Feminity https://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Ja som potrebovala, aby ma bolo vidno, on chcel byť v úzadí: V manželstve sa nám potom žilo tak ťažko https://feminity.zoznam.sk/c/917877/ja-som-potrebovala-aby-ma-bolo-vidno-on-chcel-byt-v-uzadi-v-manzelstve-sa-nam-potom-zilo-tak-tazko
Izabela sa do Maxima zamilovala okamžite. Boli dokonalý pár, avšak len do chvíle, kým sa nevzali a jeden nezačal vyžadovať od druhého viac. Hoci sa milovali, napokon išli od seba, lebo nevedeli ako žiť spolu ďalej, aby sa netrápili. Čo sa vlastne stalo?
Ja som potrebovala, aby ma bolo vidno, on chcel byť v úzadí: V manželstve sa nám potom žilo tak ťažko
Boli dokonalý pár, avšak len do chvíle, kým sa nevzali a jeden nezačal vyžadovať od druhého viac.
Wed, 19 Jun 2024 14:00:00

Izabela sa do Maxima zamilovala okamžite. Boli dokonalý pár, avšak len do chvíle, kým sa nevzali a jeden nezačal vyžadovať od druhého viac. Hoci sa milovali, napokon išli od seba, lebo nevedeli ako žiť spolu ďalej, aby sa netrápili. Čo sa vlastne stalo?

Boli sme dokonalý pár... kým sme sa nevzali 

Izabela robila redaktorkou v televízii a žila bohatým spoločenským životom. Jej práca bola pre ňu zároveň koníčkom a vo svojom živote bola šťastná, chýbala jej už len láska. Tú sa jej napokon podarilo nájsť v jednom vychádzajúcom spisovateľovi, na ktorého autogramiáde sa pracovne zúčastnila. Padli si do oka a od tej chvíli striedalo jedno stretnutie to ďalšie a oni boli s Maximom do seba skutočne zamilovaní. Preto nebolo prekvapením, že sa rozhodli vziať len po niečo ročnej známosti, ich okolie im prialo a malo ich za dokonalý pár: „A aj sme boli... kým sme sa nevzali. Potom sme spolu začali žiť a zistili, že je to oveľa ťažšie než sme si predstavovali,“ priznáva na úvod Izabela, ktorá má dodnes ešte slzy v očiach, keď nám tento príbeh rozpráva. 

Mohlo by vás zaujímať: Vydala som sa za muža, ktorý žije na druhom konci sveta: Až takto som zistila, že tento vzťah je pre mňa ideálny

Ja som si čas na výslní užívala, on uprednostňoval iné 

Kým mali každý svoj osobný priestor a čas robiť veci, ktoré milujú, bolo to v poriadku. Perfektne si dokázali naplánovať momenty, čas strávený spolu, avšak keď spolu začali žiť, zrazu to nešlo. Izabele sa v práci darilo, posunula sa vpred, cez víkendy bola súčasťou rôznych prestížnych celovečerných podujatí a predstavovala si, že Maxim bude na ne chodiť s ňou: „Keďže je spisovateľ a viem, že veľa času trávi osamote, len so svojimi myšlienkami, predpokladala som, že sa bude chcieť so mnou ísť zabaviť do spoločnosti. Ja som si jednoducho ten pocit na výslní a v spoločnosti ako typická Levica užívala. V manželstve som však zistila, že on uprednostňuje inú formu oddychu,“ pokračuje Izabela. 

Čítajte tiež: Vzal som si ženu snov: Jedna jej záľuba, s ktorou nechcela skoncovať ani po svadbe, ma prinútila sa rozviesť

V jednej chvíli sme prestali žiť spolu, lebo to bolo ľahšie

Maxim neznášal pozornosť. Rád žil mimo kamier, mimo záujmu verejnosti, Izabela bola presný opak. Tak sa ukázalo, že čo ich na začiatku na sebe tak priťahovalo, sa stalo v manželstve prekážkou ich vzájomného partnerského fungovania: „Keď aj pre pokoj so mnou z času na čas niekam išiel, bolo to, akoby tam ani nebol. Sadol si do najvzdialenejšieho kúta a pozoroval ľudí okolo seba. Ja som medzi nich chodila, užívala si spoločné rozhovory, možné nové príležitosti, ktoré sa mi naskytli. Napokon som to vzdala a nevolala ho so mnou nikam, pretože som bola po celý čas v strehu, čo robí, či sa nudí a nedokázala som si to užiť tak ako predtým. On zase odo mňa chcel, aby som aspoň jeden víkend ostala doma, ale keď som to aj skúsila, bola som nervózna, lebo som vedela, že niekde sa deje niečo dôležité, a ja pri tom nie som. Bola na tom predsa vybudovaná moja kariéra. V jednej chvíli sme prestali žiť spolu, ale začali sme žiť oddelene. Keď sme si to naplno uvedomili, bolo už pre nás neskoro,“ uzatvára svoj príbeh Izabela, ktorá ako hovorí stále svojím spôsobom Maxima miluje, ale každý chce od života niečo iné a ani jeden sa nevie vzdať alebo obetovať tej podstatnej časti seba samého.  

Neprehliadnite: S manželom sme podnikli krok, ktorý náš vzťah len posilnil: Mnohí to vnímajú ako niečo zlé, nám to pomohlo

Nuž, čo dodať na záver? Aj takto môže vyzerať milostný príbeh, hoci s nešťastným koncom. 

 

]]>
Wed, 19 Jun 2024 14:00:00 2024-06-19 14:00:00 0
5 jedál, ktoré si Margot Robbie dopriala pravidelne, aby dosiahla body Barbie: Toto je tajomstvo jej sexi tela https://feminity.zoznam.sk/c/917883/5-jedal-ktore-si-margot-robbie-dopriala-pravidelne-aby-dosiahla-body-barbie-toto-je-tajomstvo-jej-sexi-tela
Táto hollywoodska kráska vyzerá neskutočne. Figúra bohyne a zjav anjela, z nej robia najžiadanejšiu herečku svojej doby. Aké je tajomstvo jej dokonalej figúry?
5 jedál, ktoré si Margot Robbie dopriala pravidelne, aby dosiahla body Barbie: Toto je tajomstvo jej sexi tela
5 jedál, ktoré si Margot Robbie dopriala pravidelne, aby dosiahla body Barbie
Wed, 19 Jun 2024 12:00:00

Táto hollywoodska kráska vyzerá neskutočne. Figúra bohyne a zjav anjela, z nej robia najžiadanejšiu herečku svojej doby. Aké je tajomstvo jej dokonalej figúry?

Margot Robbie vždy vyzerala skvele, no keď sa mala zhostiť hlavnej úlohy vo filme Barbie, na svojoj figúre začala pracovať o niečo inzenzívnejšie. Zamerala sa na to, aby jej krivky boli skutočne absolútne bezchybné. Kvôli tomu do svojho jedálnička implentovala niekoľko jedál, ktoré jej na tejto ceste pomáhali a pri chudnutí sú skvelé!

1. Jedla fermentované jedlá

"Margot jedla mnohé fermentované jedlá ako kyslá kapusta, kimchi a kefír, všetky druhy horkých jedál," prezradila odborníčka na výživu Ranie Batayneh. Tieto potraviny majú totiž množstvo zdravotných benefitov. 

Zlepšené trávenie: Fermentované potraviny obsahujú probiotiká, čo sú živé prospešné baktérie, ktoré podporujú zdravý črevný mikrobióm. Tieto probiotiká môžu pomôcť zlepšiť trávenie a vstrebávanie živín, potenciálne znižujú príznaky poruchy trávenia, nadúvanie a zápchu. No a dokázané je aj to, že dokážu eliminovať brušný tuk.

Posilnený imunitný systém: Významná časť imunitného systému sídli v črevách a konzumácia fermentovaných potravín pomáha vyrovnať črevnú mikroflóru. Rôznorodý a vyvážený mikrobióm je spojený so silnejšou imunitnou odpoveďou a zníženým rizikom infekcií.

Zvýšená absorpcia živín: Fermentácia môže rozložiť komplexné živiny, vďaka čomu ich telo ľahšie absorbuje. Napríklad fermentácia môže zvýšiť dostupnosť určitých vitamínov a minerálov, ako sú vitamíny B, folát a určité antioxidanty. 

2. Dopriala si pravidelne čučoriedky

Čučoriedky poskytujú draslík, horčík, vitamíny C, K a vlákninu. Sú tiež bohaté na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným UV žiarením a znečistením. Antioxidanty pôsobia protizápalovo a taktisto podporujú samotné chudnutie. 

Čítajte tiež: Život v paláci sa v poslednom období v značnej miere zmenil: Čím všetkým si rodina Williama a Kate prechádza?

3. Pila organický čaj z ostropestreca mariánskeho

Účinná látka v tomto čaji, silymarín má hepatoprotektívne vlastnosti, pomáha chrániť pečeňové bunky pred poškodením spôsobeným toxínmi a podporuje regeneráciu pečene. Takisto je výborný tým, že podporuje úlohu pečene pri detoxikácii a rozklade odpadových látok. Zdravá pečeň následne prispieva k lepšiemu tráveniu a vstrebávaniu živín.

4. Na raňajky si dávala pravidelne citrusy

Je dokázané, že pokiaľ si na raňajky doprajete citrusy, naštartujete metabolizmus k efektívnejšiemu spaľovaniu a následne aj počas dňa zjete potom oveľa menej. Ideálne je dať si grapefruity a pomaranče, spolu s citrónovou šťavou, ktorú zriedite s teplou vodou. 

5. Nedala dopustiť na rôzne kombinácie strukovín

Strukoviny sami o sebe sú bohaté na bielkoviny, vlákninu, minerály. Tiež majú nízky obsah kalórií. Proteín prítomný v nich urýchľuje metabolizmus, potláča návaly hladu a tým zabráňuje prejedaniu.

Mohlo by vás zaujímať:  Princezná Kate čaká na „zelenú od lekárov“, aby sa mohla vrátiť do verejnej služby: Jedna vec ju však aktuálne veľmi teší

]]>
Wed, 19 Jun 2024 12:00:00 2024-06-19 12:00:00 1
Transparentnosť bude toto leto IN: Po akých kúskoch siahnuť, aby ste podporili sexappeal, no nepôsobili vulgárne? https://feminity.zoznam.sk/c/917882/transparentnost-bude-toto-leto-in-po-akych-kuskoch-siahnut-aby-ste-podporili-sexappeal-no-neposobili-vulgarne
Transparentné materiály, priesvitné látky, to všetko sa počas leta opäť žiada o slovo. S takýmito kúskami však treba vedieť pracovať, aby ste si zachovali atraktivitu. Viete ako na to?
Transparentnosť bude toto leto IN: Po akých kúskoch siahnuť, aby ste podporili sexappeal, no nepôsobili vulgárne?
Po akých kúskoch siahnuť, aby ste podporili sexappeal, no nepôsobili vulgárne?
Wed, 19 Jun 2024 10:00:00

Transparentné materiály, priesvitné látky, to všetko sa počas leta opäť žiada o slovo. S takýmito kúskami však treba vedieť pracovať, aby ste si zachovali atraktivitu. Viete ako na to?

Endless summer

Najnovší módny trend priesvitných transparentných šiat, ktoré volajú aj "sheer dress" rozpútal doslova vlnu transparentnosti vo fashion svete. A kedy, ak nie v lete, je čas implementovať takéto veci do šatníka.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Stavte však v tomto smere skôr na minimalizmus, keďže samotné tieto kúsky sú odvážnym prvkom. Veľmi pekne vyznie jednoduchý, priesvitný top v kombinácii so slip skirt.  Je to sexi, no zároveň stále jemné a ženské!

Playful colour

Pokojne aj pri transparentných kúskoch siahnite po farbe. Vôbec sa toho netreba báť. Či už zvolíte šaty alebo blúzku, krásne bude pôsobiť v rámci materiálov tiež jemná čipka. Je to skutočne hravé, chic a sexi!

Atypical materials

Nosia sa aj rôzne vzory a atylické materiály. Takéto kúsky sú sami o sebe už ako keby doplnkom, čiže po tých siahajte naozaj veľmi striedmo.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Pamätajte, že čím výraznjší máte jeden kúsok pri stylingu, tým musí byť zvyšok looku jemnejší. Skrátka, tak ako všade aj v móde funguje absolútne dokonale balance. 

]]>
Wed, 19 Jun 2024 10:00:00 2024-06-19 10:00:00 1
Príťažlivé vône na leto 2024: Vďaka týmto klenotom krásy sa naučíte milovať samú seba https://feminity.zoznam.sk/c/917857/pritazlive-vone-na-leto-2024-vdaka-tymto-klenotom-krasy-sa-naucite-milovat-samu-seba
Letné novinky v podobe vôní, ktoré vo vás prebudia vnútornú silu a chuť napredovať. Sonda do samej seba vás naučí milovať sa a stať sa príťažlivejšími.
Príťažlivé vône na leto 2024: Vďaka týmto klenotom krásy sa naučíte milovať samú seba
Príťažlivé vône na leto 2024: Vďaka týmto klenotom krásy sa naučíte milovať samú seba a prijmete svoju vnútornú silu
Wed, 19 Jun 2024 09:00:00

Letné novinky v podobe vôní, ktoré vo vás prebudia vnútornú silu a chuť napredovať. Sonda do samej seba vás naučí milovať sa a stať sa príťažlivejšími.

Klenot vzácnej krásy

Číra zmyselnosť, krištáľová priehľadnosť a žiarivý jas. Nová vôňa Versace Bright Crystal je ako klenot vzácnej krásy. Spája v sebe šťavnatosť farebných jadierok granátového jablka, žiarivého yuzu a karamelizovaných lesných plodov. Následne prichádza vôňa magnólie, pivonky či lotosových kvetov a zvodná stopa ambrových drevín, akašu a pižma.

Inšpirujte sa: Farebné paletky, s ktorými vykúzlite množstvo lookov: Naučte sa s nimi líčiť a zvýraznite svoju krásu

Prijmite svoju vnútornú silu

Novinka v podobe vôni Lancôme Idôle L'Eau de Toilette, ktorá je pokračovaním ságy pôvodnej vône, v sebe spája akord zeleného čaju Sincha, duo rozkvitnutých ruží a svieži bergamot. Každý úspech vychádza z nášho vnútra a každé víťazstvo je poháňané naším vnútorným hlasom, Idôle vedie ženy k tomu, aby objavili svoje skutočné ja a chopili sa svojej vnútornej sily.  

Miluj samú seba

Sebaoslobodenie. Nová vôňa z limitovanej edície THIS IS HER! UNCHAINED sa javí ako kvetinovo pižmová parfumovaná voda, viac púdrový a intímnejší variant pôvodnej ikonickej vône. Šťavnatý ovocný akord mandarínky a čerešne vyjadruje rebelskú stránku so štipkou nezávislého charakteru vďaka čerešňovým tónom.

Čítajte tiež: Trendy manikúra na jar 2024: V kurze sú hravé farby a odtiene, ktoré si ihneď zamilujete

]]>
Wed, 19 Jun 2024 09:00:00 2024-06-19 09:00:00 1
Svadba známej Slovenky pripomína rozprávku: On sa bál, že bude afektovaná modelka a ona, že on bude nudný právnik https://feminity.zoznam.sk/c/917885/svadba-znamej-slovenky-pripomina-rozpravku-on-sa-bal-ze-bude-afektovana-modelka-a-ona-ze-on-bude-nudny-pravnik
Známa modelka Soňa Štefková si cez víkend povedala „áno“ so svojím snúbencom, s ktorým má dcérku Lily. Svadba bola naozaj rozprávková a nevesta nádherná.
Svadba známej Slovenky pripomína rozprávku: On sa bál, že bude afektovaná modelka a ona, že on bude nudný právnik
Svadba známej Slovenky pripomína rozprávku: On si myslel, že bude afektovaná modelka, ona, že bude nudný právnik
Wed, 19 Jun 2024 07:30:00

Známa modelka Soňa Štefková si cez víkend povedala „áno“ so svojím snúbencom, s ktorým má dcérku Lily. Svadba bola naozaj rozprávková a nevesta nádherná.

Ďalšia svadba v našom šoubiznise. Soňa Štefková, dlhoročná modelka a bývalá misska si cez víkend povedala „áno“ so svojím snúbencom Erikom v priestoroch nádhernej Wiegerovej vile. Svadba sa konala pod holým nebom a dvojica sa podelila so svojimi fanúšikmi o pár záberov zo svojho dňa D.

Čítajte tiež: Štýlová svadba ako z filmu: Známa Slovenka sa vydala, nevesta so ženíchom sa poriadne odviazali

Nádherná nevesta a svadba ako z rozprávky

Soňa mala na sebe svadobné šaty s čipkovaným korzetom a dlhým závojom a vlečkou. Bola z nej nádherná nevesta, jej krásu a prirodzenosť zvýraznil práve princeznovský štýl šiat, ktorý sa k jej jemným črtám hodil. Ženích zvolil na tento výnimočný deň smotanový oblek v prírodnom duchu. Letná svadba pod holým nebom, v obklopení zelene a štýlových dekorácií pôsobila veľmi vkusne. Celú atmosféru dotvorili lamy alebo alpaky, s ktorými si zhotovili aj svadobnú fotografiu. 

On si myslel, že bude afektovaná modelka, ona, že bude nudný právnik

Dvojica tvorí harmonický pár už niekoľko rokov, napriek tomu, že na začiatku mali voči sebe navzájom predsudky. Dnes to pôsobí veľmi úsmevne a milo. Ako sama modelka prezradila:

„On sa bál, že budem afektovaná modelka. Ja som sa bála, že bude nudný právnik. Nič z toho sa nestalo,“ poznamenala vtipne a zároveň dodala:

„Namiesto toho sme vytvorili pár, ktorý bol už po pár dňoch tak neuveriteľne zladený až som mala pocit, že ho poznám odjakživa. Že prišiel, aby ma doplnil.“

Životná láska, pri ktorej našla kľud

Soňa po boku, dnes už manžela, žiari a cítiť z nich úprimnú lásku nielen počas ich svadobného dňa, ale aj predtým kedykoľvek sa spolu objavili na verejnosti.

„Keď sme sa začali stretávať, nemala som motýle v bruchu, ani som neskákala dva metre nad zemou. Cítila som “len” nádherný pokoj, ktorý prechádzal celým mojím telom a zvláštne uvedomenie, ktoré ma celú napĺňalo. Nie, Ty nie si žiadna bláznivá láska, ani lekcia, ktorú mi život poslal, aby som sa niečo naučila,“ dodala s vďakou. 

Neprehliadnite: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

]]>
Wed, 19 Jun 2024 07:30:00 2024-06-19 07:30:00 0
Raňajky, ktoré naštartujú metabolizmus a podporia chudnutie: Ak si ich doprajete pravidelne, prijmete oveľa menej kalórií https://feminity.zoznam.sk/c/917881/ranajky-ktore-nastartuju-metabolizmus-a-podporia-chudnutie-ak-si-ich-doprajete-pravidelne-prijmete-ovela-menej-kalorii
Prvé jedlo dňa, ktoré si dáte, je pre organizmus kľúčové. Nezáleží na čase, kedy po ňom siahnete, no jeho zloženie má vplyv na to, ako sa váš metabolizmus následne počas dňa správa!
Raňajky, ktoré naštartujú metabolizmus a podporia chudnutie: Ak si ich doprajete pravidelne, prijmete oveľa menej kalórií
Raňajky, ktoré naštartujú metabolizmus a podporia chudnutie
Wed, 19 Jun 2024 06:00:00

Prvé jedlo dňa, ktoré si dáte, je pre organizmus kľúčové. Nezáleží na čase, kedy po ňom siahnete, no jeho zloženie má vplyv na to, ako sa váš metabolizmus následne počas dňa správa!

Sladké a na živiny chudobné raňajkové jedlá spôsobujú, že sa čoskoro po ich zjedení budete cítiť unavení a hladní. Aby ste sa vyhli zbytočnej chuti do jedla a pomohli si pri chudnutí, vyberajte si ako prvé jedlo dňa výživné možnosti. Ideálne sú vajcia, ovocie, zelenina a zdravé obilniny.

Keď sa totiž snažíte schudnúť, raňajky sú kľúčové v tom, ako sa váš metabolizmus bude správať počas zvyšku dňa. Pozrite sa, čo sa považuje za ideál. Navyše skvelé je, že si dokážete vybrať hneď z niekoľkých možností, prípadne ich viete krásne variovať. 

1. Banány

Jeden klasický banán obsahuje vysoké množstvo vlákniny, no nízky obsah kalórií. Tých má len niečo málo cez 100, no nesie v sebe 3 g vlákniny, čo vlastne predstavuje až 11 % vašej dennej potreby.

Mohlo by vás zaujímať: Stravovanie podľa veku: V tridsiatke treba zvýšiť príjem bielkovín, po štyridsiatke sa zamerajte vlákninu

Výskum zistil, že zvýšenie príjmu vlákniny z ovocia a zeleniny je spojené so zvýšenou elimináciou hmotnosti. Okrem toho sú banány dobrým zdrojom rezistentného škrobu a ten pomáha znížiť celkový denný príjem potravy a zbavovať telo brušného tuku.

2. Vajcia

Vajcia, bohaté na bielkoviny, dôležité vitamíny, minerály, ako je selén a riboflavín, sú skutočným zdrojom výživy. Prišlo sa na to, že práve vďaka vysokému obsahu bielkovín, znižujú chuť do jedla, keď po nich siahnete ako po prvom jedle dňa. Následne to má veľký vplyv na úbytok hmotnosti a podporu chudnutia. Tiež je dokázané, počas dňa zjete potom menej. 

3. Grapefruity

Okrem toho, že grapefruity majú nízky obsah kalórií, tiež sa môžu ako banány pochváliť vysokým obsahom vlákniny, avšak aj vody. No a obe tieto zložky sú zásadné pri zhadzovaní prebytočných kilogramov.

Čítajte: Najzdravšia diéta sveta podľa odborníkov: Nejde len o schudnutie, ľudí by malo zaujímať aj to, koľko rokov sa dožijú

Konzumácia citrusových plodov na pravidelnej báze, pomáha chudnúť, ale aj udržiavať si váhu. Je to najmä preto, že citrusové plody typu grapefruit, obsahujú polyfenoly, ako naringenin, čo sú zlúčeniny, ktoré chránia metabolizmus a zlepšujú jeho fungovanie.

]]>
Wed, 19 Jun 2024 06:00:00 2024-06-19 06:00:00 1
Osud máte vo svojej dlani: Pozrite sa, čo prezrádza vaša línia manželstva a odhaľte, čo vás v ňom čaká https://feminity.zoznam.sk/c/917865/osud-mate-vo-svojej-dlani-pozrite-sa-co-prezradza-vasa-linia-manzelstva-a-odhalte-co-vas-v-nom-caka
Naša dlaň dokáže naozaj veľa prezradiť. Pokiaľ sa chcete o svojom manželstve dozvedieť niečo viac, pozrite sa, čo si všímať a na čo sa zacieliť.
Osud máte vo svojej dlani: Pozrite sa, čo prezrádza vaša línia manželstva a odhaľte, čo vás v ňom čaká
Osud máte vo svojej dlani
Tue, 18 Jun 2024 14:00:00

Naša dlaň dokáže naozaj veľa prezradiť. Pokiaľ sa chcete o svojom manželstve dozvedieť niečo viac, pozrite sa, čo si všímať a na čo sa zacieliť.

Čiara manželstva odhalí, či budete mať naozaj šťastný zväzok

To, či bude vaše manželstvo šťastné a harmonické, alebo naopak nevyrovnané a náročné, dokážete vraj vyčítať aj z vlastnej dlane. Línia manželstva vie v tomto smere prezradiť naozaj veľa. V dlani sú kľúčové najvýraznejšie čiary a to čiara života, hlavy, osudu a srdca. Čo sa týka čiary manželstva, tú nájdete na ľavej ruke, tesne nad čiarou srdca. Vedie z boku dlane pod úrovňou malíčka. 

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

Keď už vo zväzku ste, skúste dať obe ruky malíčkami k sebe, tak aby sa tieto čiary manželstva spojili. Na ľavej ruke je totiž tá vaša, na pravej tá vašej polovičky. Ak sa spoja, nadväzujú na seba, čaká vás krásne a šťastné manželstvo, plné pokoja, lásky a porozumenia.

Keď sa však nedotknú, sú úplne odlišné, značí to problémy a ťažkosti. Napríklad, keď je línia dlhá a hlboká, tiež to vypovedá o pevnom pute, ktoré vydrží roky. Keď sa pretne s čiarou osudu, máte naozaj šťastie, lebo po vašom boku je láska vášho života.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Krátka čiara vypovedá o tom, že budete ťažšie hľadať skutočnú lásku a prejdete si viacerými vzťahmi. Je tiež otázne, či sa dočkáte svadby, alebo sa rozhodnete s niekým žiť bez spečatenia svojho zväzku. Dokonca, keď objavíte pod čiarou manželstva ešte jednu podobne tenkú, je to znakom paralel rôznych vzťahov, či nevery. Takisto, keď sa čiara manželstva na konci rozvetvuje, signalizuje to možný rozvod. Tak čo máte napísané vo svojej dlani? 

]]>
Tue, 18 Jun 2024 14:00:00 2024-06-18 14:00:00 1
Meghan Markle sa „posunula“ z kráľovskej rodinnej drámy, princ Harry ostal zaseknutý v minulosti: Ako ich to ovplyvňuje? https://feminity.zoznam.sk/c/917861/meghan-markle-sa-posunula-z-kralovskej-rodinnej-dramy-princ-harry-ostal-zaseknuty-v-minulosti-ako-ich-to-ovplyvnuje
Meghan Markle sa vraj už dávno cez kráľovskú rodinu preniesla. U princa Harryho je to predsa len komplikovanejšie. Stále žije v minulosti. Niet sa čo diviť, predsa len, kráľovská rodina je súčasť jeho identity a isté citové väzby a možno nádeje stále pretrvávajú.
Meghan Markle sa „posunula“ z kráľovskej rodinnej drámy, princ Harry ostal zaseknutý v minulosti: Ako ich to ovplyvňuje?
Meghan Markle sa vraj už dávno cez kráľovskú rodinu preniesla. U princa Harryho je to predsa len komplikovanejšie. Stále žije v minulosti.
Tue, 18 Jun 2024 12:00:00

Meghan Markle sa vraj už dávno cez kráľovskú rodinu preniesla. U princa Harryho je to predsa len komplikovanejšie. Stále žije v minulosti. Niet sa čo diviť, predsa len, kráľovská rodina je súčasť jeho identity a isté citové väzby a možno nádeje stále pretrvávajú.

Oslava dcéry bez druhej časti rodiny 

Ako informuje magazín Marie Claire, nedávno oslávili princ Harry a Meghan Markle tretie narodeniny svojej dcéry Lilibeth. Oslava sa konala v ich rodinnom sídle v Montecite v Kalifornii. Kalifornia, ktorá je Meghaninou domovskou krajinou, je zároveň od roku 2020 aj domovom jej manžela. Nuž oslava ich dcéry sa konala opäť bez druhej časti ich kráľovskej rodiny. 

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle prezradila, že sa s Harrym rozhodovali medzi dvoma menami pre princa Archieho: Takto to vyriešili

Už druhý rok nepozvaní na Trooping the Color 

Zároveň sa nedávno v médiách objavila správa, že Harry a Meghan opäť neboli pozvaní na tohtoročný narodeninový sprievod britského panovníka, Trooping the Color, a to už druhý rok po sebe. Podľa zdroja blízkeho okoliu páru, je princ z tohto faktu smutný. Hoci sú to už štyri roky odkedy sa vzdal svojich kráľovských povinností, Harry stále premýšľa nad minulosťou. Oproti nemu, Meghan sa vraj už cez túto kapitolu svojho života preniesla: „Zdá sa, že Meghan sa do určitej miery posunula, ale ona bola súčasťou kráľovskej rodiny len relatívne krátky čas a v Spojených štátoch sa musí sústrediť na oveľa viac ako jej manžel. Je hlavnou hybnou silou ich obchodných podnikov v štátoch, kde Harry po tom, čo každé ráno bral psa na prechádzku, nemal čo robiť, len premýšľať nad minulosťou,“ opisuje ich situáciu kráľovský autor pre spomínaný magazín. 

Princa trápi nedostatok rodinných väzieb aj medzi deťmi

Kráľovský autor tiež pred časom prezradil, že Harry je zdrvený zo svojho odcudzenia od svojho staršieho brata, princa Williama a chce vraj viac aj pre svoje dve vlastné deti, Archieho a Lili: „Vieme, že Harryho najhlbšie rozrušenie sa netýka len jeho nedostatku vzťahu s princom Georgom, Louisom a princeznou Charlotte, ale aj s z nedostatku vzťahu jeho vlastných detí so svojimi bratrancami a sesternicou. Harry a Meghan by tento problém radi vyriešili, páčilo by sa im, keby sa bratranci a sesternice mohli pravidelne stretávať a mať pozitívny vzťah, keď vyrastú, ale nevidia spôsob, ako to urobiť, kým oni sami, Harry a Meghan, sú odcudzení.“ Harry mal tiež povedať, že dúfa, že bratranci a sesternice môžu byť priateľmi aspoň ako dospelí.

Čítajte tiež: Meghan Markle prehovorila o Harrym: Je to praktický otec, najmä, keď sa stanete čerstvou matkou

Harry bude mať vždy citovú väzbu s kráľovskou rodinou 

Podľa autora však dáva plne zmysel, že Meghan sa dokázala vyrovnať s odchodom z kráľovskej rodiny lepšie a rýchlejšie než Harry: „Vzhľadom k tomu, že sa Harry narodil do kráľovskej rodiny v Británii, je pochopiteľné, že k nej bude mať silný citový vzťah, ako aj k svojej minulosti a ku kráľovskej rodine.“ Na druhej strane, Meghan sa narodila a vyrastala v Amerike, do ktorej sa aj vrátila a vychováva v nej svoje deti. Má pri sebe svoju matku, s ktorou má veľmi dobrý vzťah, takže sa pochopiteľne cíti istejšie a lepšie v tomto prostredí. 

Ako pár môžu byť schopní prechádzať týmito rozdielmi 

Podľa autora, to, ako rýchlo sa jeden alebo druhý dokážu posúvať z prežitej minulosti, nemusí byť bezpodmienečne klinom v ich manželstve: „To nevyhnutne neznamená, že sa navzájom nepodporujú alebo nerozumejú svojim skúsenostiam a pocitom. Ako pár môžu byť schopní prechádzať týmito rozdielmi a nájsť spôsoby, ako sa navzájom podporovať vo svojich snahách. Mohlo by ísť jednoducho o vyváženie individuálnych ambícií s ich spoločným záväzkom ako manželského páru,“ dodáva na záver. 

Neprehliadnite: Meghan Markle si myslí, že princ Harry urobí veľkú chybu, keď chce osloviť svojho brata: Má na to svoje dôvody

 

]]>
Tue, 18 Jun 2024 12:00:00 2024-06-18 12:00:00 1
VIDEO: Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová v spoločnosti synov: Yannick a Paul Henry poriadne vyrástli, takýto majú štýl https://feminity.zoznam.sk/c/917871/video-supermodelka-90-rokov-daniela-pestova-v-spolocnosti-synov-yannick-a-paul-henry-poriadne-vyrastli-takyto-maju-styl
Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová bola medzi čestnými pozvanými hosťami na svetovom finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024. Spoločnosť jej robili synovia Yannick a Paul Henry.
VIDEO: Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová v spoločnosti synov: Yannick a Paul Henry poriadne vyrástli, takýto majú štýl
Supermodelka Daniela Peštová so synmi, Yannickom a Paulom Henrym v spoločnosti so Sašom Jánym, producentom svetového finále a riaditeľom agentúry Elite Prague
Tue, 18 Jun 2024 10:00:00

Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová bola medzi čestnými pozvanými hosťami na svetovom finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024. Spoločnosť jej robili synovia Yannick a Paul Henry.

 

FEMINITY TV: Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024 v Prahe

 

 

Supermodelka 90. rokov Daniela Peštová v spoločnosti synov

Daniela Peštová sa stala najslávnejšou v 90. rokoch, vrchol kariéry jej zabezpečil status supermodelky, ktorá žne úspechy dodnes. Vďaka neustálej starostlivosti o seba s dôrazom na prirodzenosť a krokom s dobou, dodnes získava lukratívne zákazky a živí sa ako profesionálna topmodelka. Je inšpiráciou nielen pre svoje ročníky, ale aj vzorom pre novú generáciu.

Čítajte tiež: Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nové tváre, ktorým sa otvárajú dvere modelingu!

Práve nové tváre modelingu prišla podporiť na svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024, ktoré sa konalo v Prahe. Spoločnosť jej robili synovia, starší Yannick a najmladší Paul Henry. Daniela je rokmi verná agentúre Elite a riaditeľovi Sašovi Jánymu, ktorý sa tento rok premiérovo zhostil úlohy producenta svetového finále v pražskej O2 aréne. 

Yannick a Paul Henry poriadne vyrástli, takýto majú štýl

Daniela má tri deti, najstaršieho Yannicka, dcéru Ellu a najmladšieho Paula Henryho. Práve synovia sa usadili po jej boku v prvom rade počas galavečera svetového finále. 28-ročný Yannick a 15-ročný Paul Henry si vybudovali svoj vlastný osobitý štýl. Yannick žije v zahraničí a módna a kreatívna oblasť mu nie je cudzia, čo sa odráža aj na jeho vkuse. S módou rád experimentuje a ide si vlastnou cestou. Yannick už v minulosti robil garde svojej mame počas národných finále na Pražskom hrade.

Paul Henry už tiež nie je malý chlapec, ale tínedžer, ktorý si tiež pestuje vlastný štýl. Obom to po boku mamy veľmi pristalo a je milé vidieť, že s ňou zavítajú na fashion show a finále najprestížnejšej modelingovej súťaže. Daniela na svoju rodinu nedá dopustiť a cítiť to z nej vždy, keď sa objaví v spoločnosti, či už po boku jej životnej lásky, Paľa Haberu, alebo detí. 

Neprehliadnite: VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší

]]>
Tue, 18 Jun 2024 10:00:00 2024-06-18 10:00:00 1
VIDEO: Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nahliadnite do backstage so svetovými modelkami a modelmi https://feminity.zoznam.sk/c/917868/video-finale-schwarzkopf-elite-model-look-2024-nahliadnite-do-backstage-so-svetovymi-modelkami-a-modelmi
Ako to vyzeralo v backstage 40. ročníka svetového finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024?
VIDEO: Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nahliadnite do backstage so svetovými modelkami a modelmi
Backstage svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024 v Prahe
Tue, 18 Jun 2024 09:00:00

Ako to vyzeralo v backstage 40. ročníka svetového finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024?

Víťazmi svetového finále najprestížnejšej svetovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024 sa stali Micklate z Mozambique a Imade z Talianska. Nezabudnuteľný večer sprevádzali dni príprav a starostlivosť profesionálnych tímov v zákulisí, vrátane mentorov Rubena Rua a Michaely Kocianovej.

Čítajte viac: VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší

 

 

Hlavným partnerom bola značka Schwarzkopf, ktorá sa starala o vlasy finalistov. A tak, ako sa mení svet modelingu, tak sa zmenila aj značka Schwarzkopf, ktorej nová kampaň s hlavným heslom „For every you“ prináša produkty vlasovej starostlivosti pre každodenný pocit sebavedomia a komfortu. Medzi tváre novej kampane patria aj víťazky Schwarzkopf Elite Model Look ako Michaela Kocianová či Diane Kruger. Hlavným módnym partnerom večera bol OBSESSION concept store, ktorý v Českej republike zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a dalšie. Mužskí finalisti sa predstavili v odevoch prestížneho českého návrhára Jana Černého. O styling celého večera sa postarala Daniela Pilná v supervízii riaditeľky módy Vogue CS Mileny Zuravljovej. 

Neprehliadnite: Víťazi svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nové tváre, ktorým sa otvárajú dvere modelingu!

Beauty partnerom, ktorý sa postaral o make-up všetkých finalistiek a finalistov, bola značka ARTDECO. Pôvab finalistiek a VIP hostí podtrhli šperky exkluzívneho partnera večera českej klenotníckej značky s viac ako 65 ročnou tradíciou Klenoty Aurum.

]]>
Tue, 18 Jun 2024 09:00:00 2024-06-18 09:00:00 1
Z malých dievčatiek vyrástli veľké slečny: Dcéra Barbory Krajčírovej ako anjel, Magda Šebestová má doma hotovú modelku https://feminity.zoznam.sk/c/917866/z-malych-dievcatiek-vyrastli-velke-slecny-dcera-barbory-krajcirovej-ako-anjel-magda-sebestova-ma-doma-hotovu-modelku
Naše známe Slovenky majú doma už skutočne veľké slečny. Z rozkošných dievčatiek vyrástli dámy a krásou už teraz konkurujú svojim mamám.
Z malých dievčatiek vyrástli veľké slečny: Dcéra Barbory Krajčírovej ako anjel, Magda Šebestová má doma hotovú modelku
Z týchto malých dievčatiek vyrástli veľké slečny
Tue, 18 Jun 2024 07:30:00

Naše známe Slovenky majú doma už skutočne veľké slečny. Z rozkošných dievčatiek vyrástli dámy a krásou už teraz konkurujú svojim mamám.

Zoe Kachútová

Dcérka našej obľúbenej speváčky, Márie Kachútovej Čírovej, vyzerá ako jej dokonalá malá kópia. Zoe nedávno oslávila krásne 12.-te narodeniny a na svoju známu maminu sa podobá čoraz viac. A to nielen výzorom, ale zdedila po nej aj obrovskú dávku talentu. Nádherný hlas a éterický výzor jej dávajú najlepšie predpoklady byť minimálne tak úspešnou ako je samotná Mária. Mladá slečna má v sebe skrátka obrovský potenciál!

Čítajte tiež: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top

 

Amia Popovič

Amia, dcéra Barbory Krajčírovej a hudobníka Tomiho Popoviča sa od útleho detstva radila medzi najrozkošnejšie deti nášho showbiznisu. A na tom sa nič nemení ani v čase, keď dospieva. Amia pôsobí ako hotový anjel. Nádherné blond vlasy, nebesky modré oči a jemnosť jej veru nechýbajú. Je však aj veľmi šikovná. Kým po mamine zdedila dokonalý vzhľad, po otcovi skutočné umelecké vlohy. 

 

Magdaléna Šebestová

Nádherná a sexi Magdaléna Šebestová je mamou čarovného dievčatka Ninky. Tá sa podobá nielen na ňu, ale rozhodne má črty aj po otcovi, futbalistovi Jankovi Ďuricovi. Krásna slečna má najlepší nábeh aby, keď bude chcieť, bola v modelingovom svete rovnako úspešná, ako kedysi jej známa mamina. Má dlhé nohy a zjav bábiky. Jednoducho gény sa nezaprú!

Mohlo by vás zaujímať:  Leto sa už blíži, toto sú najštýlovejšie plavkové inšpirácie známych Sloveniek: Sexappeal aj pohodlnosť v jednom 

]]>
Tue, 18 Jun 2024 07:30:00 2024-06-18 07:30:00 1
Schudnite z bokov a zo stehien expresne rýchlo: Len strava a kardio nestačí, treba sa zacieliť na tieto cviky https://feminity.zoznam.sk/c/917864/schudnite-z-bokov-a-zo-stehien-expresne-rychlo-len-strava-a-kardio-nestaci-treba-sa-zacielit-na-tieto-cviky
Pokiaľ chcete skutočne zhodiť z bokov a z oblasti stehien, cielené cviky sú alfa a omega úspechu. Pozrite sa, na ktoré staviť a fungujú!
Schudnite z bokov a zo stehien expresne rýchlo: Len strava a kardio nestačí, treba sa zacieliť na tieto cviky
Schudnite z bokov a zo stehien expresne rýchlo
Tue, 18 Jun 2024 06:00:00

Pokiaľ chcete skutočne zhodiť z bokov a z oblasti stehien, cielené cviky sú alfa a omega úspechu. Pozrite sa, na ktoré staviť a fungujú!

Všetci vieme, že strava a dobré kardio sú úplným základom pri eliminácii tukových vankúšikov. Pokiaľ však potrebujete určitú partiu tela vytvarovať, presne definované a cielené cviky sú v tomto smere nevyhnutnosť. Keď teda túžite po štíhlejších bokoch, stechnách, na tieto tri sa zamerajte. Ideálne je mať ich v rutine aspoň 5-6x týždenne.

1. Sumo squat

Dajte sa do pozície plie drep, v ktorej špičky smerujú do strán a kolená máte nad nimi. S nádychom choďte hore cez pevné bruško a opíšte jednou nohou pred sebou polkruh. Špičku ťahajte k sebe, pričom nezabúdajte flexovať chodidlo. S výdychom položte nohu na zem opäť do základnej pozície. Na každú stranu zopakujeme cvik aspoň 12x v 3 sériách. 

Čítajte tiež: Najzdravšia diéta sveta podľa odborníkov: Nejde len o schudnutie, ľudí by malo zaujímať aj to, koľko rokov sa dožijú

2. Výpady 

Výpady sú na pekne tvarované stehná a širšie boky absolútne kľúčovým cvikom. Ideálne je praktizovať ich kombináciu, teda vpred, vzad a naprieč do strany. Základný postoj je veľmi dôležité mať vzpriamený, pričom celé telo zostáva spevnené. S výdychom vždy vykročte vpred do výpadu, s nádychom vráťte do stoja. Robte 8x v 4 sériách a variujte so stranami. 

3. Otváranie a zatváranie nôh

Sadnite si, vystrite nohy pred seba a zaprite sa o lakte. Bruško majte pevné a nohy dvíhajte nad zem. S nádychom otvárajte od seba s prepnutými špičkami. Následne zaflexujte chodidlo a s výdychom zatvárajte, teda nohy idú smerom k sebe. Opakujeme 16x v 3 sériách. 

Neprehliadnite: Ideálne raňajky, pokiaľ chcete zhodiť: Tieto tri zložky sú kľúčové, aby naštartovali spaľovanie

]]>
Tue, 18 Jun 2024 06:00:00 2024-06-18 06:00:00 1
Ohľadom týchto vecí muži klamú najčastejšie: V čom takmer nikdy nehovoria pravdu? https://feminity.zoznam.sk/c/917860/ohladom-tychto-veci-muzi-klamu-najcastejsie-v-com-takmer-nikdy-nehovoria-pravdu
Sú veci, o ktorých muži neradi hovoria a majú problém ich vysloviť nahlas. Čo nám najčastejšie zatajujú a prečo?
Ohľadom týchto vecí muži klamú najčastejšie: V čom takmer nikdy nehovoria pravdu?
Ohľadom týchto vecí muži klamú najčastejšie
Mon, 17 Jun 2024 14:00:00

Sú veci, o ktorých muži neradi hovoria a majú problém ich vysloviť nahlas. Čo nám najčastejšie zatajujú a prečo?

1. Chcú sa vyhnúť konfliktom a preto klamú o vlastných pocitoch

Väčšina ľudí bojuje so zraniteľnosťou, ale niektorí odborníci tvrdia, že muži s ňou majú obzvlášť komplikovaný vzťah kvôli kultúrnemu dôrazu na mužskú silu. Jedným zo spôsobov, ako sa táto sebaobrana prejavuje vo vzťahoch, je že človek hovorí, že sa nič nedeje, keď s niečím skutočne bojuje.

Muži majú často pocit, že by mali niečo zvládnuť sami a nechcú obťažovať svoju partnerku. Alebo sa snažia vyhnúť hádke. Jedným z najčastejších dôvodov, prečo chlapi niečo zatajujú, či už úmyselne alebo nie, je vyhnúť sa konfliktom. 

2. Zatajujú fantázie

Je skrátka fakt, že množstvo mužov fantazíruje o sexe s niekým iným ako s vlastnou partnerkou. Ale muži si to nechcú priznať, pretože sa obávajú, že to partnerku zraní alebo nahnevá. Treba to brať tak, že to čo sa deje v jeho hlave, je skutočne jeho vec a to isté platí pre vás. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

3. Boja sa zlyhania

Nikto nerád sklame ľudí a zakrývanie zlyhaní je niečo, čoho sa muži dopúšťajú veľmi často. Oni jednoducho len nechcú sklamať svoje polovičky. Často sa obávajú straty rešpektu okolia.

Chcú na vás urobiť dojem a túžia, aby ste si ich vážili. A obávajú sa, že by vás ich zlyhanie priviedlo k tomu, že o nich budete pochybovať.

4. Klamú o nevere

Istá štúdia zistila, že až 44% mužov prezradilo, že v predchádzajúcich vzťahoch klamali partnerkám o podvádzaní. Prečo? Pretože nechceli zastrašiť potenciálnu novú lásku. Bohužiaľ, toto je druh klamstva, ktorý môže narušiť dôveru od samého začiatku a nakoniec zničiť vzťah

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

]]>
Mon, 17 Jun 2024 14:00:00 2024-06-17 14:00:00 1
Princezná Kate sa objavila na verejnosti: Čo naznačuje toto gesto a ako vnímajú daný signál odborníci na kráľovský protokol? https://feminity.zoznam.sk/c/917859/princezna-kate-sa-objavila-na-verejnosti-co-naznacuje-toto-gesto-a-ako-vnimaju-dany-signal-odbornici-na-kralovsky-protokol
Po dlhej dobe sa princezná Catherine objavila na verejnosti a absolútne žiarila. Hoci sa doposiaľ hovorilo, že sa bude držať v ústraní, urobila výnimku. Akým signálom je toto gesto?
Princezná Kate sa objavila na verejnosti: Čo naznačuje toto gesto a ako vnímajú daný signál odborníci na kráľovský protokol?
Princezná Kate sa objavila na verejnosti
Mon, 17 Jun 2024 12:00:00

Po dlhej dobe sa princezná Catherine objavila na verejnosti a absolútne žiarila. Hoci sa doposiaľ hovorilo, že sa bude držať v ústraní, urobila výnimku. Akým signálom je toto gesto?

Toto gesto je kľúčové pretože, dáva jasný signál progresu

Catherine, princezná z Walesu, sa prvýkrát objavila tento víkend na verejnosti, od diagnostikovania rakoviny. V sobotu sa zúčastnila na vojenskej prehliadke Trooping the Color, ktorá si pripomína oficiálne narodeniny britského kráľa Charlesa III.. Je to vojenská tradícia s podrobnou choreografiou, ktorá siaha viac ako dve storočia do minulosti. Začína v Buckinghamskom paláci a presúva sa dolu na The Mall na Horse Guards Parade, kde Charles dostane kráľovský pozdrav pred vojakmi.

Kate, oblečená v bielych šatách a klobúku, vyzerala elegantne, sofistikovane a žiarila ako kedysi. Na začiatku výročnej oslavy sa viezla v koči spolu so svojimi deťmi a potom vystúpila, aby mohla s rodinou sledovať prelet kráľovského letectva naživo. Princ William jazdil v sprievode na koni. Keď sa Kate objavila na balkóne Buckinghamského paláca, dav jasal. 

Mnohé zdroje totiž tvrdili, že liečbu znáša veľmi ťažko a do konca roka sa na verejnosti neobjaví. Sama vo svojom vyjadrení ohľadom choroby, bola veľmi opatrná vo vyjdareniach. Skôr dávala najavo len nádej.

"Robím dobré pokroky, ale ako každý, kto prechádza chemoterapiou, viem že sú dobré a zlé dni. V tie zlé dni sa cítite slabí, unavení a musíte dať svojmu telu pokoj. Ale v dobrých dňoch, keď sa cítite silnejší, chcete čo najlepšie využiť to, aby ste sa cítili dobre. Moja liečba pokračuje a bude trvať ešte niekoľko mesiacov. V dňoch, keď sa cítim dostatočne dobre, je radosť zapojiť sa do školského života, tráviť čas vecami, ktoré mi dodávajú energiu a pozitivitu, ako aj začať trochu pracovať z domu."

Mohlo by vás zaujímať:  Princezná Kate čaká na „zelenú od lekárov“, aby sa mohla vrátiť do verejnej služby: Jedna vec ju však aktuálne veľmi teší

"Teším sa, že sa tento víkend so svojou rodinou zúčastním King's Birthday Parade a dúfam, že sa počas leta zúčastním niekoľkých verejných stretnutí, no zároveň viem, že nie som z toho ešte vonku. Učím sa byť trpezlivá, najmä s neistotou. Beriem každý deň tak, ako príde, počúvam svoje telo a dovoľujem si dopriať potrebný čas na uzdravenie."

V piatkovom večernom vyhlásení teda Kate uviedla, že urobila dobrý pokrok v liečbe, ktorá by mala trvať ešte niekoľko mesiacov, ale ešte ju čaká dlhá cesta. 

"Kráľovskí predstavitelia budú mať záujem zvládnuť očakávania týkajúce sa postupného návratu Kate na oči verejnosti a tvrdia, že všetko bude závisieť od jej liečby a zotavenia. Je to však budúca kráľovná a pre Britov je veľmi dôležitá. Toto gesto je kľúčové pretože, dáva jasný signál tomu, Kate sa časom aspoň sčasti k povinnostiam vráti," zhodujú sa odborníci na kráľovskí protokol.

Čítajte tiež: Život v paláci sa v poslednom období v značnej miere zmenil: Čím všetkým si rodina Williama a Kate prechádza?

]]>
Mon, 17 Jun 2024 12:00:00 2024-06-17 12:00:00 1
VIDEO: Módne trendy sa menia a modelky tiež: Zažívame návrat ku klasickej kráse, hovorí Saša Jány https://feminity.zoznam.sk/c/917862/video-modne-trendy-sa-menia-a-modelky-tiez-zazivame-navrat-ku-klasickej-krase-hovori-sasa-jany
Modelingový expert a riaditeľ agentúry Elite Prague Saša Jány sa zhostil úlohy producenta svetového finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024, ktoré sa konalo v Prahe. Pri tejto príležitosti sme sa s ním porozprávali o aktuálnych trendoch v modelingu.
VIDEO: Módne trendy sa menia a modelky tiež: Zažívame návrat ku klasickej kráse, hovorí Saša Jány
Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024
Mon, 17 Jun 2024 10:00:00

Modelingový expert a riaditeľ agentúry Elite Prague Saša Jány sa zhostil úlohy producenta svetového finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024, ktoré sa konalo v Prahe. Pri tejto príležitosti sme sa s ním porozprávali o aktuálnych trendoch v modelingu.

Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024 sa tento rok presunulo do Prahy, kde sa stretlo 40 finalistov z rôznych krajín celého sveta. Odborná porota napokon vybrala víťazku z kategórie žien a víťaza z kategórie mužov, ktorými sa stali Micklate z Mozambique a Imade z Talianska.

Čítajte viac: VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší

 

 

„Celá štyridsiatka z celého sveta má super energiu a veľmi potenciálnu kariéru pred sebou,“ zhodnotil Saša Jány, riaditeľ Elite Prague a producent svetového finále. 

Riaditeľ agentúry Elite Prague a modelingový expert Saša Jány sa zhostil úlohy producenta a pripravil pre hostí nezabudnuteľný zážitok vo veľkolepom duchu, aký si finále najprestížnejšej modelingovej súťaže zaslúži. 

Veľký návrat ku klasickej kráse

Módne trendy sa menia v cykloch a u modeliek je to podobne. Saša Jány nám prezradil, že v súčasnosti cítiť v modelingovej brandži veľký návrat ku klasickej kráse. 

„Módne trendy sa naozaj menia, ale aj tie idú v cykloch a myslím, že u modeliek je to podobne a teraz zažívame veľký návrat ku klasickej kráse, čo je skvelé pre nás, lebo to sú Slovenky a Češky,“ prezradil v rozhovore. 

Ako by porovnal generáciu modeliek, ktorú odchoval a dnes sú z nich hviezdy, s novou, prichádzajúcou generáciou modeliek a modelov?

„Dievčatá, ktoré začínali, boli veľmi zvedavé, chceli ísť do sveta, zabojovať, uspieť. Dnešné dievčatá žijú v takom luxuse, že motivácia je trocha menšia,“  vyjadril sa.

]]>
Mon, 17 Jun 2024 10:00:00 2024-06-17 10:00:00 1
40. ročník svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look má svojich víťazov https://feminity.zoznam.sk/c/917870/40-rocnik-svetoveho-finale-schwarzkopf-elite-model-look-ma-svojich-vitazov
Pražská O2 aréna sa v sobotu 15. júna 2024 stala centrom modelingového sveta. Hostila totiž svetové finále 40. ročníka najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, ktoré sa uskutočnilo v českej metropole už po tretíkrát. Odborná porota vyhlásila za ženskú víťazku Micklate Macobola z Mozambiku a za mužského víťaza Imade Daraouache z Talianska. Vyberalo sa pritom zo 40 finalistov a finalistiek z tisícov uchádzačov z viac ako 105 rôznych národností, ktorí boli spoločne ubytovaní v holešovickom lifestylovom Mama Shelter Prague. Nielen víťazi teraz majú unikátnu príležitosť preraziť na tých najprestížnejších prehliadkových mólach a titulkách módnych magazínov.
40. ročník svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look má svojich víťazov
Svetové finále prestížnej modelingovej súťaže
Mon, 17 Jun 2024 09:59:00

Pražská O2 aréna sa v sobotu 15. júna 2024 stala centrom modelingového sveta. Hostila totiž svetové finále 40. ročníka najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, ktoré sa uskutočnilo v českej metropole už po tretíkrát. Odborná porota vyhlásila za ženskú víťazku Micklate Macobola z Mozambiku a za mužského víťaza Imade Daraouache z Talianska. Vyberalo sa pritom zo 40 finalistov a finalistiek z tisícov uchádzačov z viac ako 105 rôznych národností, ktorí boli spoločne ubytovaní v holešovickom lifestylovom Mama Shelter Prague. Nielen víťazi teraz majú unikátnu príležitosť preraziť na tých najprestížnejších prehliadkových mólach a titulkách módnych magazínov.

Svetové finále sa do O2 arény presunulo zo Španielskej sály Pražského hradu, kde sa uskutočnilo v roku 2022. So zmenou lokácie a vďaka spolupráci s Transmission Festivalom sa zmenila aj celková dramaturgia slávnostného gala večera. Tú mal po hudobnej stránke na starosť DJ a producent Nobody Listen v réžii Jany Burkiewiczovej. Počas večera vystúpila aj speváčka Annet X.

„Tento rok sme hosťom predstavili nový koncept a máme naň nadšené ohlasy. Je jasné, že hala typu O2 arény má úplne inú atmosféru ako Španielska sála, zároveň sme v našom prístupe k organizácii radi inovatívni a tak bolo spojenie s Transmission Festivalom perfektnou príležitosťou. Diváci určite ocenili i módne vstupy fashion partnera OBSESSION s vlasovým stylingom od Schwarzkopf a make-upom od ARTDECO v nádherných šperkoch značky Klenoty Aurum. O styling večera sa postarala stylistka Daniela Pilná. Talentovaný Jan Černý opäť prezentoval úžasnú kolekciu svojej značky Jan Société pre mužských finalistov“ hodnotí priebeh svetového finále súťaže Saša Jány, jeho producent a riaditeľ agentúry Elite Prague.

Tá najnáročnejšia úloha – to znamená výber tých najlepších zo 40 top finalistov – pripadla na odbornú porotu, v ktorej zasadali odborníci z modelingového sveta. Víťaza určila skupina pozostávajúca z 30 agentov z celého sveta.

Publikum dopĺňalo aj niekoľko významných hostí. Na prehliadku toho najlepšieho, čo súčasná móda ponúka, dorazili napríklad topmodelky Daniela Peštová so synmi, Michaela Kociánová s priateľom či Jana Kolářová s manželom, herečka Hana Vagnerová s priateľom, dizajnér Jan Černý, moderátorky Eva Hecko Perkausová a Zorka Hejdová, speváčka Nela Pocisková, herečka a tanečníčka Zea, muzikant Albert Černý s modelkou Barborou Černou, herečka Lucia Hurajová či manželka rapera Majka Spirita, Mária Dušička. Hostia si taktiež mohli vychutnať prémiové šampanské G.H. Mumm.

Celým večerom sprevádzal spevák a tanečník Adam Pavlovčin, alias Adonxs, ktorý pripojil ukážku svojej vlastnej tvorby, patriacej k tomu najoriginálnejšiemu, čo je na českej a slovenskej scéne v súčasnosti v ponuke. Hudobným zážitkom bola aj slovenská speváčka s etiópskeho pôvodu Anabela Mollová.

„Elite Model Look je globálne najúspešnejšia modelingová súťaž, ktorá nielen v minulosti naštartovala kariéry mnohých mužských i ženských superhviezd. Českej republike v histórii súťaže pripadá špeciálne postavenie, nakoľko práve z ČR pochádza vôbec najviac absolútnych ženských víťaziek, konkrétne šesť. Preto sa svetové finále opakovane vracia práve do Prahy a pre mňa osobne je cťou sa na ňom pri každej takejto príležitosti organizačne podieľať,“ hodnotí Saša Jány niekoľko dekád dlhej histórie súťaže, ktorá dala svetu mená ako Cindy Crawford, Lara Stone, Stephanie Seymour, Giselle Bündchen, Alessandra Ambrosio, Diane Kruger, Mona Tougaard, Vittoria Ceretti alebo Davidson Obennebo. Spomínanú šesticu českých víťaziek tvorí Linda Vojtová (2000), Denisa Dvořáková (2006), Eva Klímková (2013), Barbora Černá (2014), Jana Kolářová (2016) a Amélie Konšelová (2021).

“Sme veľmi pyšní na všetky naše finalistky a finalistov, na ich tvrdú prácu, nasadenie a profesionalitu. Sú našou budúcou generáciou talentov a tento ich skvelý štart na finále znamená začiatok mnohých úspešných kariér v modelingu.” hovorí Jennifer-May Cope, globálna riaditeľka Elite Model Look.

Generálnym partnerom svetového finále Elite Model Look je Schwarzkopf. Ďalšími partnermi sú Transmission Festival, Klenoty Aurum, Mama Shelter Prague, BCM a.s. so značkami ARTDECO a Geske, Blanx, OBSESSION concept store, G.H.Mumm a SaSaZu restaurant. Mediálnymi partnermi sú CNN Prima News, JCDecaux, Feminity, rádiá Evropa 2 a Viva, magazíny Elle a Emma, spoločnosť Bigmedia.

- reklamná správa -

]]>
Mon, 17 Jun 2024 09:59:00 2024-06-17 09:59:00 1
VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší https://feminity.zoznam.sk/c/917855/video-roby-zo-svetoveho-finale-schwarzkopf-elite-model-look-2024-michaela-kocianova-s-priatelom-nela-pociskova-a-dalsi
Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024, ktoré sa konalo v O2 aréne v Prahe sa zúčastnilo množstvo osobností zo sveta módy, modelingu, ale aj umeleckého a spoločenského života. Nenechajte si ujsť róby a stylingy z červeného koberca.
VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší
Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024
Mon, 17 Jun 2024 07:30:00

Svetové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024, ktoré sa konalo v O2 aréne v Prahe sa zúčastnilo množstvo osobností zo sveta módy, modelingu, ale aj umeleckého a spoločenského života. Nenechajte si ujsť róby a stylingy z červeného koberca.

Praha sa stala hosťujúcim mestom svetového finále najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024, kde sa zišlo 40 finalistov z celého sveta. Galavečer, ktorým sprevádzal v úlohe moderátora spevák Adam Pavlovčin, si nenechali ujsť významné osobnosti z modelingovej a módnej brandže, ale aj umeleckého a spoločenského života. 

 

 

Kto všetko sa objavil medzi pozvanými hosťami a čo si prítomné dámy obliekli na tento výnimočný event?


Michaela Kocianová s priateľom


Nela Pocisková

Hana Vagnerová s priateľom

Daniela Peštová

Ruben Rua s priateľkou 

Mária Dušička

Zea

Alexandra Gachulincová

Adam Pavlovčin alias Adonxs

Zorka Hejdová

Jan Černý

Jana Tvrdíková

Eva Klímková

Boris Kráľ

Barbora Černá (Podzimková) s priateľom

Eva Perkausová s priateľom

Lucia Hurajová

Dominika Ducová

]]>
Mon, 17 Jun 2024 07:30:00 2024-06-17 07:30:00 1
Horoskop na nový týždeň 17.6.-23.6.: Dni plné intenzívnych emócií, veľké zmeny vo vzťahoch aj kariérne prevraty https://feminity.zoznam.sk/c/917858/horoskop-na-novy-tyzden-17-6-23-6-dni-plne-intenzivnych-emocii-velke-zmeny-vo-vztahoch-aj-karierne-prevraty
Tento júnový týždeň bude o niečo turbulentnejší ako tie predchádzajúce. Vo veľkom sa to prejaví vo vzťahoch, ale aj v pracovnom živote viacerých znamení.
Horoskop na nový týždeň 17.6.-23.6.: Dni plné intenzívnych emócií, veľké zmeny vo vzťahoch aj kariérne prevraty
Horoskop na nový týždeň
Mon, 17 Jun 2024 06:00:00

Tento júnový týždeň bude o niečo turbulentnejší ako tie predchádzajúce. Vo veľkom sa to prejaví vo vzťahoch, ale aj v pracovnom živote viacerých znamení.

Baran

Pripravte sa na symfóniu vzrušenia a príležitostí. Tento týždeň sľubuje smršť lásky, zdravia, kariérnych vzostupov a finančných vyhliadok, pričom každý váš krok vedie silná energia. V srdcových záležitostiach prichádza nával romantickej intenzity. Prijmite spontánnosť a otvorte svoje srdce novým spojeniam. Existujúce putá sa prehlbujú a zapaľujú plamene vášne, ktoré plápolajú jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

Býk

Veci sa zosúladia, aby osvetlili váš milostný život, posilnili vaše zdravie, poháňali kariéru, zlepšili financie a ponúkli transformačný tip na úspech.  V láske sa podnecuje vášeň a hlboké spojenie. Či už slobodní alebo zadaní, prijmite kúzlo okamihu. Pestujte si intimitu, komunikujte otvorene a nechajte svoje srdce viesť k oduševneným stretnutiam.

Mohlo by vás zaujímať: Anna vstúpila do vopred dohodnutého manželstva: Ako fungujú vzťahy založené na biznise, budete prekvapení

Blíženci

S Venušou, ktorá do vašich interakcií pridáva šarm, romantika prekvitá. Robte slobodné rozhodnutia a osvojte si čaro spoločného smiechu a nežných chvíľ a partnerom. Buďte však opatrní v pracovnom živote. Tam neprichádzajú najsvetlejšie časy a veci do ktorých sa pustíte, zrejme nebudú príliš úspešné. Tu je dobré sa v danom okamihu skôr stiahnuť. 

Rak 

V týždni naplnenom zosúladeniami, ktorých cieľom je priniesť harmóniu a príležitosti do vašich životov sa skúste sústrediť viac na svojich najbližších. Vesmír vás vyzýva maximalizovať svoj potenciál. Očakávajte, že romantika bude kvitnúť ako nikdy predtým. Otvorte svoje srdce novým spojeniam a vážte si putá, ktoré sú vám drahé.

Lev

Tento týždeň dovoľte svojmu srdcu, aby viedlo vašu cestu, kým sa prehĺbia spojenia alebo zapália nové plamene. Prijmite spontánnosť a nechajte vášeň viesť vaše kroky. Ctižiadosť vo vás rastie, pretože je veľa príležitostí na profesionálny rast. Chopte sa pozornosti a s dôverou predveďte svoj talent. Dôverujte svojim inštinktom a nechajte svoju kreativitu stúpať, keď budete smerovať k úspechu.

Panna

Merkúr, váš nebeský vládca, vám dáva výrečnosť a strategický prehľad v profesionálnych snahách. Nasmerujte svoje analytické schopnosti do inovatívnych projektov a formulujte svoje nápady s jasnosťou a istotou. Vaša pracovitosť dláždi cestu k úspechu.

Váhy

Vaša pohoda je tento týždeň stredobodom záujm. Počúvajte šepot svojho tela a reagujte láskavo. Vyživujte sa pomocou regeneračných praktík, ako jemná jóga alebo pokojná prechádzka v prírode. Nezáleží na tom, či ste slobodní alebo zadaní, prijmite kúzlo spojenia. Ponorte sa hlboko do zmysluplných rozhovorov a nechajte sa viesť intuíciou.

Škorpión

Hviezdy osvetľujú cestu romantiky, nabádajú vás, aby ste preskúmali hlbšie súvislosti a nebojácne vyjadrili svoje túžby. Prijmite zraniteľnosť, pretože je to brána k hlbokej intimite. Život v tomto týždni naplnil vašu cestu intenzitou a transformáciou. O prevraty nebude núdza, je to však nevyhnutnosť, keď chcete nájsť šťastie. 

Strelec

Váš dobrodružný duch zapáli iskry vášne, pritiahne vás bližšie k partnerovi alebo zapáli nové plamene, ak ste single. Prijmite spontánnosť a nechajte lásku, aby vás pohltila. V otázkach zdravia hviezdy radia holistický prístup. Vyživujte svoje telo, myseľ a ducha outdoorovými aktivitami, ktoré sú v súlade s vašou dobrodružnou povahou. Zvážte turistiku alebo jednoducho vyhrievanie sa v kráse prírody, aby ste omladili svoju dušu.

Kozorožec

V tomto období vás Venuša zasype svojou láskavou energiou, zapáli iskry vášne a prehĺbi spojenie s vaším partnerom. Slobodných Kozorožcov môže priťahovať niekto, kto zdieľa ich ambície a hodnoty. Prijmite teplo lásky, ktoré vás obklopuje. V oblasti kariéry sa hviezdy zhodujú vo váš prospech. Vplyv Merkúra vám umožňuje jasnú komunikáciu a bystrý intelekt, vďaka čomu je to vhodný čas na vyjednávanie a predstavovanie nápadov. 

Vodnár

Pripravte sa na smršť intelektuálnej stimulácie a spoločenských dobrodružstiev. V srdcových záležitostiach bude komunikácia vašou tajnou zbraňou. Vyjadrite svoje pocity otvorene a úprimne, pretože vplyv Merkúra podporuje spojenia a romantické odhalenia.

Neprehliadnite: Mágia staršieho muža: Nikdy som neverila, že takýto vzťah môže fungovať, až kým som to nezažila na vlastnej koži

Ryby

Prijmite silu odovzdanosti. Uvoľnite kontrolu a dovoľte vesmíru, aby vás viedol k vášmu najvyššiemu dobru. Dôverujte v tok života s vedomím, že každý zvrat vás privedie bližšie k vašim snom. Ponorte sa hlboko do zmysluplných spojení a nechajte svoju intuíciu viesť vás k hlbokému emocionálnemu naplneniu.

]]>
Mon, 17 Jun 2024 06:00:00 2024-06-17 06:00:00 1
Posteľoví králi: Títo muži majú v danej kategórii prvenstvo, vďaka jednej veci https://feminity.zoznam.sk/c/917851/postelovi-krali-tito-muzi-maju-v-danej-kategorii-prvenstvo-vdaka-jednej-veci
Ide o extrémne vášnivých milencov, ktorí sú v posteli skutočne skvelí. Hoci si ich na stabilné vzťahy úplne neužijete, rozhodne vám to vynahradia v rámci intimity.
Posteľoví králi: Títo muži majú v danej kategórii prvenstvo, vďaka jednej veci
Posteľoví králi
Sun, 16 Jun 2024 15:00:00

Ide o extrémne vášnivých milencov, ktorí sú v posteli skutočne skvelí. Hoci si ich na stabilné vzťahy úplne neužijete, rozhodne vám to vynahradia v rámci intimity.

1. Býk

Muži Býci sú známi svojou láskou k pohodliu, kráse a zmyslovým pôžitkom, vďaka čomu sú v posteli pozorní a starostliví partneri. Často sa dobre zhodujú s Rakom, ktorý si cení bezpečnosť a emocionálne spojenie.

Čítajte tiež: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov

To dopĺňa potrebu muža Býka po stabilite a fyzickej náklonnosti. Býci sa vždy snažia so sexu urobiť aj trochu zmyselný zážitok

2. Strelec

Medzi fascinujúcich milencov patria aj Strelci. Sú charizmatickí a majú prirodzený cit pre drámu a romantiku, čo z nich robí vzrušujúcich a veľkorysých possteľových kráľov. Najviac sa zhodujú s Váhami, ktoré oceňujú ich potrebu náklonnosti a obdivu. Rovnováha Váh a intenzita Strelca môže vytvoriť dynamický a nadšený vzťah v spálni aj mimo nej.

3. Škorpión

Muži Škorpióni sú intenzívni a vášniví, s hlbokou emocionálnou dávkou, ktorá sa premieta do fascinujúcej prítomnosti v intímnych prostrediach. Ak majú pri sebe niekoho ako napríklad Ryby, teda stvorenia vysoko intuitívne a emocionálne, dokážu sa spojiť na hlbokej úrovni. Akékoľvek spoločné fyzické prežívanie, potom robia vždy intenzívnym a myslia aj na pohodlie svojej polovičky.  

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

To, čo majú muži týchto troch znamení spoločné a čo ich mení na dokonalých milencov je, že sa v posteli snažia vytvoriť zo sexu zmyslový pôžitok. 

]]>
Sun, 16 Jun 2024 15:00:00 2024-06-16 15:00:00 1
Rada kráľovnej Alžbety II. princeznej Diane na balkóne paláca: Čo povedal Charles svojej neveste večer pred svadbou? https://feminity.zoznam.sk/c/917829/rada-kralovnej-alzbety-ii-princeznej-diane-na-balkone-palaca-co-povedal-charles-svojej-neveste-vecer-pred-svadbou
Čítačky pier vraj dekódovali radu, ktorú dala kráľovná Alžbeta svojej neveste, princeznej Diane, v deň jej svadby na balkóne Buckinghamského paláca. Chcete vedieť aj to, čo presne mal povedať svojej neveste princ Charles pred oltárom v Katedrále sv. Pavla?
Rada kráľovnej Alžbety II. princeznej Diane na balkóne paláca: Čo povedal Charles svojej neveste večer pred svadbou?
Rada kráľovnej Alžbety II. princeznej Diane na balkóne Buckinghamského paláca: A čo mal povedať Charles svojej neveste pri oltári?
Sun, 16 Jun 2024 12:00:00

Čítačky pier vraj dekódovali radu, ktorú dala kráľovná Alžbeta svojej neveste, princeznej Diane, v deň jej svadby na balkóne Buckinghamského paláca. Chcete vedieť aj to, čo presne mal povedať svojej neveste princ Charles pred oltárom v Katedrále sv. Pavla?

Hoci nebol koniec rozprávkový, svadba bola 

Ako informuje magazín Marie Claire, keď sa princ Charles a lady Diana Spencer brali v Katedrále sv. Pavla v roku 1981, 3500 ľudí bolo svedkom ich vymieňania sľubov osobne a ďalších 750 miliónov ľudí to sledovalo z domu: „O desaťročia neskôr už vieme, že rozprávkový obrad neprerástol do rozprávkového manželstva. Ale to neznamená, že samotný deň nebolo niečo, čo by nestálo za povšimnutie,“ napísal Mirror. 

Mohlo by vás zaujímať: Diadém princeznej Diany: Existuje dôvod, prečo ho Kate Middleton a Meghan Markle nikdy nemali na svojich svadbách

Pozri sa na ľudí, ktorí na teba celý deň čakali, aby ťa videli 

Dnes, o 43 rokov neskôr od ikonickej svadby, ktorú všetci sledovali so zatajeným dychom, čítačky pier vraj dekódovali, čo povedala zosnulá kráľovná Alžbeta svojej novej neveste, princeznej Diane, na slávnom balkóne Buckinghamského paláca. Keď mávali na zhromaždené davy, Jej zosnulé Veličenstvo, kráľovná Alžbeta II. podľa čitateľa z pier poradila Diane, aby sa pozrela na ľudí, ktorí tam boli „celý deň, aby ju videli“.

Vyzeráš perfektne, podaj mi ruku a bozk 

Tiež už vieme, čo povedal samotný ženích, princ Charles, svojej neveste priamo pred oltárom, keď ju uvidel po prvýkrát vo svadobným šatách:  „Vyzeráš perfektne,“ povedal a potom ju požiadal, aby mu podala ruku a následne ako ďalšie slovo, jej povedal len „bozk“

Čítajte tiež: Pár dní pred svadbou chcela Diana Spencer odvolať svadbu s princom Charlesom: Táto osoba zmenila jej rozhodnutie

Pozri sa im do očí a zabi ich 

Denník Mirror uvádza, že v predvečer ich veľkého dňa, aby uvoľnil princ Charles Dianino napätie a hanblivosť, poslal svojej neveste tajný odkaz s týmto znením: „Som na teba taký hrdý, a keď prídeš hore, budem tu pre teba zajtra pri oltári. Stačí sa im pozrieť do očí a dostaneš ich,“ cituje Mirror. Túto noc pred svadbou strávila Diana spolu so svojou sestrou Jane v Clarence House. 

Som na teba hrdý, ale nemilujem ťa

No akokoľvek romanticky a povzbudzujúco tieto slová zneli, boli v rozpore s tým, čo jej mal tiež povedať princ Charles večer pred svadbou a to preto, že nechcel vstúpiť do manželstva s falošným predpokladom: „Jednou z najšokujúcejších vecí, ktoré mi Diana povedala, bolo, že večer pred svadbou jej Charles povedal, že ju nemiluje,“ prezradil Thornton v dokumente ITV The Diana Interview: Revenge of a Princess, ktorý s princeznou úzko spolupracoval. 

Neprehliadnite: Kráľovská svadba nie je zárukou šťastného manželstva: Tieto páry takmer položili svojim rozvodom monarchiu

Nuž, ak jeden z páru nevstupuje do manželstva z lásky, je jasné, že skôr či neskôr sa ich cesty musia rozísť, nemyslíte? 

]]>
Sun, 16 Jun 2024 12:00:00 2024-06-16 12:00:00 1