Presunúť na hlavný obsah

Dve znamenia zverokruhu čaká začiatkom budúceho týždňa veľká vzťahová skúška: Rozchody aj nové lásky prinesú zmenu

Partnerské vzťahy

Hneď úvod nového týždňa bude pre dve znamenia zverokruhu naozaj kľúčový. V emocionálnej oblasti sa síce potrápite, no vo výsledku to bude stáť za to.

Konečne nájdete samých seba

Marec pre vás bude symbolom nových začiatkov a výziev. Najmä čo sa týka emocionálnej roviny. Tam skutočne prejdete akýmsi vlastným osobnostným prerodom, no verte, že vo výsledku to bude stáť za to, hoci sa to zo začiatku tak vôbec nebude zdať. Musíte sa nastaviť tak, že všetko, čo vám teraz život ponúka by ste mali čo najlepšie zúžitkovať.

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Dlhodobo totiž fungujete vo vzťahu, o ktorom viete, že nie je funkčný, zotrvávate v ňom len zo zvyku, vlastného strachu a pohodlnosti. Tomu všetko podriaďujete, lebo máte obavy urobiť krok vpred. Radšej potláčate vlastné emócie, túžby a len tak prežívate. Reč je o zadaných Vodnároch a Blížencoch.

No tomu je koniec a nastáva zásadná zmena. Pochopíte, že takto ďalej fungovať nedokážete. Nestane sa to však len tak z minúty na minútu. Bude za to zodpovedná osoba, ktorá vám vstúpi do života a vy si uvedomíte, že k nej cítite viac ako len náklonnosť. To bude prvý impulz, vďaka ktorému sa odhodláte konečne urobiť ten dlho obávaný krok. Opustíte človeka, s ktorým ste roky žili a vydáte sa na cestu za vlastným šťastím. Budú za tým slzy, plač, bolesť, no netreba tomu podliehať. Rozchody sú vždy plné emócií.

Neprehliadnite:  Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

To, či sa napokon dáte dokopy s osobou, ktorá vo vás vyvolala podnet odhodlať sa na to najťažšie rozhodnutie už bude len na vás. No uvedomíte si, že nič lepšie sa vám nemohlo stať. Konečne totiž nájdete samých seba. A tiež je isté, že nová láska vás čaká doslova za rohom. Len treba mať oči aj srdce otvorené a odhodiť zábrany. Teraz budete musieť urobiť prvý nový krok.

- Najčítanejšie -