Feminity https://feminity.zoznam.sk Magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu, cestovania. Zdroj inšpirácie pre každého moderného človeka s vlastným štýlom. sk Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť? https://feminity.zoznam.sk/c/907847/najvacsiu-premenu-roka-podstupila-tato-celebrita-na-foto-pred-a-po-sa-uz-vobec-nepodoba-kam-az-je-ochotna-zajst
Kráska z klanu Kardashianiek, ktorá bola doteraz zatienená, si pýta pozornosť a zdá sa, že je pre to ochotná urobiť čokoľvek. Napríklad, zmeniť sa na nepoznanie a nie, nie je to len o retuši.
Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť?
Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na fotografii PRED a PO sa na seba vôbec nepodobá, kam až to zájde?
Thu, 04 Jun 2020 06:00:00

Kráska z klanu Kardashianiek, ktorá bola doteraz zatienená, si pýta pozornosť a zdá sa, že je pre to ochotná urobiť čokoľvek. Napríklad, zmeniť sa na nepoznanie a nie, nie je to len o retuši.

Kto by to bol povedal pred pár rokmi, že klan Kardashianiek bude mať po dlhé roky stále čím zaujať a dokonca rásť na popularite. A to všetko stále len „vďaka“ vzhľadu. Najnovšie sa o slovo a pozornosť hlási Khloé Kardashian. Tá nedávno zverejnila fotografiu, ktorou rozpútala vlnu diskusií.

Čítajte tiež: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

Premena na umelú bábiku?

Tridsaťpäťročná hviezda reality show už niekoľko rokov prechádza zmenami, podobne ako jej slávnejšie sestry. Zdá sa však, že tieto ženy nikdy nemajú dosť a prechod plastickými operáciami je doslova ich životný štýl. Khloé má totiž celkom zmenené črty tváre a hoci sa to snaží všetko robiť postupne, najnovšia fotografia aj napriek tomu mnohým vyrazila dych. Je to vôbec Khloé alebo je to celé len akási počítačová ilúzia? 

Klohé a jej tím sú však šikovní marketéri a fanúšikov chvíľu nechali v napätí. Potom začala postupne publikovať viac fotografií jej „vylepšeného“ vzhľadu a bolo jasné, že to je skutočne ona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Poburuje vlastných fanúšikov, no stále ju sleduje viac a viac ľudí 

Jej fanúšikovia sa začala rozdeľovať na tých, ktorí jej fandia a tých, ktorým to už príde priveľa. Na druhej strane, fanúšikovská základňa sa nielen Khloé, ale aj ostatným členkám Kardashian rodu neustále nafukuje a zväčšuje. Mladé dievčatá si o chvíľu ani nebudú pamätať, ako vyzerala pôvodne, už teraz niektoré ani len netušia, že Khloé na začiatku svojej „kariéry“ vyzerala diametrálne odlišne. Nuž, zdá sa však, že tento „trend“ bude naďalej pokračovať a čoraz viac žien aj takých, ktoré len donedávna odsudzovali plastiky a zásahy do tela, si na to zvykajú a neraz ich podstúpia. Čo je však zarážajúce je to, že ide stále viac a viac o mladšie ročníky a teda dievčatá, ktoré sotva dovŕšia prah dospelosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Neprehliadnite: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

Neunikla im retuš

Keď akákoľvek Kardashianka zverejní fotografiu, je to výzva pre všetkých a po rôznych prešľapoch sa fanúšikovia doslova pretekajú v tom, kto odhalí, ktorá časť je najviac retušovaná. Neuniklo im to ani tentokrát. Dekolt Khloé je totiž zdobený retiazkou a práve na nej chýbala polovica časti. Nuž, Kardashianky si ani z týchto vecí nič nerobia a ich popularita neustále rastie. Kam však budú ich zákroky rásť časom? To je otázka, ktorá zaujíma mnohých. Čo myslíte vy? 

A ako vyzerala Khloé Kardashian na začiatku svojej slávy?

Viac fotografií tejto známej tváre z obdobia, keď vstupovala do vôd šoubiznisu, si nenechajte ujsť v našej GALÉRII.

Kardashianky vyzerali pred 10 rokmi úplne inak ako dnes, spoznávate známe tváre?

]]>
Thu, 04 Jun 2020 06:00:00 2020-06-04 06:00:00 1
Tušil som, že moja žena má milenca na sex: Nikdy by mi nenapadlo, že do toho zapletie nechutným spôsobom aj mňa https://feminity.zoznam.sk/c/907838/tusil-som-ze-moja-zena-ma-milenca-na-sex-nikdy-by-mi-nenapadlo-ze-do-toho-zapletie-nechutnym-sposobom-aj-mna
Jedného dňa mi prišla sms správa od neznámej ženy. Zrazu som nechápal, kto je vlastne moja manželka a s kým preboha po boku žijem.
Tušil som, že moja žena má milenca na sex: Nikdy by mi nenapadlo, že do toho zapletie nechutným spôsobom aj mňa
Tušil som, že moja žena má milenca na sex: Nikdy by mi nenapadlo, že do toho zapletie nechutným spôsobom aj mňa
Wed, 03 Jun 2020 14:00:00

Jedného dňa mi prišla sms správa od neznámej ženy. Zrazu som nechápal, kto je vlastne moja manželka a s kým preboha po boku žijem.

Nikdy som nepociťoval, že by sme mali v manželstve nejaké nezhody. Z ničoho nič však moja manželka prestala so mnou spávať a bola doslova podráždená, keď som sa jej čo i len dotkol. Ako manželovi vám to zrazu príde čudné. Vedel som však, že prežíva jedno z náročnejších období, keďže nedávno priviedla na svet nášho syna a cítila sa zrazu menej príťažlivá. Neviem, prečo, mám pocit, že ženy sa neustále porovnávajú s inými, krajšími, lepšími a postupne v sebe budujú frustráciu.

Prečítajte si: Ľudia narodení v týchto znameniach patria medzi najinteligentnejších a najkomplikovanejších zároveň

Tušil som, že má milenca na sex, zatváral som pred tým oči

Postupne som si začal uvedomovať, že v našom vzťahu zrejme vznikol medzitým trojuholník, ale nechcel som si to pripustiť. Vždy som bol ja ten, kto mal navrch a hoci manželka veľakrát žiarlila, nikdy som ju však nepodviedol. Naopak, ona mi nedávala po celý ten čas dôvod na žiarlivosť, o to viac ma prekvapilo, že by sa niečo takéto mohlo teraz diať.
Chcel som si zachovať chladnú hlavu a tak som tomu nechal voľný priebeh. Dokonca mi nevadilo, keď išla s kamarátkami na drink večer von alebo na víkend niekam mimo. Myslím si, že to je vo vzťahu normálne a práve aj prospešné, aby každý mal aj svoj vlastný priestor. Po tom, či bola naozaj s kamoškami alebo s milencom, som nikdy nepátral. 

Neznáma žena mi poslala takúto sms

Jedného dňa mi počas pracovnej doby prišla správa od neznámej ženy, ktorá mi tvrdila, že moja žena ma podvádza s jej manželom. Mala na to priame dôkazy a chcela sa so mnou stretnúť. Neváhal som ani na sekundu a išiel som za ňou. Keď som ju videl, prvé, čo mi napadlo bolo, že nerozumiem, ako môže nejaký muž podvádzať tak šarmantnú ženu. Druhé, čo mi napadlo bolo, že by som si to po tomto celom kľudne vymenil a dal sa s ňu dokopy. Samozrejme, to bol vtip, ale zároveň aj pravda. Keď som ju porovnal so svojou manželkou po tomto celom, určite by som si asi vybral túto neznámu ženu. Fyzicky bola veľmi príťažlivá a mala charizmu, akú nemá každá.To som ešte v ten moment netušil, ako sa o pár minút budem pred ňou hanbiť. 

Neprehliadnite: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Ukázala mi správy, ako si medzi sebou vymieňajú pikantné fotografie a okrem toho tam však bolo aj niečo, čo ma od vlastnej ženy totálne ponížilo. V jednej z nich totiž bolo, že by mohli vyskúšať aj trojku so mnou, že sa vôbec tomu nebránim a rád sa o svoju ženu podelím, pričom by som sa na nich najmä pozeral. O ničom takomto som nevedel a rozhodne by som za to ani nebol. Boli to len plánované alibi pre moju ženu, aby jej predošlé sexuálne romániky s týmto chlapom boli kvázi anulované, veď s
To, ako ma chcela na takéto niečo prehovoriť a zatajiť mi, že s daným mužom už dávno spáva, netuším. Ako chlap som sa však pred touto ženou, ale aj pred tou vlastnou cítil nesmierne ponížene. 

Keď som ju s tým konfrontoval, všetko to otočila proti mne a začala ma obviňovať, že sme jej nabúrali súkromie. Napokon som požiadal o rozvod, svoju ženu som zrazu nespoznával. Jediné, čo mi je nesmierne ľúto je to, že do toho pletie aj nášho malého syna, ktorý za nič nemôže a ja mu ani nemôžem povedať pravdu. 

]]>
Wed, 03 Jun 2020 14:00:00 2020-06-03 14:00:00 1
Skrášľovacie procedúry kráľovnej Alžbety, ktoré si zamilovala aj Kate Middleton: Všetko nájdete doma v kuchyni https://feminity.zoznam.sk/c/907836/skraslovacie-procedury-kralovnej-alzbety-ktore-si-zamilovala-aj-kate-middleton-vsetko-najdete-doma-v-kuchyni
Aj napriek tomu, že nedávno oslávila 94. narodeniny vyzerá skvele a neustále sa udrživa vo forme. Dokonca sa jej domácimi procedúrami nechala inšpirovať aj obľúbená vojvodkyňa. A nakoľko sa aktuálne chystá odložiť panovnícke povinnosti, bude mať ešte viac času sama na seba.
Skrášľovacie procedúry kráľovnej Alžbety, ktoré si zamilovala aj Kate Middleton: Všetko nájdete doma v kuchyni
Dokonca sa jej domácimi procedúrami nechala inšpirovať aj obľúbená vojvodkyňa
Wed, 03 Jun 2020 12:00:00

Aj napriek tomu, že nedávno oslávila 94. narodeniny vyzerá skvele a neustále sa udrživa vo forme. Dokonca sa jej domácimi procedúrami nechala inšpirovať aj obľúbená vojvodkyňa. A nakoľko sa aktuálne chystá odložiť panovnícke povinnosti, bude mať ešte viac času sama na seba.

Overené triky kráľovnej, na ktoré nedá dopustiť ani Kate Middleton

Nezávislá, emancipovaná, tvrdohlavá, svojská, vtipná, zvedavá, no aj nekompromisná. Presne taká je kráľovná Alžbeta II. Sama odjakživa presne vie, čo chce a ide za tým. Ktovie, možno práve preto je tak dlho pri moci. A rovnaký postoj, aký má k životu, má aj k svojmu telu. V starostlivosti o neho je totiž roky nekompromisná. 

Od svojich 20. rokov je verná rovnakým rituálom, ktoré nikdy neporušila a dodnes sa ich drží. Dokonca v nich inšpirovala aj vojvodkyňu Kate Middleton.  

Tak napríklad antiagingové krémy, začala používať už tesne pred tridsiatkou, aby zamedzila predčasnému starnutiu. Kráľovná totiž dodnes, akékoľvek invazívne zásahy do pokožky odmieta. Preto je podľa nej mimoriadne dôležité začať s dôkladnou starostlivosťou čo najskôr.  

Mohlo by vás zaujímať: Zatieni svoju mamu? Z dcéry Kate Moss je nová tvár modelingu s obrovským potenciálom dobyť svet

Must-have produkty, na ktoré nedá kráľovná dopustiť

 • odličovacie mlieko s obsahom výťažkov z morských rias
 • minerálna voda  na umývanie
 • hydratačný krém s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamínu C, elastínu, vitamínu E, Q10, zinku
 • medovo - tvarohová maska
 • kávový peeling

Absolútne najdôležitejšia vec, na ktorú si nájde jej veličenstvo každé ráno a každý večer čas je čistenie pleti. Vždy používa mlieko s výťažkom z morských rias, ktoré je určené na zrelú pleť. Neobsahuje žiaden alkohol a ani iné látky, ktoré by pleť zbytočne vysušovali. 

Následne si tvár umyje minerálnou vodou (nikdy nie tou z vodovodu) a použije krém s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamínu C, elastínu, vitamínu E, Q10, zinku. Make-up používa zásadne hydratačný a s kvalitným UV filtrom. Svoju pokožku aspoň raz do týždňa hydratuje aj pomocou masiek. Nedá dopustiť na prírodnú medovo-tvarohovú, ktorú si zvládnete pripraviť aj doma.

Medovo-tvarohová maska 

 • 1 veľká lyžica medu
 • 100 g tvarohu
 • 2 žĺtka

Všetko zmiešate, nanesiete na tvár, necháte pôsobiť 30 minút a zmyjete minerálnou vodou. Okrem toho obľubuje aj kávový peeling, ktorý je vhodný nielen v rámci starostlivosti o pleť, ale aj telo.

Kávový peeling

 • pohár mletej praženej kávy
 • pol pohára olivového oleja
 • pol pohára trstinového cukru
 • 6 lyžíč kokosového oleja

Všetko zmiešate a krúživými pohybmi nanášate na tvár a telo. Mimo toho, že týmto spôsobom dokážete eliminovať vrásky, ide o skvelý prostriedok v boji s celulitídou. Sama vojvodkyňa Kate bola milo prekvapená, ako rýchlo sa efekt dostaví.

Úplná izolácia mení jej plány, aj chod dňa

Množstvo kráľovských povinností a aktuálna situácia v Británii, zmenila aj bežný režim dňa samotnej kráľovenej. Práve teraz má na seba oveľa viac času ako kedykoľvek predtým. Najnovšie v čase postupného uvoľňovania opatrení sa zrejme vydá cestou úplnej izolácie s ohľadom na svoj vek a riziká, ktoré by to pre ňu predstavovalo.

V dobe pandémie sa chce vzdať svojich verejných povinností ako je napríklad tradičné otváranie britského parlamentu. Chce toto obdobie stráviť aj s manželom na hrade Windsor. Aj keď to pre ňu bude veľká zmena, keďže je mimoriadne akčná, konečne bude mať čas aj na seba.

Prečítajte si: Spoznávate najkrajšie dievčatko sveta s mega úspešnou kariérou? Prezradila, akú daň za slávu zaplatila

]]>
Wed, 03 Jun 2020 12:00:00 2020-06-03 12:00:00 1
Christine Centenera: Kráľovná smokingových sák, ktorá urobila z legín elegantnú súčasť moderného šatníka https://feminity.zoznam.sk/c/907840/christine-centenera-kralovna-smokingovych-sak-ktora-urobila-z-legin-elegantnu-sucast-moderneho-satnika
Nahliadnite do šatníka módnej riaditeľky austrálskeho magazínu Vogue Christiny Centenera. Sprevádzať vás bude najúspešnejšia slovenská stylistka Zuzana Kanisová.
Christine Centenera: Kráľovná smokingových sák, ktorá urobila z legín elegantnú súčasť moderného šatníka
Christina Centenera: Kráľovná smokingových sák, ktorá urobila z legín elegantnú súčasť moderného šatníka
Wed, 03 Jun 2020 11:00:00

Nahliadnite do šatníka módnej riaditeľky austrálskeho magazínu Vogue Christiny Centenera. Sprevádzať vás bude najúspešnejšia slovenská stylistka Zuzana Kanisová.

Kráľovná smokingových sák, ktorá urobila z legín elegantnú súčasť moderného šatníka. Riaditeľka módy austrálskej edície Vogue, schopná prinútiť Kim Kardashian vyzerať jemne a minimalisticky. Dobrá kamarátka Kanyeho Westa a módneho návrhára Virgila Abloha, stylujúca pánske kolekcie Louis Vuitton. A v neposlednom rade spoluautorka uber cool značky WARDROBE.NYC ponúkajúcej progresívny koncept základných kusov šatníka v luxusnej verzii. Inšpirujte sa nezameniteľným štýlom jednej  z najžiadanejších stylistiek súčasnosti –  Christinou Centenera.

Inšpirujte sa: Sekáčové kráľovstvá: Štýlové second handy ako novodobá odpoveď na presýtenosť

7 PRAVIDIEL PODĽA CHRISTINE

1. Minimal Maximal

Dokonalá silueta je poznávacím znamením Christine. Výrazne strihané saká a kabáty kombinované so šatami v mini dĺžke a midi sukňami. Na prvý pohľad jednoduché kusy pozostávajúce z prepracovaných strihov, prvotriednych materiálov a zaujímavých detailov. Minimalizmus v dokonalej harmónii s opulentnosťou.

2. Street Style trochu inak

Mikiny, tričká, páperové bundy a džínsovina. Aj tieto typické streetstylové elementy sú súčasťou Christininho šatníka. Ich styling je však úplne puristický a väčšinou poňatý len v jednej neutrálnej farbe. Biela s bielou, čierna s čiernou... Na vzory zabudnite.

3. Asymetria

Symetria je nudná, nech žije asymetria. Týmto heslom sa stylistka riadi veľmi často. Asymetrické prvky na šatách, dĺžkach sukní, sák a kabátov vytvárajú nezameniteľný vzhľad, pridávajú na zaujímavosti a uberajú na symetrickej sterilite.

4. Kapsulový šatník

Kabát, sako, rolák, košeľa, tričko, sukňa, nohavice, legíny, trenčkot, džínsy, džínsová bunda a sukňa... V neutrálnych farbách a v tej najlepšej kvalite. Všetko navzájom kombinovateľné. Tak vyzerá ideálny šatník podľa Christine. Svoju posadnutosť ním kreatívne zhmotnila v podobe vlastnej značky WARDROBE.NYC, ksde zaručene nájdete spomínané kusy.

5. High Heels

Vysoké podpätky vždy a aj k legínam. Výrazné a ešte výraznejšie. Mules, sandále, lodičky či čižmy sú tým, čo dodáva Christinine ženskosť a sexi vzhľad. K džínsom nosí zásadne špicaté biele lodičky.

6. Monochrome

O tom, že čierna farba nepridáva na veku, nás stylistka pravidelne presvedčuje. Čím je staršia, tým menej nosí farby. Naopak, preferuje čiernu, ktorú rada kombinuje s bielou. V obľube má tiež totálny jednofarebný look, napríklad v šedej.

Neprehliadnite: Slovenka, ktorej tvorbu obdivuje celý svet: Mária Švarbová prezradila, ako sa jej podarilo dostať medzi špičku

7. Legíny ÁNO

Málokomu sa darí nosiť legíny s takou eleganciou ako Christine. Kombinuje ich so smokingovým sakom, dvojradovým kabátom alebo páperovou bundou. Samozrejme, vždy len v čiernej farbe a dokonalej kvalite.

]]>
Wed, 03 Jun 2020 11:00:00 2020-06-03 11:00:00 1
Travel agentka Katka vybavuje dovolenky v luxusných rezortoch: Tieto destinácie sú pre cestovanie v lete najbezpečnejšie https://feminity.zoznam.sk/c/907835/travel-agentka-katka-vybavuje-dovolenky-v-luxusnych-rezortoch-tieto-destinacie-su-pre-cestovanie-v-lete-najbezpecnejsie
Šikovná Slovenka už pred niekoľkými rokmi opustila prácu v administratíve, aby si splnila veľký sen - stala sa travel agentkou. Dnes vybavuje ľuďom luxusné dovolenky a exkluzívne pre Feminity prezradila, do akých destinácií bude bezpečné cez leto cestovať.
Travel agentka Katka vybavuje dovolenky v luxusných rezortoch: Tieto destinácie sú pre cestovanie v lete najbezpečnejšie
Katka pochádza z Brezovej pod Bradlom
Wed, 03 Jun 2020 10:30:00

Šikovná Slovenka už pred niekoľkými rokmi opustila prácu v administratíve, aby si splnila veľký sen - stala sa travel agentkou. Dnes vybavuje ľuďom luxusné dovolenky a exkluzívne pre Feminity prezradila, do akých destinácií bude bezpečné cez leto cestovať.

Živíte sa na prvý pohľad vysnívanou prácou. Aké je však sprostredkovávanie dovoleniek v skutočnosti? Aké negatíva to so sebou nesie?

Pri mojej práci, ktorá je zároveň mojím koníčkom, okrem časovej náročnosti nevnímam žiadne iné negatíva. Počas vypracovania ponuky je potrebné sústrediť sa na požiadavky klienta. Vždy sa snažím zistiť čo najviac informácií, aby som do ponuky zaradila destinácie a hotely, ktoré budú klientovi presne vyhovovať. Príprava ponuky trvá niekedy deň, ale občas aj dva týždne. Nie každý klient vie, čo presne chce a niekedy diskutujeme hodiny až dni, aby som získala úplnú predstavu o tom, po akej dovolenke klient túži. Na začiatku dňa sa robia ponuky, uzatvárajú sa objednávky, rezervácie, platby, vystavujú sa letenky. K večeru otvorím Instagram a email, kde nastáva komunikácia s novými klientami.

Výraznejšie negatíva priniesol až Covid-19. Od začiatku marca neriešim takmer nič iné než refundácie, storná, zmeny termínov, zákony a podobne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

/a>

A post shared by (@travelagent_strapilein) on

Ako inak vás karanténa a celkovo situácia ohľadom koronavírusu ovplyvnila? V minulom rozhovore ste totiž spomínali, že do roka sa vyberiete na dovolenku niekoľkokrát...

Počas karantény som paradoxne mala najviac práce. Koncom marca sa začali zatvárať letiská a hranice, mala som vo svete veľa klientov, ktorých som bezpečne potrebovala čo najskôr dopraviť z cudziny domov. Nebolo to jednoduché, keďže sa podmienky menili z hodiny na hodinu. Následne som musela riešiť klientov, ktorí mali dovolenkovať v apríli a máji. Boli to komunikácie s touroperatormi, leteckými spoločnosťami a ministerstvami. Nikto mi nevedel poskytnúť kompletné informácie, nakoľko nikto nebol na túto situáciu pripravený. V podstate tieto záležitosti riešim do dnešného dňa. Nikto z mojich klientov však našťastie o peniaze neprišiel.

Koronavírus samozrejme prekazil aj moje cestovateľské plány. Začiatkom marca som zrušila dovolenku na Maledivach. V apríli som mala vyplávať z talianského mesta Janov, odkiaľ som mala preskúmať Stredomorie. V máji na mňa čakala turecká Cappadocia, ktorú som preložila na október. Posledné roky som bola naozak zvyknutá cestovať každý mesiac a táto situácia je pre mňa ako vášnivého cestovateľa náročná. V poslednom čase som však mala toľko práce a stresu, že som absolútne nevnímala svoje cestovateľské aktivity a potreby.

Prečítajte si aj: Z administratívy do luxusných destinácií po celom svete. Slovenka Katarína má prácu snov

Našťastie sa všetko pomaly vracia do normálu. Ako to vnímate a aké z toho máte pocity?

Cestovania sa už neviem dočkať. Verím, že sa všetko naozaj postupne vráti do starých koľají a žiadna druhá vlna nepríde. Samozrejme, budem cestovať zodpovedne. Určite sa budem chrániť rúškom, dbať na hygienu, vyhýbať sa preplneným miestnostiam, väčším skupinám a chorým ľuďom. Rešpekt pred vírusom už budem mať asi vždy - ako aj pred inými ochoreniami, ktoré ma pri cestovaní v minulosti postihli.

Spomínali ste, že sa v októbri chystáte do Turecka. Máte naplánované aj ďalšie dovolenky? Kedy sa na ne chystáte?

Zatiaľ mám naplánované každoročné Chorvátsko v júli, tak verím, že sa k moru aj dostanem. V októbri ma čaká spomínané Turecko a v novembri Maledivy. Určite však budem tento rok leto tráviť aj v našej krásnej slovenskej prírode. Prísne karanténne opatrenia už pominuli, je však otázne, ako dlho si naša myseľ bude pamätať túto drámu. Cestovanie je moja vášeň, ktorá ma dobíja pozitívnou energiou a obohacuje moju dušu a myseľ a nevzdám sa jej za žiadnych okolností.

Bude vôbec možné k moru vycestovať? Mnoho ľudí zrušilo letné dovolenky...

Krajiny začínajú uvoľňovať opatrenia a vyhlasujú, že letná turistická sezóna by nemala byť ohrozená. Myslím si, že sa už bude dať vycestovať do viacerých prímorských krajín - a to bez prísnych obmedzení. Či to však bude bezpečné aj zo zdravotného hľadiska, ťažko povedať. Všetko závisí od toho, ako sa bude vyvíjať situácia v daných krajinách naďalej. Existuje zoznam destinácií, ktoré boli zaradené aktuálne medzi najbezpečnejšie dovolenkové miesta - a to vďaka širokej ponuke menších a stredne veľkých hotelov s dôrazom na dodržiavanie prísnych hygienických opatrení. V Európe je na tom najlepšie Grécko, ktoré patrí medzi najmenej zasiahnuté krajiny. Podobne je na tom Malta, kde sa otvára sezóna 1. júla. Portugalsko má tiež stovky kilometrov dlhých pláží, podobne ako Litva a Lotyšsko. Ostrov Madeira je ideálnym miestom na únik.

Neprehliadnite: Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku

Majú ľudia pred cestovaním strach alebo naopak - sú pripravení cestovať ešte viac?

Ľudia, s ktorými prichádzam do kontaktu, sa už cestovania nevedia dočkať. Veľa z nich mi dokonca povedalo, že budú cestovať ešte viac, než doteraz. Mám však aj klientov, ktorí sa tento rok ešte boja. Život však podľa môjho názoru ide ďalej, treba sa vrátiť do normálu a zmieriť sa s tým, že aj tento druh choroby, tak, ako aj iné, nevymizne úplne. Ja som už napríklad prežila smrteľnú chorobu - horúčku Dengue.

]]>
Wed, 03 Jun 2020 10:30:00 2020-06-03 10:30:00 1
Najlepšie slovenské a české second-handy: Kde si môžete uloviť luxusné a originálne kúsky? https://feminity.zoznam.sk/c/907837/najlepsie-slovenske-a-ceske-second-handy-kde-si-mozete-ulovit-luxusne-a-originalne-kusky
Vlastniť nadčasový, ikonický a luxusný kúsok je asi snom každej ženy, pre ktorú je móda vášňou.
Najlepšie slovenské a české second-handy: Kde si môžete uloviť luxusné a originálne kúsky?
Nakupujete v second-handoch?
Wed, 03 Jun 2020 10:00:00

Vlastniť nadčasový, ikonický a luxusný kúsok je asi snom každej ženy, pre ktorú je móda vášňou.

Zabudnite na luxusné butiky. Svoj vysnívaný štýlový kúsok by ste mali predovšetkým hľadať v second-handoch alebo v outletoch. Nájdete v nich značky z celého sveta a čo je hlavné, ušetríte peniaze. Pretože každý luxusný kus stráca hodnotu v momente, ako s ním vyjdete z obchodu. Ak však ulovíte štýlové veci práve v takýchto obchodoch, budete mať z nákupu ešte väčšiu radosť. 

Dôvodov, prečo sa oplatí nakupovať v second-handoch, je hneď niekoľko. Predovšetkým to môžu byť spomínané financie, no zároveň aj istota, že nájdete kúsok odevu, ktorý je jedinečný a ikonický. To sa vám v bežných obchodoch stať nemôže. A ako bonus - šetríte planétu. Recyklovanie takýmto štýlom je nie len veľkým hitom, ale predovšetkým veľmi účelné. 

Samozrejme, niektorí ľudia sa mračia pri pomyslení, že by mali hľadať svoju vysnívanú kabelku či kabát práve v second-handoch. Lenže úplne zbytočne. V týchto predajniach nájdete modely, ktoré sú mnohokrát ako nové, zachovalé a skutočne originálne. 

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite si 3 jednoduché inšpirácie a vytvorte si doma oázu súkromia

Nosene

V tomto "sekáči" môžete nájsť skutočne kvalitné kúsky, či už originálne, ktoré si sami tvoria formou uprecyklácie, to znamená, že oblečenie sa dodatočne upraví a vznikne z neho úplne nový kúsok, no rovnako tak i rôzne značky. Nákupom nezískate len prírastok do svojho šatníka, ale rovnako tak pomôžete dobrej veci - výťažok z predaja putuje na pomoc týraným ženám. 

Genesis

Miesto, kde nájdete výber kvalitnejšieho vytriedeného sekáčového tovaru. V tomto sekáči nájdete skôr kúsky z reťazcov, ale občas sa môže stať, že narazíte aj na originálne značky. Pozor ale na ceny - v tomto sekáči platí to, že čo bolo dnes za Euro, zajtra nemusí byť. Takže, ak zaváhate, môžete prísť o skvelý nákup.

Neprehliadnite: VIDEO: Módna story Stay in Touch: Mladý talentovaný fotograf Samuel Krajča ako nový objav

Lula Vintage

Ak zamierite do Prahy, rozhodne by ste nemali prehliadnuť nový obchod so skutočnými vintage pokladmi. Lula Vintage Prague je populárny aj u českých influenceriek, takže ak najbližšie budete obdivovať ich looky, je celkom možné, že budú práve z tohto obchodu. Na prvom mieste je však kvalita, ktorou sa tento vintagre store môže pýšiť. Ak sú vaše priority pri nakupovaní rovnaké, určite si prídete na svoje. 

Impossible bazar

Nakupovať luxusné kúsky z druhej ruky môžete aj online spôsobom. Napríklad cez Instagram @impossible_bazar. Nájdete tu značky ako Louis Vuitton, Dior, Prada... Od oblečenia, plaviek po doplnky ako okuliare, tenisky, kabelky. Jednoducho všetko, čo každá žena potrebuje. Nemôžete však zaváhať - kombinácia luxusu za málo peňazí láka mnohých. 

Prečítajte si: Daniela Peštová: Bola som rada, že môžem vycestovať z Československa, nepotrebovala som byť v klube vyvolených

]]>
Wed, 03 Jun 2020 10:00:00 2020-06-03 10:00:00 0
Nezmenili sa ani po 10-tich rokoch: Marianna Ďurianová, Mária Čírová a iné hviezdy popierajú zákony prírody https://feminity.zoznam.sk/c/907833/nezmenili-sa-ani-po-10-tich-rokoch-marianna-durianova-maria-cirova-a-ine-hviezdy-popieraju-zakony-prirody
V brandži bodujú už niekoľko rokov. A stále pôsobia skoro rovnako, ako pred dekádou.
Nezmenili sa ani po 10-tich rokoch: Marianna Ďurianová, Mária Čírová a iné hviezdy popierajú zákony prírody
Speváčka Mária Čírová na začiatku kariéry a dnes: Premena je minimálna
Wed, 03 Jun 2020 07:30:00

V brandži bodujú už niekoľko rokov. A stále pôsobia skoro rovnako, ako pred dekádou.

Mária Čírová

Mária Čírová sa do povedomia širšej verejnosti dostala v roku 2008 vďaka výhre v speváckej súťaži. Dnes, po viac ako 13 rokoch v brandži je stále rovnaká, ako na začiatku. Nežné, éterické stvorenie, ktoré sa za poslednú dekádu zmenilo skutočne len minimálne. Sympatická blondína pôsobí stále ako tínedžerka a to napriek tomu, že čoskoro z nej bude trojnásobná mamička. 

Mohlo by vás zaujímať: Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu

Soňa Skoncová

Ďalšia známa tvár šoubiznisu, ktorá sa výrazne nemení. Soňa Skoncová mala 21 rokov, keď zabodovala v súťaži Miss Slovensko. Známa bruneta sa umiestnila na druhom mieste a otvorilo jej to brány nielen do sveta modelingu. Dnes je zo Soni úspešná podnikateľka s vlastnou značkou, no tiež aj moderátorka. Má 33 rokov, stále po boku snúbenca od základnej školy a čo je dôležité, rovnaký vzhľad, ako pred 12-nástimi rokmi. 

Ivana Gáborík Surovcová

Každý, kto pred rokmi sledoval zábavnú šou s tancujúcimi celebritami, musí poznať aj sympatickú tanečnicu Ivanu Surovcovú, dnes už Gáboríkovú. Ivana zapôsobila svojim dokonalým vzhľadom a okamžite sa z nej stále celebrita, ktorá bola často označovaná za najsexi. Dnes tomu nie je inak. Ivana pôsobí rovnako dievčensky a sexi ako pred dekádou. A na šarme jej neubralo ani tehotenstvo. Čerstvá mamička vyzerá tiež, ako by zastavila čas. 

Prečítajte si: Fitness rutina Alžbety Ferencovej: Talentovaná umelkyňa stavia cvičenie na jednom základnom pravidle

Veronika Vágner

Schopnosť zastaviť čas má zrejme aj Veronika Vágner. 33-ročná rodáčka z Komárna je tiež známa zo súťaže krásy, ktorú v roku 2007 vyhrala. Úspešná modelka stihla vyštudovať i právo a udržať si mladistvý vzhľad. Rovnako, ako Ivana či Soňa Skoncová, ani ona sa takmer vôbec za tak dlhú dobu nezmenila. 

Marianna Ďurianová

Moderátorská hviezda Marianna Ďurianová bola svojho času najznámejšou blondínou v šoubiznise. Prirodzený vzhľad jej zaručil pozornosť mužov. No počase sa stiahla z verejného života, do ktorého sa pomaly, ale isto opäť vracia. A prekvapivý je i jej vzhľad. Marianna má 43 rokov, no stále pôsobí veľmi mladistvo a presne tak, ako v čase svojej najväčšej slávy. 

Neprehliadnite: Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku

]]>
Wed, 03 Jun 2020 07:30:00 2020-06-03 07:30:00 1
Zničte brušný tuk: Kombinácia jedného cviku a tejto superpotraviny vám zaručí výsledky v priebehu 4 týždňov https://feminity.zoznam.sk/c/907834/znicte-brusny-tuk-kombinacia-jedneho-cviku-a-tejto-superpotraviny-vam-zaruci-vysledky-v-priebehu-4-tyzdnov
Tuk na brušku dokáže potrápiť. Boj s ním je totiž veľmi zdĺhavý. Ak si však osvojíte ”combo” uznávaného trénera, zhodíte z tejto oblasti oveľa rýchlejšie.
Zničte brušný tuk: Kombinácia jedného cviku a tejto superpotraviny vám zaručí výsledky v priebehu 4 týždňov
Zničte brušný tuk jednoduchým spôsobom
Wed, 03 Jun 2020 06:00:00

Tuk na brušku dokáže potrápiť. Boj s ním je totiž veľmi zdĺhavý. Ak si však osvojíte ”combo” uznávaného trénera, zhodíte z tejto oblasti oveľa rýchlejšie.

Vhodná strava zohráva dôležitú úlohu, v znižovaní tuku v tele, to vieme všetky. V posledných rokoch sa však ako ideálna ukazuje dvojkombinácia, ktorá je najmä v boji s brušným tukom mimoriadne účinná. 

Čítajte tiež: 40 faktov o chudnutí, ktoré by ste mali vedieť: Počas 23 hodín spálite viac kalórií, ako za 1 hodinu cvičenia

Zaručená kombinácia, ktorá vám prinesie úspech

”Ide o tzv. combo, ako ho my nazývame, cieleného cvičenia na dennej báze, zameraného na túto oblasť a konzumácie kokosového oleja. Práve tento olej sa stal veľmi obľúbeným v boji pri zhadzovaní kíl a radí sa medzi tzv. „superpotraviny“. Ukazuje sa, že tuky so stredne dlhým reťazcom v kokosovom olejimôžu zvýšiť metabolizmus a znížiť množstvo tuku, ktorý sa ukladá v tele ako reakcia vysokého príjmu kalórií."

"Už po mesiaci môžete vidieť výsledky úbytku až jedného centimetra v páse. To hovorím o prípade, kedy by ste necvičili. Ak však pridáte jeden cvik, výsledky dosiahnete oveľa rýchlejšie,vysvetľuje na úvod Peter Turčálik - fitness tréner

Neprehliadnite: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

Na zvýšenie úbytku tuku v oblasti bruška je vhodné dávať si dve polievkové lyžice (približne 30 ml) kokosového oleja za deňNavyše je preukázané, že jeho konzumáciou nám prirodzene klesá apetít. Vďaka nemu budete jesť menej a tým vlastne podporíte stratu viscelárneho tukuktorý sa inak veľmi ťažko dostáva z tela preč. 

Skombinujete to s týmto cvikom

Hneď po prebudení (ideálne na prázdny žalúdok) si choďte zacvičiť. Podľa mnohých expertov je to veľmi účinný spôsob, ako zrýchliť zhadzovanie tuku. "Je totiž dokázané, že cvičenie nalačno zvyšuje mieru lipolýzy a oxidácie. V praxi to znamená, že vlastne zmobilizujete viac tukových buniek ako zdroj energie. Navyše ranné cvičenie na prázdny žalúdok, zvyšuje prietok krvi, v brušnej oblasti a teda pomáha viac mobilizovať tuk danej partie." Cvičte tento jeden cvik každý deň 2 až 8 minút a uvidíte výsledky.

”Ľahnite si na chrbát a pokrčte nohy v kolenách. Nadýchnite sa a brucho sťahujte ako najviac to pôjde. Princíp je založený na tom, že čím viac ho stiahnete, tým účinnejšie cvičenie bude. Na začiatku zadržte po nádychu vzduch aspoň na 15 sekúnd a postupne môžete túto dobu predlžovať až na 60. Cvičenie opakujte 3 až 5 krát,” dodáva trénerDôležité je aby ste dodržali dennú periodicitu, na to nezbúdajte.

Tohto sa počas štyroch týždňov držte a uvidíte výsledky

 • pite aspoň 3 litre tekutín denne
 • nezbúdajte na rannú rutinu vo forme vyššie uvedeného cviku
 • každý deň si dajte dve polievkové lyžice kokosového oleja - ideálne pred hlavným jedlom
 • na večeru voľte polievky alebo zeleninové šaláty

]]>
Wed, 03 Jun 2020 06:00:00 2020-06-03 06:00:00 1
„Obyčajné“ vitamíny nestačia, podporte svoje zdravie aj krásu na maximum https://feminity.zoznam.sk/c/907832/obycajne-vitaminy-nestacia-podporte-svoje-zdravie-aj-krasu-na-maximum
Stres, nadmerný fyzický výkon, znečistené životné prostredie či nesprávne zloženie jedálneho lístka zvyšujú potrebu tela získavať vitamíny, minerály či iné látky na svoju regeneráciu. Nestačí však iba užívať výživové doplnky, telu by ste mali dodať látky v takej forme a množstve, aby ich bolo schopné využiť vo svoj prospech.
„Obyčajné“ vitamíny nestačia, podporte svoje zdravie aj krásu na maximum
Výživové doplnky značky by Anna Brandejs kombinujú viacero poznatkov
Wed, 03 Jun 2020 05:59:00

Stres, nadmerný fyzický výkon, znečistené životné prostredie či nesprávne zloženie jedálneho lístka zvyšujú potrebu tela získavať vitamíny, minerály či iné látky na svoju regeneráciu. Nestačí však iba užívať výživové doplnky, telu by ste mali dodať látky v takej forme a množstve, aby ich bolo schopné využiť vo svoj prospech.

Typickým príkladom je vitamín C, na trhu je k dispozícii obrovské množstvo produktov ponúkajúcich jeho doplnenie. Je však dokázané, že naše telo dokáže využiť iba približne 10 – 20 % „obyčajného“ vitamínu C z týchto produktov (využiteľnosť vitamínu C výrazne klesá pri dennej dávke nad 1000 mg). Čo teda robiť, keď doplnenie vitamínu C stravou vyžaduje konzumáciu niekoľkých kilogramov citrusov denne a pri bežných výživových doplnkoch nemáte istotu, že ich telo využije?

Na rad prichádza moderná veda, ktorá pozná overené postupy, ako zvýšiť využiteľnosť vitamínu C v tele až na 95 %, t. j. máte istotu, že vaše telo zužitkuje upravený vitamín C v podstate bez zvyšku.

Podobné je to aj pri ďalších látkach, ktoré si bežne dopriavame prostredníctvom výživových doplnkov, či už ide o vitamíny, kolagén, kyselinu hyalurónovú, zinok. Aj tu záleží zo všetkého najviac na využiteľnosti a kvalite týchto látok. Obrovský posun vpred v oblasti výživových doplnkov znamenalo aj nájdenie kombinácií látok, ktoré sa svojím účinkom navzájom podporujú.

Práve pre tých z vás, ktorí chcú za svoje peniaze maximálny výkon, sú tu výživové doplnky značky by Anna Brandejs, ktoré kombinujú poznatky modernej vedy, účinky najkvalitnejších látok na trhu aj poznatky tradičnej medicíny.

Produkty s aktuálnej ponuky by Anna Brandejs vám pomôžu:

 • Collagen + 11: Zvýšenie kvality pleti a pokožky vďaka 12 funkčným látkam, medzi ktorými dominujú prémiový morský kolagén a patentované Ceramosidy, ktoré pozitívne účinky kolagénu znásobujú. Pozitívne vlastnosti kolagénu a Ceramosidov potvrdzujú vedecké štúdie aj skúsenosti zákazníkov, ktorí z COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs urobili najpredávanejší produkt na internetových stránkach spoločnosti Medaprex.
 • Detox: 9 prírodných extraktov na detoxikáciu organizmu. V zložení tohto produktu nájdete rešetliak prečisťujúci, lopúch väčší, ďatelinu červenú, zázvor lekársky, púpavu lekársku, sladovku hladkoplodú, mätu piepornú, fenikel obyčajný, mačací pazúr. Informácie o účinkoch týchto látok nájdete tu.
 • Beautiful Hair: Udržanie krásnych a zdravých vlasov. Starostlivo vybrané zloženie obsahuje pupalku dvojročnú, lopúch väčší, saw palmetto, PABA, vitamín C, zinok, vitamín B3, meď, biotín a selén. Informácie o účinkoch týchto látok nájdete tu.
 • Liposomal Vit. C: Odstránenie únavy, podpora imunitného systému a správnej funkcie nervového systému, prevencia generatívnych ochorení a kardiovaskulárnych chorôb, podpora metabolizmu a syntézy kolagénu v tele. Áno, to všetko zvládne maximálne vstrebateľný lipozomálny vitamín C v Liposomal Vit. C. Viac informácií o produkte nájdete tu.
 • Immunity: Maximálna podpora imunitného systému vďaka kombinácii vysoko vstrebateľného lipozomálneho vitamínu C v kombinácii s kurkuminoidami a piperínom. Táto kombinácia v odporúčanej dennej dávke je unikátna i preto, že piperín získavaný z čierneho korenia až dvadsaťnásobne zvyšuje pozitívne účinky kurkumoidov, vitamín C obohatený o lipozómy zas pomôže dopraviť vitamín C nepoškodený priamo k bunkám. Viac o podpore imunity výživových doplnkom Immunity by Anna Brandejs nájdete tu.

Aktuálnu ponuku výživových doplnkov by Anna Brandejs nájdete vždy tu.

- reklmaná správa - 

]]>
Wed, 03 Jun 2020 05:59:00 2020-06-03 05:59:00 0
Odhalené nahrávky Charlesa a Camilly. Toto si zažila princezná Diana počas manželstva s princom https://feminity.zoznam.sk/c/907830/odhalene-nahravky-charlesa-a-camilly-toto-si-zazila-princezna-diana-pocas-manzelstva-s-princom
Aj keď sa kráľovská dvojica zdala spočiatku idylická a všetko vyzeralo ako z rozprávky, opak bol pravdou. Charles sa už počas manželstva s Dianou potajme vracal k svojej milenke Camille.
Odhalené nahrávky Charlesa a Camilly. Toto si zažila princezná Diana počas manželstva s princom
Dve osudové ženy princa Charlesa - Diana a Camila
Tue, 02 Jun 2020 15:30:00

Aj keď sa kráľovská dvojica zdala spočiatku idylická a všetko vyzeralo ako z rozprávky, opak bol pravdou. Charles sa už počas manželstva s Dianou potajme vracal k svojej milenke Camille.

Princ Charles bol dlhé roky mládencom - aj keď sa okolo neho krásne ženy doslova hemžili, dlho sa nevedel usadiť a skôr, než na rodinný život, si užíval slobodu a nepochybne aj slávu, ktorá sa s jeho menom spája. To všetko sa však zmenilo ešte pred príchodom Diany Spencer. Charles sa zamiloval do Camilly Bowlesovej. Ich sňatok však kráľovná Alžbeta neschválila kvôli Camillinej bujarej minulosti. Zdá sa, že sa Charles s trpkým osudom zmieril - o pár mesiacov neskôr sa zoznámil s Dianou, ktorá si získala náklonnosť kráľovskej rodiny takmer okamžite. 

Prečítajte si: Mal si s ňou užívať medové týždne, on volal expriateľke. Čo sa dialo počas svadobnej cesty Diany a Charlesa?

Svadba sa konala rekordne rýchlo. Dvojica, ktorá sa videla len 12-krát pred uzavretím manželstva, si svoje áno povedala pred zrakmi ľudí z celého sveta. Už na svadobnej ceste si však Diana všimla, že princ Charles je akosi stále naklonený svojej bývalej milenke Camille. To nakoniec potvrdili aj uniknuté nahrávky ich rozhovorov, ktoré sa stali verejnými pre všetky média. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Prince Charles of Wales (@iconsprincecharles) on

Tajné telefonáty

Prvý telefonát, ktorý sa dostal na verejnosť, sa datuje z 18.decembra 1989, v čase, keď mal najmladší syn dvojice len 5 rokov. „Nemôžem začať týždeň bez teba,'' povedala vtedy ešte ženatému Charlesovi taktiež vydatá Camilla. „A čo ja? Problémom je, že ťa potrebujem niekoľkokrát do týždňa,'' šepkal jej do telefónu princ. V tom sa nástupca na trón pritvrdil. „Mal by som byť tampón, aby som mohol byť stále v tebe,'' vyznal jej svoje potreby a Camilla dodala, že by to bol úžasný nápad. 

V ďalšom telefonáte nechýbali milé vyznania lásky. „Milujem ťa a som na teba tak hrdá,'' povedala Charlesovi Camilla. „Tiež ťa milujem. Nechcem sa s tebou rozlúčiť,'' odpovedal jej na to princ a niekoľko minút sa doťahovali na tom, či vlastne musia ísť spať, alebo spolu môžu naďalej rozprávať. Hovor sa skončil po niekoľkých minútach, keď sa navzájom vyzývali k tomu, aby zložili slúchadlo. Po vzdušných pusách a ďalších vyznaniach napokon nahrávka skončila... a o šesť rokov na to aj Charlesove manželstvo s Dianou.

Mohlo by vás zaujímať: Blízky priateľ princa Harryho prezradil: Ako odchod z kráľovskej rodiny poznačil manželstvo Meghan a Harryho?

]]>
Tue, 02 Jun 2020 15:30:00 2020-06-02 15:30:00 1
Kariérny postup som si zabezpečila vďaka sexu so šéfom: Odvtedy ubehlo 5 rokov a stále nesiem túto nálepku https://feminity.zoznam.sk/c/907828/karierny-postup-som-si-zabezpecila-vdaka-sexu-so-sefom-odvtedy-ubehlo-5-rokov-a-stale-nesiem-tuto-nalepku
Moja práca je pra mňa poslaním. Milujem ju. No kariérny postup som si zabezpečila nie práve ideálnym spôsobom. A odvtedy bojujem s predsudkami okolia.
Kariérny postup som si zabezpečila vďaka sexu so šéfom: Odvtedy ubehlo 5 rokov a stále nesiem túto nálepku
Kariérny postup som si zabezpečila vďaka sexu so šéfom
Tue, 02 Jun 2020 14:00:00

Moja práca je pra mňa poslaním. Milujem ju. No kariérny postup som si zabezpečila nie práve ideálnym spôsobom. A odvtedy bojujem s predsudkami okolia.

Lenka bola vždy veľmi sebavedomá. Už od malička. Ako malé dievčatko bola skutočne rozkošná, takže o obdivné pohľady okolia nemala naozaj núdzu. Ryšavé vlasy a zelené oči ju robili neprehliadnuteľnou. Ako rástla, nič sa na tom nemenilo. Muži ju jednoducho milovali a ženy jej krásu závideli. No a ona sama si bola toho veľmi vedomá. 

Neprehliadnite: Vzdala som sa muža kvôli milencovi: Na scenár, ktorý nasledoval, som ani náhodou nebola pripravená

Vždy som išla za tým, po čom som túžila a nepozerala som sa na dôsledky

”Pamätám si, že odjakživa som mala teóriu, že ak niečo chcem, tak to dosiahnem. A ono to tak naozaj bolo. Viem, že to môže vyznieť zvláštne, ale mne to v živote skrátka takto fungovalo. V škole, neskôr v práci a v podstate aj v súkromnom živote. Len čo sa týka lásky, nikdy som nebola prototypom niekoho, kto túži po manželstve, či dlhotrvajúcom zväzku. Single život, plný zábavy mi plne vyhovoval,” hovorí Lenka. Zbožňovala život, milovala cestovanie, rada sa zabávala a zbožňovala adrenalín. V podstate, ak to zhrnieme, jediná jej životná stabilita bola práca. 

Kariéra bola jej najväčšou istotou

Rozhodne jej nechýbalo odhodlanie, pracovitosť, zmysel pre presnosť a jej nadriadení na ňu preto nedali dopustiť. Keď sa zamestnala v marketingovej agentúre, stala sa miláčikom svojho šéfa takmer okamžite. Nielen preto, že bola mimoriadne šikovná a talentovaná, ale očaril ho aj jej výzor. 

Prečítajte si aj: Manželka mi bola neverná s kolegom: Na celej veci ma však naštvalo niečo úplne iné

”Áno, bolo mi to od začiatku jasné. A sympatické zároveň. Vycítila som to hneď z toho, ako sa na mňa pozeral. Aj keď som vedela, že jej ženatý, nechala som sa ním bezproblémov zviesť. Vlastne som to istým spôsobom sama zrejme iniciovala. Jednoducho, inštitúcia a posvästnosť manželstva, neboli nikdy pre mňa. Brala som to veľmi zľahka. Obaja sme predsa dospelí a on dobre vedel, čo robí. Nemyslím si, že som zodpovedná za niekoho činy." 

"Priťahoval ma, tak som si povedala, prečo sa nezabaviť. Navyše mi táto noc zabezpečila raketový postup v práci, čo mi bolo od začiatku jasné, že tak bude. Postúpila som o dva posty a konečne som robila vo firme to, čo som veľmi chcela. No a bola som v tom najlepšia. To bezohľadu ako k tomu prišlo, vedeli aj kolegovia."

Prečítajte si: Muži rozdeľujú ženy do dvoch skupín: Takto zistíte, či ste medzi tými, s ktorými chcú vzťah, nie len sex

Dodnes som tým "poznačená"

"Navyše sa podľa mňa v dnešnej dobe milenecký pomer preceňuje. Pokojne ma za tento názor odsúďte, avšak je to tak. Ak sa ho niekto dopustí, presne vie, čo robí. Je to jeho slobodné rozhodnutie. Druhá vec je, že pokiaľ je vo vzťahu, bolo by férové to tej druhej strane oznámiť.”

Lenka si so šéfom užila, dostala vysnívané miesto, no napriek tomu ju to niečo stálo. Všetci ju za to odsudzujú a nálepku jeho milenky nesie aj po 5 rokoch, hoci spolu spali len raz. No a jej práca, ktorú robí na 110% je okolím vnímaná ako tej, čo spáva so šéfom. A to aj napriek tomu, že aktuálne jej oddelenie, ktoré má na starosti, robí dve tretiny obratu firmy...

]]>
Tue, 02 Jun 2020 14:00:00 2020-06-02 14:00:00 1
Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu https://feminity.zoznam.sk/c/907827/plavky-podla-nasich-sloveniek-twiinsky-stavili-na-strih-ktory-zenam-lichoti-dara-rolins-vas-presvedci-na-zmenu
Aké plavky zvolíte tento rok vy? Inšpirujte sa výberom najznámejších tvárí, ktoré stoja za pozornosť a rozhodnite sa, v ktorom strihu budú vaše krivky toto leto vyzerať najlepšie!
Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu
Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu
Tue, 02 Jun 2020 10:30:00

Aké plavky zvolíte tento rok vy? Inšpirujte sa výberom najznámejších tvárí, ktoré stoja za pozornosť a rozhodnite sa, v ktorom strihu budú vaše krivky toto leto vyzerať najlepšie!

Daniela a Veronika Nízlové

Twiinsky sú doslova „plavkové kráľovné“ a ak hľadáte na leto niečo zaujímavé, zavítajte na ich profily. My sme sa inšpirovali háčkovanými plavkami s podprsenkou v tvare trojuholníkov. Tento strih ženám lichotí a aj keď je daný materiál skôr vhodnejší na opaľovanie ako také, než na kúpanie, jeho výhodou je, že vám ešte o niečo znásobí objem hrudníka. 

Čítajte tiež: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Dara Rolins

Popová diva Dara Rolins sa v plavkách rada pochváli svojou vyšportovanou postavou. Aj keď ju väčšinou vídať v dvojdielnych trojuholíkových plavkách, tento raz mala na sebe celé plavky. A musíme uznať, že napriek tomu, že neukazovala sexi vyrysované bruško, pôsobila možno o niečo viac žensky a sexi. Niekedy zmena nezaškodí, práve naopak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Katarína Jakeš

Tanečnica Katarína Jakeš si zaspomínala na dovolenkové časy v ružových plavkách. Je tak dôkazom toho, že aj celé plavky dokážu byť na žene sexi, stačí len zvoliť zaujímavý strih, ženské farby a prevedenie. Katka si drží postavu tanečnice a vďaka tomu aj sexepíl. 

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová inšpiruje na sociálnej sieti mnohé ženy práve svojou fitness rutinou. Mama 5-ročnej Ninky nezaháľa a stále sa udržiava v pohybe. Odrazilo sa to aj na jej postave, ktorú nechala vyniknúť práve v plavkách v pohodlnom strihu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová vyzerá v plavkách božsky a za pozornosť stojí aj jej výber. Vysoký pás nohavičiek, volániky v hornej časti sú romantické a sexi zároveň. Soňa jednoznačne vie, čo jej pristane a roky si drží svoj vlastný štýl, čo vidno pri každom jednom stylingu a dokonca aj v prípade výberu plaviek.

Neprehliadnite: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

]]>
Tue, 02 Jun 2020 10:30:00 2020-06-02 10:30:00 1
Farebné kombinácie, na ktoré ste sa doposiaľ neodvážili: Vykročte na leto zo svojej komfortnej zóny https://feminity.zoznam.sk/c/907826/farebne-kombinacie-na-ktore-ste-sa-doposial-neodvazili-vykrocte-na-leto-zo-svojej-komfortnej-zony
Kedysi sa kombinácia hnedej a čiernej považovala za veľké faux pas. Rovnako tak ružová s červenou nebola pre stylistov voľbou číslo jeden. No potvrdilo sa, že občas je lepšie popustiť uzdu fantázií a vykročiť z komfortnej zóny môže byť veľmi efektívne.
Farebné kombinácie, na ktoré ste sa doposiaľ neodvážili: Vykročte na leto zo svojej komfortnej zóny
Ľadvinky sú stále horúcim trendom
Tue, 02 Jun 2020 10:00:00

Kedysi sa kombinácia hnedej a čiernej považovala za veľké faux pas. Rovnako tak ružová s červenou nebola pre stylistov voľbou číslo jeden. No potvrdilo sa, že občas je lepšie popustiť uzdu fantázií a vykročiť z komfortnej zóny môže byť veľmi efektívne.

Ružovo-červená

Na prvé počutie možno vraštíte čelo. No ak si vysladáte správne kúsky, môžete dosťať naozaj štýlový look. Áno, sú to dve výrazné farby, ale to ešte neznamená, že ich nemôžete nosiť spolu. Práve naopak. Jedna z najpopulárnejších kombinácií posledných rokov si získlala sympatie street-style osobností, ktoré rozhodne vyšli z komfortných zón a nebáli sa ukázať, že experimentovanie sa môže vyplatiť.

Mohlo by vás zaujímať: Šaty, ktoré z vás urobia naozaj najkrajšiu nevestu: Na svoju letnú svadbu voľte tieto strihy

Ružovo-žltá

Ďalšie dve farby, ktoré sú veľmi výrazné, no rovnako spolu hrajú vynikajúco. Najmä v pastelovejších odtieňoch dokáže ružová a žltá pôsobiť veľmi hravo, dievčensky, štýlovo. Ak je to pre vás veľmi odvážne, skúste siahnuť po kombinácii šaty - kabelka v týchto farbách. A možno sa časom odhodláte aj k výraznejším kúskom. 

Neprehliadnite: Trend, ktorý je spájaný s obdobím hippie sa opäť vracia na scénu: Toto bude povinnou výbavou leta

Hnedo-čierna

Táto kombinácia bola kedysi považovaná skôr za faux pas. A dnes? Dnes už nejde vlastne o nič nezvyčajné. Bežne sa kombinuje hnedá s čiernou a výsledok je takmer vždy veľmi pôsobivý. V tomto prípade sa nemusíte báť hneď siahnuť po väčšich kúskoch, nemusí ísť len o doplnky. Táto kombinácia je veľmi sofistikovaná, nadčasová a v podstate ňou nemôžete nič pokaziť. 

Fialová a farby

Fialová je celkovo farba, ktorú si taktiež na prvý pohľad možno neviete predstaviť v kombinácii s niečim iným. Ale ide to. Či už so zelenou, ružovou, modrou...  Ide to. Samozrejme, pri tejto kombinácií to chce asi najväčšiu dávku odvahy, ale ak sa raz na to odhodláte, tak zistíte, aké hravé a efektívne môže takéto ladenie farieb byť. 

Prečítajte si: TOP trendy v jarnej sezóne: Najkrajšie šaty, ktoré sú IN majú jedno spoločné a určite ich nájdete aj vo svojom šatníku

]]>
Tue, 02 Jun 2020 10:00:00 2020-06-02 10:00:00 1
Oleje v kozmetike: Ktoré sú skutočne efektívne a ako by ste ich mali najlepšie používať? https://feminity.zoznam.sk/c/907825/oleje-v-kozmetike-ktore-su-skutocne-efektivne-a-ako-by-ste-ich-mali-najlepsie-pouzivat
Oleje sa za posledné roky stali v oblasti krásy najvyhľadávanejšími prípravkami. Ako si však z veľkého množstva olejov, ktoré sú na trhu vybrať ten správny a najvhodnejší?
Oleje v kozmetike: Ktoré sú skutočne efektívne a ako by ste ich mali najlepšie používať?
Jednoduché ranné cvičenie podľa Cindy Crawford vám vyformuje super telo
Tue, 02 Jun 2020 09:00:00

Oleje sa za posledné roky stali v oblasti krásy najvyhľadávanejšími prípravkami. Ako si však z veľkého množstva olejov, ktoré sú na trhu vybrať ten správny a najvhodnejší?

Kokosový olej

Olej, ktorý sa za posledných päť rokov teší skutočne veľkej popularite. Spočiatku sa ospevovala jeho všestranná efektivita od využitia v kuchyni až po hydratáciu vlasov, pokožky, pleti... No pravda je taká, že kokosový olej by ste mali primárne využívať na vlasy. Mnoho expertov na stravu sa zhoduje, že do kuchyne by ste ho veľmi ťahať nemali. No za to ako hydratačná maska na zničené vlasy sa ukázal práve kokosový olej ako najefektívnejší. Ak bojujete so suchými polámanými vlasmi, tak si raz do týždňa pred umytím vlasov naneste na konce hrubšiu vrstvu kokosové oleja a zabaľte ich do uteráka aspoň na hodinu. Nezabudnite ho pri umývaní naozaj dôkladne zmyť, predovšetkým vlažnou (možno o niečo viac studenou) vodou. 

Mohlo by vás zaujímať: Väčšina populácie ho má nedostatok, no dá sa to zmeniť: Jeden z najdôležitejších minerálov tela môže za to, ako sa cítime

Arganový olej

Najväčším benefitom tohto oleja je, že obsahuje skutočne veľké množstvo vitamínu E a viditeľne bojuje proti starnutiu bunkových štruktúr (anti-aging efekt) a účinne regeneruje pokožku vďaka vysokému obsahu antioxidantov a skvalénu. Dokáže tiež hĺbkovo hydratovať a vyživovať - pleť, ktorá je zamatovo hladká ihneď po aplikácii a pri pravidelnom používaní dochádza k znižovaniu tvorby kožného mazu. Napomáha vyhladzovaniu vrások vďaka podpore tvorby kolagénu a elastínu v pokožke. Primárne je však určený na suchšiu pokožku, prípadne citlivú. I keď dokáže redukovať maz, ženy s mastným typom pleti by si jeho používanie rozmyslieť. Ak máte pleť so sklonom k tvorbe komedónov, tak sa však olej ako takým vyhýbajte. 

Neprehliadnite: Raňajky bez cukru naštartujú metabolizmus a kilá pôjdu dole: Skúste pred letom prejsť na nízkokalorický jedálniček

Makadamiový olej

Čoraz viac populárnym je práve makadamiový olej.  Má skvelé regeneračné účinky, podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky zvnútra, a tak napomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickú. Jemne a účinne sa stará o citlivú detskú pokožku. Vhodný na ošetrenie poškodených vlasov, tie sa po aplikácii stávajú opäť hebkými a poddajnými. Najviac je však využívaný ako prísada do masážnych olejov. Ak by sme mali vybrať jedno využitie, tak práve makadamiový olej by ste mali používať skôr na hydratáciu pokožky a vlasov. Rovnako, ako z kokosového oleja, si môžete urobiť zábal na vlasy použitím práve makadamiového oleja. 

Olivový olej

Najznámejší olej, ktorý by však úplne využívaný v beauty priemysle nemal byť. Aspoň nie ten, čo kúpite v potravinách. Olivový olej je vhodný na extrémne suchú pokožku alebo pri probléme so psoriázou. Ale zadovážiť by ste si ho mali predovšetkým z lekárne. Pokojne ho môžete nahradiť inými, oveľa efektívnejšími. A tento si nechajte naozaj len na varenie. 

Prečítajte si: Domáce peelingy proti celulitíde, ktoré fungujú: Pozrite sa, čo odporúča lekárka

]]>
Tue, 02 Jun 2020 09:00:00 2020-06-02 09:00:00 0
Ružinovská poliklinika otvorila unikátne oddelenie chronickej respiračnej a intenzívnej starostlivosti https://feminity.zoznam.sk/c/907839/ruzinovska-poliklinika-otvorila-unikatne-oddelenie-chronickej-respiracnej-a-intenzivnej-starostlivosti
Ružinovská poliklinika a.s., ktorá patrí do portfólia skupiny Grafobal Group a.s. otvorila nové oddelenie chronickej, respiračnej a intenzívnej starostlivosti.
Ružinovská poliklinika otvorila unikátne oddelenie chronickej respiračnej a intenzívnej starostlivosti
Oddelenie s názvom Chronicare je na Slovensku unikátne
Tue, 02 Jun 2020 08:59:00

Ružinovská poliklinika a.s., ktorá patrí do portfólia skupiny Grafobal Group a.s. otvorila nové oddelenie chronickej, respiračnej a intenzívnej starostlivosti.

Oddelenie s názvom Chronicare je na Slovensku unikátne. Jeho súčasťou je 21 špičkovo technologicky vybavených lôžok, ktoré budú slúžiť pacientom vyžadujúcich dlhodobú ventilačnú a intenzívnu starostlivosť. Chronicare vzniklo v priestoroch bývalej jedálne a celková investícia do prestavby bola viac ako 4 milióny eur. Celú investíciu garantoval akcionár polikliniky, skupina Grafobal Ivana Kmotríka.

„Viete koľko bolo na Slovensku doteraz takýchto lôžok? Štyridsať jedna. Teraz pribúda tu v Chronicare ďalších 21. Minimálne z európskeho hľadiska je to absolútne špičkové pracovisko. A bolo by dobré, keby sa našli aj iní investori, ktorí takéto niečo pomôžu vybudovať“, povedal pri otvorení Prof. MUDr. Viliam Fischer, ktorý pôsobil pri výstavbe ako odborný garant. Na projekte spolupracoval s poliklinikou ako projektový manažér aj bývalý minister zdravotníctva MUDr. Ivan Uhliarik.

V Chronicare, ktoré odbremení najmä akútne lôžka z bratislavských nemocníc a okolia, bude pracovať 25 ľudí – lekárov a zdravotného personálu. Každé lôžko v siedmych dvojposteľových a siedmych jednoposteľových izbách je vybavené najmodernejším pľúcnym ventilátorom od slovenskej Chirany a celé vybavenie má najvyšší možný súčasný technický štandard. Lôžka majú kontinuálny monitoring vitálnych funkcií, pulznú oxymetriu, kapnometriu, EKG, monitoring ventilačných parametrov a flexibilný bronchoskop. K dispozícii je aj prenosný ultrazvuk pre diagnostiku pacienta na lôžku.

„Odkedy sme sem pred 15-timi rokmi ako akcionár Grafobal Group vstúpili, zmenili sme celú polikliniku, ktorá dnes patrí medzi najmodernejšie zdravotnícke zariadenia na Slovensku. A Chronicare je toho potvrdením, pretože na Slovensku dnes takéto zariadenie nenájdete“ povedal pri otvorení predseda predstavenstva Ružinovská poliklinika a.s. Ondrej Kadák a dodal, že projekt by sa nemohol realizovať bez podpory majiteľa Grafobal Group Ivana Kmotríka. Samotný Ivan Kmotrík už pred časom povedal, že projekt premeny bývalej jedálne na nové oddelenie, ktorý predložil manažment polikliniky schválil bez váhania. Bratislava a okolie takéto oddelenie dlhodobo potrebovali. Som rád, že sa to podarilo,“ povedal Ivan Kmotrík.

- reklamná správa -

]]>
Tue, 02 Jun 2020 08:59:00 2020-06-02 08:59:00 0
Marilyn Monroe by sa dožila 94 rokov. Toto sú najväčšie tajomstvá jej krásy, nebudete veriť, čo robila https://feminity.zoznam.sk/c/907824/marilyn-monroe-by-sa-dozila-94-rokov-toto-su-najvacsie-tajomstva-jej-krasy-nebudete-verit-co-robila
Nikto nemôže namietať, keď sa povie, že Marilyn bola stelesnením krásy minulého storočia. Pôvabná kráska sa totiž držala rituálov, ktoré sa dajú aplikovať aj na dnešnú dobu. Veď vyskúšajte!
Marilyn Monroe by sa dožila 94 rokov. Toto sú najväčšie tajomstvá jej krásy, nebudete veriť, čo robila
Veľké prsia, útly driek, väčší zadok... Každá chcela byť ako ona
Tue, 02 Jun 2020 06:00:00

Nikto nemôže namietať, keď sa povie, že Marilyn bola stelesnením krásy minulého storočia. Pôvabná kráska sa totiž držala rituálov, ktoré sa dajú aplikovať aj na dnešnú dobu. Veď vyskúšajte!

Vyhrajte sa s perami

Ak ste do dnešného dňa žili v tom, že vaša kontúra musí byť prísne zladená s rúžom, ste na omyle. Vedela to aj samotná Marilyn, ktorá sa vo svojej vizáži riadila nezvyčajným pravidlom - čím viac, tým lepšie. Podľa jej osobného vizážistu si na pery aplikovala až päť odtieňov červenej. Tým sa jej podarilo vytvoriť dojem krásnych plných pier, ktoré vyzerali priamo ako z katalógu. Farba jej kontúry bola o čosi tmavšia než samotný rúž, no v konečnom dôsledku sa to strácalo. Do kútikov pier si totiž aplikovala tmavú ceruzu a farbu postupne zosvetľovala bielou, ktorú aplikovala najmä do stredu.

Prečítajte si: Ikonická Victoria Beckham v tom má jasno: Tieto potraviny si môžete bez výčitiek dopriať aj večer a nepriberiete

Starajte sa o pleť

Pôvabná blondína vedela, že aj keď ju príroda obdarovala krásou, je na nej, koľko z nej si zachová. O svoju pleť sa Marilyn príkladne starala - každý deň jej okrem kompletnej rannej a večernej rutiny dopriala špeciálnu masku. Ak sa chcete inšpirovať jej rutinou, každé ráno a večer by ste si mali okrem vyčistenia pleti dopriať aj tonikum, špeciálne sérum - a na záver použiť krém určený pre váš typ pleti. Výsledkom vám bude svieža a mladistvá pleť.

Život bez soli

Ani božskej Marilyn, vlastným menom Norma Jean, však všetko nepadalo len tak z neba a našli sa dokonca aj veci, ktoré si musela odoprieť. V jej prípade išlo najmä o slané jedlá. Tie nielenže výrazne škodili jej pleti, ale pridávali nežiadúce kilá. Herečka si tak musela dávať mimoriadny pozor aj v reštauráciách. Na každom obede a večeri nezabudla kuchárov požiadať o minimálne použitie soli. Okrem toho si Marilyn nedopriala čokoládu - a keď už áno, musela byť horká. Nie každému však soľ vyslovene škodí, no je na vás, aby ste spoznali, čo vášmu telu robí zle a bez čoho sa viete zaobísť.

Milujte seba také, aké ste

Posledným tajomstvom jej krásy bolo jednoznačne jej sebavedomie. Marilyn sa o seba stále ukážkovo starala - či už to bolo fyzicky alebo psychicky. Aj keď bola často označovaná za naivnú, nikto nemôže odoprieť, že svojím šarmom a pôvabom si dokázala omotať všetkých mužov okolo prsta. To by sa jej bez sebadôvery, ktorou vyžarovala už od neľahkých tínedžerských čias, nepodarilo. Ako inak by totiž nemala problémy s nahotou či dokázala prišívať gombíky na podprsenku, aby evokovali stojace bradavky?

Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvo Audrey Hepburn k dokonalej figúre: Tieto tri veci robila každé ráno a večer, vďaka nim získala telo snov

]]>
Tue, 02 Jun 2020 06:00:00 2020-06-02 06:00:00 0
Splnila som mužovi jednu erotickú túžbu, o ktorej ma roky presviedčal: To, čo odo mňa žiadal potom, ma odrovnalo https://feminity.zoznam.sk/c/907817/splnila-som-muzovi-jednu-eroticku-tuzbu-o-ktorej-ma-roky-presviedcal-to-co-odo-mna-ziadal-potom-ma-odrovnalo
Hoci som bola v otázkach sexu zväčša skôr konzervatívna, napokon som môjmu mužovi prikývla na jednu vec. Tom čo však odo mňa žiadal, následne ma dostalo.
Splnila som mužovi jednu erotickú túžbu, o ktorej ma roky presviedčal: To, čo odo mňa žiadal potom, ma odrovnalo
Splnila som mužovi, jednu erotickú túžbu, o ktorej ma roky presviedčal
Mon, 01 Jun 2020 14:00:00

Hoci som bola v otázkach sexu zväčša skôr konzervatívna, napokon som môjmu mužovi prikývla na jednu vec. Tom čo však odo mňa žiadal, následne ma dostalo.

Sexuálne túžby a priania žien a mužov bývajú zväčša diametrálne rozdielne. Samozrejme závisí to aj od miery intimity a dôvery, ktorú medzi sebou dvojica má a toho, čo sme ochotná alebo ochotný pre toho druhého urobiť. Svoje o tom vie aj Alena. 

Prečítajte si aj: Manželka mi bola neverná s kolegom: Na celej veci ma však naštvalo niečo úplne iné

Keď muž očakáva niečo viac...

"S Tiborom máme klasické manželstvo. Sme spolu sedem rokov, náš sex je dobrý, no on stále očakáva viac. Rád skúša nové veci, miluje dobrodružstvá, vzrušenie a adrenalín. V podstate od začiatku vzťahu na mňa v spálni s jednou vecou naliehal a ja som ju vnútorne akosi nedokázala spracovať. Práve v posteli som ja tá konzervatívnejšia. No napokon som si však prikývla, keďže som pochopila, že to budem mať predostreté pravidelne."

Navyše sa Alena bála aj toho, aby si práve na erotické hry nezačal jej muž, hľadať niekoho iného. Bola si vedomá svojej povahy a toho, že mnohým ženám by pripadala jeho požiadavka normálna. 

"Chcel odo mňa sex na verejnosti. Taký, pri ktorom nás môže niekto odhaliť. V malej uličke v meste, v reštaurácii na toaletách, či na návšteve u kamarátov, v ich spálni. Išlo mu o ten adrenalín a to, že nás kedykoľvek môže niekto odhaliť. Nakoniec som teda prikývla a milovali sme sa večer, v malej uličke v centre mesta. Musím uznať, že ten sex bol iný. Oveľa vášnivejší, intenzívnejší a môj muž bol ako vymenený. Veľmi si to užíval a v konečnom dôsledku aj ja." 

Toto neviem spracovať dodnes

Alena si myslela, že týmto majú otázku erotiky a spestrenia vyriešenú. Predstavovala si, že z času na čas mu takéto niečo splní a všetci budú spokojní. No veľmi sa mýlila. Po tejto skúsenosti chcel Tibor zase viac.

Neprehliadnite: Vzdala som sa muža kvôli milencovi: Na scenár, ktorý nasledoval, som ani náhodou nebola pripravená

"To, čo však odo mňa žiadal tentokrát som už nedokázala spracovať. Chcel klasickú trojku. Dokonca si aj vybral moju kamošku, s ktorou by si to vedel predstaviť. Bola to krstná našich detí (nie pokrvné puto medzi nami nebolo, ale aj tak)."

"Takéto niečo by som nedala. Samozrejme som nesúhlasila a doteraz to úplne neviem predýchať. Najmä fakt, že mal aj premyslené, s kým by sa ešte chcel vyspať. Poviem vám, že ideálna devíza našej budúcnosti, to veru nie je." 

]]>
Mon, 01 Jun 2020 14:00:00 2020-06-01 14:00:00 1
Ikonická Victoria Beckham v tom má jasno: Tieto potraviny si môžete bez výčitiek dopriať aj večer a nepriberiete https://feminity.zoznam.sk/c/907823/ikonicka-victoria-beckham-v-tom-ma-jasno-tieto-potraviny-si-mozete-bez-vycitiek-dopriat-aj-vecer-a-nepriberiete
Aj keď túžite po postave ako z módneho editoriálu, nemusíte po večeroch hladovať. Jasno v tom má aj ikonická Victoria Beckham. Nevie si predstaviť, že by išla spať hladná. Pozrite sa však, ktoré potraviny si vo večerných časoch výlučne dopraje.
Ikonická Victoria Beckham v tom má jasno: Tieto potraviny si môžete bez výčitiek dopriať aj večer a nepriberiete
Victoria Beckham v tom má jasno, tieto potraviny si môžete bez výčitiek dopriať aj večer
Mon, 01 Jun 2020 12:00:00

Aj keď túžite po postave ako z módneho editoriálu, nemusíte po večeroch hladovať. Jasno v tom má aj ikonická Victoria Beckham. Nevie si predstaviť, že by išla spať hladná. Pozrite sa však, ktoré potraviny si vo večerných časoch výlučne dopraje.

To, ako sa cítite vo vnútri, vyžarujete navonok

Sympatická a ikonická  Victoria Beckham sa pohybuje vo vodách showbiznisu a módneho priemyslu už niekoľko rokov. To, že má 46, by jej netipoval hádam nikto. Je jasným dôkazom toho, že vek je len číslo. Môže sa totiž pochváliť postavičkou, ktorú jej podľa nás závidia aj dvadsaťročné kolegyne.

Navyše je vždy chic, elegantná, štýlová, ženská a pôsobí mimoriadne vyrovnane. Sama tvrdí, že v tomto prípade je za to zodpovedný aj štýl života a fungujúci vzťah. To, ako sa totiž človek cíti vo vnútri, vyžaruje aj navonok. 

Neprehliadnite: Speváčka Adele prešla neuveriteľnou premenou. Vďaka tomuto schudla neuveriteľných 50 kíl

Postavu má stále ako v dvadsiatke

Manželka známeho futbalistu a štvornásobná matka Victoria Beckham je známa tým, že sa o svoj vzhľad naozaj dôkladne stará. Vyskúšala nielen tie najrozličnejšie diéty, skrášľovacie procedúry, ale prešla si aj celou "plejádou" jedálničkov. Napokon však prišla na to, že jediné, čo človeku pomôže udržať sa vo forme je pravidelnosť a rituály.

Zásady, na ktoré nikdy nezabúda:

 • Ranný workout (beh, jogging, bicykel, cvičenie s vlastnou váhou alebo plávanie)
 • Každodenná ranná trojkombinácia na naštartovanie metabolizmu - teplá voda s citónom, olivovým olejom, kaymanským korením, melón a grapefruit
 • Pred každým hladným jedlom si dá malú misku orieškov s avokádom (vtedy zjete podstatne menej)
 • Hydratácia

Hoci sa kedysi snažila nevečerať, dnes už to nerobí a pokojne sa naje aj po 20:00 hodine. Zistila, že dôležité nie je to, kedy jeme, ale čo si doprajeme. Takže, už žiadne obavy z neskorej večere. 

Nie je to len o genetike, večer môže jesť každý

Večer by ste samozrejme mali premýšľať nad tým, čo si dáte na tanier. Ideálne je dopriať si jedlá, ktoré zasýtia, no majú minimum kalórií. Dobrou voľbou je zelenina v kombinácii s vajíčkami, či rybami. Krásna Victoria nedá dopustiť na brokolicu na pare, ktorá presne spomínaný atribút spĺňa perfektne, špenát - ten dokonale zaženie hlad, ryby s kombinácii s dusenou zeleninou a často siaha aj po zeleninových hranolkách s jogurtovým dippom.

Príklad večere podľa Victorie: 

 • brokolica na pare s vajíčkom
 • špenát s batátmi 
 • zeleninové hranolky s jogurtovým dippom
 • losos na víne s grilovanou mrkvou a rukolovým šalátom

Po večeri vypije vždy dva poháre vody. Veľa žien podľa nej zabúda na hydratáciu organizmu zvnútra a preto majú mnohokrát aj problém schudnúť. Piť dostatočné množstvo vody je podľa známej tmavovlásky viac, ako len žiadané. Tak na to nielen večer, ale aj počas celého dňa nezabúdajte. 

Čítajte tiež: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

]]>
Mon, 01 Jun 2020 12:00:00 2020-06-01 12:00:00 1
Nové účesy a premeny Sloveniek: Nela Pocisková získala touto farbou šmrnc, Emma Drobná zmenila strih https://feminity.zoznam.sk/c/907820/nove-ucesy-a-premeny-sloveniek-nela-pociskova-ziskala-touto-farbou-smrnc-emma-drobna-zmenila-strih
Ak máte chuť na nový fresh účes, máme pre vás pár tipov. Inšpirovať sa môžete štýlovými celebritami.
Nové účesy a premeny Sloveniek: Nela Pocisková získala touto farbou šmrnc, Emma Drobná zmenila strih
Inšpirujte sa účesmi slovenských celebrít
Mon, 01 Jun 2020 11:00:00

Ak máte chuť na nový fresh účes, máme pre vás pár tipov. Inšpirovať sa môžete štýlovými celebritami.

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská bola na začiatku známa svojou povestnou hrivou. Tú však pred niekoľkými mesiacmi vymenila za jemné vlny po ramená. Na prvý pohľad z jednoduchého strihu sa stal rýchlo trend, ktorý obletel Slovenskom. Niet sa čo čudovať, tento typ účesu pristane takmer každej žene. Ak máte chuť svoju korunu obzvláštniť, skúste si ju nechať premelírovať o tón svetlejšou farbou, než sú vaše vlasy. Opticky im tak dodáte objem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Prečítajte si: Účes ponytail bude veľkým letným hitom: Takto ho nosí Andrea Verešová, Alexandra Orviská je v ňom priekopníčkou

Emma Drobná

Jedna z našich najúspešnejších speváčok prekvapila novým zostrihom - svoju blonďavú hrivu vymenila za krátky strih ''na chlapca''. Tento typ účesu nie je vhodný pre všetky ženy, no keď vám už pristane, môžete si byť isté tým, že vám vynikne tvár a zvýraznite tým svoje ženské kontúry. Ak k tomu máte krásne veľké oči ako Emma, máte vyhraté.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by 3boy (@sebofilip) on

Diana Hágerová

Ďalšia krásna Slovenka je známa svojou prirodzenosťou. Ak na jej profile hľadáte pompézne účesy či stylingy, musíme vás sklamať, nakoľko sa Diana drží heslom, že v jednoduchosti je krása. Inak to nemôže byť ani pri jej kompletnej vizáži. Pri jemnom mejkape jej krátky strih vlasov uberá z veku a nepochybne aj kvôli tomu vyzerá 30-ročná mamička ako čerstvá tínedžerka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Diana Hágerová (@dihager) on

Ivana Gáborík 

Tanečníčka a podnikateľka je už nejaký ten čas taktiež verná mikádu, ktorý je pre ňu teraz, ako novopečenú mamičku, mimoriadne praktickým. Na takýto zostrih stačí totiž ráno aplikovať ochranný sprej a celý deň sa môžete spoľahnúť na to, že bude vyzerať dokonalo. Aj keď sa zdá, že tento strih sa dá nosiť len na jeden spôsob, nie je to tak. Príkladom je samotná Ivana, ktorá sa so svojimi vlasmi vie poriadne pohrať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lazysunday

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

Lucia Slaninková 

Bývalá misska na svojich vlasoch vyskúšala už všeličo - od strihu až po škálu rôznych farieb. Tentokrát sa však rozhodla pre prirodzenosť a svoju korunu krásy necháva z času na čas premelírovať. Svojím fanúšičkám dokonca odporučila tajný recept na objemné vlasy, ktorými sa ona môže naozaj pýšiť - po aplikovaní kondicionéru a ochranného spreju si ich stále prefénuje v polohe dole hlavou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Lucia Slaninkova (@slanchita) on

Martina Grešová

Módna návrhárka je už roky verná zaujímavej farbe vlasov, ktorú na nej obdivuje zrejme každá jej fanúšička. Ako Martina prezradila, na svoje vlasy si necháva aplikovať farbu odtieňu svetlý gaštan - a my musíme uznať, že sa to k jej svetlým očiam hodí skvelo. Nuž, Martina nemá skvelý vkus len na módny dizajn, ale aj celkový styling!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo) on

Nela Pocisková

Dvojnásobná mamička si po uvoľnení opatrení koronavírusu dopriala návštevu kaderníka - a výsledok je viac než skvelý. Aj keď to Nela nepotrebuje, nový zostrih ju omladil a dodal jej šmrnc. Nehovoriac o tom, že je ideálny na leto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Nela Pociskova (@pociskova.nela) on

]]>
Mon, 01 Jun 2020 11:00:00 2020-06-01 11:00:00 0
Šaty, ktoré z vás urobia naozaj najkrajšiu nevestu: Na svoju letnú svadbu voľte tieto strihy https://feminity.zoznam.sk/c/907809/saty-ktore-z-vas-urobia-naozaj-najkrajsiu-nevestu-na-svoju-letnu-svadbu-volte-tieto-strihy
Každá žena túži počas svadobného dňa vyzerať čo najkrajšie. A to docieli len vtedy, ak jej svadobné šaty skutočne podčiarknu jej osobnosť a prednosti.
Šaty, ktoré z vás urobia naozaj najkrajšiu nevestu: Na svoju letnú svadbu voľte tieto strihy
Mnohé ženy chcú byť počas svadobného dňa za princezné
Mon, 01 Jun 2020 10:00:00

Každá žena túži počas svadobného dňa vyzerať čo najkrajšie. A to docieli len vtedy, ak jej svadobné šaty skutočne podčiarknu jej osobnosť a prednosti.

Pierková princezná

Mnohé ženy chcú byť počas svadobného dňa za princezné. Niektoré jednoducho o tom snívajú skutočne od detstva a uvedomujú si to aj návrhári svadobných šiat. Pri výbere takýchto šiat zohráva úlohu jednoduchosť - jednoduchosť pri dolaďovaní make-upu, účesov či doplnkov. Vyniknúť musia v tomto prípade len šaty, všetko ostatné by malo ustúpiť do pozadia, takže zabudnite na výstredné závoje, náušnice či iné šperky. Čo sa týka materiálov, tak hitom leta sú práve pierkové aplikácie, ktoré dodajú celému vzhľadu ešte väčšiu noblesu a opulentnosť. 

Prečítajte si: Slovenka Barbora zažila na Bali svoju svadbu snov: Čo všetko však obnáša svadba v zahraničí?

Minimalistka s detailom

Aj minimalistky si môžu prísť túto sezónu na svoje. Ak preferujete jednoduché strihy, čisté línie, určite vás poteší fakt, že presne takéto šaty sú stále veľmi žiadané a populárne. Treba však myslieť na jednu vec - jeden detail navyše. Zaujímavé gombíky, mierna nášivky, či iný prvok, ktorý ozvláštni vaše svadobné šaty, sa ráta. 

Sexi mini s čipkou

Celkom nezvyčajná dĺžka šiat na svadbu, ale prečo nie? Ak mini dĺžka akýmsi spôsobom vystihuje vašu pozornosť a svadba sa koná skôr vo veľkolepom párty štýle, tak práve tento strih šiat je pre vás ako stvorený. Bonusom by mal byť čipkovaný materiál, ktorý im dodá noblesný punc. Ak takéto šaty skombinujete s elegantnejším účesom a zopár doplnkami, budete rozhodne sexi štýlovou nevestou. A kedy, keď nie práve cez leto sa hodí práve mini dĺžka?

Mohlo by vás zaujímať: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

Decentnosť

Je absolútne jedno, kto si čo myslí. Ak vy preferujete decentnú módu v súkromí, tak prečo by ste mali robiť výnimky počas svojho svadobného dňa? Naopak, práve vtedy by ste mali nechať vyhrať svoju osobnosť nad tým, čo očakávajú ostatní. A na decentnosti ako takej predsa nie je nič zlé. Vyznáva ju dokonca i módny dom Chanel. Ten na svojej nedávnej prehliadke v Paríži predstavil aj model svadobných šiat, ktoré by mohli oslniť každú ženu, ktorá preferuje takýto štýl. 

Neprehliadnite: Jennifer Lopez svadbu odkladá. Vydávať sa mala už o pár týždňov v Taliansku, napriek chýram o nevere

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

]]>
Mon, 01 Jun 2020 10:00:00 2020-06-01 10:00:00 1