Presunúť na hlavný obsah

Krásna Ivana Gáborík urobila radikálnu zmenu imidžu: Novým zostrihom účesu inšpiruje aj ďalšie ženy

Slovenské celebrity

Sympatická tanečnica Ivana Gáborík absolvovala pred niekoľkými dňami výraznú zmenu imidžu. Nie je za tým žiaden nový chlap, len túžba po niečom novom.

Šikovná podnikateľka a manželka jedného z najúspešnejších slovenských hokejistov Mariána Gáboríka si dopriala radikálnu obmenu strihu. Ivana sa rozhodla vyskúšať trendy bob, ktorý je stále v kurze a obľúbili si ho nielen slovenské, ale aj zahraničné celebirty. Medzi svetové herečky s týmto strihom patria napríklad Jenna Dewan či Kate Blanchett.

Stavila na trendy "boba"

S novým lookom sa pochválila fanúšikom na Instagrame a tí jej zmenu s nadšením prijali a na adresu blondínky nešetrili komplimentmi. Ivana nosila roky dlhé vlasy, ktoré si často upravovala do sexi plážových vlniek alebo copu. Jemné vlny si robí aj na novom "bobovi", výsledkom čoho, je nadýchaný, objemný a jemne strapatý účes.

Prečítajte si: Najkrajšia Európanka Petra Sliacka: Nádherná tehuľka sa pripravuje na príchod dieťatka a poznáme pohlavie

Jesenná móda v podaní Ivany

Ivana žije spolu s manželom Mariánom v slnečnom Los Angeles v Kalifornii a prechádzky si rada vychutnáva v obľúbenej štvrti Venice. Keďže móda prirástla tanečnici k srdcu, s novým účesom vyvetrala aj nové kúsky v šatníku. O slnečné lúče nemajú v L.A. núdzu, takže okuliare sú must have kúskom každého outftu. Základom oboch outfitov je rocková kožená sukňa, ktorá v spojitosti s oversize sakom vytvorila jemne elegantný, no zároveň rebelský look. Plus si zaslúži aj za sieťované ponožky, ktoré dodali zvyšku oblečenia ten správny šmrnc. V druhom športovejšom outfite skombinovala k sukni vlnený rolák ťavej farby a na miesto kabelky zvolila stále módny batoh. Pri pohľade na tanečnicu síce nemožno hovoriť o klasickej jesennej móde, ale ako inšpiráciu na babie leto to berieme!

Aké vlasy pristanú Ivane Gáborík viac?

spolu hlasovalo 354 ľudí

Dlhé
210
Krátke
144

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus