Presunúť na hlavný obsah

5 znakov, že je vám muž neverný: Pozrite sa, ako odhalíte jeho bokovky včas a bez toho, aby vám zlomil srdce

Feminity

Je to tak, nevera vždy bolí. A je jedno či ide o dlhodobý vzťah alebo krátkodobú známosť. Pozrite sa spolu s nami, ako ju odhalíte skôr než vám ublíži viac ako unesiete.

Áno, nevera bolí. Za akýchkoľvek okolností a v akomkoľvek veku. Viete však ako sa vyhnúť sklamaniu a predchádzať tomu, aby vám muž po vašom boku zlomil srdce? Stačí len vedieť v správny čas odhaliť, že sa niečo deje. 

Čítajte tiež: Ľudia narodení v tomto znamení sa najčastejšie rozvádzajú: Ako ste na tom vy

Prehnaná starostlivosť o seba

Samozrejme, všetci sa chceme páčiť a byť atraktívni. A asi každého potešia lichôtky. Keď sa vaša polovička začne o seba až príliš starať, treba za tým hľadať dôvod. Väčšinou sú to drobnosti, ktoré spolu úzko súvisia - zmena parfému, iný účes, nový outfit. Hoci tvrdí, že to robí kvôli vám, vídate ho tak len v čase, keď ide do práce? Nuž, úplne košér to asi nebude. 

Prestáva hovoriť ”Milujem ťa”

Nevera sa častokrát dá potvrdiť už len z bežného dialógu medzi vami. Ak vám partner prestáva hovoriť, to ako vás ľúbi a predtým to tak nebolo, zbystrite pozornosť. Pozorujte ho a snažte sa do neho vcítiť. Sama budete vedieť, či slová, ktoré vám hovorí myslí úprimne. Intuícia je v tomto prípade dokonalým ukazovateľom. 

Syndróm prázdneho mobilu

Väčšina ľudí, ktorí majú tajnosti sa snaží ”zahladiť” stopy už na začiatku. Pokiaľ sa stretnete s chronickým neverníkom, odhalíte ho práve na základe tohto bodu. Takíto muži totiž automaticky vymazávajú sms - ky, posledné volané čísla, dokonca aj e - maily. Ich mobil je za každých okolností úplne prázdny. Nenájdete v ňom ani pracovné záležitosti. Vôbec nič. A aj v prípade, že si na jeho telefóne chcete niečo pozrieť a on má výhrady, je to minimálne podozrivé.

Častejšie ”nadčasy”

Časté služobné cesty, hodiny nadčasov a nečakané pracovné schôdzky. Tak tu asi netreba ani hovoriť viac. Pokiaľ to nie je v bežnej náplni jeho práce, je to jasné. Váš pán ”Božský” neodlolal nejakej inej. A vy by ste mali cúvnuť oveľa skôr, ako vám naozaj ublíži. Nezabúdajte, že je veľká pravdepodobnosť, že muž, ktorý bol neverný raz, tak to urobí znova.

Odpustili by ste vo vzťahu neveru?

spolu hlasovalo 385 ľudí

Áno
86
Nie
219

Neprehliadnite: Na zoznamke som spoznala ženatého muža: Keď som sa ho spýtala túto jednu otázku, jeho odpoveď ma zarazila

- Najčítanejšie -