Presunúť na hlavný obsah

V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Sex a vzťahy

Posledný vzťah našej známej Leny skončil fiaskom, neverou z partnerovej strany a ona sa po tejto príhode na chvíľu uzavrela. Potom do jej života prišiel Lukáš a všetko bolo medzi nimi krásne, kým sa do toho nezaplietol jej brat a Lukáš sa nezačal správať zvláštne.

Lene pri bývalom partnerovi dohovárala celá rodina, že dotyčnému neverí, a že sa to neskončí dobre, ona mala akoby klapky na očiach: „Nakoniec som ho pristihla pri nevere a veľmi sa sklamala. Po tejto skúsenosti som si povedala, že sa idem na chvíľu venovať len sebe. Tak to bolo nasledujúce dva roky a potom mi prišiel do života Lukáš,“ upresňuje Lena, ktorá svoj vzťah tajila aj pred rodinou, pretože si chcela vychutnať tie začiatky len s Lukášom osamote.

Mohlo by vás zaujímať: Mala som pomer s mužom najlepšej kamarátky: Keď sa stala táto jedna vec, pochopila som, akú hru s nami celý čas hral

S Lukášom bolo všetko perfektné, kým ho nepredstavila bratovi

Zdalo sa, že Lukáš je jej krvná skupina, rovnaký názor na život, spoločné záujmy, chémia medzi nimi tiež fungovala. Všetko bolo perfektné, avšak keď to už bolo vážne, rozhodla sa Lena, že ho predstaví rodičom a zvyšku rodiny. „Rodičia boli zo začiatku skeptickí, ale na druhej strane mi to priali. Dokonca brat si ma doberal, že konečne, lebo som vraj bola neznesiteľná, keď som bola sama. No viem, že to myslel v dobrom a tešil sa so mnou. Všetko sa zmenilo, keď sa Lukáš stretol s mojím bratom zoči voči a odvtedy som správaniu oboch nerozumela,“ opisuje vývoj udalostí, v ktorom jej dal jej brat jasne najavo, že s týmto chlapom jeho malá sestra určite nezostane. Keď sa ho pýtala na dôvody, nechcel povedať nič len toľko, že to rozhodne nie je muž pre ňu.

Od stretnutia s bratom sa Lukáš začal správať vyhýbavo

Od stretnutia s Leniným bratom sa aj Lukáš začal správať veľmi zvláštne. Zrazu k nej do bytu nechcel tak často chodiť, keď spolu komunikovali, mal samé vyhýbavé odpovede, často sa začal vyhovárať, že má veľa práce, napriek tomu jej stále opakoval, že ju má skutočne a úprimne rád, ale sú veci, o ktorých nič nevie. Tiež nechcel viac prezradiť a Lena bola z toho celá zmätená. „Potom prišiel s tým istým, že hoci ma miluje, nie je muž pre mňa, vraj  som lepšia než on a podobne. No namiesto toho, aby som začala plakať popredu do vankúša, som sa tentokrát nahnevala a navštívila brata. Cítila som, že vedel viac než priznáva a neustúpila som, kým mi nepovedal pravdu,“ pokračuje naša známa v rozprávaní.

Čítajte tiež: Roky mi trvalo, kým som pochopila, že ma môj partner len vyciciava: Neurobte rovnakú chybu

Brat Lene vysvetlil, akú minulosť má jej priateľ, ale...

Napokon Lene brat vysvetlil, akú minulosť má jej najnovší objav, ako sa vyjadril. Vraj v kruhoch akých sa jej brat pohybuje bol dobre známa firma. Vraj si napožičiaval peniaze od úžerníkov kvôli spoločnosti, ktorú založil, teraz spláca dlhy a ju vraj len využíva ako bankomat. Lena neváhala a konfrontovala Lukáša. Ten sa jej napokon so všetkým priznal, no tiež jej objasnil, že to bola mladícka nerozvážnosť, vraj chcel všetko, rýchlo a hneď a spojil sa s nesprávnymi ľuďmi. „Dnes si však svoje dlhy poctivo spláca a z chýb sa poučil. Vraj sa zľakol, keď ho môj brat konfrontoval, aby ma nechal na pokoji, aj toho, že svoju minulosť mi zatajil a bol presvedčený, že by som ho aj tak nechala. Tak som sa ho spýtala, či sa skutočne poučil a či je to medzi nami rovnako skutočné. Po jeho odpovedi som to riskla a dala mu znova šancu, aj keď brat stále namietal.“

Neprehliadnite: Dva roky som sa nevedela spamätať z rozvodu: Na dovolenke som podľahla cudzincovi, život mi zmenil od základov

Ubehol nejaký čas. Počas tejto doby sa aj Lenin brat začal postupne presviedčať o tom, že Lukáš to myslí s jeho sestrou vážne a že je pri ňom šťastná. Žiadne peniaze od nej neťahá, ako sa kedysi vyjadril, ale si svoje dlhy skutočne poctivo spláca. Zatiaľ to má teda šťastnú dohru a Lena je po čase presvedčená, že sa nezmýlila, keď mu dala druhú šancu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus