Presunúť na hlavný obsah

Muži síce radi lovia, ale sex by mala viac iniciovať žena: Čo ešte prezradili?

Partnerské vzťahy

Ako by si mali muži a ženy vo vzťahu podeliť úlohy?

Ako to teda je? Oceňujú muži vo vzťahu rovnosť? Jasné, chcú mať pri sebe rovnocenného partnera čo sa týka rodičovských povinností či finančného zabezpečenia. Ale sú veci, ktoré podľa nich by viac mali robiť muži a viac ženy. Ktoré?

Prečítajte si: Po jednej noci s kolegom som v práci mala celý rok peklo: Zmenilo sa to až po tomto

Lovenie? Jednoznačne mužská záležitosť!

Klišé, ktoré stále platí. Pre mužov je lovenie žien takou samozrejmosťou a prirodzenosťou, že sa jej nechcú vzdať. Oni majú loviť, nechcú byť lovení. Potvrdil to aj Igor: "Ženy sa v dnešnej dobe oháňajú emancipáciou a snažia sa zobrať na seba úlohu chlapa pri balení. Prepáčte, ale niečo naozaj nechajte na muža. Ja mám rád ten pocit, keď musím dobýjať ženu, či už v podniku, alebo niekde inde. Naopak, ak okato a neokázalo po mne vyštartuje žena v podniku, na diskotéke, málokedy jej venujem pozornosť. Som  jednoducho muž, a rád som tým, kto balí, tak to príroda nastavila... Nie že by som zakaždým bojoval s tým, keď po mne žena v klube vyjde, ale akosi to so mnou nič extra nerobí. Zabavím sa s ňou ten večer a dovidenia. Ak si myslíte, že nás naozaj berie, ako pripité budete okolo nás poskakovať, tak ste na omyle...“

Neprehliadnite: Cesta do hlbín mužskej duše: Takto chlapi krok po kroku zisťujú, či ste pre nich skutočne tá pravá

Sex v ženských rukách

Na druhej strane je tu niečo, čo každý chlap rád prenechá na ženu. Sex. Mužov viac vzrušujú iniciatívne ženy. "Nemôžete nechávať veci len na mužovi. Áno, zo začiatku sa mu to možno bude páčiť, bude mať pocit, že vás dobíja, ale neskôr chce každý chlap po svojom boku ženu, ktorá iniciuje sex. Takže zahoďte ostych a zvádzajte ho až kým nedosiahnete svoje. Takéto hry muži milujú, i keď no nepriznajú. A je to ďalší z hlavných pilierov, na ktorých by ste mali stavať svoj sexuálny život. Sebavedomé ženy sú pre nás sexi. To je fakt, ktorý by si malé mnohé uvedomiť. Tak by som len všetky ženy poprosiť, nech zabudnú na hranie sa na úbohé, bezbranné stvorenia. To muž nechce. Chceme rovnocenné partnerky. Len nečakajte, že všetko za vás vyrieši chlap. Takéto ženy sú dobré možno na chvíľu, ale do života hľadá každý partnera, ktorý mu bude rovnocenný. Takže berte sex do vlastných rúk tak často, ako to len ide. To, že ste s mužom, ktorý nevyvinie iniciatívu neznamená, že nechce sex. Čudovali by ste sa, koľko chlapov si tak napríklad nové partnerky testuje. Vyhrávajú tie, ktoré sú o niečo iniciatívnejšie," prezrádza Šimon.

Rovnosť ako taká

"Najviac ma vytáča, keď začnem randiť so ženou, ktorá má pocit, že musí muž za ňu všetko platiť. Jasné, môžem si do dovoliť, ale neberte to ako samozrejmosť. Keď si ani raz za mesiac nezaumieni vytiahnuť peňaženku, tak výrazne takáto dáma u mňa klesá. Aj keby bola krásna ako modelka z magazínu. Muži chcú rovnocenné ženy. Rovnako tak milujú prekvapenia, ktoré však robia ženy podstatne menej. Čakajú, že ich chlap bude zahŕňať darčekmi. Ale skúsili ste to niekedy urobiť pre priateľa či manžela aj vy?" apeluje na nežné stvorenie Matej. 

Mohlo by vás zaujímať: Získajte svojho pána Božského: Odhaľte jeho znamenie a skúste robiť veci, ktoré na neho zaručene fungujú

- Najčítanejšie -