Presunúť na hlavný obsah

Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová, európska priateľka Brada Pitta?

Zahraničné celebrity

Už od momentu, kedy sa Brad Pitt a Angelina Jolie dali dokopy, ich ostro sledovali médiá. Nezmenilo sa to ani po ich rozvode, práve naopak. Celý svet s napätím sleduje, kto sa objaví po boku dvoch hereckých ikon - a zdá sa, že práve Brad je tým prvým.

Od rozchodu hviezdnej dvojice bol najmä Brad Pitt spájaný s mnohými krásnymi ženami. Jednou z nich bola práve jeho bývalá manželka, herečka Jennifer Aniston. Viaceré zdroje z ich okolia nasvedčovali tomu, že dvojica má stále k sebe blízko a niet pochýb o tom, že to medzi nimi stále iskrí. V jeho živote sa dokonca objavila aj mladá umelkyňa Alia Shawkat, ktorú sprevádzal na umeleckej výstave. Zdá sa, že z tohto rande však nič nevzišlo. „Dnes som tu so svojou mamou, nakoľko akákoľvek iná žena po mojom boku sa podľa novinárov stáva automaticky mojou novou priateľkou,'' úsmevne začal svoj príhovor na odovzdávaní cien Brad čím potvrdil fakt, že je stále nezadaný.

Zdá sa však, že dnes je už všetko inak. Len pred niekoľkými dňami bol Brad prichytený na najromantickejšom mieste sveta - v Paríži, spolu s nemeckou modelkou Nicole Poturalski. Na tom by na prvý pohľad nemuselo byť nič podozrivé, ak by sa dvojica vášnivo nebozkávala. „Správali sa tak trochu ako zamilovaní tínedžeri. Aj keď to bolo miesto, kde ich mohli vidieť všetci, podľa všetkého im to bolo fuk,'' opisovalo situáciu viacero francúzskych médií. Dvojica si to namierila z Paríža do Nice, kam leteli súkromným lietadlo. Predpokladá sa, že spolu strávili čas na zámku, ktorý si Brad zaobstaral ešte za manželstva s Angelinou.

Prečítajte si: Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Tieto dvojice si vyrobili svetovú hanbu, ktorá žena bola vydatá len 55-hodín?

Utajený vzťah na diaľku

Zatiaľ nie je známe, kde a za akých okolností sa nová dvojica zoznámila. Faktom však je, že sa pozná už dlhšiu dobu. Ešte v novembri totiž sedela Nicole, umeleckým menom Nico Mary, vedľa Brada Pitta na omši, ktorú usporiadaval Kanye West. Je pravdepodobné, že tam prišli spolu a súdiac podľa ich výrazov tvárí je jasné, že sa spolu bavili. Ešte pred niekoľkými týždňami si taktiež Nicole pridala na sociálnu sieť fotografiu z Los Angeles, ku ktorej napísala krátky, no výstižný popis. „Chýbajú mi prechádzky s mojou láskou,'' napísala vo februári a kto vie, či tým myslela Brada. 27-ročná modelka totiž s hercom udržiava vzťah na diaľku - zatiaľ, čo je Brad väčšinu času v slnečnej Kalifornii, Nicole pôsobí v Nemecku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa THE MOOD (@themoodmagazine_),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nico (@nico.potur),

Neprehliadnite: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa s Nicolou už stihol oženiť a údajne čakajú bábätko

Nicole však nie je len kadejakou typickou modelkou. Kráska ovláda plynule 5 jazykov, medzi nimi aj poľštinu a predtým, než sa stala modelkou, snívala o kariére biologičkou. Okrem iného má malého syna Emila, o ktorého sa momentálne stará sama. Nepochybne jej k tomu pomáha aj Brad, ktorý sa s Emilom už pozná. Podľa príspevkov na Instagrame je totiž očividné, že dvojica spolu trávila už viac času - Nicole už totiž dávnejšie naznačuje na svojej sociálnej sieti vzťah v inotajoch. Neznámeho muža, ktorý jej robil spoločnosť najmä počas karantény, označovala ako lásku a lepšiu polovičku. Nuž, ak by to nebol Brad, bola by to veľká zhoda okolností. Ešte väčšou zhodou je však fakt, že Nicole vyzerá akoby Angeline z oka vypadla - úzky nos, plné pery a svetlé oči. Čo myslíte? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nico (@nico.potur),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nico (@nico.potur),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nico (@nico.potur),

- Najčítanejšie -