Presunúť na hlavný obsah

Svadba Meghan Markle a princa Harryho sa stala nezabudnuteľnou: Jedného manžela predtým už mala a tá podoba s princom

Zahraničné celebrity

Svadba Meghan a Harryho patrila medzi kráľovské svadby, na ktoré sa len tak ľahko nezabúda. Kým princ mal pred oltárom premiéru, nevesta Meghan stála navliekala svadobnú obrúčku druhý raz. V minulosti sa vydala za producenta, s ktorým chodila takmer dekádu. Brali sa na pláži, v bohémskom štýle, ktorý bol na míle vzdialený od Windsorského zámku.

Onedlho to bude päť rokov, čo si Meghan Markle a princ Harry vymenili manželské sľuby. So zatajeným dychom ich pri tom sledoval celý svet vrátane vzácnych a dobre známych hostí. Svedkami obradu bolo 600 ľudí, čo nie je v porovnaní so svadbou Williama a Kate tak veľa. 

Vojvodkyňa so Sussexu predstúpila pred oltár v bielych šatách jednoduchého strihu s lodičkovým výstrihom a dlhými rukávmi, pričom najvýraznejším prvkom šiat bol dlhý závoj. Vyzerala prekrásne, rovnako ženích, ktorý svojej milovanej povedal "áno" vo vojenskej uniforme Blues and Royals. Po veľkolepom sobáši nasledovala hostina a po nej zábava. Tú si nenechali ujsť ani hollywoodske hviezdy ako Beckhamovci, George Clooney s manželkou Amal či Oprah Winfrey.

Šlo o prvú Harryho svadbu, no naopak sa to povedať nedá. Markle už raz vydatá bola. V roku 2011 si vzala muža, s ktorým chodila takmer dekádu. A týmto kľúčovým mužom nebol nik iný, ako Trevor Engelson - filmový a televízny producent. S Meghan ho spájalo práve ono prostredie filmu, keďže roky pôsobila ako herečka. Po siedmych rokoch spoločného randenia sa rozhodli pre septembrovú svadbu v Ocho Rios na severnom pobreží Jamajky.

Zosobášili sa na pláži počas desiatich minút, za prítomnosti stovky svadobčanov. Celé štyri dni potom oslavovali. Napriek týmto šťastným momentom a stabilnému vzťahu ich manželstvo nevydržalo dlhšie, než dva roky. Už v auguste 2013 žila dvojica oddelene. 

Prečítajte si: Mean girl Lindsay Lohan obrátila svoj život o 180 stupňov: Kedysi škandalózna herečka, dnes vzorná manželka a budúca mama

Meghanino a Trevorovo manželstvo pochovala vzdialenosť. Markle totiž po svadbe získala rolu v seriáli Kravaťáci a presťahovala sa do Toronta. Engelson ostal v Kalifornii. Netrvalo dlho a riešili rozvod, ich vzťah na diaľku jednoducho nefungoval. 

Dnes sú obaja šťastní po boku iného partnera. Meghan žije s princom a vychováva dve malé deti a Trevor sa oženil približne rok po tom, ako si Markle vzala Harryho. Jeho nevestou bola dietologička a dcéra miliardára Tracey Kurland.

Prečítajte si: Kráska s modrou krvou si vzala muža "drsniaka": Príbeh lásky kráľovninej vnučky a Mika Tindalla odštartoval v pube

- Najčítanejšie -