Presunúť na hlavný obsah

Glam girl: Pripravte sa na sviatky štýlovo, tieto kúsky môžete použiť počas Štedrého večera, či na silvestrovskej párty

Móda

Ak chcete počas sviatkov zažiariť, zvoľte outfit, ktorý upúta. Na jednej strane môžete staviť na samotné materiály, či nechajte vyniknúť doplnky. Je to len na vás!

Ak chcete byť počas Štedrého večera, či silvestrovskej párty za hviezdu, inšpirujte sa lookmi, pri ktorých je lesk a dotyk luxusu kľúčový. Vrstvite, kombinujte, nebojte sa trblietok a výraznejších doplnkov. V tieto dni je to nielen povolené, ale priam žiadané. 

Nežnosť a jemnosť na prvom mieste

Sukňa a top v jednom tóne, môžu na prvý pohľad pôsobiť ako nudná klasika, avšak nie so správnymi doplnkami. Siahnite po výrazných náušniciach, retiazkach, náhrdelníkoch. Prípadne môže ísť aj o jemné kúsky, ktoré navrstvíte a nakombinujete.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Veľmi žiadanými sú aktuálne malé ochranné korálky, ktoré skvele vyzerajú a majú aj takúto magickú funkciu. A predsa obdobie Vianoc je tým čarovným, no nie? 

Dynamický efekt, pri ktorom sa môžete spoľahnúť na jedinečnosť

Výbornou voľbou sú aj nohavice a sako v metalických odtieňoch. Na toto síce treba trošku odvahy, no ak milujete pánsky look, je to pre vás ako stvorené. Predsa len, nie všetky ženy inklinujú k sukniam a šatovými variáciám. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Keďže má ísť o sviatočný outfit, dobré je do neho implementovať aspoň jednu typickú vianočnú farbu. Skvele vynikne bordová a pokojne siahnite aj po vzoroch. Celkový váš výzor, tým získa určitú dynamiku.

Retro glam

No a pokiaľ milujete trblietky, lesk, štrasové kúsky, toto je pre vás. Áno, pokojne v tomto duchu môžete mať celý outfit. Kostým, či šaty držte však v takomto prípade pri troch farbách, keďže už len jednotlivé kúsky sú výrazné.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Výborne vyzerá zlatá spolu s čiernou a červenou. Je to výrazné, má to sviatočného ducha a vy budete určite neprehliadnuteľná. 

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe