Presunúť na hlavný obsah

Kľúčové prvky, na ktoré by ste sa pri líčení mali zamerať: Táto jeseň bude patriť hlavne trendu z 90. rokov

Krása

Nová sezóna, nové spôsoby, ako sa nalíčiť. Inšpiráciu sme pre vás hľadali priamo u svetových make-up artistov. Čo bude teda hitom jesene?

Samozrejme, nemôžeme čakať niečo úplne nové. Trendy sa skôr obmieňajú, a po horúcich letných dňoch, kedy viac dominovala prirodzenosť, to túto jeseň môžete skúsiť s niečim iným. 

90-tky

Tenké očné linky. Prevažne na spodnom viečku. Pamätáte si na tento trend? Trend, ktorý ovládol 90-te roky, je opäť v centre pozornosti. Vidieť sme ho mohli nedávno na modelke Belle Hadid. A táto žena rozhodne vie, ako nosiť akékoľvek trendy. Možno tak predpokladať, že aj vďaka nej sa očné linky opäť ujme a budú dominovať jesennej sezóne ako kľúčový prvok celkového líčenia. Môžete ich nosiť v dramatickom prevedení, rovnako ako Bella, alebo s prirodzenejším make-upom, kde okrem spodnej očnej linky uvediete do centra pozornosti pery nejakým výrazným rúžom. 

Neprehliadnite: Pripravte si pleť na jeseň: Aktívne látky sú ideálne pre najčastejšie pleťové problémy, tvrdí dermatologička

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erin Parsons (@erinparsonsmakeup),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erin Parsons (@erinparsonsmakeup),

Nerozlučná dvojica

Reč je o rúži a líčkach. Tón v tóne, alebo bláznivejšia verzia - ružové líčka, červenší rúž... Aj toto môžete nosiť a budete vďaka tomu neprehliadnuteľná. Trochu výraznejšie líčenie vám môže pridať na sexappeale. Dôležité je pri tomto make-up myslieť na to, čo zvýrazniť a čo nie. Keďže prvé husle hrajú šťavnaté líčka a aj pery, tak oči by mali zostať takmer nedotknuté. Jemná špirála, vyčesané obočie a nič viac nepotrebujete. 

Pozrite si: 5 neodmysliteľných pomocníkov pri líčení: Toto by malo byť taktiež základom vašej kozmetickej tašky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta),

Rám

Viete, čo sa považuje za pomyselný rám tváre? Práve obočie. Časť, ktoré posledné roky prešla veľkou zmenou. Stále platí, že čím prirodzenejšie a hustejšie obočie máte, tým lepšie. Lenže tentokrát sa predsa len do toho pridá trochu úpravy. A to v podobe kefky na obočie a vazelíny. Vyčesané obočie, ktoré má tzv. mačací efekt, milujú make-up artisti natoľko, že na každej hviezde na červenom koberci ho môžete vidieť. I keď teraz trochu pomenej vzhľadom k situácii...

Takže ak sa môžete pýšiť hustým obočím, stačí len jeho správna úprava a vlastne nič navyše nepotrebujete. Zafixujte ho práve vazelínou, ktorá mu tiež dodá lesk a máte dokonalú vzhľad. 

Bude vás zaujímať: Trik, vďaka ktorému zistíte, či sa vám hodia kratšie vlasy: Počuli ste už o tomto pravidle?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta),

 

FEMINITY TIP: PRODUKTY, VĎAKA KTORÝM DOCIELITE LÍČENIE, KTORÉ JE HORÚCIM TRENDOM SEZÓNY, NÁJDETE V PRILOŽENEJ FOTOGALÉRIÍ

- Najčítanejšie -