Presunúť na hlavný obsah

Pamätáte si na Charlieho anjelov? Chystá sa veľký návrat na filmové plátno a tieto herečky sa blisnú v hlavnej úlohe

Zahraničné celebrity

Krásne, múdre, sexi a akčné. Také boli filmové postavy anjelov, ktorí pracovali pre neviditeľného bossa Charlieho. Dylan, Natalie a Alex sa už čoskoro vrátia na filmové plátno, ale v novej podobe. Ktorá trojica herečiek tak nahradí tú predošlú?

„Skvelé, krásne a pracujú pre mňa“

Hoci herečky Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu neboli celkom prvými anjelmi, ktorí si zahrali slávne filmové postavy Natalie, Dylan a Alex, rozhodne si ich pamätáme všetci. Filmová séria vzišla s kultového amerického seriálu populárneho zo 70-tych rokov a stala sa medzi divákmi aj skutočne obľúbená. Slovami legendárneho a neviditeľného bossa Charlieho: „Kedysi to boli tri veľmi odlišné dievčatká, ktoré vyrástli v tri veľmi odlišné ženy s tromi vecami, ktoré majú spoločné: sú skvelé, krásne a pracujú pre mňa.“

Mohlo by vás zaujímať: Emma Watson v úlohe rozprávkovej krásky: Jej súkromná fotografia z natáčania si získala priazeň mnohých fanúšikov!

V hlavnej role filmového remaku sa predstavia...

Magazín Marie Claire informoval nedávno o tom, kto sa predstaví v hlavej role filmových Charlieho anjelov. Postavy Dylan, Natalie a Alex si zahrajú mladé a nadšené herečky ako Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska.

Mnohí fanúšikovia sa podľa magazínu tomuto obsadeniu potešili a nemôžu sa dočkať prvej filmovej premiéry, ktorá by mala byť uvedená do kín v polovici novembra tohto roka. 

Nová éra moderných a globálnych anjelov

Jedna z hlavných postáv, Ella Balinska zverejnila na svojom instagrame aj takúto spoločnú momentku z nakrúcania filmu. Zároveň sa pre magazín vyjadrila: „Remake si ctí dedičstvo filmu a zároveň zavádza novú éru moderných a globálnych anjelov.“ 

Čítajte tiež: Bond Girls kedysi a dnes: Takto sa za desaťročia zmenil prototyp najsexi ženskej postavy filmového plátna 

Remake filmu má odovzdať posolstvo

Tiež samotní tvorcovia remaku Charlieho anjelov sa vyjadrili že v skutočnosti chcú na film nadviazať, urobiť akýsi reštart, pokračovanie, v ktorom hlavné hrdinky budú spolupracovať a navzájom sa podporovať aj v otázke romantických pletiek. Filmovým pokračovaním tiež chcú odovzdať posolstvo, že ženy môžu robiť čokoľvek. 

Najlepšie hlášky z filmu by nemali rozhodne chýbať

Fanúšikov nepochybne zaujíma aj to, či v súvislosti so zachovaním dedičstva zaznejú vo filmovom remaku aj legendárne hlášky postáv. Pamätáte sa napríklad na tieto?

Neprehliadnite: (Ne)známa herečka sa preslávila "zo dňa na deň". Toto z blondínky spravilo hviezdu prvej veľkosti!

„Nikdy neposielajte muža, aby robil ženskú prácu.“

„Našla by som dokonalého chlapa a on by už mal perfektné dievča.“

„Viete, aké ťažké je nájsť kvalitného muža v Los Angeles?“

„Ste žena, máte ženskú intuíciu, ste detektív ... a nevedeli ste, že sa to stane?“

Nechajme sa teda prekvapiť.

Páči sa vám najnovšie herecké obsadenie remaku filmu Charlieho anjeli?

spolu hlasovalo 115 ľudí

Áno
16
Nie
99