac neprezradila, nevedel som, či má súrodencov, čo celé dni vlastne robí, čo má alebo nemá rada. V jeden večer ryby milovala, v ďalší ich nemohla ani cítiť. V jednej chvíli bola prítulná a poddajná, možno som cítil, že sa mi chce s niečím zveriť, priznať, v ďalšej bola zase tou dominantnou, sebavedomou ženou plnou tajomstiev, na ktoré sa nemám pýtať, inak je vzťahu koniec,“ spomína Miro, ktorý netušil, ako mu táto žena poznačí jeho život.

Neprehliadnite: Tento typ žien majú muži najradšej: Pozrite sa, na čo si naozaj potrpia

Povedal, že ju miluje a ona zmizla

Jedného dňa sa jej Miro odhodlal povedať, že ju miluje, ale že chce o nej vedieť viac. Dokonca, že si vie predstaviť, že si ju vezme za ženu, čo žiadnej inej nikdy nenavrhol, nepovedal. Myslel si, že keď sa jej otvorí a vyzná zo svojich citov, otvorí sa konečne aj ona. Ale bolo to neznesiteľné, nevedieť o nej nič, keď si ho nepustila k telu ani o milimeter bližšie. „Hnevalo ma to, no nakoniec som sa hádal sám so sebou, lebo ona sa ani nevedela hádať, niekedy sa mi zdalo, že ani prejaviť akékoľvek iné emócie. Až jedného dňa odišla bez vysvetlenia, nenechala dopis na rozlúčku, ani mail, nikto ju nepoznal, nikto z okolia ju nevidel sa ani odsťahovať, akoby bola duch. Dokonca premýšľam, či sa vôbec volala Valentína,“ uzatvára svoj príbeh Miro, ktorý na ňu však nevie do dnešného dňa zabudnúť. Tajomstvo je síce na chvíľu atraktívne, ale po čase rozporuplné.

]]>
Sun, 17 Mar 2019 15:00:00 2019-03-17 15:00:00 0
Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton: Je však takýto job skutočne rozprávkový? https://feminity.zoznam.sk/c/905009/takto-vyzera-den-osobnej-asistentky-kate-middleton-je-vsak-takyto-job-skutocne-rozpravkovy
Stať sa asistentkou vojvodkyne v kráľovskom paláci, je snom nejednej ženy. Avšak viete si predstaviť, čo všetko máte v takomto prípade na starosti?
Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton: Je však takýto job skutočne rozprávkový?
 Takto vyzerá deň osobnej asistentky Kate Middleton
Sun, 17 Mar 2019 12:00:00

Stať sa asistentkou vojvodkyne v kráľovskom paláci, je snom nejednej ženy. Avšak viete si predstaviť, čo všetko máte v takomto prípade na starosti?

Áno, deň vojvodkyne je plný množstva povinností, návštev a oficialít, ktorým sa jednoducho nevyhne. Ak k tomu prirátame starostlivosť o tri ratolesti, treba uznať, že sympatická Kate Middleton sa počas dňa rozhodne nenudí. Našťastie na všetko nie je úplne sama. Jej pravou rukou je momentálne Natasha Archer.

Mohlo by vás zaujímať: Deti Angeliny Jolie sú už poriadne veľké: Pozrite, koľko rokov majú najstaršie a aký zvyk si osvojili

Pravá ruka vojvodkyne

Natasaha, ktorej familiárne hovoria Tash, je po boku Kate od roku 2007. Dnes už však nie je len jej asistentkou, ale aj osobnou stylistkou. Bola napríklad prvou osobou okrem rodiny, ktorá prišla vojvodkyňu navštíviť po pôrodoch do pôrodnice a priniesla jej tam šaty na odchod domov. Pri všetkých troch deťoch. Jej hlavnou úlohou je byť po ruke Kate vždy, keď to potrebuje. Trávi s ňou čas na takmer každom verejnom vystúpení a plní akékoľvek jej priania. 

Toto musí počas dňa asistentka Kate stihnúť:

 • organizácia Katinho denného harmonogramu
 • nastavenie nasledujúceho dňa a jeho konzultácia s vojvodkyňou
 • briefing vojvodkyne pred dôležitými návštevami a stretnutiami
 • odpovedá na Katinu korešpondenciu
 • vyberá Kate oblečnie počas celého dňa
 • je prítomná na skúškach outfitov a sama ich tvorí
 • nakupuje pre Kate
 • posúva odpovede pre oficiálne vyhlásenie paláca
 • cestuje na všetky návštevy, na ktorých je prítomnosť Kate nevyhnutná

Prečítajte si tiež: Ako to Nicole Scherzinger robí, že má ploché brucho aj po 40-tke? Pomáha jej v tom jedna dôležitá diétna zásada

S kráľovskou rodinou má však Natasha okrem starostlivosti o Kate spoločné aj niečo iné. Zároveň je ešte vydatá za fotografa kráľovskej rodiny, Chrisa Jacksona. Navyše počas rokov si s Kate vytvorili naozaj mimoriadne priateľský vzťah. Dokonca sa jej vojvodkyňa nemá problém zveriť s drobnými trápeniami a poprosiť ju o radu. Nuž ako vidíte, byť osobnou asistentkou v kráľovskom paláci nie je práve najjednoduchšie. Počas dňa sa rozhodne nenudíte a an osobný život vám príliš veľa času nezostáva.

]]>
Sun, 17 Mar 2019 12:00:00 2019-03-17 12:00:00 1
5 typov mužov, ktorým sa radšej vyhnite: Od týchto dlhodobý vzťah určite neočakávajte https://feminity.zoznam.sk/c/905001/5-typov-muzov-ktorym-sa-radsej-vyhnite-od-tychto-dlhodoby-vztah-urcite-neocakavajte
Niektorí muži nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Žiaľ, je to fakt. Pozrite sa, ktorým typom by ste sa mali vyhnúť, ak vám nejde o chvíľkové rozptýlenie.
5 typov mužov, ktorým sa radšej vyhnite: Od týchto dlhodobý vzťah určite neočakávajte
5 typov mužov, ktorým sa radšej vyhnite
Sat, 16 Mar 2019 15:00:00

Niektorí muži nie sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Žiaľ, je to fakt. Pozrite sa, ktorým typom by ste sa mali vyhnúť, ak vám nejde o chvíľkové rozptýlenie.

Áno, vieme stretnúť toho pravého v dnešnej dobe ani náhodou nie je jednoduché. Žijeme totiž v spoločnosti plnej protipólov, ilúzií, falošných ideálov a zbytočných predsudkov. Ak patríte do kategórie zarytých a večne veriacich romantičiek, od určitej skupiny mužov by ste sa mali radšej držať ďalej. Pre vlastné dobre. Vyhnete sa tak zbytočným slzám a zlomenému srdcu. Pozrite sa spolu s nami na mužov, pre ktorých je manželstvo tá posledná vec, na ktorú pomyslia.

Čítajte tiež: Moji rodičia neznášali môjho snúbenca: Vďaka tejto jednej maličkosti si ich však nakoniec získal

Chronickí neverníci

Hovorí sa, že ak mal chlap raz milenku, nájde si ju zväčša aj druhýkrát. Aj keď ružové okuliare sú fajn, no v tomto je lepšie nebyť idealistka. Ak totiž neváhal randiť spolu s vami a pritom ešte nestihol dať zbohom svojej vtedajšej priateľke, je veľmi pravdepodobné, že rovnaký scenár bude sprevádzať aj váš vzťah. Samozrejme, česť výnimkám a sem - tam sa nejaká svetlá nájde, no väčšinou veru nie. Preto sa od takýchto mužov, držte radšej ďalej. V manželstve to s nimi nebude úplne ideálne.  

"Párty muži"

Kategória mužov milujúcich "žúrky" je aktuálna aj po 35 - tke. Čoraz viac chlapov v tomto veku, totiž prežíva akúsi druhú pubertu. Majú pocit, že potrebujú voľnosť, chcú sa odviazať a sloboda je ich novým ja. Manželstvo a záväzky sú to posledné, na čo myslia. A pri téme dieťaťa okamžite zblednú. Ak sa teda chcete usadiť, na tento typ rýchlo zabudnite. Hoci v určitom svetle, môžu byť príťažliví, ak nestojíte len o chvíľkovú zábavu, nie je to rozhodne cesta.  

Neprehliadnite: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Žiarlivci

Žiarlivosť je v určitých prípadoch celkom milá. Je dôkazom, že tomu druhému na nás záleží. No všetkého veľa škodí. A tu je to tiež tak. Ak by ste totiž s chronickým žiarlivcom chceli budovať dlhodobý vzťah, je to začiatok konca. Boli ste totiž pod permanentnou kontrolou, zahŕňaná neustálymi výčitkami a zbytočnými otázkami. A toto veru nie je veľká devíza pre budúcnosť.

Notorickí klamári

Budú vám s pokojom Angličana klamať do očí, zaprú aj vlastnú mamu, urobia z vás takmer nesvojprávnu a hysterickú ženu, no budú si stáť stále za svojim. Klamstvom. Spokojne a bez výčitiek. Občas je ich náročné odhaliť hneď na začiatku, no ak máte s týmto typom muža dočinenie, radíme dobre, ruky radšej preč. 

Mamičkini miláčikovia

Tak táto kategória je veľmi špecifická a jedna z najnáročnejších. Muži, ktorí sú totiž poznačení Oidipovským syndrómom, nemávajú spravidla veľmi šťastné manželstvá. Ich mama totiž bude vo všetkom a za každých okolností lepšia ako vy sama. V podstate s ňou budete v každom momente porovnávaná. Jediné, čo by ste takýmto zväzkom získali je doživotne nevyrovnaný vzťah. 

]]>
Sat, 16 Mar 2019 15:00:00 2019-03-16 15:00:00 1