Presunúť na hlavný obsah

V ktorých otázkach vám najčastejšie muž klame? Pri Baranovi pozor na úprimnosť, Býk zatajuje počet mileniek

Feminity

Pokiaľ chcete zistiť, či je váš pán dokonalý, skutočne perfektný, zistite si, v akom znamení sa narodil. To totiž o ňom prezradí oveľa viac, ako ste zrejme predpokladali.

Niektoré znamenia zverokruhu patria medzi tie menej úprimné. Muži narodení v nich sú síce dobrými partnermi, no v mnohých veciach majú tajnosti. Chcete vedieť, či sa aj ten váš radí do tejto kategórie? 

Neprehliadnite: Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

Baran

Zaujíma vás, v ktorých otázkach vám najčastejšie muž po vašom boku klame? Pokiaľ ste vo vzťahu s Baranom, mali by ste zbystriť pozornosť v oblasti jeho úprimnosti. Tá je totiž jeho slabou stránkou a naozaj mu to pri nej škrípe. Nie sú veľmi priami, radi veci a situácie zľahčujú a práve preto im v mnohých otázkach chýba odvaha povedať veci tak, ako sa naozaj majú.

Býk 

Býk je typický dobyvateľ. Miluje ženy a ženy milujú jeho. O ich pozornosť rozhodne nemá núdzu. Všade, kde sa objaví, upúta pozornosť okolia. Možno aj práve preto, máva veľmi často za sebou niekoľko vzťahov, ktorého súčasťou sú mnohokrát aj bokovky. Nielen ich, ale aj počet svojich bývaliek rád zatajuje. Uvedomuje si, že to nebýva najmenšie číslo.

Čítajte tiež: Myslela som si, ž ho priťahujem, nakoniec som pochopila, aký typ muža ma vlastne oklamal

Lev 

Levy milujú slobodu a dobrodružstvá. Radi si život úžívajú, patria medzi bohémov a presne tak sa aj správajú. Viete v čom vám nikdy nepovedia pravdu? V otázkach flirtovania. Hoci ho berú ako bežnú súčasť života, pred vami sa budú tváriť, že vlastne ani nevedia, čo to slovo znamená. Nech sa deje čokoľvek, jednoducho ho nepriznajú. 

Strelec

Ak sa vám darí vo vzťahu udržať muža v tomto znamení, môžete si gratulovať. Ide o chlapov, ktorí milujú slobodu a akýkoľvek dlhodobý zväzok im naháňa hrôzu. Ak sa však skutočne zaľúbia, urobia pre svoju polovičku všetko. Napriek tomu, vám nezávislý Strelec nikdy neprezradí, ako často vás porovnáva so svojimi bývalkami. Je to pre neho niečo ako hra. Skúma, porovnáva, v duchu analyzuje. Nahlas to však neprizná,  tým si môžete byť istá.

Narodil sa Váš partner v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 123 ľudí

Áno
73
Nie
50

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe