Feminity https://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Skutočnú lásku som vymenila za peniaze: Opustila som muža, ktorého som milovala, kvôli túžbe po luxuse https://feminity.zoznam.sk/c/906175/skutocnu-lasku-som-vymenila-za-peniaze-opustila-som-muza-ktoreho-som-milovala-kvoli-tuzbe-po-luxuse
Vanesa odišla od muža, ktorého úprimne ľúbila, kvôli inému. A to len preto, že chcela žiť oveľa lepšie ako to bolo s láskou jej života. Túžila po luxuse a prepychu, ktoré jej snúbenec dať nedokázal. No ten druhý áno...
Skutočnú lásku som vymenila za peniaze: Opustila som muža, ktorého som milovala, kvôli túžbe po luxuse
Skutočnú lásku som vymenila za peniaze
Wed, 18 Sep 2019 14:00:00

Vanesa odišla od muža, ktorého úprimne ľúbila, kvôli inému. A to len preto, že chcela žiť oveľa lepšie ako to bolo s láskou jej života. Túžila po luxuse a prepychu, ktoré jej snúbenec dať nedokázal. No ten druhý áno...

Od malička žila ako v bavlnke

Vanesa bola typické mestské dievča. Vyrastla v hlavnom meste, jej rodičia nikdy nemali núdzu o to, aby jej zapezpečili nadštandartný život. V podstate vždy mala všetko na čo si spomenula. A presne v kruhu takýchto priateliek sa aj pohybovala. Bola však mimoriadne inteligentná a nadaná. Od útleho detstva sa venovala baletu, z čoho potom prirodzene vyplynulo štúdium na konzervatóriu. Stala sa z nej uznávaná baletka, dokonca sa dostala aj divadelné dosky do Ruska. Práve v moskovskej metropole spoznala Alana. Bol to veľmi dobre situovaný Talian, ktorý tu rozbiehal biznis so svojim otcom. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že každý môj vzťah je niečím iný: Až táto udalosť mi ukázala, že všetci moji partneri mali jednu vec spoločnú

”Stretli sme sa v jednom podniku po vystúpení. On s otcom boli na našom večernom predstavení. Okamžite ako ma uvidel, oslovil ma. Vraj som ho hneď očarila. V podstate som nevedela ako reagovať, nakoľko bol veľmi atraktívny a dostávala som jeden kompliment za druhým. Malo to len jediný háčik. Doma ma čakal Šimon. Môj snúbenec.”

Zaľúbila som sa do muža, ktorý bol úplne iný ako ja

Nikto z Vanesinho okolia nechápal ako sa vlastne dala so Šimonom dokopy. Boli totiž aboslútne rozdielni. Šimon vyrastal na Orave, veľmi skromne a taký bol aj jeho prístup k životu. Zatiaľ čo Vanesa bola absolútnou bohémkou, on bol jej obrovským protikladom.

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

”Zaľúbila som sa do neho na prvý pohľad. Naozaj. Dostal ma práve svojou skromnosťou. Tým ako si veci vážil, bol veľmi svedomitý, pracovitý a na všetkom mu záležalo. Aj na ostatných. Nedokázal sa pozerať na nešťastie iných a aj keď mal sám málo, neváhal sa rozdať. To mi na ňom veľmi imponovalo.” No ich spoločný život nevyzeral presne ako si to Vanesa predstavovala. Napriek tomu, že Šimona ľúbila, nedokázala sa zmieriť s tým ako žijú. Mali prenajatú malú garsonku, nakoľko si nič väčšie nemohli dovoliť. Šimon si totižto dorábal ešte vysokú, takže pracoval len na polovičný úväzok. Vanesa žila niekoľko mesiacov z roka v Rusku a tak sa im to vlastne ani situácia nedovoľovala. Napriek tomu však krásna blondínka túžila vo svojom vnútri mať viac. Predsa len, celý život bola na to zvyknutá. A to viac jej ponúkal Alan. Ten sa do nej bezhlavo zaľúbil a vôbec mu neprekážal ani fakt, že je zasnúbená. 

Dodnes svoje rozhodnutie ľutujem

"Od začiatku mi hovoril, že chce aby som sa stala jeho ženou. Bol mnou naozaj pobláznený. Ja som voči nemu cítlila síce náklonnosť, no nie lásku. Skutočne som ľúbila Šimona. Len počas môjho posledného pobytu v Rusku nabrali veci naozaj rýchly spád. Alan ma zahŕňal darčekmi, pozornosťou a ja som cítila sko veľmi mi chýba pocit, môcť si niečo takéto dopriať. Áno, kvôli životu, na aký som bola zvyknutá od malička, som sa neváhala vzdať svojej lásky. Šimonovi som poslala prsteň naspäť a do pár mesiacov som sa vydala za Alana. Žijeme síce v luxuse a prepychu, no ja nie som šťastná... Dnes viem, že to bola najväčšia chyba môjho života..."

]]>
Wed, 18 Sep 2019 14:00:00 2019-09-18 14:00:00 1
Rihanna predstavila novú kolekciu spodnej bielizne. Ktoré kamošky a superhviezdy ju prišli podporiť? https://feminity.zoznam.sk/c/906177/rihanna-predstavila-novu-kolekciu-spodnej-bielizne-ktore-kamosky-a-superhviezdy-ju-prisli-podporit
Rihanna na týždni módy v New Yorku uviedla svoju novú kolekciu spodnej bielizne a zorganizovala pri tom poriadnu šou. Ktoré superhviezdy si nenechali ujsť jej najnovšiu kolekciu sexy bielizne?
Rihanna predstavila novú kolekciu spodnej bielizne. Ktoré kamošky a superhviezdy ju prišli podporiť?
Prehliadka bola umeleckým zážitkom, no outfity na after párty za nápaditostou nezaostávali
Wed, 18 Sep 2019 12:00:00

Rihanna na týždni módy v New Yorku uviedla svoju novú kolekciu spodnej bielizne a zorganizovala pri tom poriadnu šou. Ktoré superhviezdy si nenechali ujsť jej najnovšiu kolekciu sexy bielizne?

V roku 2017 Rihanna predstavila svoju značku kozmetiky FENTY BEAUTY a mala obrovský úspech. Rihanna predstavila až 50 rôznych odtieňov mejkapu aj korektorov a vďaka tomu si vyslúžila pochvalu nielen od svojich fanúšikov, ale aj od profesionálov. Ako černoška, ktorá nikdy u iných značkách nenašla odtieň mejkapu, ktorý by sa zhodoval s jej skutočnou farbou pokožky, bolo pre ňu nesmierne dôležité poskytnúť každej žene možnosť vybrať si.  Začiatkom roka 2019 sa Rihanna rozhodla zdvihnúť latku svojho podnikania ešte vyššie a predstavila pop up kolekciu oblečenia, doplnkov a spodnej bielizne, ktorá odráža jej osobitý štýl. Na týždni módy v New Yorku predstavila na veľkolepej šou svoju novú kolekciu spodnej bielizne.

Neprehliadnite: 19-ročný vizážista, ktorý si získal Kim Kardashian a ďalšie hviezdy: Prečo ho Hollywood tak veľmi miluje?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty),

Hviezdy prišli v spodnej bielizni

Speváčkina nová kolekcia nesie názov Savage x Fenty. O tom, že Rihanna vie, čo robí, svedčia dojmy prítomných hostí. O prehliadke totiž všetci hovorili ako o prekvapení týždňa módy. A nešlo len o modely. Mólo sa zmenilo na tanečné javisko, na ktorom modelky všetkých veľkostí predviedli prepracovanú choreografiu. Po prehliadke Rihanna všetkých prítomných pozvala na veľkolepú afterpáry a hoci prehliadka bola inšpirujúca, outfitmi na after párty Rihanna potvrdila svoju pozíciu áčkovej celebrity a návrhárky v jednom. Na párty nechýbala návrhárka Diane von Furstenberg, niekdajšia hviezda reality show Paris Hilton, Gigi Hadid, raperka Sawetie, herečka Vanessa Hudgens, modelka Ashley Graham a mnohí ďalší. Všetky jej priateľky vzdali hold Rihanne tým, že prišli odeté tematicky, v rafinovane zladenej spodnej bielizni. Samotná návrhárka Rihanna sa predviedla v priliehavých šatách z dielne Alexandre Vauthier, ktoré boli posiate Swarovského krištáľmi.

Neprehliadnite: Aj celebrity podvádzajú vo svojich diétach: Držia sa však tohto pravidla a nepriberajú!

Dobrý hviezdny biznis

Rihanna svojím biznis modelom šliape na päty Kim Kardashian a celém klanu Kardashianiek, ktoré si zo svojich kozmetických značiek vybudovali impériá. Len pred pár dňami Kim Kardashian predstavila svoju novú značku tvarovacej bielizne, ktorú hneď v začiatku neobišiel poriadny škandál. Rovnako ako Rihanna, aj Kim svoje promo stavia na rôznorodosti produktov. Obe hviezdy sa snažia poskytnúť výrobky, ktoré vyhovejú ženám akejkoľvek pleti a akejkoľvek veľkosti. Kým však Kimpredstavila funčnú tvarovaciu bielizeň, Rihanna sa zamerala na sexy čipkované kúsky. „Je jedno, akú máte farbu, rasu, konfekčnú veľkosť. Všetky sme ženy, všetky sme sexy. Zaslúžime si to,“ povedala Rihanna v jednom z rozhovorov krátko po svojej prehliadke. Ktorá značka uspie na trhu lepšie, ukáže čas.

Neprehliadnite: Kim Kardashian na nedávny trapas už zabudla. Podarí sa jej na sťahovacej bielizni zarobiť milióny?

]]>
Wed, 18 Sep 2019 12:00:00 2019-09-18 12:00:00 1
Hľadáte tie správne slnečné okuliare? Tieto vykúzlia z vašej pracovnej uniformy chic look! https://feminity.zoznam.sk/c/906164/hladate-tie-spravne-slnecne-okuliare-tieto-vykuzlia-z-vasej-pracovnej-uniformy-chic-look
Spríjemnite si chvíle do práce a vyskladajte si outfit, v ktorom sa budete cítiť sebavedome. Úspešnej žene v kabelke nesmú po ruke chýbať slnečné okuliare. Ktoré sa vám budú hodiť?
Hľadáte tie správne slnečné okuliare? Tieto vykúzlia z vašej pracovnej uniformy chic look!
Hľadáte tie správne slnečné okuliare? Tieto vykúzlia z vašej pracovnej uniformy chic look!
Wed, 18 Sep 2019 10:00:00

Spríjemnite si chvíle do práce a vyskladajte si outfit, v ktorom sa budete cítiť sebavedome. Úspešnej žene v kabelke nesmú po ruke chýbať slnečné okuliare. Ktoré sa vám budú hodiť?

Váš biznis look si zaslúži byť priam dokonalý. Čerešničkou na torte sú po kabelke a topánkach jednoznačne okuliare. V kombinácii so šperkami v podobe jemných veľkých alebo menších hrubších kruhových náušníc. 
Vyberte si z aktuálnych štýlov ten pravý pre vás, v ktorom sa budete cítiť sebavedome a vo svojej koži.

Spoznajte hit jesene: Jeansy z 90. rokov kraľujú jeseni 2019: Strih, ktorý zakryje nedostatky a opticky vylepší celkový dojem

Cat-eye ako symbol ženskosti

Mačací look sa teší stále obľube. Dizajn týchto okuliarov je elegantný a predurčený na pracovný look. Môžete si vybrať z rôznych rámov, či už čierne, hnedé alebo s korytnačím vzorom. Vo všetkých si zachováte status dámy a sily ženskosti. Žiadne okuliare totiž nie sú také ženské ako práve tieto.

Lenonky pre umelecké duše

Okuliare, ktoré poznáme ako „lenonky“ zažívali v minulosti doslova ošiaľ. Hudobná scéna do veľkej miery ovplyvňovala módne trendy. Tieto slnečné okuliare sú jednými z nich a aj preto oslovili najviac ženy s umeleckou dušou. 

Hranaté 90. roky a Matrix

Úzke okuliare s ostrými hranami sú symbolom 90. rokov. Sú určené všetkým dámam, ktoré majú rozvinuté sebavedomie. Sebaistota je totiž dôležitým atribútom ich nosenia. Tmavé sklá vás zahalia rúškom tajomstva a pre okolie budete pôsobiť nedostupne. 

70's square a office look

Klasické štvorcové okuliare veľkých rozmerov. Sú mimoriadne praktické, nakoľko zakryjú aj kruhy pod očami a oceníte ich tiež najmä počas tzv. „bad hair day“. Skvelo sa hodia práve s office lookom.

Neprehliadnite: Fakt sme to nosili? Tieto topánky boli hitom v roku, keď ste sa narodili

Shield alebo nadčasová klasika

Okuliare budúcnosti v podobe veľkých zaoblených skiel či už s rámom alebo bez neho vytvárajú akýsi ochranný štít. Súčasné trendy a IT girls v uliciach metropol nenosia nič iné. Svetoznáme módne domy tak reagovali na trend úzkych okuliarov, ktoré postupne z pultov vytláčajú práve tieto.

]]>
Wed, 18 Sep 2019 10:00:00 2019-09-18 10:00:00 1
Módne dni na Slovensku: Raper Majself s manželkou Júliou, Silvia Chovancová Lakatošová si rokmi drží rovnakú líniu https://feminity.zoznam.sk/c/906178/modne-dni-na-slovensku-raper-majself-s-manzelkou-juliou-silvia-chovancova-lakatosova-si-rokmi-drzi-rovnaku-liniu
Bratislavské módne dni sú každú sezónu lákadlom, kde sa na jednom mieste zídu známe tváre šoubiznisu. Nahliadli sme hneď v úvode, v čom prišli známe tváre v tento večer.
Módne dni na Slovensku: Raper Majself s manželkou Júliou, Silvia Chovancová Lakatošová si rokmi drží rovnakú líniu
Známe tváre si nenechali ujsť úvod Bratislavských módnych dní
Wed, 18 Sep 2019 07:30:00

Bratislavské módne dni sú každú sezónu lákadlom, kde sa na jednom mieste zídu známe tváre šoubiznisu. Nahliadli sme hneď v úvode, v čom prišli známe tváre v tento večer.

Jesenná sezóna odštartovala predstavovaním trendov na jednom móle a známe Slovenky si nenechali túto udalosť ujsť. My sme sa, ako vždy, pozreli, v čom zavítali tieto krásky na spomínaný večer a aká bola ich vizáž.

Prečítajte si: VIDEO: Ikonický bob účes Zuzany Čaputovej: Jej dvorný hair stylista prezradil, ako jej ho vyčaroval

Lucia Mokráňová

Fitneska Lucia Mokráňová nechala vyniknúť svoju opálenú pokožku po lete v bielom čipkovanom kabátiku. Ako topánky zvolila semišové čižmičky, ktoré sú v tomto boho looku na jeseň veľmi obľúbené u žien. Krémovo biela blondínku opticky zjemnila a nechala vyniknúť jej nežnejšiu stránku.

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová, ktorá je momentálne na materskej a užíva si prítomnosť svojich dvoch detičiek, patrí medzi stálice Bratislavských módnych dní. Petra patrila vždy medzi najkrajšie oblečené dámy, nech sa nachádzala v akejkoľvek etape, vždy príde krásne upravená a chic.

Silvia Chovancová Lakatošová

Riaditeľka súťaže krásy Miss Universe SR Silvia Chovancová Lakatošová je roky verná čiernej a tentokrát neurobila výnimku. Dekolt, ktorý však mala, bol o čosi hlbší a tmavovláska tak potvrdila fakt, že stále patrí medzi najkrajšie Slovenky s udržiavanou figúrou.

Barbora Bakošová

Bývalá Miss Barbora Bakošová zvolila na tento večer dámsky nohavicový kostým. Bodkovaný vzor na nežnej bielej bol príjemnou obmenou tejto známej tváre a vidno, že Barbora si vždy dá záležať na tom, aby dodržiavala dress code. 

Michael Švehla alias Majself s manželkou Júliou

Raper Majself so svojou manželkou Júliou si módny večer užili spoločne. Majself sa najskôr predviedol na móle, kde odprezentoval celkový look, ktorý si ponechal aj počas večera. S manželkou Júliou im to ladilo ako vždy.

Michaela Šimoničová

Bývalá finalistka Miss Slovensko Michaela Šimoničová spomedzi prítomných hostí zažiarila a to vďaka voľbe oranžových asymetrických šiat. Tie zladila s topánkami v sýtej ružovej, čím dosiahla tzv. color blocking. Svieži, mladistvý vzhľad!

Kali

Raper Kali prišiel v rámci módnych dní pracovne a potvrdil tak fakt, že hudba a móda majú k sebe blízko. Umelec má svoj charakteristický rukopis ako v hudbe, tak aj v stylingoch, a to je veľmi dôležité. Oceňujeme, že Kali si na svojim imidži dáva záležať.

Neprehliadnite: Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky?

]]>
Wed, 18 Sep 2019 07:30:00 2019-09-18 07:30:00 1
5 tipov ako nakopnúť svoje trávenie: Takto si naštartujete metabolizmus a začnete chudnúť oveľa efektívnejšie https://feminity.zoznam.sk/c/906176/5-tipov-ako-nakopnut-svoje-travenie-takto-si-nastartujete-metabolizmus-a-zacnete-chudnut-ovela-efektivnejsie
Ak si osvojíte týchto 5 tipov, nielenže sa budete cítiť lepšie, budete mať viac energie, ale vaše prebytočné kilá pôjdu dole oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.
5 tipov ako nakopnúť svoje trávenie: Takto si naštartujete metabolizmus a začnete chudnúť oveľa efektívnejšie
5 tipov ako nakopnúť svoje trávenie
Wed, 18 Sep 2019 06:00:00

Ak si osvojíte týchto 5 tipov, nielenže sa budete cítiť lepšie, budete mať viac energie, ale vaše prebytočné kilá pôjdu dole oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

1. Pravidelnosť a pitný režim sú alfou a omegou

Hoci to môže znieť ako klišé, pravidelnosť v jedení je naozaj kľúčová. Je to dôležité preto, aby ste predchádzajúce jedlo stihli stráviť a naučili svoje telo, že si netreba prijatú stravu ukladať. Čo sa týka pitného režimu, o tom, že čistá voda je najlepšia niet pochýb. Ale dôležitá je aj jej teplota. Počas celého dňa preto popíjajte vlažnú vodu. Chladné nápoje určite vynechajte.

2. Štyri dni v mesiaci si dajte len tekuté jedlá - polievky alebo šťavy

Naozaj je dobré telu dopriať pravidelný, malý detox. Stačí ak jeden deň v týždni vynecháte klasické jedlá a nahradíte ich polievkami, či zeleninovými alebo ovocnými šťavami. Práve takto, dokonale podporíte svoje trávenie vo veľkej miere. 

3. Hlavné jedlo dňa konzumujte najneskôr do 14. 00 hodiny

Najväčšie, teda hlavné jedlo dňa si dajte vždy maximálne do 14. 00 hodiny. Aj keď sa to nezdá, práve týmto spôsobom sa dokážete vyhnúť nočnému jedeniu. Skutočne to funguje. Následne vám bude stačiť slabšia večera a hlad určite nepocítite.

Prečítajte si: Aký je váš metabolický vek v porovnaní so skutočným? Tento vzorec odhalí veľa o vašej fyzickej kondícii a zdraví

4. Jedzte pomaly a vyhýbajte sa pri stolovaní rušivým elementom

Vieme, dnešná doba je náročná. Človek nič nestíha, máme toho veľa, množstvo stresu a to veru nie je nič ideálne pre správne fungovanie nášho tela a trávenia. Preto by ste si na jedlo mali nájsť aspoň 25 minút v úplnom pokoji. Odložte mobil, vypnite počítač a v pokoji si raňajky, či obed vychutnajte.  Takáto drobnosť totiž dokáže perfektne naštartovať metabolizmus.

5. Používajte koreniny, podporujúce trávenie a spaľovanie tukov

Používanie korenín, ktoré podporujú trávenie, vám pomôže dokonca aj pri znižovaní hmostnosti.  Ideálny je zázvor, rasca, či  čierne korenie. Tak čo, skúsite tieto body aplikovať do svojho života?

Neprehliadnite: 7-dňový jedálniček ako prechod pre život bez cukru: Takto sa mení vaša tvár a telo, keď ho prijímate veľa

]]>
Wed, 18 Sep 2019 06:00:00 2019-09-18 06:00:00 1
VIDEO: Topmodelka Linda Nývltová o svojich začiatkoch: Do roka po súťaži som sa dostala na titulku https://feminity.zoznam.sk/c/906180/video-topmodelka-linda-nyvltova-o-svojich-zaciatkoch-do-roka-po-sutazi-som-sa-dostala-na-titulku
Známa brunetka sa v modelingu pohybuje takmer dve dekády. No o jej úspechu bolo rozhodnuté už v samotných začiatkoch.
VIDEO: Topmodelka Linda Nývltová o svojich začiatkoch: Do roka po súťaži som sa dostala na titulku
Linda Nývltová boduje v modelingu už viac ako 20 rokov
Wed, 18 Sep 2019 05:59:00

Známa brunetka sa v modelingu pohybuje takmer dve dekády. No o jej úspechu bolo rozhodnuté už v samotných začiatkoch.

V roku 1998 vyhrala prestížne slovenské finále súťaž Elite Model Look a na svetovom finále, ktoré prebehlo v Nice, sa dokonca umiestnila na 3. mieste. Linda Nývltová za dve desaťročia pôsobenia v tomto biznise toho stihla už naozaj veľa. Ako jedna z mála slovenských modeliek sa ocitla dokonca na titulke francúzskeho Vogue magazínu, no stihla si dokonca zahrať i vo fime Perfect Days - I ženy majú svoje dni.

Pozrite si tiež: VIDEO: Michaela Kocianová v úlohe návrhárky novej módnej značky: Vymení modeling za novú prácu?

O 21 rokov neskôr je však stále žiadanou modelkou a nenechala si ujsť ani nedávne česko-slovenské finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019, ktoré odštastrovalo jej kariéru snov. A pri tejto príležitosti sme sympatickú brunetku vyspovedali aj my. Ako si spomína na svojej prvé kroky v modelingu? "Mne vlastne Elite Model Look odštartoval kariéru. Čiže ja som po finále začala veľa cestovať. Šla som hneď do Paríža a po svetovom finále, kde som sa umiestnila tretia, sa mi rozbehla kariéra a do roka som bola na titulke."

Mohlo by vás zauímať: VIDEO: Vlastnosti, vďaka ktorým je stále na výslní: Daniela Peštová si buduje kariéru modelky už desiatky rokov

FEMINITY TV: Na čo všetko si zo začiatku svojej kariéry spomína Linda Nývltová a ako vníma rozdiel medzi vtedajším finále a tým tohtoročným?

]]>
Wed, 18 Sep 2019 05:59:00 2019-09-18 05:59:00 1
Robte denne 5 minút tento cvik: V priebehu mesiaca sa zbavíte brušného tuku a vyčarujete si pás snov https://feminity.zoznam.sk/c/906170/robte-denne-5-minut-tento-cvik-v-priebehu-mesiaca-sa-zbavite-brusneho-tuku-a-vycarujete-si-pas-snov
Všetky to veľmi dobre poznáme, zbaviť sa tuku v oblasti brucha je naozaj náročné. Ak mu však budete venovať pozornosť, verte, že sa ho dá zbaviť celkom rýchlo. Chce to len jediné. Odhodlanie a disciplínu.
Robte denne 5 minút tento cvik: V priebehu mesiaca sa zbavíte brušného tuku a vyčarujete si pás snov
Ak budete robiť denne 5 minút tento cvik v priebehu mesiaca sa zbavíte brušného tuku
Tue, 17 Sep 2019 16:40:00

Všetky to veľmi dobre poznáme, zbaviť sa tuku v oblasti brucha je naozaj náročné. Ak mu však budete venovať pozornosť, verte, že sa ho dá zbaviť celkom rýchlo. Chce to len jediné. Odhodlanie a disciplínu.

Zbaviť sa tuku v oblasti brucha je naozaj náročné. Ide totiž o partiu tela, kde sa najčastejšie nadbytočbé kilogrami ukladajú, no veľmi ťažko idú dolu. Teda pokiaľ nezmeníte zásadne jedálniček je to takmer nemožné. Ak si však osvojíte jeden cvik, stane sa pre vás vysnívané, ploché bruško realitou. 

Prečítajte si: Aký je váš metabolický vek v porovnaní so skutočným? Tento vzorec odhalí veľa o vašej fyzickej kondícii a zdraví

Brušný tuk predstavuje nielen estetický problém

Viscerálny, teda vnútorný brušný tuk sa hromadí v okolí orgánov. Najčastejším dôvodom jeho vzniku je cukor. Zvýšenie hladiny cukru v krvi zvyšuje produkciu inzulínu, ktorý následne podnecuje pečeň k ukladaniu tuku. Množstvo brušného tuku sa väčšinou určuje zmeraním obvodu pása. To dokážete ľahko urobiť aj doma. Čokoľvek nad 102 cm u mužov a 88 cm u žien signalizuje problém. Nie však len ten estetický. Samozrejme aj tieto čísla sú už hraničné a na atraktivite veľmi nepridávajú. Keď ale pravidelne cvičíte, brušný tuk sa „roztápa” expresne rýchlo. Kľúčová je v tomto prípade spomínaná pravidelnosť. No a jeden druh cvičenia je v boji s brušným tukom naozaj účinný. A viete čo je najlepšie? Robili ste ho už určite na základnej škole. 

Neprehliadnite: 7-dňový jedálniček ako prechod pre život bez cukru: Takto sa mení vaša tvár a telo, keď ho prijímate veľa

Ako na to?

Ide o tzv. ”nožnice”. Ľahnite si na chrbát, ruky si dajte za hlavu a nadvihnite hlavu aj ramená z podlahy. Pomocou brušných svalov dvíhajte nohy mierne nad zem a robte striedavé nožnicové výkopy. Zameriavajte sa na to, aby ste nenamáhali krk a nevytláčali bradu dopredu. Základom je cítiť ťah práve v brušnej oblasti. Dajte si každé ráno 20 minút behu a následne robte 5 minút tento cvik. Avšak skutočne každý deň. Bez výnimky. Uvidíte, že v priebehu štyroch týždňov budete mať naozaj ploché bruško. Ak by ste k tomu pridali aj zmenu stravy, dočkáte sa aj vytúžených ”tehličiek”. Vynechať musíte najmä sacharidy, zvýšiť príjem bielkovín a potravín bohatých na vlákninu. 

]]>
Tue, 17 Sep 2019 16:40:00 2019-09-17 16:40:00 1
Veštica mi vyveštila partnerovu neveru. Najskôr som tomu neverila, no jeho správanie ho usvedčilo https://feminity.zoznam.sk/c/906173/vestica-mi-vyvestila-partnerovu-neveru-najskor-som-tomu-neverila-no-jeho-spravanie-ho-usvedcilo
„Nikdy by som neverila, že nejaká stará baba s kartami vo mne môže vyvolať toľko pochybností,“ začína svoj príbeh Ema, ktorá si jedného dňa vypočula hrozivú predpoveď.
Veštica mi vyveštila partnerovu neveru. Najskôr som tomu neverila, no jeho správanie ho usvedčilo
Ema nikdy neverila na podfukárky s kartami. Keď ju však veštica varovala pred neverou, mnohé veci do seba zapadli
Tue, 17 Sep 2019 14:00:00

„Nikdy by som neverila, že nejaká stará baba s kartami vo mne môže vyvolať toľko pochybností,“ začína svoj príbeh Ema, ktorá si jedného dňa vypočula hrozivú predpoveď.

Keď som od svojej najlepšej kamarátky dostala na narodeniny voucher k veštici, skvele ma to pobavilo. Ona vždy patrila k tým typom žien, ktoré každé svoje životné rozhodnutie urobia až po dôkladnej konzultácii s hviezdami. Povedala som si však, že hoci na veštenie neverím, aspoň sa trochu zabavím, no nie? Keď som prišla do starého domu na okraji mesta a privítala ma svorka mačiek, vošla som pochybovačne dnu. Veštkyňa ma privítala, usadila ma za stôl a začala mi vykladať karty. Ledva som udržala smiech. Karty podľa nej naznačovali veľkú životnú zmenu... nuž, ako u každého, kto príde k veštici, nie? Spokojný človek, ktorý nič nerieši, tam asi nechodí, však?

Neprehliadnite: Hups, na svojej svadbe som sa zamilovala do iného muža: Bol z manželovej strany a predtým som si ho nevšimla

Magická skúsenosť? 

Ako prvé mi povedala, že by som sa mala začať učiť taliansky jazyk, pretože ma v práci čaká posun a odcestujem do zahraničia. To bolo zvláštne, pretože práve pár dní pred tým naša firma oznámila, že otvára novú pobočku v Taliansku a hľadajú manažéra, ktorý sa do toho projektu pustí. Bola som jednou z kandidátok, keďže som však mala doma vzťah a pomaly sa schyľovalo k svadbe, váhala som. Veštica povedala ešte pár detailov z môjho života, ktoré naozaj sedeli. Vedela napríklad, že mi zomrela mama a že nemám dobrý vzťah so sestrou. To, čo mi povedala na konci, ma však úplne odrovnalo.

„Drahá, ak nechcete v práci postúpiť iba kvôli svojmu partnerovi, zabudnite na to. Aj tak je k vám nečestný a v jeho živote vidím ďalšiu ženu,“ povedala pragmaticky, akoby mi práve oznamovala predpoveď počasia.

Neverila som vlastným ušiam a chcela som vedieť viac, no odmietala mi čokoľvek prezradiť. Nebolo to príjemné počuť, no rozhodla som sa na to viac nemyslieť a postupne som na to zabudla. Mala som predsa krásny vzťah s mužom svojho života, s ktorým sme sa nevedeli dočkať svadby a rodiny. Michal je ten najlepší muž pod slnkom a nikdy by ma nepodviedol. Alebo áno?

Veštba sa začala napĺňať

Po pár týždňoch som si na desivú veštbu spomenula znovu. Michal sa práve vrátil zo služobnej cesty a keď som mu chcela z kufra vybrať veci na pranie, našla som otvorený balík kondómov. Jeden chýbal... Okamžite som ho konfrontovala, no snažil sa ma presvedčiť, že si z neho kolega, s ktorým bol na izbe, musel iba vystreliť. Veľmi ho to nahnevalo a ja som mu napokon uverila. Len blbec by si predsa domov priniesol prezervatívy pre milenku...

Neprehliadnite: Môj milenec sa do mňa zamiloval a to mi zničilo život

Michal bol vždy veľmi čestný muž, ale tá veštba mi stále vŕtala v hlave. Čo ak predsa? Stala sa zo mňa podozrievavá hysterická ženská. Keď zaspal, hrabala som sa mu v mobile a hľadala som dôkazy o nevere. Keď som nič nenašla, bola som presvedčená, že všetky dôkazy vymazal, a tak som hľadala ďalej – prehľadala som mu všetky osobné veci, počítač a dokonca som sledovala históriu v gps. V aute na sedadle som hľadala stopy po cudzích ženských vlasoch. Bola som podráždená a jeho neverou som sa stala doslova posadnutá. Začali sme sa dosť hádať a doma bolo poriadne dusno. Ja som si to vysvetľovala tým, že má už za mňa náhradu a naschvál vyvoláva hádky.

Napokon urobil rázny krok

Na tú veštbu som nemohla prestať myslieť. Až raz prišiel Michal z práce domov a povedal: „Musíme sa porozprávať. Som otrávený z toho, ako ma neustále podozrievaš z niečoho, čo som nespravil. Myslím, že by sme si mali dať pauzu.“

Vedela som to! Plakala som, kričala som ako šialená, že sa so mnou rozchádza preto, že má inú. Chcela som vedieť, kto to je, no on sa vytočil a ziapal, že som úplne šialená a vraj sa so mnou nedá žiť. Isteže, výhovorky, ja som predsa vedela svoje.  Zbalila som si veci a víťazoslávne som za sebou buchla dverami, šťastná, že som sa zbavila neverníka.

Napokon sa dozvedela pravdu

Po pol roku, keď som stretla na jednej párty Michalovho brata. Chcela som vedieť, ako sa má a či má niekoho nového. „Blázniš? On stále hovorí len o tebe. Viem, že si ho obvinila z nevery, ale môžem ti prisahať, že Michal by ťa v živote nepodviedol, veď o tebe hovorí ako o žene svojho života.“

A vtedy mi to došlo. Tak veľmi som sa nechala uniesť jednou hlúpou veštbou, že som prestala uvažovať racionálne a dokonca som uverila, že poznám svoju budúcnosť. Pripadala som si ako najväčší hlupák na svete. Zničila som svoj reálny, šťastný vzťah, kvôli nejakej hlúpej fantázii. Keď som po pár dňoch zavolala Michalovi, spočiatku sa zdráhal, no napokon súhlasil s večerou. Neviem síce, ako to dopadne a či nám to spolu ešte raz vyjde, no viete čo? Je skvelé to nevedieť! Blížia sa však moje ďalšie narodeniny a ja som svoju najlepšiu kamošku varovala, že už od nej radšej nechcem žiadne darčeky!  

Neprehliadnite: Ovládajte reč tela a dokážete veľa odhaliť: Takto zistíte, či ku vám cíti náklonnosť, alebo vás len zavádza

]]>
Tue, 17 Sep 2019 14:00:00 2019-09-17 14:00:00 1
V tejto jednej veci sa Meghan a Kate vo výchove rozchádzajú: Toto bude mať malý Archie nastavené inak https://feminity.zoznam.sk/c/906171/v-tejto-jednej-veci-sa-meghan-a-kate-vo-vychove-rozchadzaju-toto-bude-mat-maly-archie-nastavene-inak
Manželky britských princov, krásne vojvodkyne Meghan a Kate, majú na mnohé veci rozdielny názor. A to sa týka aj samotnej výchovy najmladších členov rodiny. Čo sa Meghan rozhodla opäť urobiť po svojom?
V tejto jednej veci sa Meghan a Kate vo výchove rozchádzajú: Toto bude mať malý Archie nastavené inak
V tejto jednej veci sa Meghan a Kate vo výchove rozchádzajú
Tue, 17 Sep 2019 12:00:00

Manželky britských princov, krásne vojvodkyne Meghan a Kate, majú na mnohé veci rozdielny názor. A to sa týka aj samotnej výchovy najmladších členov rodiny. Čo sa Meghan rozhodla opäť urobiť po svojom?

Výchova najmladších členov kráľovskej rodiny má prísne pravidlá

Aj keď sú na prvý pohľad deťmi ako všetky iné, opak je pravdou. Narodiť sa do kráľovskej rodiny nie je úplne ideálne. Najmladší členovia musia byť slušní, vychovaní, vedieť sa správať doslova od plienok a očakáva sa od nich, že budú dodržiavať veľmi veľké množstvo príkazov a zákazov. Od útleho detstva sa učia cudzie jazyky, zásady stolovania, protokolu a etikety. Navyše rozkošné pravnúčatá kráľovnej Alžbety II. veľmi dobre rozumejú tomu, že každá osoba by mala byť ocenená bez ohľadu na to, či je to ich mama pripravujúca večeru alebo pani, ktorá upratuje domácnosť. Aj to je dôvod, prečo princ George a princezná Charlotte vedia, že nemôžu odmietať jedlo a musia si sami upratovať hračky. To je zásluha najmä krásnej Kate, ktorá sa ich v prvom rade, snaží naučiť úcte a pokore.

Neprehliadnite: Modelka Hailey Bieber na týchto záberoch ako princezná Diana: Športový štýl lady Di sama obdivuje

V tejto jednej veci sa Kate a Meghan rozhodne nezhodnú

Charizmatickú Kate verejnosť zbožňuje za jej nevinnosť, skromnosť, zmysel pre eleganciu, šarm a to, s akou láskou a odhodlaním sa stará o svoje tri deti. Prejavuje im lásku aj na verejnosti, veľa sa s nimi hrá, mazná a vidieť, že jej na šťastí svojch potomkov skutočne záleží. Popri tom však vie, že musí svoje deti dobre pripraviť na život, ktorý ich čaká. A ten bude pod drobnohľadom verejnosti a médií občas skutočne veľmi náročný. Nakoľko sú členmi britskej kráľovskej monarchie, Kate je jasné, čo všetko tento život obnáša. Preto im od malička určuje hranice, ukazuje im veci, ktoré môžu a nemôžu robiť. George, Charlotte a už aj malý Louise presne vedia, ako sa správať nielen v spoločnosti, ale aj doma. Samozrejme, malá detské zaváhania a prejavy vzdoru k tomu patria, no v zásadných otázkach, vždy poslúchajú svoju mamu. 

Meghan sa však rozhodla, že Archieho práve podľa prísnych pravidiel, ktoré sú s výchovou kráľovských potomkov spojené, svojho syna vychovávať nebude. Chce aby mal normálne detstvo, bez zbytočných pravidiel, ktorým vraj ani ona sama nerozumie. Tak naríklad, deti majú zakázané hrať spoločenské hry typu Monopoly, nemôžu používať akékoľve sociálne siete a byť na nich aktívni, takisto si nesmú obliekať to, čo a páči im. No a v neposlednom rade, sedieť za spoločným stolom s dospelými, môžu až vo chvíli, pokiaľ to dokážu podľa pravidiel. Musia vedieť konverzovať s ostatnými. Kým teda nebudú ovládať viacero jazykov, správne používať príbor a viesť dialógy s ostatnými, stolujú vždy mimo svojich rodičov. Toto všetko chce však Meghan malému Archiemu dopriať. A tak robí veci opäť po svojom. Chce aby jej syn fingoval presne tak ako ona sama. Mal voľnosť, mohol robiť veci, ktoré sa mu páčia a nechce mu v tom brániť. Uvidíme však, či sa stretne aj s porozumením samotnej kráľovnej.

Neprehliadnite: Princezná Diana má v kráľovskej rodine stále silné slovo: Ovplyvňuje spôsob výchovy svojich vnúčat aj dnes

]]>
Tue, 17 Sep 2019 12:00:00 2019-09-17 12:00:00 1
Čistenie pleti prechádza revolúciou: Takto dosiahnete vyhladenú a rozjasnenú pleť ako bábika https://feminity.zoznam.sk/c/906163/cistenie-pleti-prechadza-revoluciou-takto-dosiahnete-vyhladenu-a-rozjasnenu-plet-ako-babika
Čistenie pleti znamená ísť do hĺbky a venovať mu skutočne aspoň pár minút. To, čo do čistenia vložíte, vám pleť vráti v podobe rozžiarenia a jasu.
Čistenie pleti prechádza revolúciou: Takto dosiahnete vyhladenú a rozjasnenú pleť ako bábika
Čistenie pleti prechádza revolúciou: Takto dosiahnete vyhladenú a rozjasnenú pleť ako bábika
Tue, 17 Sep 2019 10:00:00

Čistenie pleti znamená ísť do hĺbky a venovať mu skutočne aspoň pár minút. To, čo do čistenia vložíte, vám pleť vráti v podobe rozžiarenia a jasu.

Nedokonalosti pleti v akejkoľvek jej podobe trápia alebo aspoň raz v živote trápili mnohé z nás. Jednou z najväčších a bohužiaľ, aj najčastejších chýb je hľadanie spôsobu, ako tieto problémy zamaskovať. To však nie je riešenie. Prehliadame fakt, že nebola venovaná dostatočná pozornosť čisteniu pleti a odstráneniu škodlivých vplyvov.

Tie, ktoré vediete aktívny životný štýl, ste už na vlastnej koži zistili, že najkrajšia a najčistejšia pleť je po tom, čo vykonáte nejaký pohyb. Po cvičení alebo po behu, keď je pleť prekrvená, dochádza k vyplavovaniu nečistôt a pleť je vyhladenejšia. Podobne, ako po spánku, aj po cvičení dochádza k usadeniu nečistôt a mazu na povrchu pleti. Odborníci preto odporúčajú čistiť pleť aj po týchto úkonoch. Predstavujeme vám revolučné novinky, vďaka ktorým vás čas strávený v kúpeľni bude baviť. 

Prečítajte si tiež: Jesenné trendy v manikúre. S týmito farbami nešliapnete vedľa

Silikónová čistiaca kefka Foreo Luna Mini 3

Po tom, čo predchodca tejto čistiacej kefky spôsobil celosvetový ošiaľ, vyšla jeho najnovšia verzia, ktorá je prepracovaná do posledného detailu. Jemné čistenie bez podráždenia majú na svedomí ultra  hladké silikónové štetinky, ktoré sú dizajnérmi navrhnuté tak, aby pleť zbavili 100% nečistôt, mazu, potu a oleja, typického pre pleť

1. Pleť opláchnite obyčajnou vodou pred umývadlom v kúpeľni.
2. Na tvár aplikujte čistiaci gél a krúživými pohybmi prechádzajte sonickou čistiacou kefkou po tvári. Pred zrkadlom si kontrolujte, či pohyby vykonávate správne podľa stiahnutej aplikácie v mobile, kde nájdete podrobný tutoriál. 
3. Foreo Luna Mini 3 je vodeodolný a prekvapí vás zrejme aj to, že hlavicu netreba meniť. Silikónové štetinky rýchlo schnú a zabránia hromadeniu baktérií.
4. Po vyčistení pleť dôkladne opláchnite vodou a zbavte ju zvyšného gélu. Takto vyčistená pleť je pripravená na hydratáciu. 

Mohlo by vás zaujímať: Neodolateľné mihalnice v maxi dĺžkach: Vyvarujte sa 7 chybám, ktoré vás o ne pripravia

Následne je dôležité starať sa o pleť aj v podobe hydratácie. Denné krémy a masky sú ideálnym riešením, ako pleť prebudiť a rozjasniť, dodať jej energiu.

Hĺbkovo vypĺňajúca starostlivosť

Kyselina hyaluronová je látka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele. Jej životnosť však nie je príliš dlhá, a tak je potrebné ju telu externe dodávať. L’Oréal Paris predstavuje Hyaluron Specialist denný krém, ktorý intenzívne hydratuje, navracia pleti pevnosť a pomáha predchádzať tvorbe vrások.

24-hodinová hydratácia a ochrana v podobe želé

Prebuďte pleť a zachovajte v nej jas aj počas prvých jesenných dní. 24-hodinová hydratácia v podobe želé gélu udržiava pleť v pozore a čelí vonkajším vplyvom znečistenia pleti. Je navrhnutý tak, že sa prispôsobuje vášmu typu pleti, ktorej dodá energiu a vitalitu.

Keď zahalíte pleť hodvábnym závojom

Zamatová pleť na počkanie. Kto neveril, konečne sa dočká zázrakov. Sensai Absolute Milk krém aplikujte dvakrát denne, ráno a večer ako druhý krok dvojitej hydratácie. Pleť zostane rozjasnená, hodvábna a krásne ucelená. Novodobý elixír mladosti, ktorý musíte spoznať.

Detoxikačná bahenná anti-aging maska na prejasnenie a povbudenie pleti

Bahenná maska Ultramoor Mud Mask od Omorovicze pripraví vašej pleti za 15 minút detox v pravom slova zmysle. Nielenže detoxikuje, ale spevňuje kontúry tváre, exfoliuju, zbavuje nečistôt, redukuje viditeľnosť pórov a rozjasňuje pleť. Vďaka obsahu zložiek získaných z planktónu vypĺňa jemné linky a má okamžité liftingové účinky.

]]>
Tue, 17 Sep 2019 10:00:00 2019-09-17 10:00:00 1
Lieči pŕhľava kĺby? https://feminity.zoznam.sk/c/906168/lieci-prhlava-klby
Vždy, keď sa popŕhlite, vám niekto povie, že aspoň nebudete mať reumu. Koľko je však na tom pravdy?
Lieči pŕhľava kĺby?
Pri liečbe príznakov reumy môže byť pŕhľava veľmi nápomocná vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam.
Tue, 17 Sep 2019 09:59:00

Vždy, keď sa popŕhlite, vám niekto povie, že aspoň nebudete mať reumu. Koľko je však na tom pravdy?

História používania pŕhľavy pre jej liečivé účinky siaha až do starovekého Ríma. Rimania si zväzkami pŕhľavy šľahali alebo obväzovali ubolené kolená. Táto prax vraj pomáhala zlepšovať cirkuláciu krvi a zohrievala končatiny a kĺby.

Aj dnes sa pŕhľava používa na liečbu viacerých zdravotných problémov. Dnes sme už trochu sofistikovanejší a nešľaháme sa ňou po nohách, ale existujú rôzne pŕhľavové čaje, tabletky, mastičky, mydlá a podobne. Používajú sa na zjemňovanie zápalu, znižovanie krvného tlaku alebo na podporu zdravia vlasov.

Liečivé účinky pŕhľavy boli dokázané aj viacerými štúdiami, ktoré ukazujú, že výťažky z nej majú protizápalové efekty. Pŕhľava je taktiež bohatá na množstvo dôležitých látok vrátane omega-3 mastných kyselín, vápnika, draslíka, železa, vitamínov A, B2, C a K1.

Pŕhľava a reuma

Na Slovensku trápia reumatické ochorenia až pol milióna ľudí. Najčastejším ochorením je reumatoidná artritída, ktoré postihuje okolo 50 000 Slovákov. Ide o dlhodobý zápal výstelky kĺbu.

Práve pri liečbe príznakov reumy môže byť pŕhľava veľmi nápomocná vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam. Obyčajné popŕhlenie vás pred reumou asi neochráni, ale krémy s výťažkami z pŕhľavy natierané na postihnuté miesta vás môžu zbaviť bolesti a zmierniť príznaky reumy.

V rámci starostlivosti o vaše kĺby môžete vyskúšať i výživový doplnok FlexiMed od NaturaMed Pharmaceuticals. Každá jedna kapsula obsahuje glukozamín, kolagén typu II a vitamín C, ktorý podporuje tvorbu kolagénu pre zdravé chrupavky, cievy a kosti.

Mesačné balenie FlexiMed teraz môžete vyskúšať zadarmo, len za cenu poštovného a balného. Viac informácií o produkte aj aktuálnej akcii získate na bezplatnej linke 0800 444 203 alebo na webovej stránke www.flexi-med.sk.

-reklamná správa-

]]>
Tue, 17 Sep 2019 09:59:00 2019-09-17 09:59:00 1
Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky? https://feminity.zoznam.sk/c/906169/zname-nevesty-tohto-roka-ake-saty-volili-na-svoj-velky-den-d-tieto-krasky
Svadobná sezóna vrcholí a aj v našom šoubiznise odznelo pred oltárom niekoľko romantických "áno". Ktoré známe celebrity skočili do chomúta?
Známe nevesty tohto roka. Aké šaty volili na svoj veľký deň D tieto krásky?
Známe nevesty tohto roka: Pozrite si nezabudnuteľné momenty ich veľkého dňa
Tue, 17 Sep 2019 07:30:00

Svadobná sezóna vrcholí a aj v našom šoubiznise odznelo pred oltárom niekoľko romantických "áno". Ktoré známe celebrity skočili do chomúta?

Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Vrbovský

Svadba roka, tak označujú mnohí svadbu moderátorky a rapera. Šťastný párik si svoje áno povedal v máji v luxusných priestoroch Šimák Zámok v Pezinku.  Nevesta v róbe z dielne Jany Pištejovej vyzerala ako princezná a žiarila o to viac, že pod srdcom nosila svojho prvorodeného syna Sanela.

Neprehliadnite: Jasmina Alagič je už mamou: Krátko po pôrode zverejnila roztomilý záber s ich synom, vyzerá nádherne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Raper Kali a Alica

Na obľúbenom svadobnom mieste, v priestoroch starého mlyna v Lozorne, si povedali svoje áno aj raper Kali so svojou dlhoročnou priateľkou Alicou, s ktorou sa im nedávno narodilo ich prvé dieťa. Alica mala na sebe šaty v úzkom strihu a predviedla v nich všetky svoje krivky. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alica (@alicanails),

Kristína Malachovská

Prominentná dcéra moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského si vzala v júli svojho dlhoročného priateľa Adama. Nevesta zvolila jemnú vizáž, padavé čipkované šaty a vyzerala priam étericky.

Neprehliadnite: Modelka Zuzana Stráská o romantickej svadbe v stodole: Akú výzdobu zvolila na svoj veľký deň D?

Ivan Binďo Bindas a Marry

Známy rádiový moderátor si vzal za ženu svoju milovanú priateľku Marry v Spišskom Hrušove začiatkom leta. Nevesta zvýraznila svoj dekolt v odvážnej róbe s rafinovane priehľadným vrchom a romantickou tylovou sukňou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan ,,Binďo,, Bindas®️ (@bindo4),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan ,,Binďo,, Bindas®️ (@bindo4),

Timea Trajteľová

Známa slovenská fitnesska žijúca v Prahe povedala začiatkom leta svoje áno priateľovi Petrovi. Timea má vypracovanú figúru a bola by škoda nepredviesť ju aj v svadobných šatách, preto zvolila romantickú a sexy čipkovanú róbu s hlbokým výstrihom a s dlhou vlečkou.

Ján Ďurovčík a Barbora Ďurovčíková

Úspešný divadelný choreograf Ján Ďurovčík našiel lásku svojho života v divadle. Zaľúbil sa do mladej muzikálovej herečky Barbory Hlinkovej, dnes už pani Ďurovčíkovej. Pár sa vzal v júni a hostinu si užili v halíčskom kaštieli. Nevesta mala na sebe krásne saténové šaty, v ktorých vynikla jej prirodzená krása.

Neprehliadnite: Nosia nežné vlny aj divoké kučery. Známe Slovenky nám skučeraveli

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa

Petra Němcová

Svadbovalo sa aj v Čechách. V auguste sa na arizonskej púšti pri netradičnom obrade vydala česká topmodelka Petra Němcová, ktorá kedysi randila so spevákom Jamesom Bluntom. Modelka je už dnes manželkou úspešného obchodníka Benjamina a žiari šťastím o to viac, že čaká ich prvé dieťa.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

]]>
Tue, 17 Sep 2019 07:30:00 2019-09-17 07:30:00 1
Vydala som sa za výrazne staršieho muža: Aj keď ma mnohí odsudzovali, dával mi to, čo mi celý život chýbalo https://feminity.zoznam.sk/c/906161/vydala-som-sa-za-vyrazne-starsieho-muza-aj-ked-ma-mnohi-odsudzovali-daval-mi-to-co-mi-cely-zivot-chybalo
Elena urobila niečo, čo vždy odsudzovala. Vydala sa za muža, ktorý mal o 37 rokov viac ako ona. Skutočne sú vzťahy so staršími mužmi predurčené na neúspech? Alebo ide len predsudky okolia?
Vydala som sa za výrazne staršieho muža: Aj keď ma mnohí odsudzovali, dával mi to, čo mi celý život chýbalo
Vydala som sa za svojho učiteľa zo strednej
Mon, 16 Sep 2019 14:00:00

Elena urobila niečo, čo vždy odsudzovala. Vydala sa za muža, ktorý mal o 37 rokov viac ako ona. Skutočne sú vzťahy so staršími mužmi predurčené na neúspech? Alebo ide len predsudky okolia?

Elena bola vždy pri výbere partnerov náročná. Od puberty ju akosi fascinovali oveľa starší muži. Napokon sa aj vydala za muža, ktorý by pokojne mohol byť jej otcom. Za svojho učiteľa zo strednej. A hoci ich vzťah okolie od začiatku odsudzovalo na neúspech, ona sa cítila šťastná. 

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

Náročné detstvo s minimom emócií ma poznačilo

"Od malička om trpela tým, že som bola tretím dieťaťom v rodine. Peňazí sme nikdy nemali nazvyš a v podstate som všetky veci dedila po sestrách. Nepamätám si, že by mi mama niekedy niečo nové kúpila. Hoci som po niečom len pre seba vždy túžila, nenabrala som nikdy odvahu opýtať sa na to. Aj tak som odpoveď poznala. Čo sa týka prejavov lásky z jej strany to bolo ešte horšie. Nikdy ma nepochávalila, nepobozkala, či nepohladkala. Vo svojom vnútornom svete som ju volala ľadovou kráľovnou." A takto to v podstate pokračovalo aj celú strednú školu. Práve tam sa Elena zaľúbila. Azda prvýkrát v živote a o to intenzívnejšie. Neočaril ju však žiaden spolužiak, ale učiteľ dejepisu. Stalo sa to v maturitnom ročníku, no zostalo to pri platonickej láske z jej strany. Ani vo sne ju nenapadlo, ze o šesť rokov neskôr sa ich cesty opäť stretnú a všetko naberie rýchly spád. 

Túžila som po živote, ktorý som nikdy nemala

”Na vysokú školu som odišla na internát do hlavného mesta. Chcela som sa osamostaniť a začať svoj život od nuly a niekam sa vypracovať. Veľmi mi na tom záležalo a tak som cez deň študovala a po večeroch robila čašníčku v jednom bare v meste. Práve tam som po toľkých rokoch narazila na Patrika. Bol rovnako perfektný ako v čase, keď ma učil. A navyše bol sám. V podstate starý mládenec, ktorý mal okrem lásky všetko. Zabezpečený, dobre situovaný, galantný a pre mňa neuveriteľne príťažlivý. Začali sme sa pravidelne stretávať. Po troch mesiacoch ma požiadala o ruku a ja som súhlasila.

Neprehliadnite: Myslela som si, že každý môj vzťah je niečím iný: Až táto udalosť mi ukázala, že všetci moji partneri mali jednu vec spoločnú

Cítila som sa pri ňom ako princezná. Dával mi všetko. Pozornosť, nehu, lásku, staral sa o mňa a čokoľvek som si priala mi splnil. Neustále ma chválil, dodávala mi chýbajúce sebavedomie a aj popri ňom som sa kariérne vypracovala. Len teda 37 ročný rozdiel medzi nami nedokázali moji rodičia pochopiť. Od svadby ma odhovárali a v podstate mi nikdy nedali požehnanie. Aj keď mi na tom záležalo, naučila som bez nich žiť. Dali mi totiž na výber. Buď oni alebo Patrik. A ja som v tom mala jasno. Tento muž mi totiž dal všetko, čo mi celý život chýbalo. Nehovorím, len o materiálnej stránke, ale najmä o emóciách. Sme spolu už sedem rokov a cítim sa rovnako zaľúbená ako keď sme si začali. A nech si hovorí kto chce, čo chce, sme šťastní. To je najpodstatnejšie."

]]>
Mon, 16 Sep 2019 14:00:00 2019-09-16 14:00:00 1
Meghan Markle navrhla vlastnú kolekciu oblečenia. Kúpiť si ju môžete aj vy! https://feminity.zoznam.sk/c/906157/meghan-markle-navrhla-vlastnu-kolekciu-oblecenia-kupit-si-ju-mozete-aj-vy
Ak ste fanúšičkou vojvodkyne zo Sussexu, potom si určite nesmiete nechať ujsť jej kolekciu oblečenia, ktorú predstavila len pred pár dňami.
Meghan Markle navrhla vlastnú kolekciu oblečenia. Kúpiť si ju môžete aj vy!
Zdá sa, že Meghan Markle sa materská dovolenka už skončila
Mon, 16 Sep 2019 12:00:00

Ak ste fanúšičkou vojvodkyne zo Sussexu, potom si určite nesmiete nechať ujsť jej kolekciu oblečenia, ktorú predstavila len pred pár dňami.

Len minulý mesiac vyšlo špeciálne vydanie časopisu Vogue, ktorou hosťujúcou šéfredaktorkou bola Meghan Markle. Hneď na to oznámila manželka princa Harryho ďalšiu charitatívnu spoluprácu. Meghan sa spojila so značkami Misha Nonoo, Marks & Spencer, John Lewis and Jigsaw, aby vytvorili nositeľnú kapsulovú kolekciu pre pracujúce ženy. Výťažok z predaja bude venovaný nadácii Smart Works, ktorej je Meghan patrónkou. Za každý kúpený kúsok bude rovnaký kus oblečenia venovaný aj nadácii. Spoločnosť pomáha nezamestnaným ženám uplatniť sa na pracovnom trhu, nájsť prácu svojich snov, zaškoliť sa, absolvovať pohovory a uspieť v pracovnom svete.

Neprehliadnite: Overená rada, ako stretnúť toho pravého: Nedala na ňu dopustiť ani Meghan Markle, vďaka nej našla lásku svojho života

Inšpiratívny príhovor

Vo štvrtok 12. septembra prišla podporiť kolekciu a oficiálne otvoriť jej predaj aj samotná vojvodkyňa. Prišla oblečená, ako inak, v kúskoch z kolekcie, ktoré doladila hnedými doplnkami, motýlími náušnicami a zlatým náramkom. Oba šperky patrili jej zosnulej svokre princeznej Diane. Vo svojom prejave pri slávnostnom spustení uviedla: „Keď som sa prisťahovala do Británie, bolo pre mňa nesmierne dôležité spoznať rôzne komunity a spolupracovať s nimi. Tým, že sme pre tento projekt oslovili štyri značky a nielen jednu, dokázali sme, ako vieme spolupracovať a navzájom sa podporovať.“

Neprehliadnite: Krstiny kráľovských detí sú vždy výnimočné: Tento jeden detail však urobila Meghan inak ako Kate, či Diana

Niektoré kúsky sa vypredali v priebehu pár minút

Zdá sa, že všetko, na čom je známka kráľovskej rodiny, sa predáva takmer bez námahy. Kabelka z kolekcie, ktorú navrhol John Lewis, sa vypredala hneď prvé minúty po spustení predaja, čo Meghan okomentovala ako "skvelú správu". Vojvodkyňa vo svojom príhovore pripomenula, aké je dôležité, aby sa ženy navzájom podporovali. „Ani nemusíte stretnúť každú ženu. Stačí, že si oblečiete sako z tejto kolekcie, a budete vedieť, že vďaka vašej kúpe si môže toto sako obliecť aj žena z druhého konca krajiny.“

Aktívna vojvodkyňa

Meghan Markle sa naplno obula do svojej novej pozície v kráľovskej rodine a venuje sa tomu, čo jej je najbližšie. Kým sa nevydala za princa Harryho, úspešná herečka sa snažila rozbehnúť vlastný lifestyle blog, na ktorom sa venovala svojim koníčkom: móde, vareniu a cestovaniu. Presne pred rokom vydala spolu s organizáciou Hubb community kitchen kuchársku knihu, v auguste spolutvorila britský Vogue a  práve v ňom prezradila, že chystá kapsulovú kolekciu. Už teraz je jasné, že vojvodkyňa zo Sussexu má určite za lubom niečo ďalšie.

Neprehliadnite: Kráľovná outfitov Meghan Markle prestrelila: Týmto detailom si vyslúžila vlnu kritiky

]]>
Mon, 16 Sep 2019 12:00:00 2019-09-16 12:00:00 1
Pánsky štýl, tvrdé odkazy aj šialená éra hippie: Predstavujeme vám najväčšie trendy z týždňa módy https://feminity.zoznam.sk/c/906159/pansky-styl-tvrde-odkazy-aj-sialena-era-hippie-predstavujeme-vam-najvacsie-trendy-z-tyzdna-mody
Rýchlo preskočme jeseň a zimu! V New Yorku nám dizajnéri predstavili prvé highlighty na jar 2020 a my sa už teraz nevieme dočkať! Ktorý kúsok si nenecháte ujsť?
Pánsky štýl, tvrdé odkazy aj šialená éra hippie: Predstavujeme vám najväčšie trendy z týždňa módy
Prehliadka Marca Jacobsa sa niesla v znamení hippie
Mon, 16 Sep 2019 10:00:00

Rýchlo preskočme jeseň a zimu! V New Yorku nám dizajnéri predstavili prvé highlighty na jar 2020 a my sa už teraz nevieme dočkať! Ktorý kúsok si nenecháte ujsť?

60. roky

Marc Jacobs sa vo svojej novej kolekcii poriadne odviazal a zaspomínal si na tie roky šesťdesiate, keď vládla éra hippie. Zvonové nohavice, žiarivé farby, klobúky a obrovské slnečné okuliare. Na jar 2020 budú hrať prím prvky zo šesťdesiatych rokov!

Neprehliadnite: Jeansy z 90. rokov kraľujú jeseni 2019: Strih, ktorý zakryje nedostatky a opticky vylepší celkový dojem

Balónové rukávy

Veľké nazbierané rukávy a volány boli prítomné takmer na každej prehliadke a je viac ako zrejmé, že na jar sa nimi zaplnia ulice.

Kvety

Naliehavá otázka ochrany prírody je všadeprítomná a nevyhli sa jej ani dizajnéri Oscar De La Renta či Carolina Herrera. Ich róby sú ako ušité z rozkvitnutých lúk. Farebné potlače aj 3D kvety nechýbali na šatách, blúzkach sakách ani oblekoch.

V pánskom štýle

Posolstvo silných žien a emancipácie niesli kolekcie Marca Jacobsa aj Ralpha Laurena. Tentoraz však pritvrdili a k pánskym oblekom pridali aj viazanky a tradičné pánske klobúky.

Neprehliadnite: Fakt sme to nosili? Tieto topánky boli hitom v roku, keď ste sa narodili

Farebné korzety

Korzet zažíva svoj nový boom a v novej sezóne sa môžeme tešiť na rôzne farebné variácie, ktoré budeme nosiť ako súčasť večerných šiat aj ako bežné topy do práce. Inšpirujte sa prvými náhľadmi a hneď si jeden zadovážte.

Silné odkazy na spoločenské dianie

Aj návrhári reagujú na spoločenskú situáciu po svojom. Dizajnérsky dom Prabal Gurung odsúdil rasizmus a cudzineckú politiku v USA. Modelkám rôznych etník cez nasadili šerpy, ktoré tradične nosia miss na súťažiach krásy, ktoré majú v americkej kultúre dlhú históriu. Šerpky niesli odkaz: "Who gets to be American" (Kto sa stane Američanom, prekl.)

Neprehliadnite: Držte si klobúky, prichádza jeseň. Čo budeme túto sezónu nosiť na hlavách?

]]>
Mon, 16 Sep 2019 10:00:00 2019-09-16 10:00:00 1
Sexom k vyformovaným stehnám či plochému brušku: 5 najlepších polôh! https://feminity.zoznam.sk/c/906141/sexom-k-vyformovanym-stehnam-ci-plochemu-brusku-5-najlepsich-poloh
Ako si dať na jeden - dva dni v týždni pohov od fitka, budovať problémové partie a súčasne sexuálnej kondíciu? Predsa sexom!
Sexom k vyformovaným stehnám či plochému brušku: 5 najlepších polôh!
Mon, 16 Sep 2019 09:59:47

Ako si dať na jeden - dva dni v týždni pohov od fitka, budovať problémové partie a súčasne sexuálnej kondíciu? Predsa sexom!

Existuje nespočetné množstvo rôznych sexuálnych polôh. Niektoré viac lahodia ženám, iné mužom, niektoré sú šialene jednoduché, iné zase poriadne krkolomné. Nasledujúce polohy vám pomôžu precvičiť ramená, bruško, stehná, zadok, ale aj spodný chrbát, ktorý trpí najmä pri dlhom sedení v kancelárii.

Kardio aj silový tréning v jednom (a stále to nie je všetko)

Sex je neuveriteľne skvelým prostriedkom, ktorý vám poskytne hneď niekoľko benefitov:

 • pravidelným sexom utužujete vzťah s partnerom,
 • staráte sa o rozvoj svojej sexuálnej kondície,
 • precvičíte niekoľko telesných partií tým najpríjemnejším spôsobom,
 • vystriedate kardio “cviky” spolu so silovými,
 • môžete “cvičiť” v pohodlí domova a úplne bez šiat (šetríte prací prostriedok).

Čo poviete, existuje spôsob, ktorý by sexu dokázal konkurovať? V nasledujúcich piatich polohách vám ukážeme, ako je možné precvičiť niektoré dôležité telesné partie. Ako bonus pripájame aj jednu super polohu pre pánov a sexuálne doplnky výživy, ktoré “stoja za to”.

Cowgirl

Úloha partnera v tomto prípade nie je vôbec zložitá, zato vám umožní divoku jazdu a súčasne precvičenie stehien a zadku. Predstavte si, ako za normálnych okolností cítite vo fitku, keď “drepujete”. A teraz túto predstavu zažeňte inou. Ste obkročmo nad ležiacim partnerom a “dosadáte” na jeho penis. Príjemná poloha, ktorej “šéfujete” vy - určujete rýchlosť aj hĺbku vniknutia a súčasne precvičíte zadok a stehná.   

Zozadu postojačky s predklonom

Poznáte polohu psa z jogy? Chodidlá aj dlane spočívajú na podložke a vaše telo vytvára pomyselné písmeno V, len v obrátenej polohe. Táto poloha podporuje ohybnosť, posilňuje zadné stehná aj ruky spoločne s ramenami. Partner môže do vás vniknúť zozadu a vašou úlohou je udržiavať stabilitu. Výborný spôsob ako precvičiť dôležité partie!

Na psíka (doggy style)

Poloha na psíka je “klasickou” polohou, kedy žena kľačí s rukami opretými pred sebou na zemi a partner je za ňou. On sa môže dotýkať pŕs partnerky a regulovať rýchlosť a hĺbku vniknutia. S malou zmenou sa však môžete zbaviť ovisnutej kože v podpazuší! Premiestnite sa bližšie ku stene a polohy rúk striedajte. Pred seba alebo na zem. Udržiavaním stability posilníte horné brucho a ramená súčasne.

Mostík

Náročnejšia poloha je však kráľovnou v sexuálnych pozíciách posilňujúcich svalstvo. Pri nej posilníte brucho a stred tela, zadné stehná aj stabilitu, a partnerovi umožníte ten najlepší výhľad na všetko, čo ho počas sexu skutočne zaujíma. Polohu realizujte tak, že si ľahnete na chrbát, ruky dáte vedľa seba, zadok zodvihnete dohora a nohy dáte mierne od seba. Partner bude mať dostatok miesta medzi stehnami.

Poloha pre najnáročnejších

Poznáte polohu “sviečka”? Zadok a nohy smerujú dohora a vy sa opierate rukami o zem, aby ste udržiavali rovnováhu. Je to aj zaujímavá sexuálna poloha. Muž si ku vám kľakne a pomáha držať nohy v jednej línií, zatiaľ čo jemu je umožnené dostať sa tam, kam potrebuje. Pri tejto polohe precvičíte od krčnej chrbtice, zadku, stredu tela aj chrbát a ramená

Bonusová poloha pre partnera

Aby váš partner tiež využil sex ako formu telesného rozvoja, umožnite mu urobiť plank a súčasne misionársku polohu. Poloha mužského tela je rovnaká ako pred klikovaním, akurát pod mužom budete vy. Plank je určený na precvičenie kompletne celého tela a vďaka nemu si môže muž vybudovať pevné a ploché brucho.

Aby bolo vášmu partnerovi umožnené “držať s vami krok” pri skúšaní všetkých zaujímavých polôh, nezabudnite sa zásobiť doplnkami výživy na prírodnej báze, ktoré priaznivo ovplyvnia jeho výdrž v posteli, poprípade nabudia libido a prispejú k pevnej erekcii.

-reklamná správa-

]]>
Mon, 16 Sep 2019 09:59:47 2019-09-16 09:59:47 0
Kabelky sezóny, ktoré si zamilujete! Túto jeseň bodujú tieto 3 kúsky https://feminity.zoznam.sk/c/906158/kabelky-sezony-ktore-si-zamilujete-tuto-jesen-boduju-tieto-3-kusky
Viete, ktoré kabelky sú horúcim trendom? Ak nie, nevadí. Teraz vám ich predstavíme.
Kabelky sezóny, ktoré si zamilujete! Túto jeseň bodujú tieto 3 kúsky
Aké kabelky sú momentálne top trendom?
Mon, 16 Sep 2019 09:00:00

Viete, ktoré kabelky sú horúcim trendom? Ak nie, nevadí. Teraz vám ich predstavíme.

Celebritný kúsok

Ak sledujete influencerov či známe hviezdy na sociálnych sieťach, určite ste si všimli, že minimálne každá druhá z nich vlastní tento kúsok z dielne Bottega Veneta. Práve táto kabelka je považovaná za IT kabelku sezóny. Nosí sa síce veľmi neprakticky, ale na výber je vo viacerých veľkostiach i farebných prevedeniach. V podstate pôsobí veľmi univerzálne a vy si ju môžete dokombinovať presne do takého štýlu, aký vám vyhovuje najviac. No ak sa vám nechce utrácať stovky eur za sezónu záležitosť, nemusíte. Tak, ako to už býva zvykom niekoľko rokov, i túto sezónnu nájdete v populárnych módnych obchodoch podobné kúsky za výrazne nižšie ceny. Je teda len na vás, či investujete do originálu alebo sa uspokojíte s náhradou.

Inšpirujte sa: Niečo pre poriadne straky. Akými šperkami sa budeme zdobiť túto jeseň?

Trendy Mini

Ani tieto kúsky nepatria medzi tie praktické, ale aspoň sa lepšie nosia. Reč je o mini kabelkách, do ktorých sa vám zmestí možno tak rúž či lesk na pery, zrkadielku a kľúče. Bohužiaľ, ani telefón do nich mnohokrát nedostanete. Ale to by vás nemalo odradiť. Takáto kabelka dokáže povýšiť aj ten najnudnejší outfit na trendovejšiu záležitosť. A ako bonus - má tiež všestranné využitie. Hodí sa vám na kávu s priateľkami, večernú párty, a aj na výnimočnejšie príležitosti. Top kúskom je model značky Chloé, ktorého predajná cena je do 1000 Eur v závislosti od veľkosti. Niečo podobné však nájdete napríklad i v Mangu. A stáť vás to bude zlomok ceny originálu.

Neprehliadnite: Jeansy z 90. rokov kraľujú jeseni 2019: Strih, ktorý zakryje nedostatky a opticky vylepší celkový dojem

Kabelka ako ľadvinka

A čo vy a ľadvinky? Ako vnímate návrat trendu, ktorý boduje už niekoľko sezón? Ak ste jeho fanúšikom, máme dobrú správu! I túto jeseň sa nosia ľadvinky. Ale pozor! Vo vylepšenej verzii, ktorá možno tentokrát oslní aj ich odporcov. Trendom sú ľadvinky, ktoré v podstate vyzerajú ako kabelky. Sú sofistikovanejšie, ženskejšie, elegantnejšie... Ak máte doma mini kúsok s retiazkou, môžete si ho napríklad omotať okolo opasku alebo len okolo pása a máte hneď niečo nové. Ak chcete investovať do niečoho zaujímavého, skúste napríklad Prada ľadvinku. Alebo lacnejšiu, no rovnako štýlovú verziu z H&M.

Prečítajte si: Držte si klobúky, prichádza jeseň. Čo budeme túto sezónu nosiť na hlavách?

]]>
Mon, 16 Sep 2019 09:00:00 2019-09-16 09:00:00 1
Sako na 5 spôsobov: Dominika Navara Cibulková sa vďaka nemu premenila na dámu a ako ho nosia ďalšie Slovenky? https://feminity.zoznam.sk/c/906160/sako-na-5-sposobov-dominika-navara-cibulkova-sa-vdaka-nemu-premenila-na-damu-a-ako-ho-nosia-dalsie-slovenky
Sako je kúsok, ktorý by v šatníku mala mať každá z nás. Bez výnimky. Dá sa totiž nosiť na tisíc spôsobov. Známe Slovenky presne vedia, čo je IN a ako tento kúsok kombinovať. Nechajte sa inšpirovať ich tipmi.
Sako na 5 spôsobov: Dominika Navara Cibulková sa vďaka nemu premenila na dámu a ako ho nosia ďalšie Slovenky?
Sako na 5 spôsobov ako ho nosiť a zažiariť
Mon, 16 Sep 2019 07:30:00

Sako je kúsok, ktorý by v šatníku mala mať každá z nás. Bez výnimky. Dá sa totiž nosiť na tisíc spôsobov. Známe Slovenky presne vedia, čo je IN a ako tento kúsok kombinovať. Nechajte sa inšpirovať ich tipmi.

Mať v šatníku, kvalitné a naozaj dobré sako, ktoré vám sadne ako uliate je základ. Nebojte sa do neho investovať, nakoľko vám vydrží niekoľko sezón a dá sa nosiť snáď na tisíc spôsobov. Či už chcete očariť eleganciou, športovým lookom alebo byť neprehliadnuteľnou, týmto kúskom to rozhodne dosiahnete.

 

Mohlo by vás zaujímať: Česko-slovenské páry, ktoré patria medzi najstabilnejšie: Aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní

Dominika Navara Cibulková

Naša známa a úspešná tenistka patrí rozhodne medzi ženy, ktoré presne vedia, čo je IN. Dominiku jednoducho móda baví a vidieť to na každom jej outfite. Veľmi dobre vie, čo jej postave lichotí a čo si obliecť, aby zaujala. Toto sako je presne tým kúskom. Pôsobí, elegantne a rafinovane zároveň, navyše je mimoriadne trendy. Dominika ho skombinovala s jedným výrazným kúskom, ktorým je kabelka a bola to naozaj dobrá voľba. V tomto prípade však ostatné doplnky voľte, čo najviac nenápadné. Viete ako sa to hovori - menej je niekedy viac. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Tatiana Žideková

Rovnako ako by vám v šatníku nemala chýbať čierna saková klasika, mali by ste v ňom mať aj jedno v odvážnejšom odtieni. Výborne sa hodí nielen na teplné letné večery, ale počas celého roka. Ak totiž siahnete po farbách ako je oranžová, fialová, koralová, či zelená, budete nielen neprehliadnuteľnou, ale aj veľmi chic. Hodí sa k šortkám, jeansom, sukni a rovanko k žabkám ako k teniskám. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Barbora Brušková

Slovenská topmodelka Barbora Brušková je jednou z múz dizajnéra Johna Galliana. My sa ani nedivíme. Krásna plavovláska žne jeden úspech za druhým u nás aj v zahraničí. Navyše, má absolútne dokonalý vkus. Práve na jeseň, vám počas dňa bude stačiť klasické, sako, jeansy a kozačky. V tomto prípade voľte menej farbieb a buďte si istá, že sa za vami budú muži otáčať jedna radosť. Nedbalá elegancia aje totiž niečo, čo je už roky na výslní. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bruskova (@barborabruskova),

Neprehliadnite: Pozrite sa, kto si povie čoskoro sladké ”ÁNO”: Viete, ktoré známe Slovenky sa v roku 2019 stanú nevestami?

Veronika Vágnerová

Hovorí sa, že biela na saku nie je pre každého. Omyl. Ak uprednosťujete trendy kúsky a máte odvahu, po takomto saku určite siahnite. Nielenže vás celú rozžiari, ale skvele sa hodí hneď k niekoľkým variáciam, ktoré určite zaujmú. 

Ivana Gáborík

Sympatická manželka Mariána Gáboríka, vyzerá za každých okolnosti krásne. Ivana je žena, ktorá vyzerá perfektne a módu miluje. Áno, tento typ saka, ktorý má na sebe, možete kombinovať aj so šatami, plisovanými sukňami, či šortkami. Budete sexi, nežná a rebelka zároveň.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

]]>
Mon, 16 Sep 2019 07:30:00 2019-09-16 07:30:00 1
Zamerajte sa na suroviny zo slovenskej pôdy: Konkrétny jedálniček na 7 dní zmení vaše návyky https://feminity.zoznam.sk/c/906156/zamerajte-sa-na-suroviny-zo-slovenskej-pody-konkretny-jedalnicek-na-7-dni-zmeni-vase-navyky
Jedálniček je vhodný pre redukciu hmotnosti a je pripravený všeobecne pre ženy vo veku 30-40 rokov, ktoré by chceli schudnúť v priemere 15 Kg. Príjem kalórií je nastavený maximálne na 1500 Kj denne.
Zamerajte sa na suroviny zo slovenskej pôdy: Konkrétny jedálniček na 7 dní zmení vaše návyky
Jedzte sezónne a lokálne, radia výživoví poradcovia a tak sme pre vás zostavili konkrétny jedálniček
Mon, 16 Sep 2019 06:00:00

Jedálniček je vhodný pre redukciu hmotnosti a je pripravený všeobecne pre ženy vo veku 30-40 rokov, ktoré by chceli schudnúť v priemere 15 Kg. Príjem kalórií je nastavený maximálne na 1500 Kj denne.

"Jedzte sezónne a lokálne", radia výživoví špecialisti. Čo to znamená? Naše telo je naprogramované tak, aby najlepšie trávilo potraviny, ktoré sa nachádzajú momentálne v našich zemepisných šírkach. 
Blíži sa tiež obdobie jesenných prechladnutí – bojujte proti nim tradičnými prírodnými zbraňami, medzi ktoré patrí cesnak, cibuľa alebo oriešky všetkého druhu.

Čítajte tiež: Superpotravina, ktorá je dobrá pri redukcii váhy: Obsahuje vlákninu a vyrovnáva hladinu krvných cukrov

1. Pondelok:

Raňajky: 30 g domáceho müsli, 150 g probio jogurtu, 20 hrozienok, menšie jablko (330 kcal)
Olovrant: 250 ml fresh mrkvovej šťavy + 20 ks mandlí (152 kcal)
Obed: 100 g vareného lososa na pare, 100 g varenej brokolice, 150 g varených zemiakov, trocha masla na omastenie (400 kcal)
Olovrant: banánový mliečny ovocný kokteil (200 ml mlieka, 150 g banánu) (212 kcal)
Večera: 250 ml tekvicovej polievky s polovicou celozrnného rožku (313 kcal)

2. Utorok:

Raňajky: 2 miešané vajíčka s cibuľkou, krajec chleba (330 kcal)
Olovrant: domáca müsli tyčinka s orechmi (130 kcal)
Obed: 150 g vareného bravčového chudého mäsa na cesnaku, 150 g šošovkovej kaše (490 kcal)
Olovrant: 250 g strúhanej mrkvy s jablkom (120 kcal)
Večera: 250 g šopského šalátu s balkánskym syrom (250 kcal)

3. Streda:

Raňajky: celozrnná žemľa s cottage, 2 plátky syra eidam, paradajka (400 kcal)
Olovrant: 150 g ovocného šalátu (kivi, banán, mandarínka, citrónová šťava) (120 kcal)
Obed: 150 g grilovaných kuracích pŕs, 150 g šťuchaných zemiakov s cibuľkou, malý zeleninový šalát (400 kcal)
Olovrant: 300 ml ovocného jogurtového nápoja light, 10 g vlašských orechov (180 kcal)
Večera: 100 g šalát s cícerom a feta syrom s trochou olivového oleja, cesnakom (50g) (290 kcal)

4. Štvrtok:

Raňajky: 150 g ovsenej kaše v mlieku s hrozienkami a škoricou, 200 ml pomarančového džúsu (300 kcal)
Olovrant: čokoládový puding z chia semienok (185 kcal)
Obed: morčací závitok so špenátom a parmezánom + 100 g dusenej ryže (456 kcal)
Olovrant: krajec slnečnicového chleba, tvarohová nátierka, plátok papriky (240 kcal)
Večera: 200 g varená pohánka so zeleninou podľa vlastnej chuti, knäckebrot (290 kcal)

5. Piatok:

Raňajky: 1 celozrnná žemľa s kuracou šunkou, 2 plátky eidamu, 2 plátky papriky (273 kcal)
Olovrant: 1 pomaranč, 1 jablko, 200 ml nízkotučného kefíru (212 kcal)
Obed: 100 g hovädzieho mäsa, 200 g celozrnných špagiet, Bolonská omáčka (420 kcal)
Olovrant: 50 g mozzarelly, 4 cherry paradajky (220 kcal)
Večera: 80 g olomouckých tvarôžkov, 1 plátok celozrnného ražného chleba, maslo 10 g (330 kcal)

6. Sobota:

Raňajky: 1 plátok celozrnného chleba, 2 plátky kuracej šunky, prírodná lučina, zelenina podľa vlastnej voľby (303 kcal)
Olovrant: 100g ovocného šalátu z kiwi, banánu, mandarínky, citrónovej šťavy, biely jogurt (150 ml) (200 kcal)
Obed: hovädzie zadné (100 g) dusené na šampiňónoch (100 g), varená celozrnná ryža (65 g), zeleninový šalát (455 kcal)
Olovrant: 250 ml ovocného jogurtového nápoja, 10 g vlašských orechov (220 kcal)
Večera: 80 g tuniaka vo vlastnej šťave, krajec celozrnného chleba, uhorky podľa chuti (220 kcal)

Neprehliadnite: Čo sa stane s telom, keď vylúčite sacharidy? Takto sa zbavíte nadbytočných kg tuku na bruchu

7. Nedeľa:

Raňajky: 2 varené vajcia, celozrnný rožok, 2 paradajky (338 kcal)
Olovrant: 1 jablko, 2 mrkvy, 10 g pistácií (200 kcal)
Obed: 200 g rybieho filé, 150 g fazuliek na slanine, 150 g varených zemiakov (383 kcal)
Olovrant: 1 celozrnná žemľa s kuracou šunkou (175 kcal)
Večera: 100 g pečených kuracích pŕs zapečených s plátkom syra a porciou zeleninového šalátu (294 kcal)

]]>
Mon, 16 Sep 2019 06:00:00 2019-09-16 06:00:00 0
Prečo bývajú muži nespokojní a opúšťajú svoje ženy? Pozrite sa, čoho by ste sa nemali dopúšťať https://feminity.zoznam.sk/c/906154/preco-byvaju-muzi-nespokojni-a-opustaju-svoje-zeny-pozrite-sa-coho-by-ste-sa-nemali-dopustat
Viete, prečo sa muži najčastejšie rozhodnú odísť od svojej polovičky? Možno vás dôvody ich nespokojnosti v dlhodobom zväzku prekvapia, no mali by ste o nich vedieť. Aspoň pre istotu.
Prečo bývajú muži nespokojní a opúšťajú svoje ženy? Pozrite sa, čoho by ste sa nemali dopúšťať
Prečo bývajú muži nespokojní a opúšťajú svoje ženy?
Sun, 15 Sep 2019 15:00:00

Viete, prečo sa muži najčastejšie rozhodnú odísť od svojej polovičky? Možno vás dôvody ich nespokojnosti v dlhodobom zväzku prekvapia, no mali by ste o nich vedieť. Aspoň pre istotu.

Viete ako zväčša končí nespokojnosť mužov vo vzťahu? Neverou. Hoci to nechce počuť žiadna z nás, je to fakt. A deje sa to čoraz častejšie. Ak sa pozriete okolo seba a svojich kamošiek, koľkým z nich, či vám samej sa to stalo? Zrejme ste práve prišli na to, že to číslo vôbec nie je zanedbateľné. Čo však chlapov k tomu vedie a s čím sú najčastejšie nespokojní? 

Neprehliadnite: Po desiatich rokoch som manželovi dovolila mať milenku: Náš vzťah to posunulo týmto smerom

Komunikáciu ”face to face” sme vymenili za chaty, imessage

Nespokojnosť je jav, ktorý sa vo vzťahu objavuje často. Najmä v tom dlhodobom. Len teda o veciach, s ktorými nespokojní sme, hovoríme veľmi málo. Muži ešte menej, prípadne takmer vôbec. A tu nastáva problém. Často to pramení z toho, že ste časom začali mať iné túžby, len vlastne o tom ani nevieme, nakoľko sa so svojou polovičkou rozprávame minimálne. Komunikáciu ”face to face” sme totiž vymenili za chaty, imessage, v ešte horších prípadoch emaily. Áno, aj také dvojice sú. Verte, že keby ste si s partnerom každý večer na hodinku sadli, vypli telku, rádio, odložili mobil a len sa rozprávali o vás, o tom, kam sa chcete posunúť, kam smerujete, veľmi by to vášmu vzťahu pomohlo.

Neprehliadnite: Zatajil mi, že je ženatý a ja som sa s ním prestala stretávať: Osud to však zariadil inak a po 2 rokoch nastal zlom

Pretože ak nevieme, čo chce ten druhý, znamená to značný problém. Následne z toho pramení, že sa dostávame v domácom prostredí do stereotypu. A to veru nechce žiaden muž. Rutina je pre nich konečná. Každý chlap túži po vášni, iskre, spestrení a chcú ho nielen po pol roku, ale aj po 15. Mali by ste ho zvádzať, prekvapovať a samozrejme to platí aj v opačnom garde. Takže vymeňte večerné  vypisovanie si na whatsappe s kamoškou, za večer plný vášne aspoň trikrát do týždňa. No a v neposlednom rade sú muži nespokojní vtedy, ak majú nedostatok prejavov obdivu. Chcú počuť, akí sú skvelí, že ich obdivujete a vôbec nebude vadiť ak to budete robiť denne. 

Takže ak to zhrnieme, to prečo muži najčastejšie opúšťajú ženy a aj tie, ktoré milujú je jasné. Sú za tým tieto aspekty:

 • Stereotyp
 • Rutina
 • Nedostatok pozornosti
 • Absentujúce prejavy náklonnosti a komunikácie
 • Nedostatok vášne 

Tak čo našli ste sa v tom so svojou polovičkou? Ak áno, nemyslíte, že je čas to zmeniť? Alebo sa nad tým minimálne zamyslieť?

]]>
Sun, 15 Sep 2019 15:00:00 2019-09-15 15:00:00 1