Presunúť na hlavný obsah

Plus size modelka Ashley Graham radí: Existuje jediný trik ako vyzerať v tehotenstve štýlovo aj s krivkami

Zahraničné celebrity

Jedna z najuznávanejších a najúspešnejších plus size modeliek súčasnosti, Ashley Graham, je v radostnom očakávaní. Jej tehotenské bruško sa už pekne zaobľuje a ako veľa z nás vie, je čoraz ťažšie obliecť sa. Toto je jej rada, aby ste aj s krivkami a vyčnievajúcim bruškom vyzerali štýlovo.

V týchto mesiacoch sa Ashley zaguľacuje stále viac

Plus size modelka Ashley Graham v obliekaní využíva rady svojej osobnej stylistky. Práve tá jej raz dala jednu dobrú radu, ako sa obliekať štýlovo aj  plnšími krivkami. Ashley si ju vzala k srdcu a riadi sa ňou celé roky. V plnej sile ju však využíva aj v týchto mesiacoch, kedy sa jej krivky zaobľujú ešte viac. Ashley sa konkrétne zaguľacuje momentálne len jedna telesná partia a to jej bruško, pretože je tehotná.

Mohlo by vás zaujímať: V plavkách a úplne bez retuše: Modelka svetových rozmerov sa za svoje telo nehanbí, jeho veľkosť si užíva

Hlavnou prioritou je pohodlnosť a praktickosť

Ashley pripúšťa, že každá žena má aj v tehotenstve iný tvar tela, inak sa jej mení. Treba preto využiť veľa osobitých trikov a nájsť si pritom svoj vlastný štýl, ako sa obliecť štýlovo. Treba poznať svoje telo, byť aj sebakritická. Pre každú sa hodí niečo iné, nedá sa to paušalizovať. No modelkinou prioritou, aby sa vo svojom tele s krivkami a rastúcim tehotenským bruškom cítila každá žena štýlovo a sebavedome, je toto: „Hlavnou vecou je, aby ste sa v oblečení cítili sto percentne pohodlne. Ak sa v niečom necítite pohodlne, nie ste spokojná. Vašu nespokojnosť vycíti aj dieťa a nie je dobré,“ prezradila pre magazín InStyle.

Čítajte tiež: Plus size modelka Ashley Graham nemá veľkosť XS a na svoje krivky je hrdá: Toto je dôvod, pre ktorý predsa len cvičí

Takto dáte pohodlnosti aj štýlovosť

Praktickosť a pohodlnosť tehotenského oblečenia je teda pre Ashley gro, avšak všetky dobre vieme, že nie všetko tehotenské oblečenie je zároveň aj moderné, štýlové, má šmrnc. Ako teda pridať štýlovosti na tejto pohodlnosti tehotenských vecí? „Treba sa povenovať aj doplnkom, topánkam, kratším bundám, ktoré môžete mať na sebe aj rozopnuté. Bruško treba hrdo ukazovať, nie ho skrývať. Akonáhle sa pokúsite bruško skrývať alebo príliš zaodieť, riskujete, že budete vyzerať ako jeden veľký vak,“ objasnila Ashley.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

Neprehliadnite: Štyri triky s oblečením, vďaka ktorému budete mať vždy vypnuté bruško: Takto to robia známe celebrity

Táto značka spĺňa modelkine kritériá

Ashley má aj jednu konkrétnu módnu značku, ktorej vďačí za veľa takýchto pohodlných tehotenských outfitov, ale aj plus size outfitov, keďže sa sústreďuje práve na takéto. Nedávno sa zúčastnila aj ich módnej prehliadky a pochvaľovala si. Ide o značku 11 Honoré, ktoré vyrába oblečenie práve väčších rozmerov a spĺňa modelkine kritériá na pohodlnosť, praktickosť a zároveň štýlovosť. Na zimné obdobie si tam Ashley už vyhliadla aj jeden krásny, elegantný červený kabát. Samozrejme, ako inak, bruško v ňom bude hrdo ukazovať.

- Najčítanejšie -