Presunúť na hlavný obsah

Medových týždňov sme sa nedočkali: Tieto fotky zo svadby odhalili, čo som si na manželovi po celý čas nevšimla

Partnerské vzťahy

Svadba ako z rozprávky, ktorá však v sebe niesla tajomstvo. Po tom, čo mi fotograf poslal svadobné fotografie som mala pocit, že sa mi práve zrútil celý svet.

Ako som si toto po celý čas nemohla všimnúť? A keby som si aj všimla, bolo by to lepšie? Veď by som si pravdepodobne zničila celú svadbu. Vlastne už len to, že hovorím, že „ja“, nie je správne. Ocitla som sa totiž v tejto nepríjemnej situácii nechcene. Žiaľ, niektorí ľudia nemajú zábrany a ani pud sebazáchovy. Keď ide o niekoho, kto je vám najbližší, bolí to niekoľkonásobne viac. 

Prečítajte si: Svoju manželku som podozrieval z nevery s mojím priateľom: Skutočnosť však bola oveľa horšia

Vysnívaná svadba

S Robom sme mali doslova vysnívanú svadbu, vždy som túžila po veľkej svadbe a vďaka tomu, že sa mu v práci dobre darilo, mi ju mohol splniť. Mali sme okolo 150 hostí a svadobnú agentúru, ktorá mi splnila tie najtajnejšie predstavy. 
Eufória a zážitky boli natoľko silné, že som z nich žila ešte pár dní po svadbe a spomínam si na to, že to bolo naozaj prekrásne obdobie. Tak ako asi každá nevesta, nevedela som sa dočkať fotografií zo svadby a naháňala som fotografa, aby mi ich čím skôr poslal. V tom čase som ešte netušila, že sa schyľuje k tomu, čo som nikdy vidieť nechcela. 

Keď mi prišli svadobné fotografie, onemela som

Fotografie boli skutočne krásne, romantické a plné emócií. Boli také krásne, že ma dojala vlastná svadba. Manžel bol v tom čase ešte v práci a ja som plánovala medové týždne. Chceli sme ísť do Toskánska, po ktorom som vždy túžila a dokonale vystihovalo romantiku a ducha našej svadby. Keďže sme mali obrovskú svadbu, presun do Toskánska by nebol možný a preto sme si ho vybrali práve na medové týždne. 
Preklikávala som pomaly a každý záber som si vychutnávala až kým som nenarazila na zábery, ktoré mi vyrazili dych. Bol na nich ženích, teda môj novopečený manžel a družička, jedna z mojich najlepších priateliek. Dotýkala sa ho na rôznych miestach a bola na ňom zavesená tak, že keby neviem, že ide o našu svadbu, chvíľkami si myslím, že nevesta je ona. Zo záberov bolo jasné, že narušila intímnu zónu môjho muža a on sa netváril, že by mu to prekážalo. Nerozumiem, prečo keď fotograf videl tieto fotografie ich nevymazal a bez problémov mi ich poslal. Keď som ho s tým konfrontovala, povedal mi, že si to nevšimol. Fotí niekoľko svadieb mesačne a takéto detaily si nevšimol. Ok. 

Najlepšia priateľka vyštartovala  na našej svadbe po mojom mužovi 

Keď prišiel môj manžel domov, ihneď som konfrontovala aj jeho. Povedal mi, že o nič nejde a že som vzťahovačná. Keď som mu dané zábery ukázala, bolo mu trápne a vraj si to vôbec neuvedomil.  Moja najbližšia priateľka v priamom prenose na mojej svadbe vyštartovala po mojom manželovi, dobré čo?

Neprehliadnite: Manžel si na mne všimol zmenu, ktorá odhalila, že mám milenca: V tejto situácii by ste však ani vy nevedeli, čo robiť

Kde mám istotu, že spolu niečo nemali ešte predtým?

Nechcela som jej volať, chcela som vidieť do tváre žene, ktorá je niečoho takéhoto schopná. Stretla som sa s ňou a spustila sa obrovská hádka. Povedala mi, že sa jej Robo páči a že vždy túžila po takom mužovi a že ja si ho vôbec nevážim. Pochopila som, že všetky detaily zo súkromného života, ktoré som jej kedy rozprávala, sa vypomstili proti mne a nemôžem už veriť nikomu.
Pokazila nám medové týždne a odvtedy sme síce ešte stále s manželom, ale poznačilo nás to natoľko, že sa stále hádame... Snažím sa to urovnať, ale začiatok nášho manželstva sa vyvinul celkom iným smerom. Kde mám istotu, že títo dvaja spolu niečo nemali ešte pred našou svadbou a netaja mi to?
Snažím sa pospomínať na všetky okolnosti, kedy boli spolu alebo Robo mimo domu a kde bola ona. Je to doslova trápenie žiť v týchto myšlienkach... Čas ukáže, či to viem ustáť alebo pôjdeme od seba...