Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vzťah ku kráse Priyanky Chopry Jonas umocnilo jej indické dedičstvo: Aká je najlepšia rada, akú dostala?

Zahraničné celebrity

Ako jedna z mála bollywoodskych herečiek prerazila Priyanka Chopra Jonas aj v Hollywoode. Nedávno sa stala globálnou ambasádorkou Max Factor. Z čoho vychádza jej vzťah ku kráse a akej prekvapivej rady sa v živote drží?

Jedna z najuznávanejších juhoázijských žien v priemysle veľvyslankyňou Max Factor

Priyanka Chopra Jonas, bývalá Miss World, herečka, filantropka a manželka speváka Nicka Jonasa, je jedna z mála žien, ktorej sa podarilo preraziť okrem Bolywoodu aj v Holywoode. Stala sa tak jednou z najuznávanejších juhoázijských žien v priemysle. Nedávno sa stala globálnou ambasádorkou svetovej značky Max Factor. V rámci rozhovoru pre Glamour magazín o svojej novej úlohe prezradila: „Je veľmi vzrušujúce byť s Max Factor v tomto partnerstve, mám pocit, že spolu urobíme nejaké zábavné veci!“ 

Pozrite si video, ktoré predstavuje Priyanku Chopru Jonas ako globálnu ambasádorku Max Factor: 

Mohlo by vás zaujímať: Mať vzťah so sebou je dôležitejšie, než byť s niekým nasilu. Speváčka Selena Gomez o tom, prečo je sama

Rozhodla som sa cítiť sebavedomo 

Priyanka je známa svojou vyrovnanosťou, dôstojným vystupovaním, silou aj sebadôverou, na margo čoho povedala: „Rozhodla som sa cítiť sebavedomo. Nespolieham sa na to, že sebadôvera príde ku mne.“ No tiež dodáva, že si časom uvedomila, že sa nepotrebuje cítiť sebaisto každý deň: „Môžete si dovoliť byť zraniteľní, smutní... Ale keď sa musíte cítiť sebavedome, musíte byť schopní  zbaviť sa aj všetkých hlasov naokolo a sústrediť sa na to... je to zručnosť,“ vyhlasuje. 

Keď je svinstvo väčšie ako mačka, je čas jej zbaviť

Presne takto znela prekvapivá rada, ktorú dostala Priyanka od legendárneho hudobného producenta Jimmyho Iovina. Tejto rady sa drží už roky a čo v preklade znamená?  „My ako ľudia sme emocionálni hromaditelia, radi si navrávame, že všetko zvládneme. Avšak, keď je toho skutočne veľa, keď je to svinstvo väčšie než dôvod, pre ktorý emócie a veci hromadíme, je lepšie sa tej „mačky“ jednoducho zbaviť,“ vysvetlila so smiechom Priyanka a ako dodala, aj vďaka tejto rade sa jej darí byť tým, kým je a cíti sa sebaisto.  

Čítajte tiež: Čím viac starnem, odmietam predstavu iných o tom, ako by som mala vyzerať: Rosie HW prezradila osobné rituály

Vzťah, ktorý mám ku kráse, moje dedičstvo ešte viac umocnilo 

Priyanka tiež prezradila v rámci spolupráce s Max Factor, že sila make-upu je niečo, čo sa naučila využívať už dávno vo svoj prospech: Líčenie pre mužov aj ženy môže byť niečo, čo vám pomáha cítiť sa sebavedome... Môžete ho použiť na toľko spôsobov. Môžete ho použiť na vyjadrenie. Môžete ho využiť na to, aby ste sa cítili dobre. Môžete ho použiť na skrytie nedostatkov a na zvýšenie sebadôvery.“ Jej „posadnutosť“ krásou a make-upom začala v jej rodnej Indii, kde je podľa jej slov veľa krásnych žien. Vraj sa začala líčiť líčidlami svojej mamy, keď mala asi 4 roky: „Myslím si, že vzťah, ktorý mám ku kráse, moje dedičstvo ešte viac umocnilo,“ dodala. Ako inak, má na mysli svoje korene, Indiu. 

Neprehliadnite: Nielen ženy, ale aj muži majú právo starať sa o seba. Harry Styles otvorene o líčení a móde

Týmto vyjadrením Priyanka ukončila svoj rozhovor pre spomínaný magazín a my sa ani nedivíme, že si Max Factor vybral práve ju za svoju ambasádorku... Talentovanú, vyrovnanú, sebavedomú so skvelým zmyslom pre humor. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe