Presunúť na hlavný obsah

Obľúbené destinácie známych česko-slovenských celebrít. Kam sa toho roku oplatí cestovať?

Lifestyle

Dovolenková sezóna začala, no napriek tomu ešte väčšina z nás len rozmýšľa, kde si toto leto oddýchne. Ponúkame vám tri tipy, na ktoré nedajú dopustiť ani obľúbené celebrity.

Chorvátsko 

Jedna z najznámejších a najvyhľadávanejších destinácii je stále v kurze. Neprepadne stereotypu a presvedčeniu, že vás táto krajina už unudila. Chorvátsko má v ponuke množstvo zaujímavých ciest, ktoré ste ešte určite nevideli. Od impozantnej prírody až po historické mestá, to všetko sa dá skĺbiť s pobytom pri čistom, kamienkovom mori, pri ktorom si oddýchnete. 

Na túto destináciu nedajú dopustiť ani Gáborikovci, ktorí sa do nej vracajú pravidelne každý rok. Najnovšie si Marián a Ivana spravili kapitánsky kurz, vďaka ktorému môžu spoznávať Chorvátsko aj z plavby loďou. Dopustiť naň nedá ani bývalá riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko, Magdaléna Šebestová

Prečítajte si: Známe Slovensky si už užívajú prvé popandemické uvoľňovanie opatrení: Kto tam vycestoval?

Portugalsko

Známa, no nie až tak vyhľadávaná destinácia, si nepochybne zaslúži turistickú pozornosť. Táto krajina ponúka nielen impozantné a dychberúce pláže, ale zároveň aj miesta, ktoré sú ako vystrihnuté z katalógu. Nehovoriac o tamojšej atmosfére miest, ktoré sa zvyknú tiež označovať ako párty mestá, nakoľko v nich neustále prebieha ''nočný život''. 

Najideálnejšie je vybrať sa do tejto destinácie v dvojici, prípadne s priateľkami. Ak sa však chcete viac kochať prírodou, Portugalsko ponúka dokonalé výlety aj pre malých bádateľov. „Krásna krajina, ktorá ponúka množstvo krásnych, rozmanitých pláží. Antlatický oceán je síce trošku studený, ale ja zimomrivá, som to zvládla s veľkou radosťou. Celým pobrežím Algarve stojí za to prejsť,'' odporučila destináciu aj modelka Veronika Vágnerová. Okrem nej sa momentálne v Portugalsku nachádza aj návrhárka Martina Grešová, ktorá si túto destináciu nevie vynachváliť.

Mohlo by vás zaujímať:  Užite si leto v bezpečí a objavujte krásy Slovenska: Tu si horúce mesiace vychutnáte aj napriek tomu, že neprekročíte hranice

Grécko 

Rozprávková krajina láka Slovákov najmä v posledných rokoch. Niet sa čomu čudovať - čisté modré more, zaujímavá architektúra v bielej farbe, ale aj lokálna atmosféra sú veci, na ktoré nedajú mnohí dopustiť. Práve preto sa Grécko ponúka mnoho lokalít, kam sa vybrať - od historických miest až po ostrovy, kde si môžete vychutnávať nedotknutú prírodu. 

Na túto lokalitu nedá dopustiť viacero známych tvárí, vrátane fitnessky Lucie Mokráňovej. Tá si dovolenku užíva so svojou rodinou - a len ročnou dcérkou Talinkou, čím dokazuje, že aj keď je Grécko známe taktiež ako ''párty'' krajina, je v ňom možné nájsť pokoj a skvelé miesto na odpočinok.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe