Presunúť na hlavný obsah

5-ročné ruské dievčatko má obrovský talent: Keď uvidíte jej ladné pohyby, dostane vás do kolien

Kariéra

Ruská krasokorčuliarka Sophie má len 5 rokov, no vo svete internetu je už poriadne známa. V akadémii pod drobnohľadom svetovo úspešného krasokorčuliara a trojnásobného majstra sveta Jevgenija Pľuščenka podáva skvelé výkony na ľade.

Krasokorčuľovanie je jedným z najkrajších športov, spája sa s umeleckým stvárnením piruliet, skokov a krokov. Vyžaduje si však tvrdé tréningy a sebadisciplínu, často už od ranného detstva. 

Prečítajte si: Mamička 4 detí valcuje internet: Keď uvidíte, aké hviezdy urobila z týchto anjelikov, pochopíte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

5-ročná Sophie vás svojím talentom dostane

Maximálne nasadenie, tréning a diciplína neobišla ani 5-ročnú Sophie, ktorá na ľade vytvára ladnými pohybmi doslova umelecké dielo. Krasokorčuľovanie je pastvou pre oči aj pre samotných fanúšikov a divákov. Malá Sophie žne jeden úspech za druhým a už v piatich rokoch si získava obdiv. Jej šarmantná mamička jej preto založila instagramový účet a z malej Sophie je dnes instagramová hviezda, ktorú sleduje vyše 132 tisíc ľudí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

V súkromí je fashionistka a detská modelka

Sophie je okrem talentovanej krasokorčuliarky aj poriadna fashionistka. V súkromí sa jej mama neváha pochváliť kreáciami, ktoré spoločne s ňou vytvára. Spoločne preto, lebo dobre vieme, že dievčatká v jej veku už si chcú vyberať a obliekať to, čo sa páči im a urobia preto čokoľvek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

Sophie odpozerala štýl od svojej maminy a kopírovanie je v tomto veku úplne prirodzené. Chce robiť to, čo jej mamina, vrátane úpravy vizáže a všetkých záležitostí "ženského sveta". Povedzme si však úprimne, na líčenie má v tomto veku ešte čas. Výnimkou je akurát krasokorčuľovanie, kde sa vyžaduje istý dress code a úprava vizáže. Jednoducho to k tomu patrí a práve na krasokorčuliarkach vždy obdivujeme nielen ich talentové schopnosti na ľade, ale aj ich kostýmy a celkový look.

Neprehliadnite: Neuveriteľné video, ešte nemá ani 2 roky a už takto snowboarduje: Uhádnete, ktorej známej celebrity je tento malý anjelik?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie (@littleangelsophie),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe