Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky skracujú svoju korunu krásy: Kto podľahol výrazne kratším vlasom?

Slovenské celebrity

Krátky účes je nielen praktický, ale aj elegantný, má šmrnc a môžete vďaka nemu každý deň vyzerať inak. A vedia to dobre aj naše známe tváre.

Diana Hágerová

Sympatická moderátorka Diana Hágerová je známa tým, že sa vlasových premien rozhodne nebojí. Kým kedysi nosila dlhé, blond vlasy, ktoré boli jej poznávacím znamením, v období odkedy je mamou, si užíva výrazne kratší zostrih. A experimentuje aj s jemnými farebnými variáciami. Tieto farebné šampóny, sú aktuálne veľkým hitom, keďže vlas nepoškodzujú a urobia vám dokonalú zmenu na počkanie. 

Veronika Vágnerová

Milá, krásna podnikateľka a mama, Veronika Vágnerová vyzerá z roka na rok lepšie. To je jednoducho fakt. Aj ona nabrala odvahu a prešla nielen k výrazne tmavším odtieňom, ako kedysi, ale aj dĺžku vlasov značne skrátila. A treba uznať, že tento look jej veľmi pristane. Je to nielen chic, ale pridáva to aj na sexappeale.

Prečítajte si: Ako býva Dominika Navara Cibulková? Nahliadnite do jej súkromia a pozrite si, ako má zariadený byt

Natália Germáni

Azda najzásadnejšou vlasovou premenou, prekvapila v poslednom období slovenská herečka a mama, Natália Germáni. V jej prípade si to však vyžiadala rola v novom filme. „Je to súčasť, je to výzva a ja som vďačná za to, ze mi toto povolanie prináša aj týmto smerom úplne nové pocity vnímania seba. Aj cez také možno povrchné maličkosti ako je napríklad zmena vlasov. Keď na seba hľadím v zrkadle, necítim sa zatiaľ veľmi ako Natália,'' napísala na sociálnej sieti. A hoci sama s touto zmenou nebola od začiatku veľmi stotožnená, my myslíme, že jej to naozaj pristane. Navyše, kratšie vlasy sú aj pri deťoch mimoriadne praktické. 

Magdaléna Šebestová

Nádherná podnikateľka a mama malej Ninky, Magdaléna Šebestová, v poslednom období doslova žiari. Vyzerá skutočne šťastne a spokojne. No a jej koruna krásy, prešla tiež skracovaním. Hoci sme ju roky poznali ako dlhovlasú tmavovlásku, už nejaký ten čas, nosí výrazne kratší zostrih. Vyzerá skvele. Ak túžite po zmene, choďte do toho! Tieto ženy sú jasným dôkazom, že je to dobrá voľba. 

Neprehliadnite: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

- Najčítanejšie -