Presunúť na hlavný obsah

Desiatky vzťahov, sedem neúspešných manželstiev. Koľko chlapov vystriedali slávne Kardashianky?

Zahraničné celebrity

Rodina, o ktorej počul už každý. Kardashianky sú ikonickými, či sa nám to páči a či nie. S príchodom sociálnych sietí nastavili novú éru, ktorá zdá sa, ani zďaleka nekončí. Záujem o nich totiž stále stúpa.

Písal sa rok 1978, keď si mladá modelka Kris Hougton zobrala za manžela vplyvného právnika Roberta Kardashiana. Rodina patrila k tým vyššie postaveným v Kalifornii, no napriek tomu neovplývali slávou. Robert sa totiž viac než na spoločenský život zameriavala na kariéru právnika (pozn. redaktora jeden z jeho najznámejších prípadov bol prípad O.J. Simpsona, kedy športovca obhajoval). To sa však príliš nepozdávalo jeho manželke, ktorá sa vo zväzku začala nudiť a našla si milenca. Manželstvo sa čoskoro stalo nefunkčné a dvojica išla napriek tomu, že spolu vychovávali tri dievčatá, od seba. 

Kris len pár týždňov po rozvode povedala áno Bruceovi Jennerovi, jednému zo športových reprezentantov Spojených štátov. Atlét, ktorý pre Ameriku na olympijských hrách vybojoval medailu, bol kedysi známy ako sexsymbol a možno práve preto nemal problém s rodinou šou The Keeping Up With the Kardashians, kde aj on odhaľoval svoje súkromie. Po 23 rokoch manželstva prišla pre Kris ďalšia rana, ktorú by zrejme nečakala žiadna manželka - a to, že sa Bruce rozhodol stať sa ženou. Dnes je známy ako Cailtyn Jenner

Aká matka, taká... 

... také (skoro) všetky. Kardashianky sú síce podľa viacerých rebríčkov považované za jedny z najkrajších žien sveta, no faktom ostáva, že si toto privilégium možno až príliš uvedomujú. O stabilnom vzťahu sa v ich rodine totiž skutočne nedá hovoriť. 

Zatiaľ čo najvýraznejšia z nich, Kim Kardashian, končí už svoje tretie manželstvo, na pretras je aj Khloé. Tá bola síce vydatá len raz, no vzťah s basketbalistom Tristanom Thompsonom, ktorému porodila dcérku True, je považovaný za poriadne kontroverzný. Slávny športovec totiž celebritu podviedol hneď niekoľkokrát, dokonca aj tesne pred pôrodom. Khloé mu odpustila, dokonca s ním plánovala ďalšie dieťa, no Tristan tento postup následne zopakoval ešte trikrát. „Nerozumiem, ako môže ešte takému človeku veriť,'' znel jeden z komentárov na sociálnej sieti Twitter. O čosi lepšie je na tom Kourtney, ktorá má za sebou síce jeden rozvod, no momentálne je zdá sa v šťastnom vzťahu.

VIDEO: Kourtney Kardashian so svojím novým priateľom Travisom Barkerom

 

 

Za Kim a Khloé však nezaostávajú ich sestry Kendall a Kylie, ktoré napriek pomerne nízkemu veku vystriedali veľké množstvo chlapov. Zatiaľ čo supermodelka Kendall randila hneď s niekoľkými športovcami, väčšinou s basketbalistami, Kylie sa zameriala na hudobníkov. Azda najznámejší je jej vzťah s raperom Travisom Scottom, s ktorým má dcérku Stormi. Na samotnom vzťahu by nebolo nič zvláštne, ak by s ním predtým nerandila jej spomínaná sestra Kendall. 

„Kendall je lepšia a krajšia osobnosť. Zato Kylie je však lepšia v posteli,'' porovnal umelec dve sestry a zdá sa, že tie si z toho ťažkú hlavu nerobia.

Každopádne zdá sa, že týmto zoznam mužov, ktorí sa ocitli v klane čo i len na malú chvíľu, nekončí. Mama Kris je totiž momentálne zasnúbená s výrazne mladším hercom Coreyom Gambleom. Kendall potvrdila svoj vzťah s hviezdou NBA, Devinom Bookerom. Či sa niekto objaví aj po boku dnes už nezadaných sestier Kim, Khloé a Kylie, je zatiaľ otázne. Isté však je, že o pozornosť nemajú núdzu a vyberať si z čoho rozhodne majú...

Neprehliadnite: Prelietavá Kendall Jenner: Na rováši má hneď niekoľko vzťahov, všetky sú však len so slávnymi mužmi